Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

 

 

Детальніше...

Упродовж  січня - травня у Львівському історичному музеї буде експонуватися виставка  "Трипілля без меж і кордонів".

Колекція пам'яток трипільської культури у фондах Львівського історичного музею налічує понад 6 тисяч предметів, чільне місце серед яких посідають пам'ятки із західних областей України.

Детальніше...

 
Детальніше...

До 100-річчя Соборності України департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації спільно з відомими спортсменами, громадськими діячами, учасниками АТО та іншими видатними особистостями відзняли відеоролик.

У коротких відео кожен із них розповідає про те, що для нього особисто означає це свято.

Детальніше...

 

Детальніше...

19 січня у кінотеатрі Lviv Film Center, що на вул. Володимира Великого 14а відбудеться благодійний фестиваль "Мрія на всіх" на підтримку учасників АТО, які отримали важкі поранення в українсько-російській війні та обмежені в пересуванні, проте мають мрію побувати в горах.

У програмі фестивалю:

Детальніше...

 
Детальніше...

У суботу, 19 січня, вся Україна буде відзначати Водохрещення Господнє — одне з найбільших свят православної та греко-католицької церков. В цей день люди йдуть до найближчих водойм для того щоб заповнити цілющою водою свою тару, а найбільш сміливі пірнають в ополонку.

Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації закликає під час проведення свята купатися лише в спеціально обладнаних місцях.

Детальніше...

 
Детальніше...

15 січня, у Львівській ОДА відбулось засідання оргкомітету щодо урочистого відзначення річниці створення Організації Українських Націоналістів.

Під час зустрічі порушили питання гідного вшанування видатних діячів ОУН та організації низки заходів з нагоди ювілею протягом 2019 року.

Детальніше...

 

Детальніше...16 січня заступник голови райдержадміністрації І.Шалапський провів засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу. Розглянуто 44 справи. 8 заявникам відмовлено у наданні субсидії. Причиною відмови стало те, що члени їх сімей тривалий час не працевлаштовуються.

Окрім цього, до комісії звертались три особи про надання пільг. Їхні заяви були задоволені.

Нагадаємо, що субсидія може призначатися, виходячи із обставин, що склалися в сім’ї, за рішенням Комісії.  Рішення Комісією приймається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства, який складається соціальним інспектором управління  соціального захисту населення. Для того щоб Комісія розглянула таку ситуацію, необхідно це показати в Заяві про призначення житлової субсидії.

 

Детальніше...15 січня, звітуючи перед громадами с.с.Білка, Костенів, Брюховичі, керівник району, окрім іншого відзначив, що лише у 2017-2018 роках за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій реалізовано об’єкти на суму 657,0 тис. грн. За ці кошти:

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...За дорученням Президента України Петра Порошенка кожна область в розрізі кожного населеного пункту повинна сформувати перспективний план розвитку територій на 2019 – 2021 роки.

З метою залучення громадськості до формування таких планів райдержадміністрація розробила графік зустрічей із мешканцями населених пунктів району.

Детальніше...

 

Детальніше...За підсумками осінньої призивної кампанії та за сумлінне виконання заходів по зміцненню обороноздатності держави чотири керівники місцевих рад району нагороджені грамотою райдержадміністрації.

Зазначимо, що ініціював нагородження Перемишлянський військовий комісаріату.

Грамоти були вручені Короснянському сільському голові Романові Ясінському,  Романівському - Іванові Горішньому, Добряницькому - Михайлові Данилківу, Білецькому - Богданові Камінському 15 січня під час наради голови РДА Володимира Танчина із керівниками місцевих рад.

 
Детальніше...

У суботу, 19 січня, вся Україна буде відзначати Водохрещення Господнє — одне з найбільших свят православної та греко-католицької церков. В цей день люди йдуть до найближчих водойм для того щоб заповнити цілющою водою свою тару, а найбільш сміливі пірнають в ополонку.

Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації закликаємо під час проведення свята купатися лише в спеціально обладнаних місцях, у яких організатори свята повинні в обов’язковому порядку виконати такі заходи:

Детальніше...