Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

22 квітня у с.Подусільна відбудуться заходи з нагоди 110-річчя від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва:

11.30 год. - Служба Божа. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів, громадське віче та концертна програма

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 22 квітня, у с.Подусільна Перемишлянського району було людно. Давно подусільняни не приймали таку велику кількість гостей.

Представники влади, громадських організацій, пластуни, курсанти Львівського ліцею ім. Героїв Крут, гості із Рівненщини, жителі сусідніх районів та сіл прибули аби відзначити 110-у  річницю від дня народження Василя Івахіва, українського героя національно-визвольних змагань.

Заходи розпочались у храмі Св. Параскевії Святою Літургією і Молебнем за Україну та її героїв. Опісля усі процесійною колоною перейшли до пам’ятника-погруддя організатора та першого командира УПА на Волині Василя Івахіва.

Гості та місцеві жителі поклали квіти. Опісля, відбулась Панахида за загиблим героєм та громадське віче.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук після промови разом із головою Перемишлянської райдержадміністрації Володимиром Танчиним передали нагороди родичам,  загиблих подусільнян у роки національно-визвольних змагань.

Після урочистої частини відбувся концерт, підготовлений художніми колективами району.

 

Детальніше...

Львівська ОДА продовжує щотижнево інформувати про основні події та досягнення в області у форматі інфографіки.

Графічний звіт містить ключові факти та цифри із різних сфер суспільного життя.

Нагадаємо, таку ініціативу у лютому започаткували у департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

 

Детальніше...

У неділю, 22 квітня у центрі міста Львова біля пам’ятника Тарасові Шевченку вперше з нагоди відкриття «Етнофестивалю гостинності-2018» відбулась масштабна «Хореографічна феєрія».

Привітав учасників фестивалю голова Львівської облдержадмінстрації Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...

У неділю, 22 квітня, у с. Подусільна Перемишлянського району представники громадськості та влади вшанували пам'ять першого командира УПА на Волині Василя Івахіва.

Заходи, що розпочались Службою Божою у місцевому храмі святої Параскевії, зібрали сотні людей.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 21 квітня, під гаслом «Як назвеш, так і попливеш» стартував День Пластуна у Львові.

За словами організаторів, цього року захід зібрав понад 2 тисячі пластунів, аби зустрітися один з одним, позмагатись у різноманітних конкурсах, показати свої таланти, поспівати пісень, побути акторами і позмагатись у відеоіграх.

Детальніше...

 

Детальніше...

21 квітня у межах «AGROPORT WEST LVIV» виробники української органічної продукції встановили рекорд України з приготування органічної гречаної каші загальною вагою в понад 3000 кг.

Органічні продукти для страви зібрали з усієї України – транспорт проїхав більше 1500 км.

До слова, кашу варили на полі у той час, коли на демо-полях проводили тест-драйви позашляховиків та с/г техніки.

За словами організаторів, «Українське Трипілля», у межах якого відбувались демонстраційні покази с/г техніки в дії, а також Фермерський ярмарок та Фестиваль вуличної органічної кухні – це новий проект AGROPORT, який знайшов своє втілення на Львівщині й далі проводитиметься в інших містах.

 

22 квітня у с.Подусільна

Детальніше...відбудуться заходи з нагоди з нагоди 110 -річчя від дня народження організатора і першого командира УПА на Волині Василя Івахіва.

11.30 год. - Служба Божа у храмі Св.Параскевії. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів молитва за Україну та її героїв, громадське віче та концертна програма.

(буде діяти виїзна торгівля, приготування кулішу)

 

Детальніше...Сьогодні, 20 квітня  заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Засідання проводилось за участі осіб, які звернулись за допомогою. Відтак, окрім розгляду поданих документів, члени комісії мали змогу спілкувались із заявниками. Було розглянуто 39 заяв. У підсумку,  вісьмом особам відмовлено у наданні допомоги так як члени цих сімей тривалий час не працевлаштовані.

Також присутнім було надано роз’яснення щодо участі в урядовій програмі «Рука допомоги»

 

Детальніше...Відсьогодні усі охочі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися Урядовою програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк) та отримати відшкодування у розмірі:Детальніше...

  • 20 % – на придбання «негазових» котлів (35 % для субсидіантів),
  • 35 % – для утеплення індивідуального житла,
  • від 40 % до 70 % – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

Приватні домогосподарства та ОСББ також можуть розраховувати на додаткові компенсації від місцевої влади.

На сьогодні діє 128 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», зокрема, у 18 регіонах, 48 районах та 62 містах.

«Для кожної родини є унікальна нагода отримати подвійну, а інколи й потрійну фінансову допомогу при утепленні житла. Тож, звертайтеся до мера міста чи очільника області та дізнавайтеся про додаткову підтримку. Інформація про місцеві програми також є на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/programs/map», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Детальніше...

 
Детальніше...

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW), нещодавно розпочало проект підтримки самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

«Із 2014 року МОМ постійно надає інклюзивну та орієнтовану на громаду підтримку самозайнятості та дрібного бізнесу, приділяючи особливу увагу  залученості, соціальній згуртованості і рівному доступу до можливостей як ВПО, так і членів приймаючих громад. Основна мета – забезпечити їх засобами і ресурсами для подолання труднощів та викликів, пов’язаних з тривалою кризою, – зазначає Голова Представництва МОМ в Україні д-р Томас Лотар Вайс. – За ці чотири роки майже7 тисяч уразливих осіб, які відчули на собі наслідки конфлікту, отримали допомогу і змогли влаштуватись на роботу чи відкрити власну справу».

Детальніше...