21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

Детальніше...Головними розпорядниками коштів Перемишлянського району через електронну систему «Prozorro» були здійснені ряд державних закупівель:

-         Відділ освіти Перемишлянської РДА – 47 закупівель, сума економії становить – 429,002 тис. грн.

-         КП Перемишлянська ЦРЛ - 29 закупівель, сума економії становить – 257,006 тис. грн.

-         Перемишлянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 7 закупівель, сума економії становить – 32,622 тис. грн.

Детальніше...

 

Основне:

1. Загальна вартість проекту не може перевищувати 500 тис грн;
2. Максимальна субвенція обласного бюджету не може перевищувати 200 тис грн;
4. Прийом заявок буде здійснюватися з 03.12.18 по 31.01.2019.
5. Навчальні семінари триватимуть з 20.11.18 по 05.12.2018 у сесійній залі ЛОР   11.00 Перемишлянський район 28.11 2018р. 11.00

Важливо перед підготовкою проектів дочекатись затвердження рівня заробітної плати при розрахунку об'єктів будівництва на 2019 рік!!!

Детальніше...

 
Детальніше...

15-16 грудня у Львові відбудеться модель Львівської обласної ради - симуляційне засідання, в якому візьме участь молодь віком 15-18 років.

Протягом двох днів учасники працюватимуть у постійних депутатських комісіях та прийматимуть рішення у сферах освіти, дорожнього транспорту, медицини, спорту, молодіжної політики тощо. Серед учасників моделі оберуть голову ради та заступників, а також голів профільних комісій та секретаря.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 16 листопада, в останню путь провели Сергія Дмитровського, який помер 14 листопада 2018 року на 58-му році життя.

Заупокійне богослужіння за Сергієм Дмитровським відбулося в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

Детальніше...

 
Детальніше...

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації проводить активну інформаційну кампанію щодо запобігання випалюванню сухої рослинності.

З метою привернення уваги мешканців до цієї проблематики та формування стійкої думки про шкоду, яку завдають такі дії людині і довкіллю вздовж доріг Львівської області департамент забезпечи встановлення білбордів «Не підпалюй! Не вбивай життя! Усвідомлюй свою відповідальність!».

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 16 листопада, голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У підсумку роботи комісії було призначено піклувальника над дитиною-сиротою, надано дозволи на укладання договорів дарування житлової квартири та часток житлового будинку і земельної ділянки під ним.

Окрім цього, члени комісії затвердили індивідуальні плани для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 
Детальніше...

15 листопада,  винороби Львівщиним взяли участь у Святі молодого вина, де представили вина власного виробництва.

Свято організували з нагоди відзначення у всьому світі в третій четвер листопада Свята молодого французького вина Божоле Нуво. Це аналог свята Божоле, де в головній ролі було не французьке вино, а молоді вина відомих львівських виноробів.

Детальніше...

 
Детальніше...

З метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів, ефективного та раціонального використання водних об’єктів департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами.

Торги відбудуться о 11.00 год 17 грудня 2018 року за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.

Детальніше...

 
Детальніше...

Головне управлінням ДФС у Львівській області нагадує платникам податків, що використання неоформлених найманих працівників та виплата їм коштів без відповідної сплати податків та зборів є порушенням трудового та податкового законодавства.

На виконання заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення проводяться фактичні перевірки спільно з ГУ Держпраці у Львівській області щодо виявлення неоформлених найманих працівників.

Детальніше...

 

Детальніше...15 листопада представники аграрної галузі Перемишлянщини разом із керівником відділу АПР Олегом Лоїком взяли участь у святкуванні Дня працівників сільського господарства.

Професійне свято аграрники відзначали у Львові у відпочинковому комплексі «Озерний край».

За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у виробництві  сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята представників галузі нагородили Подяками Львівської обласної державної адміністрації та Грамотами облради.

Від Перемишлянщини  Подяку облдержадміністрації одержав керівник ФГ «Коза дереза» Ростислав Зауський та керівник ТзОВ «Луги – 2» Василь Рущишин.

Грамотою обласної ради нагороджена агроном ФГ «Обрій» Наталія Максимишин.

Окрім того, в межах святкування відбулась виставка, на якій райони, зокрема і Перемишлянстький,  представили експозиції з продукції