Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...

Сьогодні, 20 липня, відбулась перша зустріч із кандидатами на патроних вихователів, які виявили бажання доглядати за дітьми, що потребують захисту. Захід відбувся за підтримки освітньої фундації.

Досвідом із учасниками зустрічі поділилась патронатна сім’я з Києва.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж трьох днів 22-24 липня у Львові гостюватимуть знайомитимуться з культурним і духовним життям Львівщини пластуни з Луганської області.

Юнаки і дівчата віком 11-18 років з НСОУ Пласт Станиці Сєвєродонецьк безпосередньо вивчатимуть культурну спадщину Львівщини, зокрема відвідають екскурсії в музеї та галереї.

Детальніше...

 
Детальніше...

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2443-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб».

Закон спрямований на посилення соціальної захищеності учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих з числа таких осіб.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 20 липня, на Львівщині стартувала конференція «Україна-Молдова інтеграція ринків електроенергії. Політичні переговори на високому рівні». Серед учасників заходу: перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, директор Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янез Копач, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Наталія Бойко, заступник Міністра економіки Молдови Віталій Лурцу.

«Сьогодні Україна динамічно крокує до європейської та євроатлантичної інтеграції. Чіткою є позиція Президента, що інтеграція України до Європейського Союзу та Північноатлантичного альянсу є пріоритетом зовнішньої політики і має бути закріплена в Конституції України. Це важливий крок для об'єднання з Європою і для того, щоб надалі зростала довіра між Україною і нашими стратегічними партнерами. І без сумніву ринок електроенергії буде приймати безпосередню участь у цих реформах та інтеграційних процесах.  Відтак приєднання енергетичної системи як України так і Молдови до енергетичної системи Європи – значний вклад в енергетичну незалежність обох держав та важливий крок до їх Європейської інтеграції», - зазначив Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 

Детальніше...Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 30 січня 2018 року № 66/0/5-18 «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2018 рік», розпорядження голови Перемишлянської районної державної адміністрації «Про затвердження Плану основних  заходів цивільного захист Перемишлянського району Львівської області на 2018 рік» від 1 лютого 2018 року № 37, в період 18-19 липня 2018 р. в Перемишлянському районі заплановано проведення Командно- штабних навчань з практичним відпрацюванням заходів із залученням служб ЦЗ Перемишлянського району відповідно до листа департаменту з питань ЦЗ ОДА дані навчання перенесено на 25.07.2018 року  відтак під головуванням голови Перемишлянської районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками спеціалізованих служб району щодо підготовки до проведення КШН в районі. Під час наради голова райдержадміністрації  поставив конкретні завдання  керівникам служб та завідувачу сектору з питань ЦЗ щодо підготовки відповідних матеріалів.

 
Детальніше...

Сьогодні, 20 липня, 9 дітей учасників АТО, в тому числі діти, один з батьків яких постраждав чи загинув внаслідок участі в антитерористичній операції, та діти Героїв Небесної Сотні, відправились на відпочинок до Республіки Кіпр.

Діти скеровані на відпочинок до табору відпочинку Міністерства освіти і культури Республіки Кіпр, що в селищі Продромос, в горах Троодос, на запрошення Посольства України в Республіці Кіпр.

Діти перебуватимуть на відпочинку до 29 липня.

 

Детальніше...Гра в шахи — одна з найдавніших у світі, і в наші дні має багато шанувальників, які присвячують себе цьому захопленню. Професіонали грають у шахових школах і клубах, а любителі часто змагаються в парках. На перший погляд шахи — це спокійне і малорухливе заняття, однак потребує неабиякого терпіння та інтелектуального розвитку.

З метою популяризації розвитку шахів у районі та з нагоди Дня шахів 20 липня 2018 року в приміщенні історико-краєзнавчого музею м.Перемишляни відбувся районний турнір з шахів організований Перемишлянською райдержадміністрацією спільно з Перемишлянською РО ВФСТ «Колос».

Детальніше...

 

19 липня,  в  райдержадміністрації  відбулась галузева зустріч голови райдержадміністрації Володимира Танчина з суб’єктами господарювання Перемишлянського району, що працюють в галузі будівництва. Темою зустрічі було дотримання вимог чинного законодавства з виплати заробітної плати не нижче мінімальної, підвищення рівня заробітної плати, сплати всіх видів податків, легального використання найманої робочої сили та створення нових робочих місць.

 
Детальніше...

Міністерство молоді та спорту України, журнал PROactive оголошують прийом заявок на другу премію соціальних проектів — Social Project Awards.

З 1 липня по 29 серпня  активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards.

Детальніше...

 
Детальніше...

6-7 вересня відбудеться Форум першої Молодіжної столиці України, що об`єднає молодь з усіх регіонів країни та сприятиме обміну досвідом, розвитку молодіжного потенціалу та активізації співпраці між представниками органів влади, місцевого самоврядування та молоді.

Концепція Форуму побудована на таких тематичних модулях: зайнятість молоді, мобільність, формальна і неформальна освіта, участь молоді в місцевому самоврядуванні.

Детальніше...