24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

Детальніше...

24 – 25 травня на річках басейну Західного Бугу очікується продовження підйому рівнів води на 0,1 – 0,6 м над рівнями 24 травня на 04 год. Про це інформує Львівський регіональний центр з гідрометеорології.

При цьому зберігається можливість досягнення відміток затоплення прирічкових населених пунктів, госпоб’єктів та будинків в сс.Волиця, Селець, Межиріччя та м.Червоноград у Сокальському районі Львівської області.

 
Детальніше...

24 травня у Львові за ініціативи Міністерства економічного розвитку та торгівлі України  триває Міжнародний форум з питань технічного регулювання «Технічне регулювання для розвитку науки, освіти, бізнесу».

Участь у заході взяв Перший віце-прем'єр міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України  Степан Кубів та перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 
Детальніше...

У четвер, 30 травня, відбудуться електронні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту).

Земельні аукціони проведуть на електронному майданчику ДП «СЕТАМ».

Детальніше...

 
Детальніше...

23 травня, у Зашкові відбулись  урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті полковника Армії УНР, голови Проводу українських націоналістів  Євгена Коновальця.

Представники влади,  громадськість поклали квіти до пам’ятника  Євгену Коновальцю та спільно виконали Державний Гімн України.

Детальніше...

 

Детальніше...Міністерство охорони здоров’я України повідомляє, що з 1 квітня припиняється фінансування закладів охорони здоров’я «за червоним списком».

У 2018 році МОЗ України тимчасово на перехідний період, з метою підсилення фінансової спроможності закладів охорони здоров’я комунальної власності запровадило дві моделі оплати послуг: за «червоним» списком для пацієнтів, які були раніше прикріплені до закладу, та за «зеленим» списком для пацієнтів, які фактично уклали декларацію.

Детальніше...

 
Детальніше...

У лікарні імені Мечнікова у Дніпрі помер 48-річний Роман Досяк, боєць зі села Ліщин на Жидачівщині.

Герой був поранений у ніч на 18 травня у районі Кримського. Куля потрапила у голову. Того ж дня, о 9.30, його з аеропорту доставили до лікарні в Дніпрі.

У Романа Досяка залишилась дружина та двоє дітеє.

Роман Досяк був бійцем 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

 
Детальніше...

У неділю, 26 травня,  Львівщина урочисто відзначить Свято Героїв.

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

"О 09:30 стартує естафета студентів Львівського державного університету фізичної культури з Білогорщі – місця, де загинув Роман Шухевич. Студенти пронесуть вогонь центральними вулицями міста на Личаків, на 76-те поле, де поховані воїни Української Галицької армії та сучасні герої, що загинули під час російсько-української війни”, - наголосив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 23 травня, на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького стартував масштабний Молочний форум. Захід об’єднав представників аграрної сфери з Львівщини та інших областей.

Привітав учасників форуму перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 

 

Детальніше...Конкурс інвестиційних проектів для представників малого бізнесу.????
У межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області проводимо конкурс інвестиційних проектів.
Конкурс триватиме до 20 червня.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 23 травня, під головуванням заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації І. Шалапського відбулось засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. За отриманням допомоги від держави звернулись 13 осіб. Розглянувши документи, комісія прийняла рішення   відмовити 6 особам, у зв’язку із тривалим непрацевлаштуванням членів сім’ї.