У неділю, 28 травня, відбудуться урочисті заходи (обласного рівня) з нагоди відзначення Свята Героїв

11:00 - покладання квітів до пам’ятника Романові Шухевичу у с. Білогорща, старт 18-ї щорічної естафети «Вогонь пам’яті героїв».
12:00 - покладання квітів до могил героїв на Личаківському кладовищі та чин панахиди.
13:30  - на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку сформують святкову колону, яка пройде вулицями міста.
14:00 - урочистості та мистецьке дійство на площі біля пам’ятника Степану Бандері.
Окрім того, з 10:00 до 20:00 у сквері «На валах» експонуватиметься виставка «Алея Героїв».

 

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...24 травня відбулось розширене засідання постійно діючої комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації Б.Гуменюка.

Під час роботи комісії було заслухано  суб’єктів господарської діяльності, які за даними фіскальних органів виплачували заробітну плату працівникам нижче рівня мінімальної  та СПД – платників акцизного податку з роздрібної торгівлі  алкогольними напоями і тютюновими виробами, які  мають діючі ліцензії на  право торгівлі цими товарами і задекларували нульові  або мінімальні зобов’язання з акцизного податку.

 

Детальніше...

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації оголосив про початок конкурсу екопроектів "Краща громадська екологічна ініціатива". Громадськості пропонують подавати ідеї за наступними напрямками: запровадження європейських стандартів у поводженні з відходами, зменшення забруднення повітряного басейну та поліпшення стану водних об’єктів, розвиток мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду, виховання екологічної свідомості населення.

Детальніше...

 

Детальніше...

Про досягнення Львівщини у галузі енергоефективності під час робочого візиту на Львівщину заявив Сергій Савчук - голова Держенергоефективності. За його словами, мешканці Львівщини більше цікавляться так званою «чистою» енергією. Станом на 1 квітня 2017 року Львівщина посіла 4 місце серед регіонів України за кількістю домогосподарств, що встановили сонячні електроустановки. Зокрема, в області домогосподарства встановили сонячних станцій загальною потужністю 1032 кВт.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 26 травня, у всіх навчальних закладах Перемишлянського району пролунав останній дзвоник.

Вже традиційно із завершенням навчального року учнів  та вчителів вітають священики, представники влади, батьки.

Заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапський побував на святі у Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.о.Омеляна Ковча.

Особливим це свято стало для  випускників району, котрі в цей день прощаються із дитинством і стають на стежину дорослого самостійного життя. Цього року останній дзвоник пролунав для 195 випускників. 376 учням сповістив про те, що вони перейшли у старші класи. А всього у 2016-2017 навчальному році в загальноосвітніх закладах району навчалось 3882 учні.

 

Детальніше...

26-27 травня в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль "Карпатська Україна", спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України.

Детальніше...

 

Детальніше...

На Львівщині масштабним мистецьким дійством відзначили День Європи під гаслом «Україна – Європейський щит!»
«Сьогодні ми беремо приклад із Європи, де мистецтво демонструють на нетрадиційних майданчиках, поєднуючи подекуди, непоєднуване. Цей завод підтримує обороноздатність нашої держави, тут розробляють найсучаснішу бойову техніку. Таким масштабним заходом тут ми хочемо підкреслити і показати нашим поважним іноземним гостям, що мистецтво – це також потужна зброя. Зброя заради миру», - розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська.

Детальніше...

 

Детальніше...

У четвер, 25 травня, у селі Лозино, Яворівського району відкрили новий корпусу меблевої фабрики данської компанії «Крагелюнд Феніче Холдинг та Інновейшн Лівінг».

Детальніше...

 
Детальніше...

27-28 травня 2017 року в селі Туринка Жовківського району на місцевому аеродромі відбудеться «Кубок Львова пам’яті Дмитра Годзенка».

Участь у боротьбі за Кубок України візьмуть близько 20 екіпажів з Одеської, Донецької, Луганської, Дніпровської, Харківської, Житомирської та Львівської областей.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 25 травня, у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації нагородили переможців конкурсу екологічних відео «Моя екологічна історія», присвяченого Дню Землі, та конкурсу дитячого малюнку «Природа не має кордонів», присвяченого Дням Європи в Україні.

За словами директора департаменту Руслана Гречаника, у конкурсах взяли участь представники з усіх районів Львівської області та з-за її меж, зокрема Харківської, Запорізької та Рівненської областей – загалом 238 учасників.

Детальніше...

 

Детальніше...

Нещодавно на Львівщині розпочалась робітнича Спартакіада серед збірних команд обласних профспілкових організацій Львівщини, стартом  стали змаганнями з настільного тенісу.

У турнірі з настільного тенісу взяли участь 11 збірних колективів профспілкових організацій. Першість здобув колектив профспілки працівників будівельників.

Детальніше...