Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

Організатори :

  • Громадська Організація «Спілка Жінок України» Голова спілки, Віце-президент Товариства Україна-В’єтнам – Леокадія Герасименко;
  • Мехедова Дана Анатоліївна- Громадський діяч, Засновник та Директор «Гуманітарного Центру Розвитку « У Світ Разом».

Детальніше...

 

Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

На здобуття премії подаються книжкові видання українською мовою, що вийшли в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

Детальніше...

 

Детальніше...Перед розглядом питань порядку денного ХХV сесії VII скликання Перемишлянської районної ради, яка відбулась 20 червня, депутатам було представлено презентацію сміттєпереробного заводу, який представники ТОВ "ПРОМІНАДА ЛТД" хотіли б спорудити у Перемишлянському районі.

Детальніше...

 

Детальніше...

Святкування Дня молоді, що відбудеться вже у неділю, 24 червня, пропонує гостям різноманітні локації та активності. Мокрий волейбол, битва «на купинах», надувний скеледром та змагання в інтелектуально-розважальній грі «Mind Game» - це далеко не все, що підготували організатори.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 20 червня,  голова Перемишлянської РДА В.Танчин взяв участь у роботі ХХV сесії VII скликання районної ради. Понад 30 питань, які розглянули депутати можна розділити на кілька блоків – це питання фінансів, питання реорганізації чи ліквідації навчальних закладів, земельні питання.

Детальніше...

 

Детальніше...

Родини з дітьми раннього віку (від 0 до 4 років) мають можливість перевірити розвиток дитини за допомогою онлайн скринінгу. Система онлайн перевірки є частиною реалізації проекту Twinning «Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність», яку впроваджує Мінсоцполітики.

Детальніше...

 

Детальніше...Утворити відокремлені підрозділи КП Перемишлянська ЦРЛ,  а саме: Перемишлянську амбулаторію загальної практики сімейної медицини за адресою м.Перемишляни, вул. Галицька, 12 та Бібрську амбулаторію ЗПСМ за адресою м.Бібрка, вул.. Галицька, 144. Таке рішення прийняли депутати Перемишлянської районної ради сьогодні, 20 червня, під час засідання ХХV сесії VII скликання.

Як повідомив головний лікар району Б.Лівий, у рамках медичної реформи бюджетні кошти надходитимуть окремо на первинну і вторинну ланки медзакладів. А відтак, виникла необхідність утворити заклади первинної ланки. За словами головного медика, району такі кроки на процес підписання декларацій пацієнтів із лікарями не вплинуть.

 

 

Детальніше...

У січні-травні 2018 року обсяг сільськогосподарського виробництва у Львівській області порівняно з січнем–травнем 2017 року зріс на 0,9%.

Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Львівській області.

Сільськогосподарські підприємства наростили обсяги виробленої продукції на 11,1%, господарства населення, на які припадає дві третини сільськогосподарського виробництва, зменшили обсяги продукції на 4,0%.

Порівняно з січнем–травнем 2017 року з тваринницької продукції зросло виробництво м’яса (реалізація сільськогосподарських тварин на забій у живій масі) на 2,1%.

 

Детальніше...

Cьогодні, 20 червня, розпочався триденний освітній курс інновацій в управлінні школою "Академія директорів-2018".

Детальніше...

 

Детальніше...

Глава держави підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби".

Детальніше...