Детальніше...

З настанням теплої пори спілкування з природою стає досить частим явищем. Прогулянки в парках, лісах, риболовля, полювання і багато інших видів діяльності, це улюблені заняття, які приносять людині масу задоволення. Проте все не так райдужно, як здається. На жаль, природа приховує в собі безліч небезпек для здоров’я людини, і одна з них —кліщі.

Кліщі можуть стати і причиною розвитку хвороби Лайма. Це небезпечне захворювання, при якому в першу чергу уражаються серце, нервова система та опорно-рухового апарату. Якщо вчасно не пройти курс лікування, то хвороба Лайма може призвести до інвалідизації і навіть смерті хворого.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попереджає про сильні грози.

По території Львівської області 11 липня в другій половині дня прогнозують грози, місцями сильні зливи, під час гроз подекуди шквали 17 – 22 м/с, град. Також на території Львова 11 липня в другій половині дня очікують грози, під час грози шквал 17 – 22 м/с, град.

Ускладнення погодних умов відповідає І рівню небезпечності (жовтий).

 
Детальніше...

Представників громадських організацій запрошують взяти участь у серії воркшопів «Як використовувати цифрові інструменти в роботі громадських організацій», які відбудуться 16,20,22 та 24 липня на платформі ZOOM.

Під час карантину важливо бути «діджитал» у своїй діяльності. Цифровізація та ІТ-інструменти відкриють нові можливості, та перспективи для розвитку та вдосконалення.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 10 липня відбулось засідання комісії з питань встановлення орендної плати за землю за участі першого заступника райдержадміністрації Ростислава Танасієнка.

В ході засідання члени комісії розглянули питання встановлення орендної плати за землю ТзОВ "Західполіфом" та прийняли відповідні рішення.

 

Детальніше...З 1 липня в Україні змінився розмір виплат аліментів за рахунок збільшення прожиткового мінімуму.

Так, для дітей віком до 6 років прожитковий мінімум відтепер становить 1859 грн, а для дітей віком від 6 до 18 років - 2318 грн. Таким чином, мінімальний гарантований розмір аліментів становитиме:

Детальніше...

 
Детальніше...

Випускники навчальної програми «Стань журналістом у молодіжному просторі 4.0» випустили вже сьомий номер молодіжного журналу “JournTeam”. Головною темою номеру стала: «ЕКО. Врятувати планету: звички, зміни, цілі сталого розвитку». Також, у випуску читачі можуть знайти цікаву інформацію про бізнес, спорт та саморозвиток.

Природні катаклізми, пожежі, зливи у Карпатах та небезпечні блискавки, новий вірус, що викликав світову паніку. Чому це все відбувається цього року і зі збільшеними масштабами: про це йдеться на сторінках журналу.

Детальніше...

 

Детальніше...За які звітні місяці не нараховується та не сплачується плата за землю за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні (у тому числі на умовах оренди) фізичних або юридичних осіб у зв’язку з карантином?

За які звітні місяці не нараховується та не сплачується плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичні або юридичні особи у зв’язку із заходами, спрямованими на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби?

Законом України від 30.03.2020 р. №540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», який набрав чинності 02 квітня 2020 року, зокрема, п. 52-4 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ викладено в новій редакції.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 10 липня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з питань розгляду заяв учасників АТО та членів сімей Героїв Небесної Сотні про призначення або відмову в призначенні адресної допомоги на придбання житла на умовах співфінансування.

Детальніше...

 
Детальніше...

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що 30 червня 2020 року завершилась кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2019 році.

Нажаль, станом на 1 липня 2020 року залишилась значна кількість громадян, які ще досі не подали декларації про майновий стан і доходи.

Детальніше...

 
Детальніше...

Вихованка Львівської школи вищої спортивної майстерності, сержант Збройних Сил України Софія Прийма виборола срібло чемпіонату України на спринтерській дистанції серед жінок.

Змагання відбулись цими днями на Київщині. Спортсменка з Львівщини поступилась у підсумку лише на 17 секунд лідерці збірної України, титулованій представниці Житомира - Юлії Єлістратовій.

Детальніше...