Детальніше...

Сьогодні, 19 лютого, відбулась презентація відеопроєкту «Леся – Українка. І Ми – Українці», присвячена до 150-ліття від дня народження видатної української поетеси.

До презентації долучились перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик та директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Роман Шепеляк.

Детальніше...

 

Детальніше...

Офіційно понад 1800 архіектурних пам’яток у Львові внесли до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. Такий наказ 18 січня 2021 року підписав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Зокрема, у документі йдеться: “Відповідно до подання департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації від 30.04.2020”, зазначені пам’ятки тепер є у Державному реєстрі нерухомих пам’яток України за категорією місцевого значення об’єкти культурної спадщини.

Детальніше...

 

Детальніше...

Упродовж тижня з обласного бюджету виділено 37,2 млн гривень. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Відтак,, на часткову оплату членського внеску до асоціації „Ради Львівщини” – 0,3 млн грн, фінансову підтримку ТРК „Перший Західний” – 0,2 млн грн,.

Окрім того, фінансовий ресурс передбачили на придбання медикаментів для дітей з хронічною нирковою недостатністю – 0,2 млн гривень.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 19 лютого, заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Годик зустрівся із радником-посланником Посольства Казахстану в Україні Токтаром Ігембаєвим та радником Посольства Арнуром Танбаєм.

Андрій Годик подякував гостям за візит та висловив переконання, що зустріч сприятиме поглибленню співпраці.

Детальніше...

 
Детальніше...

Акцією "Ангели пам'яті" сьогодні, 19 лютого, біля Меморіалу пам'яті Героїв Небесної Сотні у Львові вшанували сьому річницю подвигу учаників Революції Гідності, які загинули під час розстрілів на Майдані.

У межах заходу присутні розвішали сотні символічних паперові витинанок у вигляді ангелів, які виготовили школярі.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 19 лютого, на Арені Львів стартував ІV Міжнародний форум івент індустрії. Участь у відкритті заходу взяв голова Львівської обласної держадміністрації Максим Козицький.

Очільник області подякував усім, хто працює в галузі створення подій в області.

Детальніше...

 

Детальніше...

За добу методом ПЛР-тестування коронавірусну інфекцію підтверджено у 422 людей, госпіталізували 110 осіб. Заповненість ліжкової мережі – 30,3%.

Про це під час брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

За його словами, за останні дні статистика поширення Covid-19 в області дещо погіршилась.

Детальніше...

 

Детальніше...

Рішенням сесії Львівської обласної ради затвердили «Комплексну програму підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки». На її реалізацію у цьому році скерували 25 млн 560 тис грн.

Комплексна програма є продовженням програм енергозбереження, які діяли в області починаючи з 2006 року. Вона містить у собі кращі механізми з попередніх програм та розширює сферу свого охоплення.

Детальніше...

 

Детальніше...

На сесії Львівської обласної ради прийняли Програму розвитку освіти Львівської області на 2021-2025 роки.

У 2020 році завершилась реалізація Програми розвитку освіти Львівщини на 2017–2020 роки. Нова Програма розвитку освіти Львівської області на 2021–2025 роки є логічним продовженням попередньої.

Детальніше...

 

Детальніше...

З 24 лютого на всій території України почне діяти адаптивний карантин. Передбачається чотири рівні епідемічної небезпеки, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення. Згідно з постановою Кабміну, карантин в Україні діятиме до 30 квітня.

Залежно від епідемічної ситуації на території України в цілому або на території окремих регіонів буде встановлюватися «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Детальніше...