Детальніше...Сьогодні, 18 квітня, відбулась ХХХІ позачергова сесія VIІ скликання.  В роботі сесії взяв участь голова Перемишлянської районної державної адміністрації Володимир Танчин.

Депутати розглянули питання:

1.Про інформацію районної територіальної виборчої комісії.

2.Про внесення змін до складу постійних  комісій та президії районної ради.

3.Про виділення  коштів  на співфінансування проектів  місцевого  розвитку у 2019 році.

4.Про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2018 року №580 «Про районний бюджет Перемишлянського району на 2019 рік».

Детальніше...

 

Детальніше...З метою зменшення ризику негативного впливу пестицидів на людей , навколишнє середовище та запобіганню отруєння бджіл при проведені догляду за посівами озимого ріпаку необхідно дотримуватися регламентів застосування пестицидів.

Неконтрольоване застосування пестицидів, особливо на медоносних культурах, призводить до масової загибелі бджіл та інших корисних комах, які є запилювачами цих культур. Мед, отриманий з обробленої пестицидами культури, містить їх залишки, що знижує харчові та лікувальні властивості цього цінного продукту. Такий мед є джерелом отруєння бджолиного розплоду, що також негативно впливає на життєздатність та продуктивність бджолосімей і пасіки в цілому.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодгі, 18 квітня, голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянув хід будівельних робіт із реконструкції басейну Буської ДЮСШ.

Новий басейн створить  належні умови для проведення навчально-тренувальних занять з плавання учнів Буської ДЮСШ, навчання плавання школярів району, проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів міського, районного, обласного рівнів тощо.

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині триває щорічний конкурс дитячої творчості «Бюджет країни – очима дитини». Перший етап завершується 30 квітня.

У Конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій:

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині розпочався ІІ Форум професійної освіти, участь в якому візьмуть 50 закладів профтехосвіти.

Департамент економічної політики разом з департаментом освіти та науки Львівської ОДА уже напрацювали регіональне замовлення на 2019 рік.

Детальніше...

 
Детальніше...

З 1 березня по 1 квітня 2019 року тривало громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території на земельну ділянку орієнтованою площею 20,0 га, що розташованого за межами населеного пункту міста Львова на території Львівської міської ради що межує з м. Винники.

Замовником даної містобудівної документації є: департамент архітектури та містобудування Львівської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 18 квітня, на базі комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ст. Святого Микола» відбудеться семінар на тему «Психологічні проблеми дітей з аутизмом в закладі освіти та вдома. Шляхи їх вирішення» для практичних психологів, корекційних педагогів та педагогів, що здійснюють свою діяльність в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти Про це повідомили під час брифінгу.

«Семінар відбудеться для освітян, що працюють з дітками з аутизмом. Маємо зараз негативну динаміку, яка свідчить про те, що кількість таких дітей щороку зростає. Завдяки підвищенню рівня діагностики ми маємо можливість швидше реагувати на проблему. Сааме тому доцільним є навчати педагогів, навчати їх новітнім методикам. Таких вчителів насправді не так багато, і їхню кваліфікацію терба підвищувати. Це дасть поштовх до розвитку навчання», - зазначила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Детальніше...

 
Детальніше...

17 квітня, у Львівському Палаці мистецтв відбулась дискусія «Переселенці з окупованих територій. Виклики та перспективи»

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих українських воїнів і жертв політичних репресій в окупованому Криму.

Детальніше...

 
Детальніше...

17 квітня 2019 року, у IV корпус Львівської політехніки розпочався вже традиційний ярмарок кар’єри для студентів, які шукають роботу або вакансію своєї мрії.

Інженерний Ярмарок Кар’єри - найбільш масштабна виставка як українських, так і міжнародних компаній, які готові прийняти будь-якого студента на омріяну роботу. Саме цей проект став першим кроком до професійного успіху багатьох студентів протягом останніх 11 років свого існування.

Детальніше...

 
Детальніше...

Перед Великоднем більшість мешканців області починають прибирати могили, використовуючи при цьому штучний декор: вінки та квіти.

Департамент екології та природних ресурсів закликає  не використовувати пластикові вінки та квіти.

Детальніше...