Детальніше...

Серед основних досягнень Львівщини у 2016 році — ремонт доріг, відкриття нових підприємств, ремонт об'єктів соціальної сфери та зростання місцевих бюджетів.

Про ці та інші досягнення області у межах виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області за 2016 рік прозвітував голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка у вівторок, 25 квітня.

"У 2016 році на ремонт доріг загального користування Львівської області з різних джерел фінансування залучили рекордну суму коштів – 2,2 млрд грн та відремонтували рекордні 509 км автомобільних трас, - розповів Олег Синютка. - Також минулоріч на території області відкрили і понад 50 підприємств та створили відповідно понад 12 тис робочих місць".

Детальніше...

 
Детальніше...

Туристичні можливості Львівщини представили на фестивалі, який відбувся днями в Одесі.

На заході область представила свої санаторно-курортні заклади, карпатські готелі та пансіонати.

"Одеські туристи зацікавлені у сімейному відпочинку на Львівщині. Відтак, область  готова дарувати незабутні моменти, враження та спогади своїм гостям усі чотири сезони на рік", - зазначила начальник відділу промоції  управління туризму та курортів облдержадміністрації  Марина Якушева.

Загалом фестиваль відвідало близько 5 тисяч осіб.

 
Детальніше...

29 квітня о 12.00 у межах благодійного проекту «МИСТЕЦТВО ДІТЯМ», у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбудеться перший безкоштовний показ балетної вистави “Білосніжка і семеро гномів” для дітей-сиріт та дітей учасників АТО.

Ініціатор проекту - Український балетний театр “Прем’єра” під егідою CID UNESKO. Благодійний проект реалізовано за активної підтримки Львівської обласної адміністрації та Львівської опери.

“Білосніжка і семеро гномів” - всесвітньовідома постановка легендарного балетмейстера Генріха Майорова в хореографічній редакції Віктора  Щербакова.

Телефон для  ЗМІ, що бажають акредитуватись на подію : 093 762 87 60.

 

Детальніше...

Упродовж 29-30 квітня у м. Самборі пройде Окружна Спартакіада, участь у якій запрошують взяти хлопців та дівчат віком від 11 до 18 років з різних куточків Львівської області.

Захід організовують з метою популяризації здорового та активного способу життя  серед молоді.

Детальніше...

 
Детальніше...

Під час сесії обласної ради у вівторок, 25 квітня, депутати уточнили показники обласного бюджету Львівської області на 2017 рік. Відповідно до уточнень, обсяг видатків обласного бюджету за рахунок доходів, перехідних залишків та коштів державного бюджету становить 811 млн грн.

Найбільше коштів скерують на дорожнє господарство – 589, 5 млн грн.  З них 565  млн грн – на ремонт доріг за рахунок 50% коштів, які надійшли від перевиконання загального обсягу митних платежів, ще 24, 5 млн грн використають в межах реалізації обласної програми розвитку доріг.

Детальніше...

 
Детальніше...

27 квітня о 16.00  у Національному музеї у Львові  імені Андрея  Шептицького (гол. будівля, просп. Свободи 20) відбудеться відкриття виставки скульптури Віктора Проданчука та  живопису Тараса Григорука "50/50".

Львівський скульптор Віктор Проданчук захопився  живописними творами українця з Франції – Тараса Григорука, побачивши їх в одній із галерей Венеції. У результаті знайомства двох митців виникла ідея виставки «50×50», що творить спільну візію українського постмодернізму.

Детальніше...

 

Метою проекту "Реалізуй себе у владі" є залучення молоді до стажування в структурних підрозділах облдержадміністрації, формування кадрового потенціалу для органів виконавчої влади, активізація розвитку особистісних якостей шляхом залучення молоді до державної служби; надання можливості талановитим людям долучатись до роботи в галузі державного управління, а також сприяння прозорості діяльності Львівської облдержадміністрації.

Вимоги до кандидатів:

  1. Є громадянами України.
  2. Вільно володіють державною мовою.
  3. Мають повну вищу освіту або є студентами, які здобули кваліфікацію "бакалавр", "спеціаліст".
  4. Мають досвід робити з найпоширенішим програмним забезпеченням ПК.

Детальніше...

 
Детальніше...

24 квітня у  Львівському обласному Будинку вчителя відкрили тематичну виставку, присвячену 70-ій річниці операції «Вісла» – злочинній депортації польським комуністичним режимом українського населення з окупованих Польщею українських етнічних земель у 1947 році.

На виставці, як експонат, представлений також твір Івана Кривуцького «Де срібнолентний Сян пливе…», політв’язня тюрем Польщі, Чехословаччини, Луб’янки в Москві, таборів Норильська. Третя частина цього твору власне несе назву «Акція «Вісла», де описані події операції. Очевидцем тих подій був автор.

Детальніше...

 
Детальніше...

24 квітня, на Львівщині стартував Український тиждень імунізації, який проводять одночасно з Всесвітнім та Європейським тижнями.  Головна його мета – інформування населення про вакцинацію як найбільш ефективного захисту від інфекційних хвороб та важливу умову збереження національної безпеки країни.

Департамент охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації закликає батьків  проводити щеплення дітям, відтак, захистити їх від загрозливих захворювань.

Детальніше...

 

У четвер, 27 квітня 2017 року о 11.00 год. у 412 каб. Львівської обласної державної адміністрації (м. Львів, вул. Винниченка. 18) відбудеться безкоштовний тренінг для представників громадських організацій на тему: «Підготовка проекту та шляхи залучення ресурсів». Навчання проводитиме координатор проектів громадської організації «Центр громадянських ініціатив» Юлія Рудюк

Детальніше...