Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

23 жовтня керівники району проведуть зустріч із мешканцями населених пунктів Станимирської сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщенні Станимирського Народного дому

 

 

Голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин підписав розпорядження № 369 від 19 жовтня 2018 року «Про початок опалювального сезону 2018-2019 років».

Згідно документу, опалювальний сезон 2018/19 років для усіх категорій споживачів району розпочнеться з 22 жовтня 2018 року.

Про запуск котелень та його завершення до стовідсоткової подачі теплоносія споживачам сектор житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації щоденно інформуватиме департамент розвитку  та експлуатації житлово-комунального господарства  Львівської обласної державної адміністрації.

 

У зв’язку із численними зверненнями і скаргами жителів області на погіршення самопочуття у період та в зонах застосування хімічних засобів захисту рослин

для проведення відбору проб і лабораторних досліджень просимо адміністрації сільськогосподарських підприємств та очевидців інформувати про місце (адресу) проведення робіт хімічного захисту сільськогосподарських посівів за телефонами:

(032) 255 50 62 - Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА;

(032) 238 73 70 - Державна екологічна інспекція у Львівській області;

(032)  261 36 90 – Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

 

Детальніше...

Сьогодні, 19 жовтня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка підписав рекомендаційне загальнообласне розпорядження про початок опалювального сезону.

«З понеділка синоптики прогнозують суттєве зниження температури, дощі і зрозуміло, що з понеділка ми інтенсивно розпочнемо опалювання зі шкіл і садочків, а після того - в оселях наших громадян», - зазначив Олег Синютка.

Детальніше...

 
Детальніше...

Порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення - поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом. Зокрема у зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання.

Відтак департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА закликає мешканців області неухильно дотримуватись правил безпеки при використанні пічного і газового опалення

Детальніше...

 
Детальніше...

З метою відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі підготовлено онлайн-варіант тематичної виставки документів, що зберігаються у Державному архіві Львівської області. Основу виставки становлять шематизми трьох греко-католицьких єпархій: Станіславівської, Львівської та Перемишльської.

Варто відзначити, що у вступних статтях до шематизмів подаються короткі відомості про історію створення єпархій та списки єпископів. Також шематизми містять дані про духовних осіб, списки усіх парохій, кількість вірних та церковних товариств, стан церковного майна тощо.

Детальніше...

 

Детальніше...Про відзначення на Перемишлянщині 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки йшлося сьогодні, 18 жовтня, під час наради у заступника голови райдержадміністрації І.Шалапського.

Складено попередній план проведення заходів.

Зокрема, у с.с Підмонастир, Під’ярків та Стрілки планується урочисте відкриття інформаційних таблиць за проектом «Відновлені імена героїв».

У Перемишлянах та Бібрці відбудуться урочисті відкриття пам’ятної дошки про проголошення української влади сто років тому. Після церемонії відкриття відбудуться святкові концерти.

У с.Лагодів та Подусів передбачаються заходи із освячення хреста на могилі УСС.

Тематичні заходи відбуватимуться у закладах освіти і культури району.

 
Детальніше...

Сектор з просування експорту Львівської обласної державної адміністрації запрошує компанії Львівщини взяти участь у торговій місії до Азербайджанської Республіки, яка відбудеться з 27 по 30 листопада 2018 року.

Програмою передбачено:

Детальніше...

 

Детальніше...

До 1 листопада продовжили прийом заявок щодо подання кандидатур на здобуття обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у номінаціях:

Збереження культурної спадщини – імені Бориса Возницького (комплексне збереження і реставрація пам’яток).

Детальніше...

 
Детальніше...

Управління туризму та курортів обласної державної адміністрації з метою популяризації туристичних дестинацій Львівщини організувала промотур гасторонмічними локаціями області.

В межах гастротуру запланували візит у фермерське господарство «Західний Равлик», що у Солонці, агротуристичний кластер «ГорбоГори» та рибне господарство «Карпатський Водограй».

Детальніше...

 
Детальніше...

Розпочався другий заїзд проекту «Будуємо Україну Разом» у Золочеві. Учасниками стали 25 молодих людей з різних областей України. Це вже другий тиждень поспіль активні хлопці та дівчата працюють над ремонтними роботами у місцевому карітасі. Вже найближчим часом тут запрацює простір для молоді.

Як зазначає координатор проекту Володимир Костюк, навколо цього центру планують створення та розвиток осередку Національної скаутської організації України Пласт. Також тут облаштують кімнату для інклюзивної освіти.

Детальніше...