Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

22 квітня у с.Подусільна відбудуться заходи з нагоди 110-річчя від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва:

11.30 год. - Служба Божа. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів, громадське віче та концертна програма

Детальніше...23 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Рій провів засідання комісії з питань встановлення розміру орендної плати за землю. Під час засідання було розглянуто низку питань, зокрема про встановлення жителю м. Бібрка річного розміру орендної плати за землю; відношення ФГ «Під’ярків» щодо надання в оренду невитребуваних паїв померлих громадян, розташованих за межами с. Підгородище та с. Романів; письмове звернення ФР «Хлібодар В» щодо затвердження розрахунку орендної плати за оренду земельних паїв, розташованих за межами с. Волове Стрілківської сільської ради.  

 

Нещодавно журі Всеукраїнського конкурсу на кращий дитячий малюнок «Олімпійська листівка» визначило переможців серед учнівської молоді України.

Детальніше...

 

Розвиток епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Львівській області має ті ж закономірності, що й в цілому в Україні. За 2013 рік року вперше в житті діагноз ВІЛ-інфекція був встановлений 434 особам (при 393 ВІЛ-інфікованих у 2012 році), в тому числі в стадії СНІДу – 216 (при 165 особах у 2012 році). На відміну від 2012 року, спостерігається зростання захворюваності як на ВІЛ-інфекцію – на 9,4%, так і  на СНІД  на 23,6 %.

Детальніше...

 

Обіг роздрібної торгівлі, що включає роздрібний товарообіг підприємств і фізичних осіб-підприємців та розрахункові обсяги продажу товарів на ринках, за 2013 рік становив 39,3 млрд. грн. і збільшився проти 2012 року за порівняльними цінами на 7,2%.

Детальніше...

 

Голова Львівської ОДА Олег Сало 22 січня відвідав Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові. Він оглянув експозицію музею, зокрема й виставку, присвячену Дню Соборності та Свободи України. Ця виставка презентує унікальні експонати з фондів музею, серед яких газетні публікації про події в Україні майже сторічної давнини, наприклад, матеріали, надруковані в українських часописах «Діло» і «Свобода», які розповідають про проголошення Української Народної Республіки. Також на виставці експонуються оригінальні поштівки.

Детальніше...

 

На території Львівської області розпочався конкурсний відбір пілотних міст в рамках програми «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини». Зазначимо, Програма реалізується Фондом Східна Європа спільно зі Львівською обласною державною адміністрацією та Львівською обласною радою, за підтримки Швецького агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) через Посольство Швеції в Україні.

Детальніше...

 

Шановні мешканці Перемишлянщини!

Боротьба наших співвітчизників за незалежність є визначальною в історії України впродовж століть. Учасників національно-визвольних змагань на подвижництво та героїзм надихало величне прагнення самовідданого служіння народові, ідеям його свободи та суверенності держави. У нашій історичній пам'яті  закарбовані імена тих громадських та політичних діячів, які формували національну ідею та згуртовували співвітчизників для її досягнення.
Лише конструктивна, оптимістична ідея і чітко визначена мета об’єднують суспільство і надихають на продуктивну діяльність задля досягнення конкретного позитивного результату.
Водночас історія вчить, що ідеї руйнації та розбрату. ворожнечі та екстремізму несуть у собі загрози для державності, гальмують суспільний розвиток.
Минуле української нації, як і будь-якої  іншої, дає достатньо прикладів, аби кожен із нас навчився відрізняти щоденну нелегку цілеспрямовану працю заради підвищення стандартів життя народу від маніпулювання  суспільною свідомістю задля задоволення особистих владних амбіцій. Заклики до насильства, які лунають останнім часом у центрі столиці, не лише оскверняють ідею Майдану як символу мирного волевиявлення тисяч українців влитися у цивілізовану європейську спільноту. Екстремістські ідеї провокують у державі безлад, хаос та розкол у суспільстві. Протистояння, які вже перетворюються у погроми та підпали, знецінюють людське життя і несуть загрозу громадянському мирові у нашій державі та знижують авторитет України у світі.
Жодні амбіції політиків, які борються за владу, але не здатні натомість запропонувати конструктивну програму конкретних дій для досягнення позитивних змін у суспільстві, не варті такої високої ціни – пролитої у силовому протистоянні людської крові та руйнувань.
Лише мудрість кожного свідомого власної відповідальності українця, лише спокійний конструктивний діалог між представниками влади та опозиції, лише цілеспрямованість кожного члена української спільноти  у щоденній нелегкій праці здатні привести до вагомих суспільних змін, зумовлених часом, і до гідного, рівноправного партнерства України з державами світу.
Об'єднаймо  спільні зусилля для збереження соборності і суверенності нашої Вітчизни, зміцнення її авторитету, досягнення громадського спокою і безпеки співгромадян.

 

Детальніше...22 січня Перемишлянщина вшановувала один з найяскравіших епізодів української державності - підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки та відзначала День Соборності і Свободи України, що встановлений Указом Президента України у 2011 році. З цієї нагоди голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський та голова районної ради Петро Бучок поклали вінок до могили Січових Стрільців, що на цвинтарі у м. Перемишляни. Віддати шану полеглим цього дня прибули також перший заступник голови РДА Іван Рій, заступники В’ячеслав Денейчук та Наталія Гавінська,  Перемишлянський міський голова Олександр Зозуля, його заступник Йосип Кузьма, секретар міської ради Стефанія Щерба, працівники структурних підрозділів РДА та держустанов району.    

 

Детальніше...21 січня Перемишлянський район із робочим візитом відвідав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Сало. Цього дня очільник області провів з активом району нараду з питань соціально-економічного та культурного розвитку, а також вирішення проблемних питань району. Участь у нараді взяли голова Перемишлянської районної державної адміністрації Орест Краєвський, голова районної ради Петро Бучок, перший заступник голови РДА Іван Рій, заступники голови РДА В’ячеслав Денейчук та Наталія Гавінська, керівники структурних підрозділів,Детальніше... управлінь, відділів РДА, районних служб.
Під час зустрічі було заслухано короткі звіти з питань діяльності підрозділів та обговорено проблемні питання у всіх сферах життєдіяльності району. Зокрема, заступник начальника-начальник Перемишлянського відділення Золочівської МДПІ Ігор Дяків інформував про наповнення бюджету району. Керівник районного управління соціального захисту населення Микола Сайко доповів про стан виплат державної соціальної допомоги. Натомість головний лікар Перемишлянської ЦРЛ Богдан Лівий озвучив проблему демонтажу недобудованого приміщення акушерсько-гінекологічного відділення ЦРЛ, який впродовж тривалого часу неможливо провести у зв’язку з браком коштів.

Детальніше...

 

Сьогодні день особливий – День Соборності та Свободи  України. В цей день ми вшановуємо пам’ять тих людей, які 95 років тому започаткували об’єднання Української Народної Республіки із Західноукраїнською Народною Республікою. Ми повинні брати з них приклад, і працювати так, аби таких сумних подій, які відбуваються сьогодні, ніколи не повторилося.

Детальніше...