Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Детальніше...Президент України Віктор Янукович підписав доручення Уряду щодо прискорення виконання соціальних ініціатив «Діти – майбутнє України», пріоритетних завдань модернізації медичної сфери, а також підвищення ефективності реалізації соціально значущих проектів у регіонах України.
Так, Кабінету Міністрів України доручено прискорити внесення на розгляд Верховної Ради України та забезпечити належне супроводження законопроектів про внесення змін до Державного бюджету України на 2013 рік і про поетапне скасування рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму) для дітей.

Детальніше...

 

18 липня у Києві під головуванням Міністра соціальної політики Наталії Королевської відбулась розширена колегія Мінсоцполітики України. Делегацію від Львівщини для участі у колегії очолив перший заступник голови облдержадміністрації Богдан Матолич.

Детальніше...

 

Детальніше...18 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська, в.о. керівника відділу освіти, молоді та спорту РДА Г.Шевцова та провідний спеціаліст відділу О.Ануфрієв взяли участь в обласній селекторній нараді з питань розвитку спорту.

 

Детальніше...З метою розгляду стану реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.ЯнуковичаДетальніше... 18 липня в актовому залі Перемишлянської районної поліклініки  відбувся круглий стіл, присвячений участі органів місцевого самоврядування у питаннях реформування медичної галузі. Серед учасників цього заходу були голова райдержадміністрації Орест Краєвський, заступник начальника управління – начальник відділу організації медичної допомоги дорослому населенню ДОЗ ЛОДА Андрій Голдун, голова постійної комісії обласної ради Богдан Чечотка, заступник голови райдержадміністрації Наталя Гавінська, заступник голови районної ради Василь Винницький, голови сільських рад Перемишлянського району, представники медицини Львівщини.

    

Детальніше...

 

Сьогодні, 18 липня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів  особистий прийом громадян.
На прийом до очільника області прибули мешканці із Дрогобицького, Самбірського, Старосамбірського, Яворівського районів та міста Львова.

Детальніше...

 

Детальніше...18 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів особистий прийом громадян, на якому побували 4 особи. Приймаючи мешканців району, голова РДА давав відповіді на запитання, а також приймав пропозиції громадян щодо вирішення тих чи інших питань. Зокрема, були звернення щодо ремонту дороги у населеному пункті, капітального ремонту сільського Народного дому, надання матеріальної допомоги.

 

Детальніше...17 липня відбувся «круглий стіл» за участі голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського, головного спеціаліста відділу департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді облдержадміністрації Г.Мартиняк, а також у засіданні взяли участь заступник голови РДА Н.Гавінська, керуюча справами районної ради Г.Горинецька, сільські голови, директори загальноосвітніх шкіл, представники громадськості. Темою «круглого столу» було обговорення питань реалізації завдань Президента України щодо створення належних умов для розвитку сільських населених пунктів, зокрема покращення якості надання освітніх послуг навчальними закладами у сільській місцевості.

Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації закликав активніше розвивати бізнес-проекти у аграрному секторі. Про це Віктор Шемчук заявив в рамках відкриття Загальноукраїнського навчального проекту “Райффайзен Банку Аваль – Академія Бізнесу”.

Детальніше...

 

На Львівщині триває реалізація пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Детальніше...

 

18 липня заступник голови Львівської облдержадміністрації Сергій Василенко взяв участь у відкритті загальноукраїнського науково-практичного семінару «Кошторис ціноутворення в дорожній галузі».

Детальніше...