Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Шановні мешканці Перемишлянщин!

Детальніше...Вітаю Вас із величним святом -

Днем Соборності і Свободи України!

     День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до єдності.

      Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

     Сердечно бажаю Вам, шановні громадяни, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

З повагою

голова райдержадміністрації  Орест Краєвський 

 

Уряд тримає на контролі ситуацію з грипом: достатньо і необхідних ліків, і вакцини. Про це йшлося на засіданні Уряду 21 січня, де Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова поінформувала щодо стану готовності системи охорони здоров’я до можливих осінньо-зимових епідемічних спалахів захворюваності на грип та ГРВІ.

Детальніше...

 

21 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєський провів робочу зустріч із начальником фінансового управління РДА Б.Антошківим. Під час зустрічі обговорювалося питання фінансування бюджетних установ, які утримуються з державного бюджету.

 

Детальніше...21 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із начальником відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Б.Городечним і директором КП «Перемшлянитеплокомуненерго» І.Карашкевичем стосовно розрахунків за спожиті енергоносії бюджетних установ району та теплоносії, надані комунальним підприємством «Перемшлянитеплокомуненерго».

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк під час апаратної наради 21 січня доручив звернути особливу увагу на облаштування спортивних майданчиків в сільській місцевості.

Керівник  області наголосив, що саме із-за відсутності спортивного оснащення практично не розвивається спорт у селах області: «Тому кошти в розмірі 1 млн грн, які виділені на будівництво спортивних майданчиків у 2013 році, потрібно реалізувати на облаштування сучасних спортивних майданчиків саме у сільській місцевості Львівщини та в місцях будівництва дитячих будинків сімейного типу».

Детальніше...

 

19 січня у свято Богоявлення Господнього на Перемишлянському озері «Молодіжне», як і кожного року, відбулося освячення води. Після чину освячення, яке здійснили о.Віктор Мельник (УГКЦ) та о.Михайло Щербань (УПЦ КП), всі охочі, могли скупатися в ополонці. У Йорданському водосвятті брали участь Перемишлянський міський голова О.Зозуля та працівники міської ради, керівники та працівники державних установ району, а також жителі і гості міста Перемишляни. У заході взяли участь близько 250 осіб.

   Детальніше...

 

Уряд на своєму засіданні 23 січня планує розглянути заходи по активізації роботи вітчизняної промисловості. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, оприлюднені Держстатом дані свідчать про те, що 2012 рік був дуже непростим роком для української економіки. «З точки зору тих негативних факторів, які діяли протягом усього минулого року, дуже важливо, що позитивними темпами розвивався внутрішній ринок, зростання товарообігу - близько 16%», - сказав Микола Азаров.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності посилення комунікативної складової діяльності Кабміну. «Кожен керівник напряму реформ відповідає не лише за реалізацію визначеного плану заходів, а і за його інформаційний супровід», - сказав він під час засідання Комітету з економічних реформ.

Детальніше...

 

Ефективна модернізація та впровадження реформ у різних сферах життєдіяльності країни є єдиним вірним шляхом за нинішньої складної економічної ситуації у світі. Таке переконання Президент України Віктор Янукович висловив під час зустрічі з кандидатами на посаду голів районних державних адміністрацій.

«Шлях, який ми обрали, - модернізації нашої країни - єдиний можливий шлях, який може принести успіх у піднятті рівня економіки, а на її основі - підняття рівня життя людей», - сказав Глава держави.

Детальніше...

 

20 січня голова обласної державної адміністрації Михайло Костюк відвідав святкування Йорданської Яблуневої ялинки, яке вже впродовж 15-ти років традиційно відбувається у Львові та збирає навколо себе небайдужих представників бізнесу, влади і творчої інтелігенції.

Детальніше...