У неділю, 28 травня, відбудуться урочисті заходи (обласного рівня) з нагоди відзначення Свята Героїв

11:00 - покладання квітів до пам’ятника Романові Шухевичу у с. Білогорща, старт 18-ї щорічної естафети «Вогонь пам’яті героїв».
12:00 - покладання квітів до могил героїв на Личаківському кладовищі та чин панахиди.
13:30  - на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку сформують святкову колону, яка пройде вулицями міста.
14:00 - урочистості та мистецьке дійство на площі біля пам’ятника Степану Бандері.
Окрім того, з 10:00 до 20:00 у сквері «На валах» експонуватиметься виставка «Алея Героїв».

 

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

5 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у нараді з питань захисту прав дітей, яку провів Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко за участі голови Львівської облдержадміністрації М.Цимбалюка.

 
На Львівщині буде проведено експеримент з реформування підрозділів кримінальної міліції, які пікуються дітьми Міністерства внутрішніх справ України. Про це після проведення наради у Львівській облдержадміністрації повідомив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.

Детальніше...

 

2 жовтня на Перемишлянському озері відбулися уже традиційні щорічні змагання з риболовлі середДетальніше... юних рибалок, присвячені 69–й річниці створення УПА. Участь у них взяли 6 команд по 3 юнаки в кожній. Основним видом змагань стала риболовля. Крім цього відбувся інтелектуальний конкурс на знання риболовецької справи та історії Перемишлянщини, а також юнаки повинні були продемонструвати свою влучність у стрільбі з пневматичної гвинтівки. Організаторами і спонсорами змагань уже традиційно виступили відділ у справах сім’ї, молоді і спорту Перемишлянської РДА, Перемишлянська міська рада, МА «Козацтво», ФСТ «Колос» та Перемишлянське районне МТ «Лісівник». 

 

 

Львівська область не готова до запровадження на своїй території власного часу, відмінного від київського. Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН заявив голова Львівської облдержадміністрації  Михайло Цимбалюк, коментуючи ініціативу Львівської облради запровадити в регіоні свій час.

Детальніше...

 

Детальніше...4 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду стосовно підсумків літнього оздоровлення  і відпочинку дітей та підготовки до організації оздоровлення дітей у 2012 році. У нараді брали участь заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська, керівник відділу освіти Н.Борщ, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту О.Науменко.

 

З 22 серпня до 12 вересня цього року в приміщенні історико-краєзнавчого музею м.ПеремишлДетальніше...яни в рамках заходів відзначення 20-ї річниці Незалежності України експонувалися вишиті рушники народних майстринь району. Виставка нараховувала 50 рушників. За ініціативи голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського з 1 до 9 вересня відбувалося таємне голосування серед відвідувачів виставки за найкращий рушник. З-поміж інших найбільше голосів набрав старовинний рушник із села Лагодів. Жінка, яка вишивала рушник, уже померла, але її онука О.Котис вирішила дати рушник на виставку, і за результатами голосування рушник, вишитий на полотні із геометрично-рослинним орнаментом, виявився найкращим. 4 вересня у приміщені історико-краєзнавчого музею керівник відділу культури та туризму Перемишлянської РДА О.Гавінська вручила переможниці конкурсу п.О.Котис грошову винагороду від голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського.

 

На Львівщині триває підготовка підприємств житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2011/12 року. Про це під час засідання колегії Львівської облдержадміністрації повідомив заступник голови Володимир Губицький.

Детальніше...

 

 4 жовтДетальніше...ня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів особистий прийом громадян. Мешканці району звертались з приводу заміни опори лінії електропередач у с.Дусанів, проведення ремонту мережі водовідведення у житловому будинку м.Перемишляни, із земельних питань. На прийомі побувало 5 осіб.

 

 

Детальніше...3 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський,  голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій здійснили огляд скверу, де буде встановлено пам’ятних блаженному священомученнику Омеляну Ковчу. На даний час ведуться роботи із реконструкції скверу. Підрядні роботи виконують працівники ТзОВ „Пласт”.

Детальніше...

 

Детальніше...

3 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. На початку наради О.Краєвський представив новопризначеного першого заступника голови райдержадміністрації - Івана Йосиповича Роя.

Детальніше...