Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ

Водію, пам'ятай! Тебе чекають вдома!

відеоролик

 

Вшануймо жертв Голодомору 32-33 р.р.

25 листопада у м.Перемишляни біля пам’ятника о.Омеляну Ковчу:
16.00 год. – хвилина мовчання
16.01 – 16.10 год. - церковні передзвони, запалення лампадок, панахида


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території Львівщини впродовж 14-15 березня 2013 року очікується ускладнення погодних умов.

Детальніше...

 

На засіданні Кабінету Міністрів України було ухвалено 11 соціальних рішень. Про це під час брифінгу в Будинку Уряду 13 березня 2013 року повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська. Загалом ці рішення стосуються понад 2 млн. громадян, а на їхню реалізацію з державного бюджету та фондів соціального страхування буде спрямовано понад 2 млрд. грн.

Детальніше...

 

13 березня  відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Богдана Матолича.

Детальніше...

 

Детальніше...13 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів  засідання Комісії з питань захисту прав дітей. На комісії розглядалися питання щодо призначення опікуна над дитиною сиротою; про надання дозволу на продаж житлового будинку, право власності на який має неповнолітня дитина; про усунення перешкод у спілкуванні із малолітніми дітьми.

 

Детальніше...13 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником управління АПР райдержадміністрації О.Лоїком та Добряницьким сільським головою З.Винницьким стосовно використання земель сільськогосподарського призначення на території сільської ради.

 

Детальніше...12 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання ради з питань безпеки життєдіяльності. Здійснено аналіз проведення обов’язкового технічного контролю тракторів, самохідних машин та тракторних причепів, які знаходяться у всіх формах власності, за 2012 рік, а також виробничого і побутового травматизму за минулий рік. У засіданні ради взяв участь головний державний інспектор з охорони праці Державної інспекції нагляду СКС, АПК, легкої та деревообробної промисловості Г.Михайлів,  державний інспектор Держсільгоспінспекції Б.Шевчук, головний спеціаліст з охорони праці управління саціального захисту населення РДА І.Тиник.

 

13 березня комісія в складі заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчука, начальника відділу містобудування та архітектури Б.Городечного, інспектора Держархбудконтролю у Перемишлянському районі Ю.Кривеня за участі Липовецького сільського голови В.Дідуха та Вишнівчицького сільського голови І.Винярського здійснили візуальний огляд пам’яток культурної спадщини, які будуть пропонуватися для проведення реставраційних робіт у 2013році. Зокрема, оглянули дерев’яну церкву (1724 р.) у селі Лоні, а також будинок (1892 р.)  у с.Вишнівчик, де проживала хорунжа УГА Олена Степанів.

Детальніше... Детальніше...

 

Детальніше...13 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі  начальника фінансового управління Б.Антошківа провів нараду із керівниками та головними бухгалтерами бюджетних установ району. Під час наради обговорювалося питання публічного представлення інформації про виконання районного бюджету Перемишлянського району за 2012 рік, яке відбудеться 15 березня поточного року.

 

Детальніше...13 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання комісії ТЕБ та НС Перемишлянської РДА. Члени комісії розглянули щодо питання виділення Бібрській та Перемишлянській міським радам з матеріально-технічного резерву паливно-мастильних матеріалів для забезпечення пожежно-рятувальних підрозділів, які залучатимуться для здійснення запобіжних заходів у випадку загрози виникнення НС у зимовий період та попередження пожеж у лісах, на торфовищах, с/г об’єктах, населених пунктах та ліквідацію наслідків, у випадку виникнення пожеж, з настанням весняно-літнього періоду.

 

В області завершена виплата державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам згідно першої (основної) заявки за березень 2013 року, – про це повідомила заступник директора департаменту соціального захисту облдержадміністрації Оксана Яковець.

Кошти одержувачам перераховувались 11-12 березня поточного року. Загальна сума виплати склала 182,4 млн грн.