Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

22 квітня у с.Подусільна відбудуться заходи з нагоди 110-річчя від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва:

11.30 год. - Служба Божа. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів, громадське віче та концертна програма

Внаслідок складних погодніх умов, випадання дощу на фоні морозної температури, на Львівщині знеструмлено 55 населених пунктів (44 повністю і 11 частково). Це станом на 8 годину ранку.

Детальніше...

 

22 січня, з ініціативи департаменту освіти і науки облдержадміністрації, у загальноосвітніх навчальних закладах Львівщини проводитимуться виховні та тематичні заходи, приурочені до Дня Соборності та Свободи України.

Детальніше...

 

Зауваження до роботи сільських голів має очільник Львівщини Олег Сало. Як він з’ясував під час робочої поїздки до Старосамбірського та Самбірського районів, Центри надання адміністративних послуг пустують, бо мешканці не знають про їхнє функціонування.

Детальніше...

 

«Тут ми побачили відповідні потужності для будівництва асфальтного заводу», – сказав голова Львівської ОДА Олег Сало після ознайомлення з роботою ПрАТ «Старосамбірський кар’єр». За  словами очільника Львівщини, робота такого заводу допомогла б у ремонті доріг на території  Самбірського, Старосамбірського та Турківського районів.

Детальніше...

 

Детальніше...17 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Рій провів робочу зустріч із керівниками агроформувань району – «Дзвони» та «Перемишляниагро». Основною темою зустрічі, яка відбулася за участі начальника управління агропромислового розвитку РДА Олега Лоїка, стало питання розвитку агроформувань у 2014 році, а також аналіз їх роботи за минулий рік. 

 

Детальніше...17 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський провів робочу зустріч із директором Перемишлянського районного центру зайнятості Василем Бараном. Під час зустрічі мова йшла про співфінансування сільськими радами громадських робіт. Відтак це питання буде винесено на обговорення у рамках проведення тематичного «круглого столу» у Перемишлянському РЦЗ 21 січня.

 

Детальніше...17 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Рій, начальник управління агропромислового розвитку РДА Олег Лоїк та працівники управління, а також працівники служб АПК району взяли участь у Всеукраїнській селекторній нараді з питань підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт, діяльності Аграрного фонду, стану галузі тваринництва та цінової ситуації на продовольчому ринку.

Детальніше...

 

Детальніше...17 січня у Перемишлянському районному секторі ГУ ДСНС України у Львівській області відбулася нарада з підведення підсумків роботи служби у 2013 році та окреслення пріоритетних напрямів роботи на 2014 рік під керівництвом в. о. начальника Головного управління ДСНС у Львівській області Івана Дідуха. У нараді також взяли участь голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський, голова районної ради Петро Бучок, в.о. начальника РС ГУ ДСНС України у Львівській області Роман Брошко.

 

Досвідом проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка поділились  у прямому ефірі  16 січня на каналі ТРК «Львів» начальника управління загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Світлана Книшик, головний спеціаліст Любов Мельник та вчитель української мови і літератури СЗОШ № 8 м. Львова Оксана Галаник.

Детальніше...

 

За повідомленням департаменту фінансів облдержадміністрації, з обласного бюджету відповідно до заявок головних розпорядників коштів в повному обсязі виділено кошти на виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ за першу половину січня поточного року в сумі 51,2 млн. грн., стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів і студентам вищих закладів освіти І та ІІ рівнів акредитації – 9,1 млн. грн. та оплату енергоносіїв – 11,7 млн. грн.
«Це дасть можливість не допустити заборгованості із зазначених видатків», – зазначив директор департаменту фінансів ОДА Олег Демків.