Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Львівська область отримала перший транш субвенції з державного бюджету 2013 року на виплату нарахованої за січень державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у сумі 179,4 млн. грн., що порівняно з першим траншем минулого року більше на  32,8  млн. грн. або 22,4 %.

На сьогодні отримані обласним бюджетом кошти зазначеної вище субвенції повністю передані бюджетам міст і районів для використання за цільовим призначенням.

 

Детальніше...14 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА А.Зозулею. Під час зустрічі були підведені підсумки роботи відділу з питань НС райдержадміністрації за 2012 рік, а також мова йшла про проведення збору керівного складу цивільного захисту області, на якому буде присутній голова Перемишлянської РДА О.Краєвський та визначення основних завдань на 2013рік.

 

Детальніше...14 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ. Основною темою розмови були питання підготовки та проведення тендерів у відділі освіти, молоді та спорту.

 

Детальніше...14 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів зустріч із керівником відділу агропромислового розвитку РДА О.Лоїком, керівником фермерського господарства «Еталон М» Т.Мартиняком та інспектором сільськогосподарської інспекції Б.Бенцаровським стосовно можливості створення обслуговуючого сільськогосподарського кооперативу на базі ФГ «Еталон М».

 

Детальніше...11 січня до адмінбудинку Перемишлянської районної ради в якому знаходиться багато державний установ, завітали діти з спільноти «Адонай» храму Св.Миколая УГКЦ м.Перемишляни. Вертепники колядували та відтворювали події того часу, коли на світ прийшов Ісус Христос. На завершення учасники спільноти віншували для присутніх і бажали їм усяких гараздів під час Різдвяних свят та на цілий рік.

 

Детальніше...11 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч з начальником фінансового управління райдержадміністрації Б.Антошківим та головним лікарем району Б.Лівим. Під час робочої зустрічі обговорювалися питання, що стосувалися фінансування медичних закладів району, екстреної медичної допомоги, а також оптимізації закладів охорони здоров’я.

 

10 січня голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк зустрівся  із головами  творчих спілок Львівської області.

У зустрічі взяли участь відомий український письменник  та поет Роман Лубківський, голова Львівського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України Федір Стригун, голова обласної організації Національної спілки архітекторів України Олександр Ярема,  голова Львівського відділення Національної спілки майстрів народного мистецтва України Зіновія Краковецька, голова Львівського відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки Микола Кулик, голова Львівського обласного відділення Національної спілки кобзарів Богдан Жеплинський та ін.

Детальніше...

 

   Повідомляємо, що 19-22 лютого 2013 року у м. Києві відбудеться Міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion. В рамках Всеукраїнського проекту «Стиль сучасної школи» спільно з Українською асоціацією підприємств легкої промисловості «Укрлегпром» та за підтримки Кабінету Міністрів України буде проведено:
   - конкурс на кращі зразки шкільної форми у номінаціях «Шкільний стиль» та «Святковий настрій»;
  - круглий стіл з питань розвитку та виробництва товарів шкільного асортименту за участю виробників та представників центральних органів виконавчої влади.
   Метою проекту є підтримка та популяризація вітчизняних виробників шкільного одягу та взуття, демонстрація нових ідей, індивідуальних бачень дизайнерів, сучасних тенденцій та напрямків розвитку моди дитячого асортименту шкільного віку.
   Конкурс відбудеться 21 лютого 2013 року об 12.00 за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, пав.1.
Інформація щодо умов участі в конкурсі розміщена на сайті: http://ukrlegprom.org.ua/-Українська асоціація підприємств легкої промисловості 03680  м. Київ, вул. Панаса Любченка, 15.Тел. 0-44-28-14-24, 0-44-428-76-42.

 

Детальніше...10 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій взяв участь у засіданні сесії Романівської сільської ради. На порядок денний сесії виносилося питання затвердження бюджету Романівської сільської ради.  Після тривалового обговорення окремих статтей депутати проголосували за прийняття бюджету Романівської сільської ради. 

 

Сьогодні, 10 січня, в рамках робочої поїздки в Жидачівський район голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів зустріч з представниками ТОВ «Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн», яке спеціалізується на виробництві паперової тари та оглянув цех виробництва.

Детальніше...