Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

У І півріччі 2013 року у Львівській області вироблено валової сільськогосподарської продукції на 1955,5 млн грн., що на 53,5 млн.грн. більше аналогічного періоду минулого року, – про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Детальніше...

 

Прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів 11 липня 2013 року окреслив головні завдання розвитку економіки у другому півріччі, щоб досягти максимального позитивного ефекту.
Глава Уряду наголосив на необхідності відновлення банками у повній мірі кредитування реального сектору.

Детальніше...

 

10 липня перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Богдан Матолич провів зустріч з координатором системи ООН, постійним представником ПРООН в Україні Алессандрою Тісо. Участь у зустрічі також взяли заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак, міжнародний менеджер проекту ПРООН Джейсінгх Сах, старший програмний менеджер ПРООН Юлія Щербініна, представники облдержадміністрації та облради.

Детальніше...

 

Детальніше...На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича щодо створення кожній дитині сімейного затишку, зокрема, розширення мережі центрів матері і дитини, вжиття заходів, спрямованих на підвищення рівня життя сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також для формування засад відповідального батьківства, 12 липня відбулася нарада голови районної державної адміністрації О.Й. Краєвського із керівниками структурних підрозділів та установ, які забезпечують на території району реалізацію державної політики у сфері підтримки материнства і дитинства. Участь у нараді взяла також заступник голови РДА Н. М. Гавінська. 
Про спрямовану на виконання соціальної ініціативи Президента України В.Ф. Януковича «Діти – майбутнє України» роботу відповідних районних служб доповіли начальник відділу соціальної  роботи Перемишлянського РЦСССДМ О.М. Винницька, начальник районного  управління соціального захисту населення М.В. Сайко, головний лікар Перемишлянської ЦРЛ Б. В. Лівий, начальник служби у справах дітей РДА  Г.В.  Гриньків.

Детальніше...

 

Детальніше...11 липня голова райдержадміністрації О.Краєвський провів виїзний прийом громадян вДетальніше... Ушковецькій сільській раді. Поспілкуватися із керівником району прийшли 18 жителів 4–х населених пунктів сільської ради. Громадяни, які прийшли на зустріч, піднімали найважливіші для них питання. Зокрема, щодо оформлення земельних ділянок і виділення земельного паю, ремонту та реконструкції сільських Народних домів, вирішення проблем із перебійною подачею електроенергії у населені пункти, щодо поточного ремонту даху дитячого садочка с.Ушковичі.
Голова адміністрації надавав компетентні відповіді на запитання мешканців сільської ради, а окремі питання занотував для передачі їх до виконання у відповідні служби.
Разом із очільником району прийом проводили начальник начальник відділу Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюник, керівник відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ, та головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Б.Греськів.

 

 10 липня Детальніше...голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський відвідав Бібрський дитячий садочок Детальніше...«Сонечко». В даній установі реалізується проект ПРО ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ». Цього дня  у громаду м.Бібрка Перемишлянського району завітала Координатор системи ООН і Постійний представник Програми розвитку ООН в Україні Алессандра Тісо для зустрічі і огляду результатів діяльності організації громади «Поклик». Гості, партнери організації громади і запрошені оглянули результати впровадження першого мікропроекту громади «Енергозберігаючі заходи в ДНЗ «Сонечко».

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності притягнення до відповідальності усіх винних у скоєнні злочину в Миколаївській області і недопущення подібних випадків у майбутньому.
«Забезпечити притягнення до відповідальності винних у випадку в Миколаєві та розібрати всі подібні інциденти, на які є нарікання людей. Не тільки в Миколаєві, а й в інших регіонах. Дати кожному з них справедливу правову оцінку», – сказав Глава держави під час урочистої церемонії складення присяги суддями, вперше призначеними на посаду.

Детальніше...

 

У середу, 10 липня, у прес-центрі ТРК «Львів» пройшла прес-конференція присвячена Міжнародному ралі «Галіція», що пройде найближчими вихідними, 12-13 липня, у Львові та Львівській області.
Про особливості цьогорічного ювілейного ралі «Галіція» в прямому ефірі інтернет трансляції ТРК «Львів» та в ефірі Львівського радіо розповіли: спортивний директор Чемпіонату України з ралі Михайло Лойленко, керівник проекту “Чемпіонат України з ралі” Сергій Жила та начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Юрій Майборода.

Детальніше...

 

Сьогодні, 10 липня, заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації Вадим Гураль відвідав Центр матері та дитини  в м. Дрогобич.
У рамках візиту Вадим Гураль ознайомився з роботою соціального центру матері та дитини, оглянув умови проживання у цьому центрі, а також поспілкувався з матерями, що звертались за допомогою та тимчасово проживали у цьому закладі.

Детальніше...

 

9 липня під керівництвом заступника голови – керівника апарату Львівської облдержадміністрації Вадима Гураля відбулось чергове робоче засідання комісії з питань придбання за державний кошт житла для громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...