Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

22 квітня у с.Подусільна відбудуться заходи з нагоди 110-річчя від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва:

11.30 год. - Служба Божа. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів, громадське віче та концертна програма

Детальніше...17 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Рій провів робочу зустріч із керівниками агроформувань району – «Дзвони» та «Перемишляниагро». Основною темою зустрічі, яка відбулася за участі начальника управління агропромислового розвитку РДА Олега Лоїка, стало питання розвитку агроформувань у 2014 році, а також аналіз їх роботи за минулий рік. 

 

Детальніше...17 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський провів робочу зустріч із директором Перемишлянського районного центру зайнятості Василем Бараном. Під час зустрічі мова йшла про співфінансування сільськими радами громадських робіт. Відтак це питання буде винесено на обговорення у рамках проведення тематичного «круглого столу» у Перемишлянському РЦЗ 21 січня.

 

Детальніше...17 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Рій, начальник управління агропромислового розвитку РДА Олег Лоїк та працівники управління, а також працівники служб АПК району взяли участь у Всеукраїнській селекторній нараді з питань підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт, діяльності Аграрного фонду, стану галузі тваринництва та цінової ситуації на продовольчому ринку.

Детальніше...

 

Детальніше...17 січня у Перемишлянському районному секторі ГУ ДСНС України у Львівській області відбулася нарада з підведення підсумків роботи служби у 2013 році та окреслення пріоритетних напрямів роботи на 2014 рік під керівництвом в. о. начальника Головного управління ДСНС у Львівській області Івана Дідуха. У нараді також взяли участь голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський, голова районної ради Петро Бучок, в.о. начальника РС ГУ ДСНС України у Львівській області Роман Брошко.

 

Досвідом проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка поділились  у прямому ефірі  16 січня на каналі ТРК «Львів» начальника управління загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Світлана Книшик, головний спеціаліст Любов Мельник та вчитель української мови і літератури СЗОШ № 8 м. Львова Оксана Галаник.

Детальніше...

 

За повідомленням департаменту фінансів облдержадміністрації, з обласного бюджету відповідно до заявок головних розпорядників коштів в повному обсязі виділено кошти на виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ за першу половину січня поточного року в сумі 51,2 млн. грн., стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів і студентам вищих закладів освіти І та ІІ рівнів акредитації – 9,1 млн. грн. та оплату енергоносіїв – 11,7 млн. грн.
«Це дасть можливість не допустити заборгованості із зазначених видатків», – зазначив директор департаменту фінансів ОДА Олег Демків.

 

Департамент міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації повідомляє, що 1 січня 2014 року розпочав роботу парасольковий проект «Спільна промоція туристичних можливостей та культурно-історичної спадщини Львівської області, Підкарпатського і Люблінського воєводств».

Детальніше...

 

«Завдяки зменшенню ціни на російських газ, актуальним питанням є зниження тарифів на 22-25% на теплову енергію для споживачів бюджетної сфери – дитсадків, шкіл, лікарень та інших. Тому ставлю завдання Нацкомунпослуг протягом місяця завершити перегляд тарифів по всій Україні. Наразі тарифи вже переглянуті для 70% підприємств теплокомуненерго (це 160 з 264-х підприємств-ліцензіатів Нацкомунпослуг)»,  - сказав Віце-прем’єр Олександр Вілкул на всеукраїнській селекторній нараді.

Детальніше...

 

Детальніше...16 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації, голова районної комісії ТЕБ та НС Іван Рій провів робочу зустріч із завідувачем сектору цивільного захисту РДА Олександром Науменком та заступником начальника ДПРЧ-20 ГУ ДСНС України у Львівській області Віталієм Патруном. Під час зустрічі було підведено підсумки роботи у 2013 році, а також окреслено напрями роботи комісії у 2014 році.

 

Сьогодні на колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації підбили підсумки роботи за минулий рік та окреслили основні пріоритети на 2014 рік. Досягнення та перспективи галузі оцінив перший заступник голови Львівської ОДА Олексій Сторчило, який також взяв участь у роботі колегії.

Детальніше...