Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Редакція пізнавально-розважального дитячого журналу «Професор Крейд» з 1 жовтня до 24 грудня в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах України оголосила Всеукраїнський конкурс «Оберіг захисника України».

Детальніше...

 

В опалювальному сезоні 2014/2015 року теплопостачання загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах області здійснюється від 947 власних котелень та за рахунок центрального опалення підприємствами «Теплокомуненерго».

Детальніше...

 

Департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості ОДА  інформує:  згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року №491 “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених в державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження” впроваджено механізм стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини тіла кредиту, залученого на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу).

Детальніше...

 

1 листопада на Личаківському кладовищі, поряд із вшануванням воїнів Української Галицької армії, поклали квіти та запалили лампадки на могилах 15-ох солдатів, загиблих під час АТО. У заходах з нагоди 96-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки взяли участь керівництво області, Посол Канади в Україні Роман Ващук та представники громадськості.

Детальніше...

 

Детальніше...Щороку в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Напередодні свята, 31 жовтня, у районному Народному домі м. Перемишляни з цієї нагоди відбулися урочистості. Із вітальним словом до присутніх у залі працівників соціальної сфери району звернувся перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В. Танчин, який подякував за щоденну клопітку працю та побажав усіх земних благ людям цієї нелегкої професії. До привітань також долучилися начальник управління соціального захисту Н Жеребецька та заступника директора районного центру зайнятості Н. Турчиняк.
Опісля привітань голова Перемишлянської районної ради та перший заступник голови РДА В. Танчин вручили кращим працівникам соціальної сфери району грамоти та квіти.

 

Детальніше...31 жовтня у районному Народному домі м. Перемишляни відбулися урочистості з нагоди 96-ої річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Участь у відзначенні пам’ятної дати взяли голова Перемишлянської  районної ради М. Музичка, перший заступник голови райдержадміністрації В. Танчин, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, представники громадськості та учнівська молодь.
Вже традиційно розпочалися урочистості із виконання Державного гімну України та покладання квітів до могили Січових Стрільців, що на міському цвинтарі. З вагомою подією на шляху становлення єдиної соборної Української держави присутніх привітав голова Перемишлянської районної ради М. Музичка. На завершення для глядачів прозвучали музичні вітання у виконанні художніх колективів районного Народного дому м. Перемишляни

 

З 3 до 17 листопада у медичних закладах Львова та області розпочинається акція «Дні профілактики та раннього виявлення цукрового діабету». Такий захід проводиться на Львівщині восьмий рік поспіль.

Детальніше...

 

Через мережу АЗС Львівщини у вересні 2014 року було продано у роздріб світлих нафтопродуктів та газу для автомобілів на загальну суму 586,5 млн. грн., з якої 290,9 млн. грн. (49,6%) становив роздрібний товарооборот від продажу дизельного пального.

Детальніше...

 

З початку  2014 року обсяг реалізованих послуг підприємствами сфери  нефінансових послуг Львівщини становив 12,0 млрд грн і зріс з попереднім роком ( з урахуванням зміни цін) на 7,2 %.

Детальніше...

 

Департамент міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації та громадська організація “Європейський діалог” запрошують відвідати Ярмарок рекреаційного туризму: промоція українсько-польського прикордоння, який відбудеться 5-6 листопада 2014 року в Львівському палаці мистецтв.

Детальніше...