Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ

Водію, пам'ятай! Тебе чекають вдома!

відеоролик

 

Вшануймо жертв Голодомору 32-33 р.р.

25 листопада у м.Перемишляни біля пам’ятника о.Омеляну Ковчу:
16.00 год. – хвилина мовчання
16.01 – 16.10 год. - церковні передзвони, запалення лампадок, панахида


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...30 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей Перемишлянської РДА. Члени комісії розглянули питання про надання дозволу на укладання договору дарування житлового будинку, в якому зареєстровані неповнолітні діти; про розгляд листа прокуратури Перемишлянського району Львівської області; про роботу служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації щодо забезпечення житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Детальніше...30 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із керівником філії «Перемишлянський райавтодор» В.Падучаком. Під час зустрічі обговорювалося питання очищення доріг від снігу. Заступник голови РДА зауважив, що на окремих ділянках очищення снігу проводиться не якісно, зокрема, це стосується доріг загального користування.  Також є зауваження жителів району щодо оброблення доріг посипковим матеріалом.

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк до 1 лютого перебуватиме з робочою поїздкою  у м. Ерфурт (Вільна держава Тюрінгія, ФРН).

Детальніше...

 

Львівська обласна державна адміністрація подала на розгляд до обласної ради проект Програми енергозбереження для населення на 2013 – 2016 роки, який отримав погодження відповідних профільних комісій обласної ради і є рекомендований до розгляду на черговій сесії обласної ради.

Детальніше...

 

Найближчі роки мають стати періодом форсованого розвитку високотехнологічних галузей: IT-індустрії, автомобілебудування, авіа- та суднобудування, сільськогосподарського машинобудування, фармацевтичної промисловості, виробництва медичної техніки. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання  Уряду 30 січня 2013 року.

Детальніше...

 

На 2013 рік припадає кілька значних річниць. Взяти під особистий контроль підготовку до відзначення таких важливих для України пам’ятних дат Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Віце-прем'єр-міністру Костянтину Грищенку. Про це Глава Уряду заявив під час засідання Уряду 30 січня 2013 року.

Детальніше...

 

У 2013 році з обласного бюджету на спеціальну дотацію фізичним особам, які утримують чотирьох  і більше корів молочного напряму у своїх  господарствах, передбачено виділення коштів в сумі 2500,0 тис. грн., що складатиме в межах 500 грн. на одну голову, – повідомив т.в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Роман Верещинський.

Детальніше...

 

29 січня перший  заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Богдан Матолич провів засідання міжвідомчої координаційної ради з питань розвитку сільських територій, на якому розглянуто   проект Програми розвитку сільських територій Львівської області на період до 2015 року.

Детальніше...

 

Внесено зміни до Порядку подання фінансової звітності. Відповідну постанову №29 Кабінет Міністрів прийняв 16 січня 2013 року.

Детальніше...

 

Комплекс запланованих організаційно-технічних заходів з підготовки до опалювального сезону 2012/13 року господарського комплексу області виконано в повному обсязі. Про це повідомив заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Іван Груник 29 січня під час  селекторної наради з питання  проходження опалювального сезону 2012/13 року», яка відбулася  з ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Детальніше...