Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

22 квітня у с.Подусільна відбудуться заходи з нагоди 110-річчя від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва:

11.30 год. - Служба Божа. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів, громадське віче та концертна програма

Голова Львівської облдержадміністрації під час апаратної наради різко розкритикував діяльність чиновників, які напередодні, без будь-яких погоджень із керівником області, подали позов до Львівського окружного адміністративного суду щодо демонтажу намету на Євромайдані у Львові 25 листопада 2013 року.
«Львівська обласна державна адміністрації має чіткі функції та завдання. То ж чиновники, які сьогодні займаються політичною «самодіяльністю», будуть покарані», – жорстко наголосив Олег Сало.

 

Детальніше...24 листопада 2013р. у районному Народному домі  відбувся IX районний фестиваль сучасної естрадної пісні «Пісенний розмай». У фестивалі взяли участь 19 учасників у трьох вікових категоріях, вокальні ансамблі та дуети.
Конкурсантів оцінювало професійне журі: Роман Береза, директор обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи, кандидат педагогічних наук, доцент; Наталія Половинка, актриса, співачка, педагог, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка; Володимир Кудовба, заслужений артист України. Учасники фестивалю нагороджені дипломами відділу культури райдержадміністрації та подарунками від спонсорів.

Детальніше...

 

З 1 грудня 2013 року Перемишлянській РДА розпочне роботу нова структура, яка за принципом «єдиного вікна» надаватиме адміністративні послуги.Детальніше... Раніше жителям ра­йону доводилося звертатися до багатьох установ, розташованих в райцентрі: управління Пенсійного фонду України, районного відділу Держземагентства, Перемишлянського районного сектору головного управління державної міграційної служби України у Львівській області, управління соціального захисту населення, відділу містобудування та архітектури, відділу освіти, молоді та спорту, управління агропромислового розвитку Перемишлянської районної державної адміністрації.

З моменту відкриття Центру надання адміністративних послуг  при Перемишлянській районній державній адміністрації (ЦНАП) всі необхідні документи можна буде отримати в одній установі.

Детальніше...

 

Детальніше...25 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І. Рій провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Під час засідання обговорювалось питання стану захисних споруд системи цивільного захисту на території району, а також проведення їх інвентаризації.

 

Детальніше...25 листопада заступник голови Перемишлянської РДА Н.Гавінська провела нараду із суб’єктами соціальної роботи району. У нараді взяли участь начальник служби у справах дітей Пермишлянської райдержадміністрації Г.Гриньків, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Г.Шевцова, заступник начальника управління соціального захисту населення Н.Жеребецька, директор Перемишлянського РЦ СССДМ І.Шалапський, в.о. головного лікаря Перемишлянської ЦРЛ Є.Марцинішко.
     Під час наради начальник СуСД Г.Гриньків ознайомила присутніх із змістом листа Міністерства соціальної політики України щодо здійснення нагляду за усиновленими дітьми, соціального супроводу сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також відбулось обговорення питання подачі звітів про стан утримання, навчання та виховання дітей у районі.

 

 Сьогодні, 23 листопада, у всіх храмах Львова та області відбулись поминальні Служби Божі за жертвами голодоморів.
У рамках заходів з нагоди вшанування 80-х роковин пам’яті жертв голодоморів голова Львівської ОДА Олег Сало спільно із представниками обласної ради, міської ради та громадськості  поклав квіти до пам’ятної таблиці «Жертвам комуністичного терору, які загинули від голоду в 1946 – 1947 рр.» та до Пам’ятного знаку жертвам Голодомору й політичних репресій.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович взяв участь у заходах з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.
Глава держави очолив скорботну ходу вздовж центральної алеї Національного музею «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні».
Учасники ходи встановили символічні композиції з колосків пшениці та квітів до скульптури «Гірка пам’ять дитинства».
Перед учасниками церемонії виступив Президент України Віктор Янукович.

Детальніше...

 

Детальніше...23 листопада у населених пунктах Перемишлянського району проходили заходи із вшанування пам'ятіДетальніше... жертв Голодомору 1932-1933років в Україні.  У храмах відбулись заупокійні Богослужіння, на спорудах держустанов були приспущені прапори із чорними стрічками, відбувались мітинги-реквієми, у яких брали участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, священнослужителі громадськість, учні шкіл.
У м.Перемишляни районні заходи, присвячені 80-м роковинам Голодомору 1932-1Детальніше...933 років в Україні, розпочались о 15.30 год. у районному Народному з інсценізації «Пам’яті жертв Голодомору», підготовленої педагогічним та учнівським колективами Перемишлянської середньої загальноосвітньої школи №2 ім.о.О.Ковча.
Після цього усі учасники заходу під звучання церковних дзвонів пройшли до пам’ятника о.О.Ковчу, де хвилиною мовчання та спільною молитвою, яку провели священики м.Перемишляни, вшанували пам'ять усіх, хто загинув у роки голодоморів в Україні. На площі біля пам’ятника із лампадок було викладено символічний хрест.
 У поминальних заходах взяли участь керівники району, міста, працівники держустанов, представники депутатського корпусу райради, громадськість м.Перемишляни, учнівська молодь.

 

Детальніше...22 листопада голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі державного нотаріуса   У.Сус та начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації З.Дідуха провів робочу зустріч із священиками РКЦ о.Петром (Смолькою) та УГКЦ с. Чемеринці о.Богданом (Тимчишиним). Під час зустрічі обговорювалось питання вжиття заходів щодо збереження від руйнування та відновлення костелу у с.Чемеринці Перемишлянського району.

 

Детальніше...22 листопада голова Перемишлянської райдержадміністрації О. Краєвський за участі першого заступника І. Роя та заступників В. Денейчука та Н. Гавінської провів нараду з міськими та сільськими головами району. На порядку денному були питання про подання документів для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування; про стан виконання ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»; про подання інформації до Єдиного Державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов; про стан використання земель населенням району.