07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...10 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч з підготовки до конкурсу „Кращий кухар”, який відбудеться 22 листопада на базі Перемишлянського професійного ліцею. На зустрічі обговорювалися умови проведення районного конкурсу та критерії оцінювання. У зустрічі взяли участь начальник управління економіки Перемишлянської РДА І.Горецька, заступник голови Перемишлянської районної ради - керуюча справами Г.Горинецька, директор Перемишлянського професійного ліцею І.Нечипор та начальник районної спілки споживчих товариств О.Мох. Усі присутній на даній нараді будуть входити у члени журі під час проведення конкурсу.

 

Детальніше...10 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із керівником управління праці та соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації М.Сайком із питань моніторингу недопущення заборгованості з виплати заробітної плати.

 

10 листопада перДетальніше...ший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та начальник управління Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюник розглядали скаргу мешканки с.Чемеринці стосовно надання земельної ділянки у приватну власність.

 

 

Детальніше...9 листопада Перемишлянський район взяв участь в командно-штабному навчанні з обласними, районними і міськими органами управління та формуваннями територіальних ланок Львівської територіальної підсистеми ЄДС НС на тему „Координація діяльності органів управління та формувань територіальних ланок Львівської територіальної підсистеми ЄДС НС при можливих надзвичайних ситуаціях зимового періоду”. В ході проведення навчань відбулося два засідання комісії з питань ТЕБ та НС Перемишлянської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА І.Роя. До участі у навчаннях залучалися керівники відділів і служб райдержадміністрації, організацій та підприємств району.

 

"Шановні співвітчизники!

9 листопада за православним календарем - день преподобного Нестора Літописця, святого, який залишив нам найдавнішу писемну пам'ятку Київської Русі. Ми в Україні відзначаємо цей день як свято писемності та мови. Це ще один привід поговорити про те, як ми дбаємо про розвиток писемності, літератури, мови і культури загалом. Ще одна можливість поміркувати, як нам їх розвивати. I я сподіваюся, що українські вчені, літератори - літописці нашої сучасності проведуть відвертий і корисний діалог із суспільством на ці животрепетні теми. 

Детальніше...

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк сьогодні, 9 листопада, провів селекторну нараду, участь у якій взяли перший заступник голови облдержадміністрації Богдан Петрушак, перший заступник Львівського міського голови Олег Синютка, керівники структури підрозділів обласної державної адміністрації, керівники територіальних органів міністерства та інших центральних органів виконавчої влади, голови районних державних адміністрацій, міські голови міст обласного значення.

Детальніше...

 

Детальніше...9 листопада заступник голови комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Перемишлянської райдержадміністрації  О.Науменко провів  засідання комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї. Підчас засідання розглядалися питання про взаємодію суб’єктів соціальної роботи щодо здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї з 18.08.2011р. по 09.11.2011р.; про вчинення психологічного насильства в сім’ї та загрозу вчинення фізичного насильства в цій сім’ї.

 

Детальніше...9 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник керівника апарату райдержадміністрації О.Гембара взяли участь у селекторній нараді з питань заборгованості із заробітної плати бюджетних організацій. Селекторна нарада проходила під головуванням керівника Львівської облдержадміністрації М.Костюка.

 

За ініціативи головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації спільно з Львівською обласною організацією Українського товариства охорони пам'яток історії та культури відбулася нарада на тему: «Збереження пам’яток дерев’яної архітектури в контексті розвитку паломницького туризму».

Проведення такої наради викликане необхідністю створення та розробки сучасних методів та підходів до забезпечення ефективного використання сакральних об’єктів як складової розвитку туристичної галузі Львівщини.

Детальніше...

 

Детальніше...8 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів зустріч із Білецьким сільським головою Б.Камінським з приводу розгляду скарги жительки с.Новосілка. Після обговорення даного питання Білецький сільський голова надав заявниці роз’яснення щодо вирішення проблемного питання.