07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...14 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський відвідав ДП «Бібрський Держлісгосп» та спілкувався з начальником установи В.Борщем. Під час розмови керівник району цікавився станом справ у Держлісгоспі. Крім цього, В.Борщ доповів голові райдержадміністрації про готовність провести нові лісові насадження та забезпечити установи і організації посадковим матеріалом в рамках проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля.

 

        14 березнДетальніше...я голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський разом із головою районної ради П.Бучком побували у Романівській сільській раді.  Зустрілись із сільським головою І.Горішнім та обговорили проблемні питання сільської ради. Також відбулась зустріч керівників району із мешканцями с.Романів, які були репресовані та  постраждали від політичних репресій. Після короткого діалогу даним особам були вручені посвідчення реабілітованого та потерпілого від політичних репресій.
      Такі  посвідчення одержали і мешканці м.Перемишляни, зустріч з якими провів голова Перемишлянської районної ради П.Бучок.
     Під час цих зустрічей піднімалось питання якості надання пільг та, зокрема, безкоштовного проїзду у громадському транспорті. Керівники району рекомендувади пільговикам фіксувати факти відмови у безкоштовному перевезенні та звертатись до органів районної влади, пообіцявши при цьому, що буде вжито невідкладних заходів для виправлення ситуації.   

 

Детальніше...14 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини. Інспектори управління праці та соціального захисту населення доповіли про обстеження 23 сімей у населених пунктах на територіях двох сільських рад району.  У ході обстежень фактів нецільового використання призначених на догляд за дітьми коштів не було виявлено.

 

Детальніше...З нагоди Міжнародного жіночого дня Президент України Віктор Янукович підписав Укази про присвоєння почесного звання “Мати-героїня” понад 2 тисячам багатодітних матерів Львівщини.

Нагадаємо, що за 2011 рік почесне звання України “Мати-героїня” присвоєно понад 7 тис. жінкам Львівщини, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку.

Детальніше...

 

Детальніше...13 березня голова Перемишлянської РДА О.Краєвський провів нараду з Бібрським міським головою  Т.Чабаном. Основною темою наради були заходи, які підготувала Бібрська міська рада на виконання розпорядження голови Перемишлянської РДА від 3 березня 2012 року № 125 „Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля”. Відповідно до розпорядження, у районі з 12 березня до 13 квітня поточного року проводитиметься місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а  21 квітня – День довкілля. Бібрський міський голова Т.Чабан доповів керівнику району, що вже розроблені відповідні заходи із залученням до їх виконання мешканців населених пунктів та членів громадсько-політичних організацій.

 

У січні 2012 року у Львівській області створено 4156 нових робочих місць, що на 1116 робочих місць або 36,7% більше ніж у січні 2011 року – про це повідомив начальник Головного управління економіки та промислової політики облдержадміністрації Денис Шмигаль.

У січні 2012 року чисельність зареєстрованих безробітних склала 643 особи, що на 724 особи або 53% менше ніж у січні 2011 року.

 

Детальніше...13 березня голова Перемишлянської РДА О.Краєвський провів зустріч із керівником відділу освіти райдержадміністрації Н.Борщ. Під час зустрічі обговорювався ряд питань щодо проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою на територіях загальноосвітніх навчальних закладів району. Також обговорювалося проведення серед учнів шкіл акцій „Посади дерево і збережи його”, «Майбутнє лісу у твоїх руках”.

 

Детальніше...12 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська, провідний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації О.Андрухів та спеціаліст І-ої категорії Перемишлянського РУЮ В.Боднар взяли участь у засіданні Львівської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Засідання проводив заступник голови Львівської ОДА, керівник апарату облдержадміністрації І.Груник. Під час засідання було вручено почесні грамоти ОДА.  Серед нагороджених була редактор  районного часопису „Перемишлянський край” М.Бойчук за краще висвітлення правової тематики у регіональній газеті. 12 березня перший заступник голови  Перемишлянської РДА І.Рій та заступник голови РДА Н.Гавінська привітали редактора районного часопису та передали почесну грамоту за підписом голови Львівської облдержадміністрації М.Костюка.

 

Детальніше...12 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу нараду з начальником Перемишлянського РВ ГУМНСУ у Львівській області М.Яворським з питань забезпечення ряду заходів щодо безпеки дорожнього руху.

 

 

12 береДетальніше...зня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій разом із начальником управління АПР райдержадміністрації О.Лоїком та заступником начальника управління АПР М.Цимбалістою здійснив виїзд до Брюховицької сільської ради. Метою виїзду був огляд приміщення ферми, яку на даний час орендує фізична особа, підприємець І.Шиманський. Під час  візиту відбулась розмова із підприємцем І.Шиманським стосовно реєстрації даного підприємства на території Перемишлянського  району. Заступник начальника управління АПР М.Цимбаліста надала рекомендації щодо створення молочнотоварної ферми та утримання великої рогатої худоби. Під час огляду був присутній Брюховицький сільський голова М.Якимів.