Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

З початку року великі підприємства Львівщини, які виготовляють підакцизну продукцію,  сплатили до державної скарбниці 71,9 млн. грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата податку зросла на 11,6 млн. грн. або 19,2 відсотків.

Детальніше...

 

За інформацією управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів, у 2013 році на  Львівщині введено в експлуатацію 675,125 тис кв метрів житлової площі, що складає 92,3% до 2012р., зокрема:

Детальніше...

 

Департамент екології та природних ресурсів ЛОДА повідомляє, що на території Львівської області знаходиться 100 закладів охорони здоров’я (не враховуючи приватних закладів, ветеринарних клінік, аптекарських закладів та науково-дослідних установ в галузі охорони здоров’я), з яких менш ніж половина подала до Департаменту дозвільні документи щодо поводження з відходами.

Детальніше...

 

Департамент екології та природних ресурсів ЛОДА повідомляє, що на території Львівської області знаходиться 100 закладів охорони здоров’я (не враховуючи приватних закладів, ветеринарних клінік, аптекарських закладів та науково-дослідних установ в галузі охорони здоров’я), з яких менш ніж половина подала до Департаменту дозвільні документи щодо поводження з відходами.

Детальніше...

 

Скористатися нововведеннями зможуть дозвільні органи та державні адміністратори, які підключені та будуть підключатися до Реєстру документів дозвільного характеру.

Детальніше...

 

В рамках реалізації проекту PBU/0486/11 “Розвиток підприємництва шляхом надання ділянок для реалізації інвестиційних проектів у місті Любачів  та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ”, Яворівська районна рада та Новороздільська міська рада прийняли у спільну власність територіальних громад районної ради земельні ділянки загальною площею 40 га  та комунальну власність міської ради земельну ділянку загальною площею 46,4 га. Відповідні рішення розміщені на сайтах органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

Детальніше...12 лютого відбулося засідання президії Перемишлянської районної ради, в якому взяли участь голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський та його заступник В’ячеслав Денейчук. Під час засідання члени президії затвердили перелік питань та проекти рішень, які будуть виноситися на розгляд чергової XX сесії VI скликання Перемишлянської районної ради 13 лютого. 

 

 

Детальніше...12 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський взяв участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, економіки, планування та розвитку територій. Під час засідання депутатська комісія заслухала і обговорила низку питань, які буде винесено на розгляд чергової XX сесії VI скликання Перемишлянської районної ради. Зокрема, про районний бюджет 2014 року, про направлення залишків коштів по спеціальному фонду районного бюджету, про розподіл споживачів гарантованих послуг установ культури та прикріплення дітей дошкільного віку до дошкільних навчальних закладів, про  затвердження Програми у галузі соціального захисту у Перемишлянському районі, про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків Перемишлянського району на 2014 рік, про затвердження Програми заходів Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо реалізації молодіжної політики і заходів щодо соціального захисту дітей та підлітків у Перемишлянському районі на 2014 рік та ін.

 

 

За інформацією начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федора Алєйнікова, у неділю, 6 квітня, відбудуться проміжні вибори депутата Городоцької районної ради по одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 11.

Детальніше...

 

12 лютого у Львівській облдержадміністрації під керівництвом заступника голови ОДА Володимира Губицького відбулася нарада щодо розміщення сміттєсортувальних (переробних) комплексів на території Львівської області, у якій взяли участь заступники голів районних державних адміністрацій та головні архітектори районів, а також керівництво департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

Детальніше...