Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

22 квітня у с.Подусільна відбудуться заходи з нагоди 110-річчя від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва:

11.30 год. - Служба Божа. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів, громадське віче та концертна програма

Детальніше...24 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій, начальник управління АПР райдержадміністрації О.Лоїк та представники сільськогосподарських, аграрних служб району і фермерських господарств взяли участь у селекторній нараді з питань проведення комплексу осінньо-польових робіт та цінової ситуації на ринку овочів і картоплі.

 

 Сьогодні, 24 жовтня, під час прес-конференції в.о. директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму ОДА Лев Захарчишин розповів про реалізацію в області євроінтеграційних прагнень Президента України. Зокрема він зазначив, що Львівська область, яка має найбільшу протяжність кордону з ЄС та в якій проходять європейські транспортні шляхи, має традиційно європейську орієнтацію. Саме тому Президент України на Львівщину покладає важливу місію бути локомотивом для зближення з Європою.

Детальніше...

 

Детальніше...24 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій та керівник відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ побували у Романівській ЗОШ І-ІІІст. У даній школі зреалізовано два етапи європейського мікропроекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», завдяки якому у навчальному закладі проведені енергозберігаючі заходи, зокрема замінено вікна і двері на металопластикові. Відзначаючи ефективність від проведених робіт, голова РДА О.Краєвський зазначив, що такі практичні дії на користь підростаючого покоління ідуть у руслі виконання завдань Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», яка знайшла своє відображення у соціальних ініціативах Президента України В.Януковича. Керівник району під час візиту також зауважив, що участь у таких програмах є результатом співпраці громади села, органів місцевого самоврядування та районного керівництва.
Спілкуючись із директором навчального закладу М.Штайн, очільник району також цікавився функціонуванням закладу в загальному, а особливо ходом опалювального сезону, роботою нещодавно встановленого нового котла та температурним режимом у приміщенні школи.

Детальніше...

 

Сьогодні, 24 жовтня, під час прес-конференції в.о. директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму ОДА Лев Захарчишин розповів про реалізацію в області євроінтеграційних прагнень Президента України.

Детальніше...

 

 Про це повідомив начальник відділу охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської ОДА Андрій Левик 24 жовтня під час прес-конференції щодо передачі Свірзького замку у концесію.

Детальніше...

 

24 жовтня перший заступник голови облдержадміністрації  Богдан Матолич  взяв участь у  всеукраїнській селекторній нараді з питань проведення комплексу осінньо-польових робіт та цінової ситуації на ринку овочів та картоплі.

Детальніше...

 

 Регіональний економічний форум у Києві, який відбудеться в рамках Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), повинен дати позитивний сигнал для Вільнюського саміту «Східного партнерства», на якому Україна планує підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час зустрічі з Виконавчим головою Всесвітнього економічного форуму Клаусом Швабом.

Детальніше...

 

 23 жовтня під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації, голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богдана Матолича відбулося чергове засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС.

Детальніше...

 

 23 жовтня у НУ «Львівська політехніка» відбулась творча зустріч із Романом Лубківським. В заході взяв участь голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук.
 «Я гордий тим, що особисто знайомий і маю можливість спілкуватись із цією геніальною людиною. Це пророк нашого часу. Саме завдяки таким людям з’являється впевненість в тому, що в України є велике майбутнє», – сказав під час творчої зустрічі голова ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...23 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський  провів засідання комісії з питань захисту прав дітей. Комісія розглянула питання про можливість позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини; про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, в якій зареєстровані неповнолітні діти; про призначення піклувальника над дитиною-сиротою; про надання дозволу на укладання договору дарування будинку, в якому зареєстровані малолітні діти.