Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

22 квітня у с.Подусільна відбудуться заходи з нагоди 110-річчя від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва:

11.30 год. - Служба Божа. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів, громадське віче та концертна програма

Детальніше...14 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання комісії із підготовки програми розвитку сільських територій району. Під час засідання члени комісії обговорювали питання підготовки матеріалів для створення даної програми.

 

У дев’яти  адміністративно – територіальних одиницях області, а саме Буському, Дрогобицькому, Золочівському, Мостиському, Перемишлянському, Самбірському, Старосамбірському, Турківському районах, а також у  м. Моршин заборгованість із заробітної плати відсутня, – про це інформує департамент соціального захисту населення Львівської ОДА.

Детальніше...

 

З 1 жовтня 2013 року збільшиться рівень забезпечення прожиткового мінімуму для дітей із малозабезпечених сімей на 80%, а з 1 грудня – 90%, – про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Мартиняк.

Детальніше...

 

Детальніше...13 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із Ушковичівським сільським головою П.Горецьким. Під час зустрічі обговорювалося питання фінансування дошкільного навчального закладу у с.Чуперносів.

 

Станом на 13 серпня 2013 року  на Львівщині зібрано 223,8 тис. га ранніх зернових,  намолочено 762,6 тис. тонн зерна при урожайності 34,1 ц/га. В порівнянні до 2012 року урожайність в середньому є вищою  на 1,4 ц/га.

Детальніше...

 

Голова облдержадміністрації Віктор  Шемчук підписав розпорядження, згідно з яким  до Дня Незалежності України буде надана одноразова адресна  допомога найбільш незахищеним категоріям громадян, реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та потерпілим від політичних репресій  в розмірі 190 гривень.

Детальніше...

 

З початку поточного року згідно програм фінансування за рахунок коштів державного бюджету надійшло  24,5 млн грн., в тому числі на погашення  кредиторської заборгованості  за 2012 рік – 9,6 млн грн.

Детальніше...

 

12 серпня заступник голови Перемишлянської РДА Н.Гавінська взяла участь у нараді, яка відбувалася у Львівській облдержадміністрації під головуванням заступника голови ОДА І.Романів. Нарада стосувалася актуальних питань стану готовності закладів освіти до нового навчального року.

 

Детальніше...12 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із керівниками житлово-комунальних установ району. Під час наради обговорювали важливі питання, які стосуються готовності до нового опалювального сезону 2013-2014років.

 

Департамент з питань цивільного захисту ОДА закликає мешканців області неухильно дотримуватися правил експлуатації побутових газових приладів, у тому числі з відводом продуктів згоряння у димохід, а саме:

-    відкривати віконну кватирку на час роботи газових приладів;
-     перевірити наявність тяги в димоходах та вентиляційних каналах;

Детальніше...