Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ

Водію, пам'ятай! Тебе чекають вдома!

відеоролик

 

 


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

19 січня у м. Стрий відбулися урочистості з нагоди 100-річчя від дня народження видатного діяча  ОУН Ярослава Стецька. У заходах взяли участь представники облдержадміністрації, депутати обласної ради та численна громадськість.

Детальніше...

 

19 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу нараду із заступником начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Г.Куніцькою. Під час наради заступник начальника СуСД довела до відома керівника району перелік питань, які виноситимуться на засідання Комісії з питань захисту дітей. Комісійно планується розглянути 4 питання.

 

                                           19 січня голДетальніше...ова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок та перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій проінспектували стан доріг у населених пунктах району. Особливу увагу було звернуто на ділянки дороги гористої місцевості. Перевіркою встановлено, що дороги очищені від снігу та посипані посипним матеріалом.    

 

Дорогі співвітчизники!

Сердечно вітаю вас з одним із найбільш шанованих свят - Хрещенням Ісусовим та Богоявленням.

Уже понад тисячу років на честь великої євангельської події хрещення у річці Йордан християни України проводять освячення води, яка набуває в цей день могутньої сили.

Вірю, що цілюща йорданська вода зробить усіх нас здоровими та дужими, помисли - світлими, а вчинки - чистими і благородними.

Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, миру й добра

 

Президент України Віктор Янукович своїм Указом призначив на посаду Міністра фінансів Валерія Хорошковського.
Іншими Указами Глава держави звільнив з посади керівника Мінфіну Федора Ярошенка, а з посади Голови Служби безпеки України - Валерія Хорошковського.

 

Сьогодні, 19 січня, на свято Водохреща у центрі Львові відбулось Йорданське Водосвяття за участю єпископів та священиків різних конфесій. Воду освятили біля міської шопки.

Детальніше...

 

  Детальніше...                                                        19 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником управління агропромислового комплексу району О.Лоїком. Обговорювались перспективи співпраці райдержадміністрації з агроформуваннями району, зокрема, із ЗАТ «Перемишляни-Агро» та агрофірмою «Дзвони».

 

Детальніше...                19 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із Перемишлянським міським головою О.Зозулею, заступником начальника управління економіки Р.Танасієнком та начальником КП «Теплокомуненерго» І.Карашкевичем. Під час наради обговорювалось питання сплати бюджетними установами та підприємствами за спожитий газ.

 

Детальніше...З Навечір’я Богоявлення, 18 січня, Перемишлянщина розпочала святкування Богоявлення Господнього. Зранку 18 січня у всіх храмах району розпочалися Богослужіння: Великі Царські Часи та Вечірня із Божественною Літургією святого Василія Великого. Після чого було освячено воду, щоб усі вірні мали можливість нею благословити свої домівки, а також спожити її перед Святою вечерею. Надвечір  від оселі до оселі зі щирими віншуваннями ходили колядники, які бажали господарям здоров’я, миру, достатку та многих літ.

Вже 19 січня у церквах нашого краю продовжуються святкові Літургії з нагоди одного із найбільших християнських свят – Богоявлення Господнього, або, як його називають в народі, Йордану.

 

      18 січня голова Перемишлянської  райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у навчально-методичному зборі керівного складу цивільного захисту Львівської області. Збір відбувся під керівництвом першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Богдана Матолича з питань підведення підсумків роботи у 2011 році та визначення основних завдань на 2012 рік.

Детальніше...