Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Детальніше...4 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА В.Денейчука та Перемишлянського міського голови О.Зозулі провів робочу нараду із виконувачем обов’язків управління Державної казначейної служби України у Перемишлянському районі Н.Мацюк. Нарада стосувалася питання фінансування проекту генерального плану розвитку м.Перемишляни.

 

 

Детальніше...4 вересня заступник голови Перемишлянської РДА В.Денейчук побував у Перемишлянській ДЮСШ «Сокіл». Метою візиту був огляд приміщень спортшколи  та перевірка стану готовності закладу до нового навчального року. Як повідомив начальник відділу сім’ї, молоді та спорту О.Науменко, у закладі завершені господарські роботи, проведено косметичний ремонт приміщень та, зокрема, тренувального залу, придбано нове тренувальне обладнання. В.Денейчук пересвідчився, що у закладі створені усі умови для занять спортом.

 

На  підготовчий період до опалювального сезону 2012/2013 року  у житлово-комунальній та соціальній сферах заплановано виконати заходів на суму 113 498,8 тис грн – про це 04 вересня на  апаратній нараді під керівництвом першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Богдана Матолича повідомив начальник головного управління ЖКГ Львівської облдержадміністрації Ігор Цейтлін.

Детальніше...

 

3 вересня голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів робочу зустріч з представниками спільної німецько-української компанії «Укреко-Індастрі» - однієї із провідних організацій, яка спеціалізуються на переробці твердих побутових відходів.

Детальніше...

 

Детальніше...3 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником управління праці та соціального захисту населення РДА М.Сайком стосовно надання соціальної допомоги одиноким та перестарілим мешканцям району.

 

Детальніше...3 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із головним лікарем району Б.Лівим. Під час зустрічі обговорювався стан справ у закладах охорони здоров’я району, зокрема, мова йшла про ремонтні роботи у ФАПах.

 

 

Детальніше...1 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський відвідав Великоглібовицьку ЗОШ І-ІІІст, у якій в цей день відбувалося Свято знань. Під час свята до вітального слова запрошували керівника району. Звертаючись до присутніх, О.Краєвський зазначив, що День знань – усенародне свято, адже кожен – скільки б часу не пройшло – пам’ятає шкільну науку, і срібний голос першовересневого дзвінка завжди викликає незабутні спогади. Голова РДА побажав усім міцного здоров’я, учням – отримати міцні знання і гарне виховання, стати гідними громадянами нашої держави, педагогам – натхнення, витримки, нових творчих звершень у їх нелегкій, але такій потрібній справі.

 

1 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій побував на Святі знань у Романівській ЗОШ І-ІІІст. У вітальному слові заступник голови РДА привітав учителів, учнів та батьків із початком нового навчального року, побажав успіхів, натхнення, терпіння та благополуччя присутнім.

 

1 вересня заступники голови Перемишлянської РДА В.Денейчук та Н.Гавінська були присутні на святі Першовересня у Перемишлянській школі-гімназії. Серед багаточисельних привітань лунали і слова заступника голови РДА В.Денейчука, якими  зазначив, що цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. В.Денейчук побажав усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Наголосив на  переконаності, що здібності, наполегливість юних стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

 

31 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій взяв участь в обласних урочистостях, з нагоди відзначення Дня підприємця. Під час святкового заходу голова Львівської облдержадміністрації М.Костюк привітав підприємців Львівщини з професійним  святом та нагородив кращих підприємців області. Серед нагороджених грамотою облдержадміністрації у номінації «Краща жінка - підприємець Львівщини» від Перемишлянського району - суб’єкт підприємницької діяльності, фізична особа О.Париляк.