Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 травня у м. Перемишляни відбудуться заходи із відзначення Дня Героїв:

12.00 год – покладання квітів

14.00год. – у Народному домі урочистості та святковий концерт

Детальніше...15 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із начальником відділу містобудування та архітектури Б.Городечним стосовно формування нового складу архітектурно-будівної ради району.

 

Департамент економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості ОДА спільно із Сокальською агенцією регіонального розвитку, в рамках виконання Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Львівській області на 2013-2015 роки, започатковує нову соціальну ініціативу – «Створення соціального інтернет-магазину».

Детальніше...

 

Сьогодні, 15 липня, у Львівській облдержадміністрації відбулась зустріч  керівників профільних департаментів ОДА із делегацією Італійської Республіки, яку очолив доктор, почесний консул, представник «Комітету дій» Антоніо Костанцо.

Детальніше...

 

На сьогоднішній апаратній нараді  під керівництвом голови Львівської ОДА Віктора Шемчука  прийнято рішення звернутися з листом до народних депутатів України від Львівської області, а також до голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірини Сех щодо вирішення екологічної проблеми в Сокальському районі, яка виникла внаслідок підробки шахт на території району.

Детальніше...

 

Детальніше...12 липня група дітей (41 особа) Перемишлянського району, батьки яких працюють, відбула на оздоровлення в ОСТ «Лісотехнік» (с. Рибаківка Миколаївської обл.)

 

За сприяння обласної державної адміністрації, 14 липня  у с. Сприня Самбірського району на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття» ім. Кирила Осьмака відбулися заходи з нагоди 69-ї річниці створення Української Головної Визвольної Ради.

Детальніше...

 

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук привітав Героя України Мирослава Скорика з ювілеєм.
«Вельмишановний Маестро Мирославе Михайловичу !
Сердечно вітаю Вас з нагоди Вашого ювілею.

Детальніше...

 

12 липня голова Львівської ОДА Віктор Шемчук взяв участь в урочистій церемонії відкриття Міжнародного ралі «Галіція».
Зазначимо, відкриття заходу відбулось у Львові на площі перед Театром опери та балету ім. С.Крушельницької. Подію транслювали в прямому ефірі ТРК «Львів».
Очільник області привітав усіх гостей та учасників міжнародного фестивалю і зазначив, що для Львівщини такий захід – це ще одна можливість презентувати свій край та галицьку гостинність, адже до нас приїхали учасники із п’яти країн.
«Я щиро вітаю і дякую  всім, хто організував це шоу. Зокрема, хочу відзначити Федерацію автомобільного спорту України, яка ініціює заходи такого масштабу»  - сказав Віктор Шемчук та побажав учасникам і глядачам хороших вражень від перегонів.
 

 

12 липня під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Богдана Матолича відбулося  перше засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів, присвячених 200-річюю від дня народження Тараса Шевченка.

Детальніше...

 

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України у Львівській області продовжується впровадження Національного проекту «Нове життя: нова якість охорони материнства і дитинства». Зокрема, голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук затвердив проект «Реконструкція Львівського обласного клінічного перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона, 6 у м. Львові» на суму 99 млн. 711 тис. 872 гривні.
Згідно із розпорядженням голови Львівської ОДА Віктора Шемчука від 10 липня 2013 року № 410/0/5-13 на будівельно-монтажні роботи надано 58 659,825 тис. гривень, на устаткування – 25 400,000 тис. гривень, на пусконалагоджувальні роботи – 600,739 тис. гривень та на інші витрати – 15 051,308 тис. гривень.