Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...23 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї. Обговорювалось питання взаємодії суб’єктів соціальної роботи щодо здійснення заходів із попередження насильства в сім’ї за період з 12.06.13р. до 23.09.2013 р. Розглянуто 34 спеціальні картки обліку щодо фактів насильства в сім’ї. Директор РЦ СССДМ І.Шалапський поінформував про роботу штатних фахівців із сім’ями, у яких були зафіксовані факти вчинення насильства у ІІІ кварталі. 

 

Сьогодні, 23 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Зокрема, під час апаратної наради заслухали інформацію про роботу Державного архіву Львівської області.

Як повідомив директор Державного архіву Львівської області Петро Кравчук,  станом на сьогодні основні планові показники виконуються вчасно та в повному обсязі.

Детальніше...

 

Про це повідомив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської облдержадміністрації Володимир Лаврін сьогодні, 23 вересня, під час апаратної наради, що відбулась під керівництвом голови ОДА Віктора Шемчука.

Нагадаємо, на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов» облдержадміністрація та Львівське регіональне управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» проводять активну роботу щодо формування Реєстру, що надасть можливість одержати точні дані щодо кількості осіб в області, які потребують поліпшення житлових умов.

Детальніше...

 

21 вересня 2013 року на сцені  Національного академічного українського драматичного театру ім. М.Заньковецької відбулась прем’єра вистави “Пропала грамота” за мотивами одноіменної повісті Миколи Гоголя. Режиссер-постановник вистави – заслужений діяч мистецтв України Вадим Сікорський.

Детальніше...

 

На Львівщині продовжується  збір урожаю зернових та технічних культур, а також картоплі та овочів.
За інформацією департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, станом на 20 вересня  зібрано зернових культур на площі 238,2 тис. га (що становить 79,2 % до посівної площі), намолочено 838,7 тис. тонн зерна при урожайності 35,2 ц/га. Урожайність зернових збільшилась на 2,5 ц/га.(у 2012 р. – 32,7 ц/га).

Детальніше...

 

За сприяння Львівської обласної державної адміністрації, сьогодні, 21 вересня у с. Стоянів Радехівського району Львівської області відбулося перепоховання останків 4 солдат радянської армії за участю заступника голови ОДА Василя Бахмацького.

Останки віднайдені та ексгумовані пошуковцями комунального підприємства Львівської обласної ради «Доля» під час пошуково-дослідницької експедиції у 2013 році. Перепоховання проходило на місцевому цвинтарі, опісля відбулася громадська панахида, закінчився захід хвилиною мовчання.

Історія поховання пов`язана із Львівсько-Сандоморською наступальною операцією, яка була проведена 13 липня – 29 серпня 1944 року.

Унаслідок операції було завершено звільнення України і розпочато наступ на території східної частини Польщі. У с. Стоянів  поховання було планове, а червоноармійці померли від отриманих ран в госпіталі, який знаходився поблизу села.

 

Детальніше...20 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів особистий прийом громадян. На прийомі побувалb 5 жителів району. Мешканці звертались із питаннями щодо видачі свідоцтва права власності на майновий пай; вирішення спірних питань щодо меж; щодо ремонту дороги у населеному пункті.

 

ВідродженняДетальніше... сіл та їх розвиток – це одні із головних державних завдань, які поставив перед органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Глава держави В.Ф.Янукович. Саме на розвиток сільських територій, забезпечення належних умов проживання, зокрема побутових умов, для сільського населення націлюють нові соціальні ініціативи Президента України.
Важливим питанням для мешканців району є газифікація населених пунктів і, особливо, віддалених від районного центру.
   З метою вирішення цієї проблеми одного із таких населених пунктів, а саме с.Любешка Ланівської сільської ради, заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук 20 вересня провів робочу зустріч із головним інженером філії Перемишлянського УЕГГ М.Якимівим. Мова йшла про завершення підвідного газопроводу другої черги у даному селі та перспективи проведення робіт в інших населених пунктах району.

 

Детальніше...20 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із керівником управління Держземагенства у Перемишлянському районі Ю.Тютюником щодо питань реєстрації договорів оренди на користування земельними паями. Зокрема, йшлося про  узаконення договорів оренди.

 

Незабаром буде розроблено туристичний бренд України. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул.
«Туризм – одна з найбільш, що  динамічно розвиваються, сфер у світі. Потенціал України дозволяє створити в ньому точку зростання вітчизняної економіки. Важливим елементом розвитку туризму є розробка туристичного бренду і логотипу. Цей символ повинен об’єднувати країну всередині і підвищувати її привабливість за межами. Наприклад, логотипу I Love New York («Я люблю Нью–Йорк») вже сорок років, ним пишаються і не змінюють щороку», – сказав Віце-прем’єр- міністр Олександр Вілкул.

Детальніше...