Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Одним із пріоритетів діяльності Міністерства економічного розвитку і торгівлі є забезпечення подальшого зростання національної економіки, зокрема рівня ВВП – адже це запорука успішної реалізації проголошених Главою держави соціальних програм. Про це заявив новопризначений міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко після зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем.

Детальніше...

 

Про призначення П.Порошенка Міністром економічного розвитку і торгівлі України
Призначити ПОРОШЕНКА Петра Олексійовича Міністром економічного розвитку і торгівлі України.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

23 березня 2012 року

 

 23 березня голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк взяв участь в Урочистих зборах з нагоди 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України, що відбулися в Львівському драматичному театрі ім. Лесі Українки.
Під час виступу гДетальніше...олова Львівської облдержадміністрації привітав присутніх ветеранів із ювілеєм заснування організації, побажав міцного здоров’я, довголіття, затишку та благополуччя.

Також з нагоди 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України Михайло Костюк вручив Почесні грамоти та Подяки голови облдержадміністрації

-    Ляльці Григорію Дмитровичу – голові Ради ветеранів Управління Львівської залізниці;

-    Ребуху Ігорю Мироновичу – голові Ради ветеранів ДАІ;

-    Приймаку Володимиру Григоровичу – заступнику голови ветеранської організації Західного регіонального управління державної прикордонної служби України.

-    Дроку Андрію Антоновичу – члену обласної Ради ветеранів;

-    Соколову Євгену Володимировичу – члену обласної Ради ветеранів;

-    Брюхно Володимиру Кузьмичу – члену обласної Ради ветеранів.

Урочисті збори з нагоди 25-ї річниці заcнування Організації ветеранів України закінчилися святковим концертом за участі Західного територіального центру військово-музичного мистецтва.

 

Сьогодні, 22 березня, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк зустрівся із групою спеціалістів та вчених агропромислового комплексу. Метою даної зустрічі було уточнення стану і пріоритетних напрямків розвитку комплексу, а також ознайомлення із результатами обговорення на засіданні Кабінету Міністрів України проблем розвитку тваринництва, в тому числі у Львівській області. 

Детальніше...

 

Детальніше...23 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук та начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ Б.Городечний здійснили виїзд до Ушковицької сільської ради з метою перевірки стану виконання розпорядження голови РДА щодо проведення благоустрою та озеленення території. Разом із сільським головою П.Горецьким оглянули прилеглі до школи, Народного дому та адмінбудинку сільської ради  території, а також стан придорожніх смуг населених пунктів сільської ради.

 

Детальніше...23 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський разом із першим заступником голови РДА І.Роєм здійснили виїзд у Корелицьку сільську раду. Під час зустрічі із сільським головою В.Яремківим керівники району цікавились діяльністю сільської ради, станом використання земель, функціонуванням та проблемами закладів культури. Також О.Краєвський, І.Рій та В.Яремків побували у Народному домі і сільській бібліотеці, оглянули стан приміщень та обговорили шляхи усунення проблем.

 

Це відзначив сьогодні, 22 березня, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк на зустрічі з представниками Журналістського фонду Національної спілки журналістів в рамках прес-туру „Пізнаймо Україну разом”, що проходить на Львівщині.

„Держава активно долучається до вирішення проблем нашого регіону. Упродовж останніх двох років Львівська область отримала більше державних інвестицій, ніж за всю історію незалежності”, - підкреслив Михайло Костюк.

Детальніше...

 

Вже традиційно за підтримки Управління з питань сім`ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації молодь Львівщини складає свою шану полеглим героям - захисникам Карпатської України.

Як повідомив начальник Управління з питань сім`ї та молоді Львівської облдержадміністрації Анатолій Ігнатович, цьогоріч 90 молодих людей, які представляли молодіжні громадські організації Львівської області, 17-19 березня взяли участь у заходах з відзначення 73-ої річниці проголошення самостійної Карпатської України, які відбувалися на території Львівської та Закарпатської областей.

Детальніше...

 

Детальніше...22 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання розглядалися питання про призначення опікуна над дітьми-сиротами; про надання дозволу на укладання договору дарування частки квартири, співвласником якої є дитина, позбавлена батьківського піклування; про визначення місця проживання малолітньої дитини; про можливість позбавлення батьківських прав; про усунення перешкод у спілкуванні з малолітньою дитиною; про залучення до навчання малолітньої дитини.

 

Детальніше...22 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів виїзний прийом громадян у Вишнівчицькій сільській раді. Прийом громадян здійснювався також і за участі представників управління праці та соціального захисту населення РДА, районного управління Пенсійного фонду та головного лікаря району Б.Лівого. Мешканці с.Вишнівчик цікавилися питаннями пільг медичного огляду жителів села, виділенням коштів на ремонт дороги до села, проїзду людей пільгових категорій у громадському транспорті. Всі питання, які прозвучали, були взяті до уваги заступником голови РДА та представниками відповідних служб. На кожне з них надано відповідь. На прийомі побували 11 осіб. Серед присутніх був Вишнівчицький сільський голова та працівники сільради.