Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

22 квітня у с.Подусільна відбудуться заходи з нагоди 110-річчя від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва:

11.30 год. - Служба Божа. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів, громадське віче та концертна програма

20 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із завідувачем сектору контролю апарату райдержадміністрації М.Романюк. Робоча зустріч стосувалася стану виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконання розпоряджень, доручень голови райдержадміністрації, рішень  Колегій РДА за друге півріччя 2012 року.

Д О В І Д К А

Організація виконання документів та здійснення контролю за ними в районній державній адміністрації носить системний і цілеспрямований характер та здійснюється відповідно до Указу Президента України від 19.02.2005р. №155/2002 «Про порядок здійснення контролю за виконанням указів, розпоряджень та доручень Президента України», який включає в себе постійний моніторинг, отримання від виконавців відповідної проміжної та підсумкової інформації, аналіз цієї інформації та результатів моніторингу, інформування про проведену роботу вищестоящих органів влади.

Детальніше...

 

19 лютого. Урядовий портал - З метою заохочення найбільш обдарованих студентів  і створення більш сприятливих умов для здобуття молоддю вищої освіти Урядом   ухвалене рішення про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів студентам вищих навчальних закладів на І семестр 2012/2013 навчального року.

Детальніше...

 

Україна посилює вимоги до якості ввезених лікарських засобів. Нові вимоги почнуть діяти з 1 березня. Уряд контролює, щоб введення нових вимог до постачальників медпрепаратів із-за кордону відбувалось поступово і не призвело до дефіциту ліків.

Детальніше...

 

Уряд на розширеному засіданні 27 лютого за участю Президента України В. Януковича має намір представити проект Держпрограми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, яка сформулює основні напрямки підтримки внутрішнього виробництва.

«Наша країна повинна працювати над підвищенням своєї конкурентоспроможності у світі. У світі йде боротьба. Хто перемагає? Перемагають найсильніші. Бути сильним – означає бути конкурентоспроможним. Перемагає той, у кого конкурентоспроможна ціна, якість товарів і послуг», – заявив Президент В. Янукович.

Детальніше...

 

19 лютого, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк взяв участь у засіданні колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України та виступив з доповіддю щодо результатів роботи агропромислового комплексу області у 2012 році та завдань галузі на 2013 рік.

Детальніше...

 

Детальніше...19 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА В.Денейчука провів нараду із  керівником управління економічного розвитку і торгівлі  І.Горецькою та керівником відділу освіти, молоді та спорту РДА Н.Борщ. Під час зустрічі обговорювалися питання делегування повноважень з визначення генерального замовника для закупівлі вугілля у 2013-2015 роках для бюджетних установ за рамковими угодами за кошти районного бюджету. Зокрема, мова йшла про заклади освіти району та Корелицький стаціонар управління соціального захисту населення.

 

1Детальніше...9 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів «гарячу» телефонну лінію. До заступника голови РДА зателефонували 3 особи. Питання, з якими зверталися мешканці, стосувалися газифікації населеного пункту, ремонту електроопор та  незадовільного стану доріг у районі.

 

Київ. 18 лютого. Урядовий портал – Минулоріч Україна експортувала м’яса та м’ясної продукції на 316 мільйонів доларів. Так, порівняно з 2011 роком експорт яловичини збільшився на 95%, свинини, м’яса домашньої птиці та субпродуктів із нього – на 62% кожного. Загалом у 2012 році виробництво м’яса в Україні зросло на 2,1%.

Детальніше...

 

Депутати Львівської обласної ради підтримали проект рішення, запропоновані Львівською облдержадміністрацією, про фінансування заходів, пов’язаних із проведенням проміжних виборів до обласної ради. За таке рішення після обговорення цього питання проголосувало 76 депутатів обласної ради.

Детальніше...

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк заявив, що обов’язково звітуватиме про проведену роботу Львівської облдержадміністрації перед депутатським корпусом Львівської обласної ради ближчим часом.

Детальніше...