Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

17 лютого у м.Перемишляни відбудуться заходи із вшанування пам'яті загиблих воїнів-афганців:

8.00 год поминальні богослужіння у храмах міста

9.30 год. покладання квітів до пам'ятного знака (у сквері) та Панахида.

 

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду «Небесна Сотня» (сквер м.Перемишляни) відбудуться заходи із вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні:

покладання квітів, запалення лампадок, Панахида

 

Детальніше...   16 березня у сесійній залі Перемишлянської районноДетальніше...ї ради відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Із вітаннями до працівників житлово-комунального господарства району звертались заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук, заступник голови районної ради В.Винницький та заступник Перемишлянського міського голови Й.Кузьма, які після теплих слів та побажань вручили кращим працівникам грамотиДетальніше... райдержадміністрації, районної ради та міської ради. Усіх жінок-працівників ЖКГ привітали квітами. Після урочистої частини відбувся невеликий концерт. 
    У заході взяли участь також перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, заступник голови РДА Н.Гавінська, заступник керівника апарату, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації О.Гембара, керівники комунальних підприємств району

 

Проект «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» (далі – Проект) реалізовується відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Канади (підписаний 26 травня 2008 року), фінансується Канадським Агентством з міжнародного розвитку (CIDA) та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти (CBIE) у партнерстві з Національним агентством України з питань державної служби.

Детальніше...

 

Новий Закон України «Про державну службу» утверджує вимоги високого рівня професійної компетентності осіб, здатних забезпечити результативну роботу органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Лише фахівці, які мають належну професійну підготовку, спроможні ефективно реалізовувати поставлені перед ними завдання.

Детальніше...

 

    Детальніше...   15 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій здійснив виїзний прийом у Романівській сільській раді. Мешканці населених пунктів сільської ради радо зустріли І.Роя, оскільки він тривалий час очолював Романівську сільську раду.А відтак, зустріч пройшла у доброзичливій, невимушеній обстановці. Присутні, поряд із обговоренням питань діяльності сільської ради, ставили питання щодо вирішення особистих проблем.

Детальніше...

 

Детальніше...14 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду стосовно відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. У нараді брали участь Перемишлянський міський голова О.Зозуля, головний архітектор району Б.Городечний та керівники комунальних підприємств району.

 

Детальніше...15 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації провів робочу зустріч із керівником «Перемишлянитеплоенерго» І.Карашкевичем. Під час зустрічі керівник підприємства доповідав голові РДА про стан справ у КП «Перемишлянитеплоенерго»; про стан розрахунків за спожиті енергоносії та можливість переведення окремих котелень на альтернативні види палива.

 

Детальніше...15 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук здійснив огляд території Короснянської сільської ради з метою підготовки місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля. Зокрема, заступник голови РДА здійснив огляд придорожньої смуги, зупинки пасажирського транспорту, території навколо сільського Народного дому, бібліотеки та школи. Спільно із В.Денейчуком огляд здійснювали заступник начальника управління економіки райдержадміністрації Р.Танасієнко та Короснянський сільський голова Р.Ясінський.

 

Детальніше...15 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із керівником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації М.Сайком. Під час зустрічі обговорювалося питання про вітання 100-літньої мешканки с.Ладанці, яка проживає в м.Ходорів.

 

      Детальніше...  15 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї. На комісії розглянуто 44 спеціальних карток обліку щодо факту споєння насильства в сім’ї. Членами комісії також розглянуто питання взаємодії суб’єктів соціальної роботи щодо здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї з 12.12.2011року по 15.03.2012 року. Крім цього розглядалися рішення виконавчих комітетів сільських рад щодо попередження насильства в сім’ї.

 

 

В Україні надзвичайно хороші умови для інвестування у сільське господарство, але рівень знань потрібно збільшувати. Разом із навчанням у галузь потрібно впроваджувати нові сучасні сільськогосподарські технології. Про це сьогодні, 15 березня, під час робочої поїздки на ТзОВ «Арго-марк», яка відбулась спільно із Надзвичайним і Повноважним послом Великобританії в Україні паном Лі Тернером, сказав голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

Детальніше...