Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ

Водію, пам'ятай! Тебе чекають вдома!

відеоролик

 

Вшануймо жертв Голодомору 32-33 р.р.

25 листопада у м.Перемишляни біля пам’ятника о.Омеляну Ковчу:
16.00 год. – хвилина мовчання
16.01 – 16.10 год. - церковні передзвони, запалення лампадок, панахида


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

12 квітня в приміщенні Перемишлянської райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з організації проведення місячника озеленення та благоустрою і Дня довкілля.

Детальніше...

 

12 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела нараду з начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменком, заступником начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Н.Жеребецькою, директором РЦСССДМ І.Шалапським, заступником начальника служби у справах дітей РДА Г.Куніцькою та провідним спеціалістом відділу освіти Г.Шевцовою. На нараді було узгоджено розроблений вищезгаданими керівниками проект районного соціального паспорта, який 13 квітня буде доведено до відома керівництвом органів місцевого самоврядування для уточнення даних про багатодітні, неповні сім’ї, а також про сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, і т.і.

 

«Спільно з ПАТ «Хлібпром» ми можемо забезпечити 30 мобільних точок з продажу соціальних сортів хліба за цінами виробників. У нас є можливість забезпечити населенні пункти дешевшим хлібом», – наголосив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк 12 квітня під час селекторної наради. 

«У межах державної програми ЛОДА, Стрийський хлібокомбінат №1 та Львівський хлібокомбінати можуть забезпечити потреби у борошні за значно дешевшими цінами», – зазначив М. Цимбалюк.

 

  11 квітня у Львові з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів на території колишнього концтабору «Шталаг-328» відбулось освячення пам’ятного хреста.

 У заходах взяли участь міністр культури України Михайло Кулиняк, представники облдержадміністрації, облради та міськради, представники консульських установ, громадських організацій та духовенства.

Детальніше...

 

11 квітня Президент України під час розширеного засідання регіонального комітету з економічних реформ щодо розвитку спортивної та туристичної інфраструктури в контексті реалізації  Національного проекту «Олімпійська надія-2012» відзначив позитивну динаміку зростання промислового виробництва у Львівській області.

Детальніше...

 

Голова Перемишлянської райдержадміністрації видав розпорядження «Про затвердження заходів з підготовки та відзначення у Перемишлянському районі 20-ї річниці незалежності України».

Детальніше...

 

9 квітня в рамках спартакіади серед сільських рад відбувся турнір з міні футболу. У турнірі прийняло участь 7 команд.  В результаті змагань переможцями стали команди Стрілківської, Осталовицької та Дусанівської сільських рад.

 

10 квітня у примДетальніше...іщенні НВК Перемишлянська школа-гімназія відбувся районний турнір з баскетболу серед колективів фізичної культури. У змаганнях взяло участь 5 команд. І місце здобула команда Перемишлянської школи-гімназії, ІІ місце посіла команда м.Бібрки, ІІІ – м.Перемишляни. Переможці нагороджені почесними грамотами та призами.

 

8 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська та заступник начальника служби у справах дітей Перемишлянської РДА Г.Куніцька взяли участь у І засіданні Координаційної ради Львівської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

 

11 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська за участі голови Перемишлянської районної ради П.Бучка провела нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів РДА.

Детальніше...