Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

25 вересня керівники району проведуть зустріч із жителями населених пунктів Суходільської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні сільської ради

 

 

11 вересня перший заступник голови Перемишлянської РДА І.Рій за участі заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської та В.Денейчука провів робочу зустріч із Дунаївським сільським головою П.Мартиняком. Зустріч стосувалася організаційних питань відзначення 100-ліття храму Різдва Пресвятої Богородиці у с.Дунаїв, яке відбудеться 21 вересня.

 

11 вересня заступник голови Львівської облдержадміністрації Сергій Василенко провів чергову нараду з питань забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на території області.

На засіданні було розглянуто чотири пропозицій від районів області для придбання помешкань для дітей цих пільгових категорій, зокрема житлові будинки площею 53 м2 у с. Любеля та у с. Річки Жовківського району – 55,3 м2, будинок у с. Татринів Городоцького району площею 47,1 м2 та можливість реконструкції недобудованого ФАПу (80,4 м2) у с. Солонсько Дрогобицького району з подальшим створенням у ньому двох квартир. Також обговорено пропозиції щодо претендентів серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для поселення в цьому житлі.

Детальніше...

 

Про це заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації Вадим Гураль заявив під час урочистого відкриття 50-их Міжнародних змагань зі стрільби з лука «Золота осінь».

“Вкрай важливо, що більшість спортсменів, котрі нині беруть участь у змаганнях – це молоде покоління активних та здорових молодих людей, зокрема 110 учасників сьогоднішніх змагань виступають у категорії “юнаки”. Адже влада приділяє багато уваги популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини, зокрема і у контексті виконання соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України”, – додав В. Гураль.

Детальніше...

 

Детальніше...  Новими соціальними ініціативами Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України» передбачено популяризацію серед юнацтва та молоді здорового способу життя, невід'ємною частиною якого є заняття спортом. Залучення до занять фізичною культурою та спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини розпочинається ще у дошкільному віці, продовжується в загальноосвітніх та спеціалізованих спортивних школах. Сформовані у дитинстві навики здорового існування визначають спосіб життя дорослої особистості.

Детальніше...

 

Детальніше...10 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій взяв участь у роботі постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, туризму, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, національного і духовного відродження.  Члени комісії розглядали ряд питань, що виноситимуться на засідання сесії райради.

 

10 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із керівником ПП «Добробут» В.Келестином з питань забезпечення підприємством жителів сільських населених пунктів хлібобулочними виробами. Під час робочої зустрічі досягнуто домовленості, що підприємство не буде піднімати відпускні ціни на хлібобулочні вироби.

 

10 вересня на Навчально-спортивній базі Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України (м.Львів, вул. Янева, 10) відбулось урочисте відкриття 50-их Міжнародних змагань зі стрільби з лука «Золота осінь». Зазначимо, що учасниками цьогорічних ювілейних змагань є 242 спортсмени з п’яти країн: Російської Федерації, Республіки Білорусь, Республіки Молдова, Республіки Польща та 12-ти областей України, АР Крим та м.Київ.

З нагоди відкриття турніру учасників урочистостей, гостей з інших країн та вболівальників привітав заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Вадим Гураль. «Щиро бажаю, щоб ви й надалі продовжували традиції Робіна Гуда, які є у ваших серцях, та підтримували лучний спорт. Вже вкотре у Львові відбуваються такі престижні змагання зі стрільби з лука і це справжня традиція, яку слід підтримувати постійно», – зазначив він та додав, що приймати такі змагання є високою честю для Львівщини.

Детальніше...

 

10 вересня заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів провела нараду з питань розроблення завдань та заходів до Програми з підтримки функціонування діючих та будівництва нових дитячих закладів оздоровлення і відпочинку на території Львівської області.

«На Львівщині є великий потенціал для створення і розвитку належної мережі закладів оздоровлення та відпочинку дітей, однак для розвитку галузі необхідна обласна Програма», – сказала Ірина Романів.

Як повідомлялось під час наради, на території області пропонується сформувати систему дитячих оздоровчих закладів за трьома напрямками:  табори, які спеціалізуються на розвитку літніх і зимових видів спорту, табори загально-відпочинкові та табори, які спеціалізуються на лікуванні та оздоровленні дітей.

Детальніше...

 

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації інформує, що станом на 9 вересня поточного року у природних екосистемах на території області виникло 472 пожежі, пов’язаних із самовільним спалюванням рослинності та її залишків  на загальній площі понад 87 гектарів, у тому числі 92 пожежі на торфополях загальною площею понад 40 гектарів.

Останнім часом спостерігається тенденція до збільшення пожеж на торфополях.

Детальніше...

 

9 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі начальника управління АПР О.Лоїка здійснили виїзд у ТзОВ «Бачів Агро» та «ФГ «Агрообрій» з метою ознайомлення із ходом осінньо-польвих робіт. Під час зустрічі із керівниками агроформувань піднято питання закладання овочів на довготривале зберігання та своєчасність посіву озимих зернових культур. Одночасно обговорено питання відродження галузі тваринництва в даних господарствах.