Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

23 жовтня керівники району проведуть зустріч із мешканцями населених пунктів Станимирської сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщенні Станимирського Народного дому

 

 

Детальніше...30 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду стосовно відзначення 95-ї річниці утворення західно-Української Народної Республіки. Нарада відбувалася за участі Перемишлянського міського голови О.Зозулі, керуючої справами Перемишлянської районної ради Г.Горинецької, керівника відділу культури О.Гавінської, головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Г.Шевцової, начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю З.Дідуха, начальника відділу організаційно-кадрової роботи С.Зварича.
З метою відзначення 95-ї річниці проголошення ЗУНР у районі буде проведено ряд заходів, зокрема у всіх храмах району буде відслужена молитва за Україну; у Перемишлянському історико-краєзнавчому музеї та районній центральній бібліотеці будуть експонуватися копії документів та фотографії з історії Західно-Української Народної Республіки і про видатних діячів ЗУНР; в навчальних закладах району відбуватимуться тематичні заходи, спрямовані на патріотичне виховання молоді. 1 листопада керівники району покладуть квіти до могили Січових Стрільців, що на міському цвинтарі, після цього відбудеться святковий концерт у районному Народному домі.

 

30 жовтня у Львові розпочала роботу Міжнародна конференція «Політика пам’яті: досвід, реалії сьогодення та погляд у майбутнє». У відкритті заходу взяла участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів.

У своєму вітальному слові Ірина Романів відзначила, що у сучасному суспільстві необхідно виховати повагу до історичного минулого, сформувати власне розуміння та сприйняття історії нашої країни.

Детальніше...

 

29 жовтня у кінотеатрі «Кінопалац» відбувся великий показ першого кримськотатарського повнометражного художнього фільму «Хайтарма» за участю творчої команди фільму, зокрема, виконавця головної ролі та режисера Ахтема Сеїтаблаєва. Також участь у заході взяв голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук.

Детальніше...

 

У рамках засідання українсько-польської Робочої групи з туризму Україна і Польща підписати відповідний протокол, у якому домовились активізувати співробітництво двох країн у сфері туризму.

В засіданні, що відбулося у Львові 29 жовтня 2013 року, взяли участь з української сторони – Голова Державного агентства України з туризму та курортів Олена Шаповалова, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Сергій Василенко та інші, з польської сторони – заступник Міністра спорту та туризму Польщі Катажина Собєрайска та інші.

Детальніше...

 

Держава й надалі приділятиме особливу увагу ветеранам, їх гідному соціальному захисту, наголошує Президент України Віктор Янукович.

«Ми перед вами в неоціненному боргу. Наш обов’язок – охопити всіх ветеранів війни особливою турботою, належним соціальним захистом та медичним обслуговуванням», – сказав Віктор Янукович під час виступу на урочистостях з нагоди 70-річчя визволення міста Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників.

Детальніше...

 

Про це повідомили 29 жовтня під час робочої наради щодо збереження та подальшого функціонування замку в с. Свірж Перемишлянського району Львівщини.

Зазначимо, нарада відбулась під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Ірини Романів.

Зокрема, під час наради повідомили, що окрім Спілки архітекторів України, в користуванні якої зараз перебуває Свірзький замок, виявили бажання стати концесіонерами ще двоє юридичних осіб.

Детальніше...

 

Детальніше...«Вчора, 28 жовтня, українці відзначали 69-у річницю визволення України від фашистських загарбників, зокрема, відповідні заходи були проведені  і у Перемишлянському районі.  На жаль, тих хто брав участь у Великій Вітчизняній війні, залишається з кожним роком все менше. А тому Президент України приділяє особливу увагу ветеранам війни, щоби вони не відчували ні соціальних, ні фінансових проблем чи інших незручностей у сьогоденні. Щоби кожен, хто пройшов через буремні роки війни, відчував підтримку держави, зокрема у питаннях медичного та соціального обслуговування,» - наголосив голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, розпочинаючи нараду з питань забезпечення ветеранів Великої Вітчизняної війни кваліфікованою медичною допомогою, безкоштовними лікарськими засобами, поліпшення їх соціального та медичного захисту.

Детальніше...

 

 Сьогодні, 29 жовтня, під головуванням заступника голови ОДА Богдана Матолича, відбулося чергове засідання комісії зі встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною.
Під час комісії відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» розглянуто клопотання голів райдержадміністрацій, міст та призначено і перераховано пенсії за особливі заслуги перед Україною 253 багатодітним матерям, у зв’язку з присвоєнням їм почесного звання «Мати-героїня».
Також встановлено пенсій за особливі заслуги перед Україною для осіб, які відзначені званням “заслужений” – 10, орденами України та колишнього СРСР – 19, військовими нагородами –  11, Почесною Грамотою Президії Верховної Ради УРСР – 3 та депутатам місцевих рад  – 1.

 

29 жовтня в облдержадміністрації відбулась зустріч голови Львівської ОДА Віктора Шемчука з головою Державного агентства України з туризму та курортів Оленою Шаповаловою. Участь у зустрічі також взяв заступник керівника області Сергій Василенко.

Детальніше...

 

29 жовтня з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Романів спільно з начальником Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного Павлом Ткачуком відвідала героя Радянського Союзу 88-річного полковника міліції Бочека Петра Семеновича.

Детальніше...