Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...20 травня 2013 року заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В. Денейчук, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації М. Сурма та головний спеціаліст відділу О. Благодир відвідали Романівську та Станимирську сільські ради. Під час перевірки було обстежено умови зберігання матеріально-технічних цінностей, переданих на відповідальне зберігання місцевим радам Центральною виборчою комісією після виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Встановлено, що зазначене обладнання зберігається належним чином, у пристосованих приміщеннях, відповідно до укладених договорів. Працівники райдержадміністрації надали практичну та методичну допомогу працівникам сільських рад. Під час виїзду обговорено виявлені недоліки, вжито заходів щодо їх усунення.

 

Детальніше...20 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду з питань роботи установ житлово-комунального господарства. Під час наради підведемо підсумки роботи установ за минулий тиждень та накреслено плани на роботу у поточному тижні.

 

Детальніше...20 травня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів за участі заступника начальника управління економічного розвитку та торгівлі РДА Р.Танасієнка нараду щодо формування інвестиційного паспорта району з метою створення його позитивного інвестиційного іміджу, збільшення кількості звернень інвесторів. Сформований паспорт буде розміщений на «Інвестиційному порталі Львівської області». У народі брали участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

19 травня з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв та Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва у музеях області відбулось ряд мистецьких подій. Участь у цих заходах також взяв голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук.

Як приклад інноваційних підходів до розвитку музейної справи, у Львівському музеї історії релігії було проведено акцію «Ніч музеїв».

Детальніше...

 

19 травня у м.Перемишляни відбулися заходи на вшанування пам’яті жертв політичних репресій. Голова Перемишлянської РДА О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок та Перемишлянський міський голова О.Зозуля поклали квіти до пам’ятного знака на будинку, в якому у воєнні роки була катівня НКВС, та до могили жертв політичних репресій на міському кладовищі. У заходах взяли участь заступники голови райдержадміністрації В.Денейчук та Н.Гавінська, заступник голови районної ради В.Винницький, працівники райдержадміністрації районної ради та громадськість міста.

Детальніше... Детальніше...

 

Детальніше...

19 травня у Свято-Успенській Унівській Лаврі відбулася Архиєрейська Свята Літургія, яку очолив ВладикаДетальніше... Йосиф (Мілян). Літургія служилася на завершення ХХ молодіжної пішої прощі до Чудотворної Унівської ікони Божої Матері. Проща розпочалася у м.Львові 17 травня і завершилася 19 травня в Унівській Лаврі. Організаторами пішої ходи були Львівське обласне товариство українських студентів-католиків «Обнова» та Свято-Успенська Унівська Лавра Студійського уставу за сприяння управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради спільно з молодіжними організаціями «Добрий пастир», «Храм», «Спілка української молоді», «Українська молодь – Христові», «Святоюрська молодь», ГСПО «Тризуб» ім. С.Бандери, комісії у справах молоді, у справах сімей, у справах мирян Львівської архиєпархії УГКЦ. У пішій прощі взяли участь понад 2000 прочан. Під час перебування прочан в Уневі правопорядок, пожежну безпеку та медичне обслуговування забезпечували відповідні служби Перемишлянського району.
У нічних чуваннях та Архиєрейській Літургії брали участь голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, заступники голови РДА І.Рій, Н.Гавінська та В.Денейчук, а також керівники та працівники апарату райдержадміністрації і структурних підрозділів РДА.

 

17-19 травня ЛьвівсДетальніше...ьке обласне товариство українських студентів-католиків «Обнова» і Святоуспенська Унівська Лавра Студійського уставу при сприянні управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР спільно з молодіжними організаціями «Добрий пастир», «Храм», «Спілка української молоді», «Українська молодь – Христові», «Святоюрська молодь», ГСПО «Тризуб» ім. С. Бандери, комісіями у справах молоді, у справах сімей, у справах мирян Львівської архиєпархії УГКЦ організували двадцяту Міжнародну молодіжну пішу прощу «Львів – Унів».
17-19 травня вже вдвадцяте молодь Львова, гості з різних куточків України та із-за кордону разом вирушила у дводенний шлях пішої прощі, щоб у співпереживанні спільної молитви, та у спільному дусі віри, надії та любові принести хвалу чудотворній іконі Матері Божої в Уневі, празник якої звершуватиметься в ці дні.


Розклад Богослужінь в Уневі:
21:30 - Вечірня з Литією.
00:00 - Воскресна Утреня. Нічні Чування.
5:00 - Божественна Літургія. Водосвяття. Молитви за хворих.
7:30 - Акафіст до Пресвятої Богородиці.
11:00 - Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить преосвященний кир Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Києвської Архиєпархії.

 

18 травДетальніше...ня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Г.Гриньків та начальником організаційно-кадрового відділу апарату РДА С.Зваричем стосовно уточнення складу інвентаризаційної комісії для перевірки стану збереження та проведення інвентаризації житлових приміщень, які належать на праві користування або на праві власності дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківської опіки, піклувальникам та особам з їх числа.

 

18 травня у сесійній залі Львівської обласної ради відбулися збори з нагоди відзначення 60 роковин Норильського повстання.

До учасників зборів із вітальним словом звернувся голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук.

«60 років минуло з того часу як відбулася одна з найзнаменніших подій в історії українського національного руху. Подія, яка струснула ГУЛАГ, яка стала початком кінця страшної тоталітарної репресивної системи Радянського Союзу.

Детальніше...

 

За даними моніторингу цін на споживчому ринку Львівської області, проведеного головним управління статистики у Львівській області, а також  з урахуванням даних Державної служби статистики України в мережевих супермаркетах, окремих підприємствах роздрібної торгівлі та на ринках,  станом на 14 травня 2013 року  ціни на продовольчі товари були такими:

За середніми роздрібними цінами на хліб житній, житньо-пшеничний Львівська область зайняла 6 місце серед регіонів України, причому середня ціна по області становила 4,58 грн./кг і була нижчою ніж середня роздрібна ціна по Україні (4,88 грн./кг). За цінами на хліб з борошна 1 ґатунку область посідає 16 місце.

Детальніше...