Військова служба за контрактом в Збройних Силах України

Перемишлянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України:

- громадян призовного віку;

- військовозобов'язаних віком від 18-60 років;

- жінок віком від 18-50 років.

При підписанні контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 3000 грн. відповідно до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2017 рік, затвердженої рішенням Перемишлянської районної ради від 22.12.2016 № 248.

За інформацією звертатись: Перемишлянський РВК, м.Перемишляни, вул. Галицька 26а,  тел: (263) 2-14-37.

 

Детальніше... 13 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела нараду із керівником відділу освіти Н.Борщ та керівником відділу культури і туризму О.Гавінською стосовно готовності закладів освіти і культури до участі у святкуваннях Дня села Дунаїв, яке відбудеться у неділю, 17 липня.  Керівники відділів доповіли про сценарій урочистої частини та про готовність художніх колективів сільського Народного дому і Дунаївської ЗОШ І-ІІІ ст. до участі у святкуваннях. У програмі святкування Дня села та 625-ї річниці від появи першої письмової згадки с.Дунаїв такі заходи:

11.00 -12.30 - Свята літургія

13.00-14.00 – Загальна панахида біля могили борцям за волю України

15.00-17.00 – Святковий концерт

17.00- 1830 – «Козацькі забави» (спортивні змагання)

20.00-24.00 – Вечір відпочинку

 

Детальніше...13 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із головним санітарним лікарем району Л.Томчак стосовно виконання заходів, затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації, щодо попередження масового поширення грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій серед населення Перемишлянського району на 2011-2015 роки. Зокрема, йшлося про вжиття районною СЕС заходів щодо  попередження виникнення епідемії грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у навчальних закладах району. О.Краєвський рекомендував Л.Томчак посилити контроль за ситуаціє із захворюваністю у період виникнення епідемій та вживати жорсткіших заходів у межах своєї компетенції до посадових осіб, які не дотримуються виконання санітарних норм.

 

Детальніше...     13 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук за участі начальника управління економіки райдержадміністрації В.Горецької провів зустріч із керівником ПП «Автошлях» М.Гацом, яке надає послуги з пасажирських перевезень у районі. У Перемишлянському районі 41 маршрут обслуговують 54 автобуси, з яких найбільша частина належить ПП «Автошлях». Під час зустрічі обговорювалось питання діяльності підприємства та оптимізації автобусної мережі району, а також питання  оновлення автопарку новими автобусами з метою покращення якості обслуговування пасажирів та безпеки руху. М.Гац повідомив, що має намір у найближчий час закупити декілька нових автобусів (вітчизняного виробництва) та переглянути ефективність маршрутів.

 

12 липня голова ПДетальніше...еремишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником управління економіки райдержадміністрації І.Горецькою. При зустрічі погоджено пропозиції щодо формування переліку об’єктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності у м.Бібрка. Цей перелік підготовлений з метою виконання Плану заходів з підготовки та відзначення у 2011 році 800-річчя заснування м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області та 540-річчя надання місту Магдебурзького права.

 

 

                   Детальніше... 12 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником відділу культури та туризму О.Гавінською. Під час зустрічі обговорювався широкий спектр питань: проведення заходів із підготовки до відзначення 20-ї річниці незалежності України, про участь відділу культури у святкуваннях 625-річчя с.Дунаїв, про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період бібліотек району, зокрема у м.Бібрка, про проведені заходи в галузі туризму та рекреації у першому кварталі 2011 року. 

 

Детальніше...12 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський побував у Болотнянській сільській раді де провів зустріч із сільським головою В.Беньковським та секретарем М.Калагуркою. Керівник району цікавився станом справ у сільській раді, проблемами, які існують на даний час. В.Беньковський інформував голову райдержадміністрації про незадовільний стан приміщень бібліотеки та поштового відділення і поділився думками щодо вирішення цієї проблеми, а також попросив сприяння у вирішенні цієї проблеми.

 

 

Визначено переможців XX Міжнародного фестивалю молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина»

Детальніше...
 
 
За підтримки голови Львівської облдержадміністрації Михайла Цимбалюка у м. Новояворівську триває XX Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина». 12 липня за участі заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Ольги Гузар пройде церемонія нагородження переможців та учасників фестивалю та святковий гала-концерт.

Детальніше...

 

11 липня комісіДетальніше...я Перемишлянської райдержадміністрації у складі голови комісії В.Денейчука, головного архітектора району Б.Городечного, головного санітарного лікаря району Л.Томчак, заступника начальника управління земельних ресурсів району В.Лісовського здійснила виїзд у Великоглібовицьку сільську раду з метою розгляду звернення сільської ради щодо вибору земельної ділянки під нове кладовище у с.Великі Глібовичі. Після обговорення даного питання за участі землевпорядника Великоглібовицької сільської ради І.Хамуляка комісія визначилась із місцем, де можна було би проводити поховання померлих людей. Також рекомендовано сільській раді обговорити із громадою села визначену ділянку під цвинтар та підготувати документацію із вихідними даними для проектування.

 
Детальніше...
  
 
Після підписання Угоди про партнерство між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та Програмою розвитку ООН у рамках презентації Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток,орієнтований на громаду» ,відбувся прес-брифінг за участі заступника голови- керівника апарату Львівської ОДА Ольги Гузар, голови Львівської обласної ради Олега Панькевича, Постійного Представника ПРООН в Україні Берди Бердієва та місцевих ЗМІ.

Детальніше...

 
Детальніше...
Детальніше...  Детальніше...
 11 липня під час презентації Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток,орієнтований на громаду», відбулося підписання Угоди про партнерство між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та Програмою розвитку ООН. Підписання трьохстороннього меморандуму ознаменувало старт другої фази Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» , спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та покращення умов життя.
Від Львівської обласної державної адміністрації угоду підписала  заступник голови - керівник апарату Львівської ОДА Ольга Гузар, від Львівської обласної ради – голова Львівської обласної ради Олег Панькевич, від ПРООН - радник Постійного Представника ПРООН в Україні Берди Бердієв.
Під час підписання Угоди, заступник голови, керівник апарату ЛОДА Ольга Гузар зазначила: «Ключовою складовою вдалого  впровадження проекту у дію є тісна співпраця між громадою, владою та бізнесом».