Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

22 квітня у с.Подусільна відбудуться заходи з нагоди 110-річчя від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва:

11.30 год. - Служба Божа. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів, громадське віче та концертна програма

                                   6 квітня перДетальніше...ший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із Стрілківським сільським головою І.Дейнекою. Під час зустрічі обговорювались результати обстеження, проведеного відповідними службами, стосовно кладовища у с.Стоки Перемишлянського району.

 

 У березні місяці цього року у містах  Стрию, Самборі та Жовкві було проведено обласний огляд-конкурс хорових колективів, присвячений 170-річчю від дня народження основоположника української класичної музики М.В.  Лисенка та 105-ій річниці від дня народження композитора, хорового диригента Є. Т. Козака – про це повідомило управління культури Львівської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

 

 Детальніше...   5 квітня у Перемишлянській райдержадміністрації відбулась нарада за участі начальника управління агропромислового комплексу О.Лоїка, начальника районного управління Держкомзему Ю.Тютюника, начальника районного відділу Центру державного земельного кадастру Р.Ривака із керівниками агроформувань, які використовують більше ніж 100 га землі. Під час наради обговорювалось питання розробки проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування, сівозміни та впорядкування угідь.

 

 

Президент України Віктор Янукович підписав листи до керівництва ООН та ЮНЕСКО з проханням оголосити 2014 рік Міжнародним роком Тараса Шевченка. Про це Глава держави заявив на засіданні Громадської гуманітарної ради.

Детальніше...

 

Детальніше...      5 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч з начальником управління агропромислового розвитку О.Лоїком та начальником управління Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюником стосовно проведення весняно-польових робіт; участі сільгоспвиробників у передсвятковому Великодньому ярмарку та раціонального використання земель.

 

Порядок надання комунальних послуг, права та відповідальність споживачів і виконавців регламентуються Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.05 № 630.

Детальніше...

 

    Детальніше...     4 квітня  заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із начальником відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ Б.Городечним, головним спеціалістом відділу Б.Трачем та керівником «Перемишлянитеплокомуненерго» І.Карашкевичем стосовно розрахунків держустанов за спожиті енергоносії та надані послуги підприємством „Перемишлянитеплокомуненерго” 

 

      4 квітня  пДетальніше...ерший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА В.Денейчук взяли участь у виїзному засіданні комісії з питань обстеження аварійних і сухостійних дерев. Причиною такого засідання було звернення мешканки  с.Брюховичі щодо дерева, яке знаходиться поруч із будівлею і може, за словами заявниці, при певних несприятливих погодних умовах нанести шкоду господарству. Поспілкувавшись із заявницею та провівши обстеження на місці, члени комісії дійшли згоди про те, щоби надати дозвіл на зрізання цього дерева.

 

     3 квітнДетальніше...я працівники Перемишлянської райдержадміністрації, районної ради та лісового господарства за участі першого заступника голови райдержадміністрації І.Роя, заступника голови РДА В.Денейчука та керівника Бібрського Держлісгоспу В.Борща долучились до посадки молодого лісу, що на території Боршівської сільської ради. На площі понад 3 га виросте ліс із хвойних та листяних дерев. На даній території посаджені саджанці модрини та канадського дуба.

 

Станом на 1 квітня 2012 року управлінням з питань сім’ї та молоді спільно зі структурними підрозділами з питань сім’ї та молоді райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення видано 19771 посвідчень багатодітних батьків, а також 40662 посвідчень дітей з багатодітних родин.

Детальніше...