Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...Потрібно стимулювати туризм у Львові та області,
 – К. Грищенко

Мені важливо знати, які туристичні  проекти реалізуються в місті та області  для того, щоб підтримувати їх на державному  рівні. Зараз проводиться величезна робота, але працювати є ще над чим, – заявив Костянтин Грищенко під час огляду підземного Львова.

Детальніше...

 

22 січня 2013 року Комітет Європейського Парламенту у закордонних справах одностайним рішенням підтримав набуття чинності Угодою між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз.

Детальніше...

 

Під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка створено робочу групу, яка напрацює дорожню карту переїзду клубу «Карпати» на стадіон «Арена-Львів», – про це на брифінгу за результатами наради щодо подальшого функціонування футбольної арени у м. Львові повідомив  Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко.

Детальніше...

 

23 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником загального відділу апарату райдержадміністрації Н.Кузьмою стосовно підсумків роботи із зверненнями громадян в Перемишлянській РДА за 2012 рік. Під час робочої зустрічі начальник загального відділу надала повну інформацію про проведення даної роботи. Зокрема, про те, що усім громадянам забезпечуються необхідні умови для встановленого Законом України  «Про звернення громадян» розгляду їх заяв, скарг та пропозицій.   Відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008  №  109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

Детальніше...

 

Державні засоби масової інформації  продовжують висвітлювати заходи з реалізації земельної реформи та створення прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення.

Детальніше...

 

22 січня за дорученням голови Львівської облдержадміністрації у департаменті економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості ОДА відбулась зустріч з керівництвом Львівського заводу «Електронмаш» ПАТ «Концерн-Електрон».

Детальніше...

 

22 січня перший заступник голови Перемишлянської РДА І.Рій, заступник голови РДА В.Денейчук та секретар Романівської сільської ради М.Булка у складі делегації Львівської області взяли участь у державних заходах з нагоди Дня Соборності і Свободи України, які  відбувалися у палаці мистецтв «Україна» м.Києва.

 

21-22 січня з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України на базі Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся урочистий радіоміст між вихованцями дитячої колективної короткохвильової радіостанції імені Віталія Мархасіна (керівник Ігор Адамовський) та їхніми однолітками зі східних та південних регіонів України.

Детальніше...

 

Львівською обласною державною адміністрацією розроблено програму заходів з вшанування пам’яті Героїв Крут.

Зокрема, в рамках заходів відбудеться покладання кошика квітів до могили учасника бою під Крутами І.Лоського (поле почесних поховань №67 Личаківського кладовища) та поминальна молитва за полеглих у бою під Крутами.

Детальніше...

 

Заяви про те, що нібито в бюджеті поточного року немає належного фінансування соціальних зобов’язань держави, зарплат бюджетникам - безпідставні.
Перш за все варто зазначити, що незважаючи на несприятливі зовнішні умови – погіршення економічного становища у світі, а також сповільнення розвитку вітчизняної економіки, для Уряду України завжди головними пріоритетами бюджетної політики залишатимуться зростання соціальних гарантій та покращення соціального захисту громадян. Отже, цьогорічним бюджетом передбачено зростання соціальних стандартів, а головне - закладені ресурси для їх належного фінансування. Варто також згадати, що Урядом у минулому році у повному обсязі були профінансовані соціальні ініціативи Президента України. Тому говорити про те, що Уряд не опікується соціальною політикою безпідставно.

Детальніше...