Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

23 жовтня керівники району проведуть зустріч із мешканцями населених пунктів Станимирської сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщенні Станимирського Народного дому

 

 

Загалом Сергій Василенко прийняв 6 колективних та особистих звернень від мешканців Львівської області.
Зокрема, із проблемними питаннями до першого заступника голови Львівської ОДА звернулись мешканці Самбірського, Сокальського, Жовківського районів та м. Львова.

Детальніше...

 

За інформацією депаратменту охорони здоров’я Львівської ОДА, обсяг фінансової підтримки (інвестиції) в рамках співробітництва зі Світовим банком для Львівської області склав 4 млн. USD.

Детальніше...

 

Детальніше...16 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі начальника відділу водних ресурсів Дублянського УВГ Є.Сави провів засідання комісії з інвентаризації гідротехнічних споруд на штучних водних об’єктах на території району. Під час засідання комісії обговорювалось питання оформлення документації за результатами інвентаризації та проблеми, які виникають при цьому.

 

Детальніше...16 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів «гарячу» телефонну лінію. Із своїми проблемами та питаннями до заступника голови РДА звернулись 4 особи. Питання стосувались газифікації населеного пункту, ремонту електроопор та  незадовільного стану доріг у районі.

 

15 липня в м. Харкові під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка відбулося  виїзне засідання Колегії Мінагрополітики України.
Від Львівської області у Колегії взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Матолич та директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Микола Довба.

Детальніше...

 

Шановні жителі Перемишлянського району!

Щиро вітаю Вас із 23-ю річницею
прийняття Декларації про державний суверенітет України! 

     День 16 липня 1990 року назавжди увійшов до історичного календаря нашого народу як важливий етап становлення української державності. Саме тоді Верховна Рада  прийняла доленосний документ – Декларацію про державний суверенітет України, котра, безперечно, стала визначальною подією на шляху до незалежності. У ній було виражено віковічні прагнення нашого народу до створення незалежної, демократичної держави.
Прийняття Декларації стало першим кроком до фактичного і юридичного утвердження незалежності України.
Тож, вітаючи Вас з цією подією - 23-ю річницею прийняття Декларації про суверенітет України, бажаємо усім творчої праці, нових трудових досягнень в ім’я розвитку нашої держави, особистого щастя і добра! Висловлюємо впевненість, що спільна праця і турбота про долю рідного краю, про майбутнє наших дітей та внуків примножить наші сили і згуртує нас.

 З повагою:    
                                    голова Перемишлянської  р
айдержадміністрації  
                                                            Орест Краєвський                                           

 

Детальніше...15 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із начальником відділу містобудування та архітектури Б.Городечним стосовно формування нового складу архітектурно-будівної ради району.

 

Департамент економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості ОДА спільно із Сокальською агенцією регіонального розвитку, в рамках виконання Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Львівській області на 2013-2015 роки, започатковує нову соціальну ініціативу – «Створення соціального інтернет-магазину».

Детальніше...

 

Сьогодні, 15 липня, у Львівській облдержадміністрації відбулась зустріч  керівників профільних департаментів ОДА із делегацією Італійської Республіки, яку очолив доктор, почесний консул, представник «Комітету дій» Антоніо Костанцо.

Детальніше...

 

На сьогоднішній апаратній нараді  під керівництвом голови Львівської ОДА Віктора Шемчука  прийнято рішення звернутися з листом до народних депутатів України від Львівської області, а також до голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірини Сех щодо вирішення екологічної проблеми в Сокальському районі, яка виникла внаслідок підробки шахт на території району.

Детальніше...