Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

 

 

Детальніше...30 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА В.Денейчук провели нараду із сільськими та міськими головами. На нараду виносилося ряд важливих питань, серед яких: про місця поховань, розташовані на території району; про правові основи залучення місцевих громад до вирішення проблем сімей, дітей та молоді, які опинилися в складних сімейних обставинах; про виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування; про стан забезпечення чи створення належних життєвих умов для дітей-сиріт та дітей, позбавлених сімейного піклування.

 

30 вересня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів зустріч  із Президентом Клубу ректорів Європи Віллом Гудхейєром.

На зустрічі також були присутні ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук, ректор Національного університету «Львівська Політехніка» Юрій Бобало, ректор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Борис Зіменковський, ректор Львівської національної академії мистецтв Андрій Бокотей, ректор Національного лісотехнічного університету України Юрій Туниця.

Детальніше...

 

Детальніше...30 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі першого заступника голови РДА І.Роя та заступника голови РДА В.Денейчука взяв участь у селекторній нараді, яку проводив голова Львівської ОДА В.Шемчук. Під час селекторної наради заслуховувалися питання готовності житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2013-2014рр. Зокрема, предметом обговорення стали такі теми: стан готовності до опалювального сезону об’єктів соціальної сфери (школи, садочки, лікарні, інтернати); рівень заповнення систем теплопостачання на всіх об’єктах; готовність до включення системи опалення в закладах соціальної сфери 5 жовтня 2013 року; забезпечення доріг посипковим матеріалом, технічний стан спеціалізованої техніки та наявність шанцевого інструменту та інші.

 

Львівська область готова розпочати опалювальний сезон 2013-2014 років, – про це сьогодні, 30 вересня, під час апаратної наради доповіли голові облдержадміністрації Вікторові Шемчуку керівники районних державних адміністрацій та голови міст обласного значення.

Детальніше...

 

29 вересня у Львові відбудуться урочистості з нагоди 147-ї річниці від дня народження Михайла Грушевського, – інформує департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Так, у рамках святкування о 14.30 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Михайлові Грушевському у Львові (пр. Шевченка).

Детальніше...

 

 24-25 вересня у Львові відбувся навчально-практичний семінар «Планування розвитку туристичної галузі в малих містах Львівської області» в рамках Проекту «Місцевий економічний розвиток міст України».

Відповідно до цього Проекту розробляються та впроваджуються демонстраційні проекти з питань розвитку туристичної галузі. На робочому засіданні канадські експерти допомагали представникам міст Дрогобич та Новий Розділ, а також Миколаївського та Жидачівського районів визначити їхні можливі туристичні продукти та розробити плани щодо їх подальшого розвитку.

Детальніше...

 

Сьогодні, 27 вересня, відзначають своє професійне свято вихователі та працівники дошкільних закладів. У всіх дитячих садочках району відбулися святкові заходи-вітання вихователів та інших працівників дошкільних закладів, які кожен день з усмішкою та щирим серцем зустрічають маленьких діток на порозі садочку та плідно проводять з ними час у навчанні та іграх. Вдячні батьки та дітки вітали вихователів теплими словами та музичними композиціями.

Детальніше...

 

Детальніше...27 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок відвідали с.Чуперносів, яке належить до Ушковицької сільської ради, з метою огляду приміщення, у якому заплановано відкрити дошкільний навчальний заклад з короткотерміновим перебуванням діток віком від 3-х до 5-ти років. На даний час приміщення є відремонтованим, в кімнатах проведено сучасний ремонт. Скоро до садочка завезуть меблі, навчальний та іграшковий інвентар. Ушковицький сільський голова П.Горецький провів керівників району приміщеннями майбутнього дошкільного закладу та розповів про хід підготовчих робіт перед церемонією відкриття. Також сільський голова наголосив, що на сьогодні вже є 26 дітей, котрі мають намір відвідувати цей садочок.
Власне, відкриття чергового ДНЗ у Перемишлянському районі свідчить про роботу в напрямку забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича.

 

Детальніше...27 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук побував у Коросненській сільській раді з метою перевірки готовності до опалювального сезону Короснянського ДНЗ. Побувавши у котельні закладу заступник голови РДА пересвідчився у справності котла та забезпеченні безперебійної його роботи у холодну пору року. Налагоджена робота кожного дошкільного закладу сприяє забезпеченню доступу широкого кола дітей до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича.

 

На Львівщині галузь дошкільної освіти стрімко розвивається. Станом на сьогодні, в області є 700 дошкільних закладів, в яких виховується 65 тис. дітей. Також ведеться будівництво 4 садочків. Зокрема в Сокальському, Городоцькому та Самбірському районах.

Детальніше...