Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 травня у м. Перемишляни відбудуться заходи із відзначення Дня Героїв:

12.00 год – покладання квітів

14.00год. – у Народному домі урочистості та святковий концерт

 Детальніше...   5 квітня у Перемишлянській райдержадміністрації відбулась нарада за участі начальника управління агропромислового комплексу О.Лоїка, начальника районного управління Держкомзему Ю.Тютюника, начальника районного відділу Центру державного земельного кадастру Р.Ривака із керівниками агроформувань, які використовують більше ніж 100 га землі. Під час наради обговорювалось питання розробки проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування, сівозміни та впорядкування угідь.

 

 

Президент України Віктор Янукович підписав листи до керівництва ООН та ЮНЕСКО з проханням оголосити 2014 рік Міжнародним роком Тараса Шевченка. Про це Глава держави заявив на засіданні Громадської гуманітарної ради.

Детальніше...

 

Детальніше...      5 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч з начальником управління агропромислового розвитку О.Лоїком та начальником управління Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюником стосовно проведення весняно-польових робіт; участі сільгоспвиробників у передсвятковому Великодньому ярмарку та раціонального використання земель.

 

Порядок надання комунальних послуг, права та відповідальність споживачів і виконавців регламентуються Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.05 № 630.

Детальніше...

 

    Детальніше...     4 квітня  заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із начальником відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ Б.Городечним, головним спеціалістом відділу Б.Трачем та керівником «Перемишлянитеплокомуненерго» І.Карашкевичем стосовно розрахунків держустанов за спожиті енергоносії та надані послуги підприємством „Перемишлянитеплокомуненерго” 

 

      4 квітня  пДетальніше...ерший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА В.Денейчук взяли участь у виїзному засіданні комісії з питань обстеження аварійних і сухостійних дерев. Причиною такого засідання було звернення мешканки  с.Брюховичі щодо дерева, яке знаходиться поруч із будівлею і може, за словами заявниці, при певних несприятливих погодних умовах нанести шкоду господарству. Поспілкувавшись із заявницею та провівши обстеження на місці, члени комісії дійшли згоди про те, щоби надати дозвіл на зрізання цього дерева.

 

     3 квітнДетальніше...я працівники Перемишлянської райдержадміністрації, районної ради та лісового господарства за участі першого заступника голови райдержадміністрації І.Роя, заступника голови РДА В.Денейчука та керівника Бібрського Держлісгоспу В.Борща долучились до посадки молодого лісу, що на території Боршівської сільської ради. На площі понад 3 га виросте ліс із хвойних та листяних дерев. На даній території посаджені саджанці модрини та канадського дуба.

 

Станом на 1 квітня 2012 року управлінням з питань сім’ї та молоді спільно зі структурними підрозділами з питань сім’ї та молоді райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення видано 19771 посвідчень багатодітних батьків, а також 40662 посвідчень дітей з багатодітних родин.

Детальніше...

 

2 квітня голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк здійснив робочу поїздку до Пустомитівського, Золочівського, Бродівського та Буського районів Львівщини за участі профільних служб області, голів відповідних райдержадміністрацій та селищних рад. 

Детальніше...

 

    3 квітня  пеДетальніше...рший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА В.Денейчука та заступника керівника апарату, начальника відділу фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації О.Гембари провів нараду із керівниками відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та держустанов. Під час наради обговорювались питання про законодавчі нормативно-правові акти, прийняті впродовж місяця; про стан  виконання розпорядження голови РДА щодо проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля; про виконання протокольних доручень першого заступника голови райдержадміністрації; про проведення перевірок; про підготовку звітів про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації за І квартал 2012 року та ряд інших питань.