Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

Навколо території міського стадіону м. Перемишляни спортсмени  громадські активісти 20 квітня посадили 400 саджанців хвойних дерев, провели прибирання сусідньої лісопаркової зони, розрівнювання прилеглої до стадіону території з боку с. Коросно.

Детальніше... Детальніше...

 

Детальніше...20 квітня працівники Перемишлянського відділення Золочівської МДПІ проводили прибирання та благоустрій прилеглої території в рамках Дня довкілля. Висаджено фруктові дерева.  Упорядковано клумби з квітами. Також здійснено побілку нижньої частини фасаду адмінбудинку.

 

Працівники управління соціального захисту населення активно проводять роботи із упорядкування територій управління. Зокрема, упорядковано територію подвір’я,  побілено дерева, бордюри, пофарбовано огорожі, упорядковано місце стоянки автомобілів для інвалідів.
На території Корелицького стаціонарного відділення для одиноких людей 19 квітня також проводився ряд заходів із благоустрою. Працівники стаціонару прибрали територію навколо будинку, упорядкували клумби, побілили бордюри та огорожу. Проведено благоустрій навколо каплички Пресвятої Богородиці, яка знаходиться на території стаціонару, а також на сільському цвинтарі прибрано могили одиноких людей, що проживали у стаціонарі.

Детальніше... Детальніше...

 

19 квітня голДетальніше...ова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, заступники голови Перемишлянської РДА Н.Гавінська, В.Денейчук, а також керівники і працівники відділів апарату райдержадміністрації взяли участь у посадці молодого лісу на території Боршівської сільської ради. Акція проводилася в рамках місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля. Роботи проводилися під керівництвом в.о. директора Бібрського держлісгоспу В.Борща та головного лісничого Р.Дудича. На виділеній ділянці висаджено 4760 саджанців дуба.
Довідка:   
За інформацією Бірського держлісгоспу, цього року заплановано заліснити 96 га, на 36 га висадять головні лісові породи – дуб, бук та модрину, решта території підлягає природньому поновленню. На даний час засаджено молодим лісом вже 60% площ.

Детальніше...

Детальніше...

 

Детальніше...19 квітня з метою забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах району та придорожніх смуг працівники апДетальніше...арату Перемишлянської райдержадміністрації за участі заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської та В.Денейчука провели прибирання придорожньої смуги за межами м.Перемишляни у напрямку с.Коросно.

Керівники та спеціалісти фінансового управління райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також працівники Перемишлянської районної ради провели прибирання та благоустрій території навколо адмінбудинку.


Працівники сільських рад району із залученням громадськості, насамперед молоді, проводять роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ, висаджування дерев, кущів, квітів, впорядкування братських могил, кладовищ, пам'яток культури.

 

За результатами наради, яку провів голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський 16 квітня на тему: « Реалізація у регіонах однієї з нових соціальних ініціатив Президента України «Кожній дитині – всебічний розвиток» щодо модернізації дитячих спортивних майданчиків», здійснено упорядкування та благоустрій, ігрових та спортивних майданчиків, які належать дошкільним  та загальноосвітнім навчальним закладам. Дана акція відбулася в рамках всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота». До  благоустрою  спортивних майданчиків залучалися учителі навчальних закладів та учні старших класів. На територіях дошкільних ігрових майданчиків прибирали вихователі та батьківська громадськість.

Детальніше...

 

Детальніше...18 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Рій взяв участь у засіданні виконкому Романівської сільської ради. Члени виконкому обговорили питання  проведення на території сільської ради місячника озеленення, прибирання та благоустрою, а також організації робіт у День довкілля; виконання бюджету за перший квартал, окрім цього, розглянули заяви жителів населених пунктів сільської ради. Як відзначив сільський голова Іван Горішній, мешканці населених пунктів наводять порядки у своїх господарських дворах, на прибудинкових територіях, але є зауваження до окремих односельчан щодо вивозу сміття не у визначені місця. І.Рій зауважив, що варто було би провести розширене засідання виконкому та запросити працівників держустанов і окремих жителів для розмови. Як позитив, перший заступник голови РДА відзначив перевиконання бюджету (133%) сільської ради за перший квартал.  

 

Детальніше...18 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів особистий прийом громадян, на якому побували 7 осіб. Приймаючи мешканців району, голова РДА давав відповіді на запитання, а також приймав пропозиції громадян щодо вирішення тих чи інших питань. Зокрема, були звернення щодо ремонту дороги у населеному пункті, капітального ремонту сільського Народного дому, роботи поштового відділення, надання матеріальної допомоги зв’язку із важким фінансовим становищем.

 

З 29 березня до 14 травня 2013 року Міністерство культури України проводить Всеукраїнський відкритий конкурс на кращий ескіз логотипа з відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.

Як інформують у департаменті з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації, логотип, який буде визнаний кращим, використовуватиметься в оформленні документації, виданні поліграфічної та інформаційної продукції (афіші, буклети, програми, банери тощо), оформленні мистецьких заходів (концертів, вистав, виставок, конференцій тощо) під час святкування зазначеного ювілею в Україні та за її межами.

Детальніше...

 

Детальніше...18 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі голови Перемишлянської районної ради П.Бучка, першого заступника голови РДА І.Роя та заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської та В.Денейчука провів нараду із головами міських та сільських рад району. На нараду виносилося ряд актуальних на теперішній час питань. Зокрема, про стан проведення в районі місячника озеленення, прибирання та благоустрою та підготовку до проведення 20 квітня Дня довкілля; про діяльність виконкомів місцевих рад.