Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

Детальніше...20 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч з начальником Перемишлянського РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області З.Мариняком. Основним питанням, яким цікавився керівник району, було попередження несанкціонованого спалення сухої трави та чагарників. З.Мариняк повідомив, що з 9 до 19 березня спільно із МНС, МВС та ОНПС проведено 12 рейдів з метою контролю над несанкціонованими підпалами. Серед населення роздано понад 70 листівок із роз’ясненнями стосовно шкоди, яку приносить вогонь під час спалення сухої трави і чагарників. До адміністративної відповідальності притягнено 17 громадян району, які здійснювали підпал.

 

Детальніше...18 березня представники районної влади та члени РО Партії регіонів на чолі з головою районної організації Партії регіонів, головою Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвським у м.Ходорів передали «Книгу добрих і корисних справ» голові партійної організації Жидачівського району, голові Жидачівської райдержадміністрації С.Ковалю. Під час церемонії передачі «Книги…» були присутні народний депутат України П.Писарчук, голова Бузької РДА В.Сай та голова Миколаївської РДА І.Пілка. Слід зазначити, що партійці Перемишлянського району приймали естафету марафону Львівської обласної організації Партії регіонів "Книга добрих і корисних справ" від Золочівщини 3 березня. „Книга...” розпочала своє існування у м.Буськ і впродовж року передаватиметься у районні і міські організації Партії регіонів на Львівщині.

 

Детальніше...20 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із міськими та сільськими головами. На порядок денний наради виносилися питання про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля; про заходи з недопущення спалення сухої трави на території місцевих рад району; про пенсійне страхування членів фермерських та особистих селянських господарств; про використання землі на територіях сільських рад; про обласні програми підтримки галузі тваринництва у 2012 році; про утворення постійних виборчих дільниць на території району та їх матеріально-технічне забезпечення; про роботу органів місцевого самоврядування щодо популяризації альтернативних форм сімейного виховання та рекрутування громадян щодо створення ними прийомних сімей; про дотримання законодавства України в діяльності виконкомів місцевих рад.

 

З 20 по 23 березня 2012 року в приміщенні Палацу спорту «Україна» (за адресою: м. Львів, вул. Мельника,18) проводитимуться виставки із серії «Галицькі експозиції» , зокрема,  XXV міжнародна виставка «БудЕкспо-весна-2012» та VII спеціалізована виставка «Вікна. Двері. Дах-2012». Виставки відбуваються у рамках проведення «Весняного будівельного форуму».
Із інформацією щодо вищезгаданих виставок, їх учасників та програмою роботи можна ознайомитись на сайті www galexpo com. ua.

 

Детальніше...19 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук відвідав с.Унів, де провів зустріч із представниками фірми «Ватра», яка займається вуличним освітленням. У зустрічі брали участь також заступник начальника управління економіки РДА Р.Танасієнко, Короснянський сільський голови Р.Ясінський, ієромонахи Унівської Лаври Йосафат та Олександр. Заступник голови РДА та представники фірм «Ватра» обговорили кілька питань, які стосуються монтажних робіт та кошторисних витрат.

 

Детальніше...19 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання комісії зі встановлення орендної плати за землю. Під час засідання комісії розглядалося питання про встановлення орендної плати на земельні ділянки, які знаходяться за межами с.Іванівка, с.Липівці, с.Чемеринці та с.Затемне, відповідно до поданих заяв та пакету документів.

 

Детальніше...19 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання координаційної ради з питань молодіжної політики. Під час засідання координаційної ради обговорювались питання про формування бази даних дітей пільгових категорій з метою забезпечення оздоровлення та відпочинку влітку 2012 року та про стан реалізації на місцевому рівні державної молодіжної політики за І-й квартал 2012 року

 

Детальніше...Голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником відділу сім’ї, молоді та спорту О.Науменком стосовно стану реалізації державної політики щодо підтримки багатодітних сімей, зокрема, з питань присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». Йшлося про надання допомоги мешканкам району, претендентам на високе звання, у підготовці пакету документів.

 

18 березня у м. Перемишляни відбулася Хресна дорога, яка проходила вулицями міста. Розпочалася хода у храмі Св.Володимира та блаж.муч. о.Омеляна Ковча із молитви, яку проводили 12 священиків УГКЦ з храмів Перемишлян та навколишніх населених пунктів. У Хресній дорозі взяли участь понад 2 тис. осіб.

Детальніше...   Детальніше...

 

Детальніше...19 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук, заступник начальника управління економіки РДА Р.Танасієнко здійснили огляд територій населених пунктів сільради щодо прибирання їх від сміття та очищення придорожньої смуги від рослинних самосівів. В огляді взяв участь і Короснянський сільський голова Р.Ясінський, який повідомив, що найближчим часом забруднені території будуть прибрані від сміття.