У червні Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни/піклувальники. Навчання відбуватимуться 6-7.06.2013р., 13-14.06.2013р. та 20-21.06.2013р.

Детальніше...

 

5 червня у м.Перемишляни відбулися командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Перемишлянської районної ланки Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ. Провів навчання заступник керівника навчання – заступник директора департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації    В.Борисенко. Під час навчань було змодельовано ряд надзвичайних ситуацій, на які мали відповідно відреагувати  керівний склад цивільного захисту, члени районної комісії з питань ТЕБ і НС та евакуаційна районна комісія.     Під час проведення підсумків організації навчань  заступник директора департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації    В.Борисенко наголосив на важливості таких навчань для району, а також вказав на ряд проблемних питань та необхідність їх вирішення для повного налагодження дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Детальніше... Детальніше... Детальніше...

 

Детальніше...4 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, зв’язку, транспорту, енергетики, будівництва, торгівлі, розвитку малого та середнього бізнесу. На комісію виносилися питання про звернення до Кабінету Міністрів України щодо передачі Свірзького замку у спільну власність територіальних громад сіл і міст Перемишлянського району; інформація щодо вивчення ситуації з видобутку сланцевого газу в районі; про стан та перспективи розвитку газифікації Перемишлянського району; про стан автомобільних доріг у Перемишлянському районі; про внесення змін до статуту КП «Перемишлянитеплоенерго».

 

4 червня у Палаці Потоцьких відбулась презентація книги «Leopolis Consularі» видавництва «Літопис», яка присвячена  історії  і сучасності функціонування у Львові іноземних консульських місій, з початку XVII століття і до сьогодення. З огляду на унікальність видання, участь у даному заході взяли голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук, голова обласної ради Петро Колодій, міський голова Львова Андрій Садовий, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Польща Маркіян Мальський, керівник Представництва МЗС України у Львові Вячеслав Войнаровський, представники духовенства, депутатського корпусу, громадськості, наукових кіл, освітніх та культурно-мистецьких закладів, керівників консульських установ іноземних держав, що працюють у Львові, а також в Ужгороді, Берегово, Луцьку та Чернівцях.

Детальніше...

 

 

У районі створений та діє ДБСТ у м.Бібрка, в якому виховуються 9 дітей, позбавлених батьківської опіки. Створено належні умови для утримання, виховання, навчання та розвитку дітей. Мати-вихователька виконує свої обов’язки щодо дітей у повному об’ємі.
У с.Тучне в 2009 р. створено прийомну сім’ю, в якій виховується 1 дитина, позбавлена батьківського піклування.
На виконання соціальних ініціатив Президента України 2012 року (програма «Кожній дитині – родину» та нових соціальних ініціатив «Діти – майбутнє України» Перемишлянською райдержадміністрацією виконуються заходи, які передбачають розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.
Працівниками служби у справах дітей та Перемишлянського РЦСССДМ постійно ведеться пошук осіб, які бажають стати прийомними батьками, або батьками – вихователями.
З цією метою:             
•    У районному часописі «Перемишлянський край» друкувалися матеріали, спрямовані на підтримку національного усиновлення та розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

Детальніше...

 

4 червня заступнДетальніше...ик голови Перемишлянської РДА В.Денейчук провів особистий прийом громадян. До заступника голови РДА звернулося три особи. Зокрема, жительку с.Лопушна хвилювало питання щодо очистки від гілля дерев, які перебувають під лінією електропостачання та створюють перешкоди у поданні напруги. Житель села Мерещів звертався з питанням забезпечення розрідженим газом. Також під час особистого прийому прозвучало питання щодо поточного ремонту дороги у напрямку сіл Брюховичі, Костенів та Новосілка. Усі питання заступник голови РДА В.Денейчук взяв під особистий контроль.

 

3 червня комісія у складі заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінської, керівника відділу освіти, молоді та спорту РДА Н.Борщ, головного спеціаліста з охорони праці управління соціального захисту населення РДА І.Тиника, а також за участі начальника Золочівського міжрайонного управління ГУДСЕС у Львівській області Л.Овод відвідала дитячий табір «Дружба» у с.Свірж. Метою візиту комісії було обстеження приміщень оздоровчого табору для надання дозволу на функціонування ОТ «Дружба» у сезон оздоровлення та відпочинку дітей різного віку.
З 4 червня у Перемишлянському районі розпочали свою роботу 17  пришкільних таборів, у яких заплановано організувати відпочинок 2155 дітей.

 

Детальніше...3 червня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА В.Денейчука провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На засідання комісії виносилося питання підготовки до проведення  командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту Перемишлянської районної ланки Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ, яке відбудеться 5 червня. Голова комісії І.Рій довів до відома керівників служб ЦЗ установ та підприємств району зміст ввідних щодо проведення командно-штабних навчань.

 

3 червня з нагоди 150-ї річниці від дня народження Президента ЗУНР Євгена Петрушевича, на Личаківському кладовищі відбулась екуменічна панахида та покладання квітів до каплиці, де похований громадський діяч.
Участь у вшануванні пам’яті Президента ЗУНР взяв голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук. Зокрема, у зверненні до присутніх керівник області зазначив, що Євген Петрушевич – це людина, яка все своє життя віддала за те, щоб Україна сформувалася, як велична та незалежна держава.
«Ми повинні зробити все можливе, аби пам’ять про таких борців за волю і незалежність України завжди була в наших серцях, в серцях прийдешніх поколінь, наших дітей і внуків. Також слід докласти максимум зусиль для того, щоб і місце останнього спочинку Євгена Петрушевича мало достойний вигляд» – наголосив Віктор Шемчук.
Також з нагоди 150-ї річниці від дня народження Президента ЗУНР відбулось віче поряд з каплицею, де він похований.

 

3 червня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду щодо організації підготовки проведення командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту Перемишлянської районної ланки Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ, що відбудуться 5 червня. В ході наради вирішено провести засідання комісії з питань ТЕБ та НС та ознайомити членів комісії із завданнями, які необхідно буде вирішувати під час навчання. У нараді взяли участь начальник відділу з питань цивільного захисту РДА О.Науменко та начальник служби цивільного захисту у Перемишлянському районі ГТУ МНС у Львівській області  М.Яворський.