Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

25 вересня керівники району проведуть зустріч із жителями населених пунктів Суходільської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні сільської ради

 

 

Таке доручення Міністерству охорони здоров'я дав Микола Азаров 16 січня під час засідання Кабінету Міністрів.

«Медики попереджають, що на нашу країну насувається епідемія грипу. Захворювання зафіксовані в сусідніх Чехії та Польщі. Нічого дивного у сезонної епідемії немає. Питання в тому, щоб країна була стовідсотково до неї готова», - зазначив Прем'єр-міністр. Він нагадав, що відповідне завдання поставив МОЗ ще на початку зими.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості подальшого динамічного розвитку українсько-китайського стратегічного партнерства. Про це Глава держави сказав під час зустрічі з членом Державної ради Китайської Народної Республіки, Міністром оборони КНР Ляном Гуанлє.

Детальніше...

 

15 січня під час збору керівного складу цивільного захисту Львівської області з підведення підсумків роботи у 2012 році та визначення основних завдань на 2013 рік голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк наголосив, що створення єдиного центру управління та розвиток державно-приватного партнерства – це одні з ключових чинників, над якими потрібно працювати зараз аби своєчасно ліквідовувати надзвичайні ситуації в майбутньому.

Детальніше...

 

15 січня у Палаці Потоцьких відбулась презентація книги Романа Лубківського і Василя Пилип’юка «Володар кам’яного персня», присвячена постаті Героя України, багатолітнього директора Львівської національної галереї мистецтв Бориса Григоровича Возницького.

Детальніше...

 

Концепція Бюджету 2013 року, затвердженого Законом України від 6 грудня 2012 р.
 № 5515-VI, полягає в тому, щоб максимально використати можливості внутрішнього ринку, збільшити споживання вітчизняних товарів і послуг.

Бюджет було розроблено на основі реалістичних макроекономічних показників з урахуванням світових економічних тенденцій та прогнозів, а також зовнішніх факторів, які мають вплив на економіку України.

Детальніше...

 

Детальніше...15 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі першого заступника голови РДА І.Роя та заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської та В.Денейчука провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.  Під час наради обговорювалося питання підготовки річного звіту про роботу РДА та підготовку інформації про виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку Перемишлянського району на 2012 рік і затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Перемишлянського району на 2013 рік.

 

15 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела особистий прийом громадян. На прийомі побували 4 особи. Громадяни зверталися  до заступника голови РДА із своїми проханнями та пропозиціями., найголовнішими серед яких були питання функціонування сільського навчального закладу, зокрема його комп’ютеризація, перспективи відкриття дошкільного навчального закладу в сільській місцевості та проведення ремонтних робіт у одному із закладів культури району. Заступник голови  РДА Н.Гавінська вислухала усі прохання та взяла питання на особистий контроль.

 

Проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» має  функціонувати не лише у Львові, але  й у віддалених районних центрах області, – таке завдання поставив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк 15 січня під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів.

«Адміністративні послуги через поштові відділення мають однаково надаватися не лише мешканцям обласного центру, але й усім мешканцям області без виключення. Більше  того, потрібно більше акцентувати увагу на віддалені населені пункти,  адже мешканці таких райцентрів мають  значно  менший доступ до відповідного центру  органів державної влади, від якого необхідно отримати   інформацію», – наголосив  М. Костюк.

Детальніше...

 

У Львові з нагоди Дня Соборності та Свободи України, 94-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки заплановано проведення святкових заходів.

Зокрема, програмою святкувань передбачено проведення о 18.00 год  21 січня 2013 року Урочистої академії у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Детальніше...

 

Львівська область отримала перший транш субвенції з державного бюджету 2013 року на виплату нарахованої за січень державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у сумі 179,4 млн. грн., що порівняно з першим траншем минулого року більше на  32,8  млн. грн. або 22,4 %.

На сьогодні отримані обласним бюджетом кошти зазначеної вище субвенції повністю передані бюджетам міст і районів для використання за цільовим призначенням.