24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

 

Детальніше...11 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський у присутності заступника голови РДА В.Денейчука, директора КП «Перемишляниводоканал» І.Карашкевича та головного лікаря Перемишлянської ЦРЛ Б.Лівого оглянув котельню центральної районної лікарні. Як повідомив керівник комунального підприємства «Перемишлянитеплоенерго», у даній котельні змонтовано і проводяться пусково-налагоджувальні роботи двох котлів марки ARS 300 LM. Слід зазначити, що сировиною для введення в експлуатацію цих котлів слугуватимуть дрова, а отже буде значна економія коштів порівняно із затратами на використання газу. Голова РДА О.Краєвський цікавився терміном введення в експлуатацію нових котлів та температурним режимом у палатах відділень лікарні.  Також керівник району, оглянувши котельню, відзначив, що перехід на альтернативні види палива для забезпення обігріву такого великого і соціально важливого об'єкта є надзвичайно позитивним та економічно вигідним, адже забезпечить економію бюджетних коштів для району. Саме про залучення альтернативних видів палива та  - як наслідок цього - економію і перерозподіл коштів, які можуть бути використані на інших не менш важливих обєктах соціальної інфраструктури, наголошується у ініціативах Президента України, що стосуються вирішення актуальних проблем регіону.

 

«У 2013 році до нового навчального року в Україні було відкрито 10 нових шкіл. Проведено капітальний ремонт та реконструкцію ще понад 2 тис шкіл. Сьогодні – свято в місті Комарно Львівської області – відкривається після реконструкції школа на 810 місць. Завдяки цьому діти отримують комфортні умови навчання», – сказав Олександр Вілкул під час урочистого відкриття Комарнівської загальноосвітньої школи (Львівська обл).

На реконструкцію школи Уряд виділив понад 15 млн грн. Ця школа – єдина в м. Комарно з населенням 4 тисячі жителів.

Детальніше...

 

Перший заступник голови Львівської ОДА Богдан  Матолич привітав учасників панельної дискусії «Глобалізація і  Інтеграція: Виклики і Рішення” в рамках ХІІІ Міжнародного Економічного Форуму.

Детальніше...

 

Президент України підписав розпорядження № 316/2013-рп «Про призначення грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2013 рік». Серед числа переможців є й представники Львівської області.

Детальніше...

 

14 жовтня в приміщенні Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С.Крушельницької відбудеться Урочиста академія з нагоди 140-річчя від часу заснування Наукового товариства ім. Шевченка.

В урочистій академії візьме участь президент Світової Ради НТШ Леонід Рудницький та дійсні члени товариства з-за кордону, зокрема, із США, Канади, Франції, Польщі, Словаччини та усіх обласних центрів України.

У рамках Академії відбудеться святковий концерт, де звучатимуть твори поетів Т. Шевченка та І. Франка, чиї слова, дух та ідея уже декілька століть об’єднують нашу націю, є визначальною рисою у самоідентифікації українців.

Детальніше...

 

    Детальніше... 10 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та перший заступник голови РДА І.Рій побували в агрофірмі «Дзвони», яка на теренах Перемишлянського району з 1999 року займається вирощуванням сільськогосподарських культур.  Керівник сільгосппідприємства З.Максимишин  ознайомив гостей із діяльністю агрофірми у 2013 році, при цьому зазначив, що певні кроки влади сприяють розвиткові сільгоспвиробництва, зокрема як позитив відмітив відміну ввізного мита на пшеницю, зменшення кількості перевірок контролюючих органів.
     Слід відзначити, що підприємство постійно працює над впровадженням нових методів вирощування сільгоспкультур та розширення асортименту вирощуваної продукції. До прикладу, після досконалого вивчення технології вирощування суниці та вмілого обстеження ґрунтів і температурного режиму, а також моніторингу попиту на дану продукцію керівництвом підприємства було прийнято рішення про вирощування суниць, зокрема пізніх сортів.
      Гості побували на полі, де вже висаджено кущі суниці. З.Максимишин з великим задоволенням розповідав про технологію висаджування та систему зрошування саджанців.
     Окрім того, що підприємство одержуватиме додаткові прибутки і від реалізації продукції, це буде вагомий інвестиційний вклад в економіку району.
О.Краєвський, відзначаючи важливість діяльності таких господарств на території району, зазначив, що вони інвестують в економіку району значні кошти, на що звертає особливу увагу керівництво держави, зокрема Президент України В.Янукович, наголошуючи на тому, що залучення інвестиційних коштів сприяє покращенню добробуту населення.

 

Про це повідомив директор департаменту економічного розвитку, інвестицій та промисловості Львівської ОДА Денис Шмигаль 10 жовтня під час прес-конференції щодо реалізації в області завдань, доручень Президента України щодо залучення інвестицій та впровадження інновацій в економіку регіону.

За словами доповідача, найбільше іноземні інвестори вкладають кошти у сільське господарство та у сферу енергозбереження.

Детальніше...

 

10 жовтня в Львівській облдержадміністрації відбулась зустріч голови ОДА Віктора Шемчука із головою Національного агентства України з питань державної служби В’ячеславом Толковановим.

«Ми завжди з великою повагою ставимось до роботи державної служби в Україні. Раді вітати Вас на Львівщині, особливо на передодні проведення ХІІІ Міжнародного Економічного Форуму», – сказав В. Шемчук.

Детальніше...

 

10 жовтня перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич провів зустріч з членами Міжнародного Трейд-клубу з метою презентації економічного, експортного потенціалу та інвестиційних проектів області. Зазначимо, що сьогодні на Львівщині розпочалось виїзне засідання Клубу, в рамках якого його учасники проведуть двосторонні зустрічі з представниками ділових кіл, відвідають кілька підприємств регіону, а також візьмуть участь у роботі ХІІІ Міжнародного економічного форуму у Трускавці.

Додамо також, що учасниками зустрічі у стінах Львівської ОДА були представники 15 країн, серед яких, зокрема, дипломати Південно-Африканської Республіки, Індонезії, Китаю, Канади та інших іноземних держав.

Детальніше...

 

Голова Львівської ОДА ознайомився із роботою Навчально-виховного комплексу «Дивосвіт», який розташований у Львові неподалік ТВК «Південний». Раніше тут був лише дитячий садочок, а від початку цього навчального року діє ще й початкова школа на 80 учнів.

Детальніше...