Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

22 квітня у с.Подусільна відбудуться заходи з нагоди 110-річчя від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва:

11.30 год. - Служба Божа. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів, громадське віче та концертна програма

6 квітня голова Премишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду з керівником філії «Перемишлянського райавтодору» В.Падучаком.  Нарада відбувалася по питаннях ліквідації ямковості на дорогах Перемишлянського району та ліквідації пророслі придорожніх слуг. Голова Перемишлянської РДА О.Краєвський дав доручення активізувати роботу вже сьогодні, та в кінці кожного дня доповідати про виконаний об’єм робіт.

 

Львівська облдержадміністрації розробила план заходів до відзначення 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи та вшанування героїв та жертв Чорнобиля. Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк дав доручення провести заплановані заходи в області та безпосередньо в м. Львові на високому рівні та вшанувати пам'ять тих, хто постраждав внаслідок страшної аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

 

На сесії Львівської обласної ради 5 квітня на розгляд депутатського корпусу було представлено План заходів із відзначення Року полковника Євгена Коновальця.

Детальніше...

 

До бюджетів усіх рівнів у січні-березні 2011 року за оперативними даними надійшло доходів у загальній сумі 2733 млн грн, що становить 130% до надходжень за три місяці попереднього року.

Детальніше...

 

   Відповідно до плану заходів відділу освіти Перемишлянської районної державної Детальніше...адміністрації   на 2010-2011 н.р.  з метою пошуку та підтримки юних талантів, 30 березня 2011 року  у приміщеннях  ЦДЮТ м. Перемишляни та БДЮТ м. Бібрки відділом освіти, ЦДЮТ,  БДЮТ проведено районний фестиваль - конкурс „І слово, і пісня, матусю, тобі” -2011,  підбито підсумки.

Детальніше...

 

5 квітня заступник голови Перемишлянської  райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська взяла участь у відкритті дошкільного закладу при загальноосвітній школі І ст. с.Мерещів Перемишлянського району. Гостей з району діти зустрічали хлібом та сіллю.

 

Детальніше...

 

Львівська обласна рада передбачила у бюджеті 2011 року 200 тис.грн. для благоустрою скверу у Перемишлянах, де планують встановити пам`ятник блаженному священномученику Омеляну Ковчу. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Детальніше...

 

У Перемишлянському районі з 21 березня 2011 року по 18 квітня 2011 року проходить масова акція зпрофілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання.
Акція проходить під девізом ВООЗ "Я можу зупинити туберкульоз"
З 28 березня 2011 року по 04 квітня 2011 року у Перемишлянському районі проведені "Дні з профілактики та ранього виявлення раку молочної залози". Громадська і мистецька ініціативна скерована на вшанування пам'яті "Голосу України на заході", великої української патріотки та жінки Квітки Цісик, долю якої перевала важка злоякісна хвороба - рак молочної залози, що і сьогодні забирає чимало жіночих життів.

 

4 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.КраєвськДетальніше...ий взяв участь у засідання комісії по перевірці виконання суб’єктом підприємницької діяльності - фізичною особою А.Заваруєвим умов договору оренди цілісного майнового комплексу «Перемишлянська районна друкарня». Обговорювалося питання заборгованості по заробітній платі та орендній платі.  Комісія прийняла рішення зобов’язати А.Заваруєва до кінця поточного тижня надати графіки погашення заборгованості.

 

4 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів.

Детальніше...