Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук, перебуваючи 19 березня у відрядженні в місті Києві, зустрівся з Віце-прем’єр-міністром України Юрієм Бойком, а також з Міністром соціальної політики України Наталією Королевською.

Детальніше...

 

Системні реформи, які проводяться в Україні, та реалізація комплексних програм з Європейським Союзом сприятимуть підписанню Угоди про асоціацію з ЄС під час саміту Східного партнерства, який відбудеться у листопаді у Вільнюсі. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час зустрічі з представниками Наглядової ради Ялтинської європейської стратегії.

«Я сподіваюся, що цього року на Вільнюському саміті буде підписана Угода про асоціацію і створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом», - зазначив Глава держави.

Детальніше...

 

Детальніше...19 березня голова Перемишлянської РДА О.Краєвський взяв участь у роботі президії Перемишлянської районної ради. На президії розглядалися питання, які будуть виноситися на сесію районної ради, що відбудеться 21 березня. Зокрема, про затвердження звіту про виконання районного бюджету Перемишлянського району за 2012 рік; про скерування вільного залишку  бюджетних коштів, який утворився на 01.01.2013 року; про звіт голови Перемишлянської районної ради за 2012 рік; про звіт голови Перемишлянської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально - економічного та  культурного розвитку Перемишлянського  району на 2012 рік; про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Перемишлянського району на 2013 рік; про визнання проекту районного планування придатним для подальшого використання; про звіт редактора районної газети «Перемишлянський край» за 2011-2012 роки; про звіт начальника відділу з питань управління комунальним майном спільної власності територіальних громад сіл і міст Перемишлянського району за 2012 рік та інші питання.

 

1Детальніше...9 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок провели робочу зустріч із депутатом Львівської обласної ради, директором районного центру зайнятості В.Бараном. Темою робочої зустрічі було обговорення Програми організації та проведення у 2013 році громадських робіт для безробітних Перемишлянського району.

 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров на прес-конференції для центральних, регіональних та іноземних засобів масової інформації заявив, що довгобуди в Україні добудувати реально.

«У нас з вами можливості великі. Головне, щоб ми разом з вами у це вірили і працювали над цим. Менше міркували, що все це важко, погано. Так, важко, але все це можливо, все це реально», - наголосив Микола Азаров стосовно ситуації щодо завершення будівництва довгобудів в Україні.

Детальніше...

 

Детальніше...19 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з підготовки та розгляду документів для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». Комісія розглянула 4 заяви багатодітних жінок, які претендують на почесне звання України «Мати-героїня».

Довідка: Указом Президента України у 2013 р. почесне звання «Мати-героїня» присвоєно 97 мешканкам району.

 

Детальніше...19 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів «гарячу» телефонну лінію. До першого заступника голови РДА телефонували мешканці району із питаннями, які стосувалися відновлення транспортного сполучення між населеними пунктами району. Також під час спілкування І.Рій надав роз’яснення щодо звіту керівника органу місцевого самоврядування перед громадою.

 

19 березня, голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук в рамках робочої поїздки до Києва зустрівся із Міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Присяжнюком  для вирішення низки проблемних питань щодо фінансування сільськогосподарського сектору Львівської області.

Детальніше...

 

Детальніше...19 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, заступник голови  РДА В.Денейчук та начальник відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації О.Науменко провели робочу нараду щодо наслідків негоди, яка пронеслася над районом 14,15 та 16 березня. Зокрема, на нараді обговорювалися питання щодо оперативності реагування відповідних служб району на погіршення погодних умов, очищення доріг району від снігу та забезпечення нормального доїзду автотранспорту до населених пунктів. Також обговорювалося питання подальшої готовності відповідних служб району на випадок несприятливих погодних умов.

Довідка: станом на 9.00 год. 19 березня було забезпечено проїзд автотранспорту до усіх населених пунктів Перемишлянського району.

 

Детальніше...19 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї. Розглянуто матеріали щодо 5-ти фактів вчинення психологічного та фізичного насильства в сім’ї за присутності дітей. Директор  РЦСССДМ І.Шалапський поінформував про роботу, яку проводять із такими сім’ями фахівці із соціальної роботи.