Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

23 січня мешканців с.Болотня о 16.00 год запрошують у Народний дім, а с. Подусільна о 17.30 год до сільської ради для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

Уряд прийняв розпорядження «Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з підтримки впровадження Енергетичної стратегії України на період до 2030 року». Відповідний документ Кабінет Міністрів розглянув на засіданні 25 березня 2013 року.

Детальніше...

 

Відповідно до затвердженого розпису на 2013 рік, з обласного бюджету перераховано департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації як головному розпоряднику, кошти субвенції на виплату нарахованої за березень допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу у сумі 5931,7 тис. грн., який   спрямовує їх бюджетам міст і районів для використання за цільовим призначенням.

Детальніше...

 

Детальніше...26 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання координаційної ради з питань молодіжної політики. Під час координаційної ради розглядалися питання про формування бази даних про дітей пільгових категорій з метою забезпечення оздоровлення та відпочинку влітку 2013року, а також стан реалізації на місцевому рівні державної молодіжної політики за І-й квартал 2013року.

 

Детальніше...26 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії із розгляду заяв громадян, щодо надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Комісійно розглянуто 8 справ. По всіх прийнято позитивні рішення.

 

Детальніше...26 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із завідувачем сектору оподаткування фізичних осіб Перемишлянського відділення Золочівської  міжрайонної Державної податкової інспекції Г.Кисіль та начальником фінансового управління РДА Б.Антошківим. Під час зустрічі розглядалося питання про виконання розпорядження голови облдержадміністрації № 55/0/5-13 від 13.02.2013р. «Про затвердження плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економічного і раціонального використання бюджетних коштів, посилення фінансово-бюджетної дисципліни».

 

В  рамках  телевізійного проекту «Діалог з країною» за участю Президента України Віктора Януковича, який відбувся 22 лютого цього року,  до Львівського обласного  контактного  центру надійшло 213 індивідуальних звернень громадян Львівщини (з 11 до 21 лютого – 131 звернення, протягом 22 лютого – 82 звернення).

Детальніше...

 

26 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником управління соціального захисту населення М.Сайком. Темою спілкування було питання щодо надання допомоги одиноким перестарілим мешканцям району в період погіршення погодних умов. Начальник управління доповів, що працівники територіального центру допомагали людям похилого віку очистити подвір’я від снігу, а також надавали іншу необхідну допомогу.

 

Детальніше...25 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду за участі начальника служби цивільного захисту у Перемишлянському районі ГТУ МНС у Львівській області М.Яворського, начальника 20-ї ДПРЧ м.Перемишляни, підполковник служби цивільного захисту Р.Брошка та заступника начальника управління економічного розвитку та торгівлі РДА Р.Танасієнка. Серед ряду питань, які розглядалися під час наради було питання аналізу очищення доріг міст і сіл району від снігових заметів за період 22-24 березня.

 

 

Працедавці, що створюють нові робочі місця, зможуть отримати компенсації зі сплати єдиного соціального внеску, – інформує Міністерство соціальної політики України.

Детальніше...

 

Тарифи на житлово-комунальні послуги для населення не зростатимуть. Про це Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України повідомив на прес-конференції, що пройшла в Будинку Уряду.

Детальніше...