Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів офіційну зустріч з головою Наглядової ради Конгресу українців Канади, президентом канадської енергетичної копанії «Northland Power» Джеймсом Темерті, директором Канадсько-української торгової палати в Україні Романом Савицьким та Почесним консулом Канади у Львові Оксаною Винницькою.

У зустрічі також взяли участь представник МЗС України у Львові Вячеслав Войнаровський, начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій облдержадміністрації Сергій Кисельов, начальник управління міжнародного співробітництва ЛОДА Лев Захарчишин та інші.

Детальніше...

 

Детальніше...27 серпня перший заступник голови РДА І.Рій разом із заступником голови райдержадміністрації В.Денейчуком здійснили виїзд до Свято-Успенської Унівської Лаври, в яку сьогодні прибувають прочани і де відбудуться богослужіння з нагоди празника Успення Пресвятої Богородиці 27 та 28 серпня. Виїзд здійснено з метою перевірки стану готовності відповідних служб до забезпечення правопорядку, пожежної безпеки, безпеки руху транспортних засобів, медичного обслуговування під час святкувань.

 

26 серпня у місті Перемишляни, незважаючи на несприятливу погоду, відбувсяДетальніше... святковий концерт з нагоди Дня міста. На площі 550-річчя м.Перемишляни було встановлено велику сцену, на якій вступали талановиті перемишлянці та гості міста. Багаточисельна громада міста, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА Н.Гавінська, а також мешканці інших населених пунктів району мали можливість подивитися виступи вихованців ЦДЮТ м.Перемишляни, які мелодійно співали і виконували запальні танці. Також на сцені виступили колективи Народного дому м.Перемишляни, запрошені на свято сільські аматорські колективи. З вітальними словами звернувся до присутніх Перемишлянський міський голова О.Зозуля.

 

Детальніше...27 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій, заступники голови райдержадміністрації В.Денейчук та Н.Гавінська, а також керівник відділу освіти Н.Борщ взяли участь у селекторній нараді, яка стосувалася питання стану готовності навчальних закладів району до нового навчального 2012-2013 року.

 

Детальніше...26 серпня у с.Чемеринці відбулася церемонія запалення символічного газового факела.  У Детальніше...заході взяли участь депутат Верховної Ради України П.Писарчук, голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, Перемишлянський міський голова О.Зозуля, в.о. начальника Перемишлянського УЕГГ В.Багрій, Чемеринецький сільський голова К.Івасечко та жителі с.Чемеринці. Під час церемонії виступали П.Писарчук та Чемеринецький сільський голова К.Івасечко. Священик місцевої церкви о.Богдан Тимчишин на завершення поблагословив присутніх на знак подяки та щасливої долі.

 

Детальніше...23 серпня делегація із Перемишлянського району, очолювана головою РДА О.Краєвським, взяла участь в урочистостях та святковому концерті з нагоди 21-ї річниці незалежності України, які відбулися у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім.Соломії Крушельницької.

 

Шановні мешканці Перемишлянщини!

       Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
      Сьогодні наше завдання, завдання усіх громадян України – зробити усе можливе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум наших зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України.
      І не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Кривому Розі, Полтаві чи Одесі, не має значення, скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лише одне має вирішальне значення: наша ненька Україна і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.
     Від усієї душі зичу вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання української держави, добробуту її народу.         Нехай серця наповнюються гордістю за нашу країну, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою

Голова Перемишлянської                                  
            райдержадміністрації   О.Краєвський                                                     

 

Детальніше...23 серпня у м.Перемишляни відбулися районні заходи, присвячені 21-й річниці незалежної України та з нагоди Дня Державного Прапора України. Святковою колоною керівники району та міста Перемишляни, представники державних установ, священнослужителі, учнівська молодь та громадськість міста під супровід духового оркестру вирушили від Народного дому м.Перемишляни до пам’ятника Т.Шевченку. Очолювали колону учні у вишиванках, які несли Великий Державний Прапор України. Під час урочистої ходи керівники району та керівники міста Перемишляни  поклали квіти до пам’ятника священномученику о.Омеляну Ковчу. Також квіти були покладені до пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбулась церемонія підняття Державного прапора України. Після цього священики усіх конфесій міста Перемишляни провели спільну молитву за Україну. Після завершення молитви до присутніх на святі зверталися із вітальним словом о.Ігор Борбуляк, голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова районної ради П.Бучок. Продовжились святкування у Народному Домі, де відбувся великий концерт за участі мистецьких колективів раДетальніше...йону.

 Детальніше...

 

 

Детальніше... 22 серпня делегація із Перемишлянського району на чолі із головою Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвським взяла участь у Фестивалі оркестрової української патріотичної пісні з нагоди Дня незалежності, який відбувся на стадіоні «Арені-Львів». Фестиваль організований спільною ініціативою голови Львівської облдержадміністрації М.Костюка, Львівського відділення Союзу Українок та Ліги українських жінок.  На початку урочистостей Михайло Костюк нагородив почесними грамотами 20 матерів – представниць жіночих організацій Львівщини. Після цього урочистим маршем стадіоном пройшли учасники та призери ХХХ Олімпійських ігор в Лондоні та їх тренери. Продовжилось свято виступами провідних військово-музичних підрозділів Збройних Сил України: Центру військово-музичного мистецтва Військово-морських Сил Збройних Сил України з міста Севастополя, Військово-музичниого центру Сухопутних Військ Збройних Сил України з міста Чернігова, Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України з міста Вінниці, Західного територіального центру військово-музичного мистецтва зі Львова та оркестру Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного під керівництвом головного військового диригента Збройних Сил України полковник Віктора Пащенка. Також на стадіоні виступили Руслана, Павло Табаков, київський колектив «Гетьман» та інші відомі виконавці.

 

9.30 год. - збір учасників святкувань біля Народного дому м.Перемишляни
9.40 год. – піша хода святкової колони за участі прапороносців, учнів із квітами, керівників району та міста
                 Перемишляни, священиків, громадськості та учнівської молоді у супроводі духового оркестру до
                 пам’ятникаТ.Шевченку.
                 Під час ходи відбудеться покладання квітів до пам’ятника о.Омеляну Ковчу.

10.00 год. - покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку;
                  урочиста церемонія підняття Державного Прапора України;
                  спільна молитва за Україну та український народ;
                  вітальні промови керівників району.
11.00 год.- святковий концерт у Народному домі м.Перемишляни