Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

12 жовтня відбудуться заходи до Дня захисника України та Дня створення УПА див. ТУТ

 

 

25 квітня у приміщенні ПАТ «Львівська кондитерська фірма «Світоч» за підтримки Львівської ОДА, ТзОВ «Нестле Україна» та Львівської торгово-промислової палати відбувся бізнес-форум «Бізнес і влада – ефективне партнерство». 

Детальніше...

 

Детальніше...25 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій та начальник управління АПК О.Лоїк здійснили виїзд у с.Ушковичі, де ведуться роботи із затарювання непридатних до використання пестицидів. Відбулась зустріч із Ушковицьким сільським головою П.Горецьким та представником ТОВ «СІ Буд Систем».

Детальніше...

 

Як повідомив перший заступник начальника Пенсійного фонду України у Львівській області Олександр Сафін, станом на сьогодні на обліку в органах Пенсійного фонду перебувають   4473 особи, які отримують державну та додаткову  пенсію згідно з Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Детальніше...

 

У зв'язку з 65-ми роковинами примусового переселення у 1947 році етнічних українців із південно-східних до інших регіонів Польщі (операція «Вісла») Президент України Віктор Янукович видав доручення „Щодо 65-х роковин операції «Вісла».

Детальніше...

 

Детальніше...25 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей. На порядок денний виносилося ряд питань, серед яких про надання дозволу на укладання договору дарування житлового будинку, в якому зареєстрована малолітня дитина; про припинення опіки над дитиною-сиротою; про розгляд листа адміністрації притулку служби у справах дітей Львівської ОДА від 31.03.2012р.; про затвердження індивідуальних планів на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Детальніше...25 квітня відбувся виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Н.Гавінською у Вовківській сільській раді. Одна з мешканок с.Вовків підняла під час прийому цілий комплекс питань, які хвилюють місцевих жителів. Зокрема, про проблеми ремонту доріг у населених пунктах на території сільської ради; про використання земель, виведених за межі населеного пункту; про надання в оренду земель водного фонду. Окремих мешканців сільської ради хвилюють питання упорядкування архівних документів колишніх місцевих селянських спілок та оформлення довідок для проведення пенсійних нарахувань.

Під час прийому громадян заступником голови райдержадміністрації Н.Гавінською були присутні представники управління праці та соціального захисту населення РДА, районного управління Держкомзему та районного управління Пенсійного фонду.

Після завершення прийому Н.Гавінська у присутності Вовківського сільського голови І.Натури відвідала Вовківську ЗОШ І-ІІст. зустрілася із директором М.Теодорович, яка поділилася планами щодо проведення у школі ремонтних робіт та облаштування у перспективі внутрішнього санвузла.

 

Детальніше...25 квітня заступник голови Перемишлянської РДА В.Денейчук провів робочу нараду з директором КП „Перемишлянитеплоенерго” І.Карашкевичем щодо підготовки об’єктів до опалювального сезону 2012-2013 рр. Зокрема, під час наради ішлося про те, що відповідно до доручення заступника голови Львівської ОДА від 20.04.2012р. №5 „Про підготовку об’єктів до опалювального сезону 2012-2013 рр.” необхідна своєчасна підготовка господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013рр.

 

Детальніше...25 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів зустріч із начальником управління економіки РДА І.Горецькою. Під час зустрічі обговорювалися результати оцінювання Перемишлянського району у сфері соціально-економічного розвитку за підсумками діяльності у 2011 році.

 

Детальніше...24 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання комісії зі встановлення орендної плати за землю. Під час засідання комісії розглядалося питання про встановлення розміру орендної плати на невитребувані земельні частки (паї), що знаходяться за межами населених пунктів.

 

Детальніше...24 квітня у Львівській області розпочалися командно-штабні навчання з органами управління та підрозділами територіальної підсистеми цивільного захисту Львівської області при загрозі та виникненні надзвичайної ситуації техногенного і природного характеру. В ході проведення навчання, у режимі селекторної наради, відбулося засідання обласного Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної Детальніше...ситуації, яка «сталася» 24 квітня 2012 року. Засідання Штабу провів заступник голови Львівської ОДА, керівник обласного Штабу М.Янковський. На порядок денний виносилося навчальні питання ходу ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка зімітована на території області 24 квітня 2012 року внаслідок посилення південно-західного вітру до 20-25 м/с (з поривами до 30 м/с), опадів у вигляді сильних дощів (понад 30-50 мм за 12 годин), різкого підйому рівнів води на ріках басейнів Дніпра та Західного Бугу і значного поверхневого стоку води. Серед співдоповідачів був голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський.