Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

21 лютого мешканців села Любешка о 16.00 год, а мешканців села Серники о 17.30 год запрошують у Народний дім, для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

22 лютого Президент України Віктор Янукович взяв участь у масштабному телевізійному проекті «Діалог з країною».
Ініціатором та організатором проведення проекту виступив Перший Національний. Телеканал приурочив цей ефір до третьої річниці інавгурації Президента України.

Детальніше...

 

Детальніше...22 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський запросив начальника служби цивільного захисту у Перемишлянському районі ГТУ МНС у Львівській області  М.Яворського для обговорення питання безпеки на автошляхах району у зв’язку із погіршенням погодних умов. Під час робочої зустрічі голова РДА О.Краєвський дав доручення вживати заходів щодо недопущення виникнення  надзвичайних ситуацій на дорогах району.

 

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості постійного підвищення соціальних стандартів, зростання заробітних плат та створення нових робочих місць. Про це Глава держави сказав під час телевізійного проекту «Діалог з країною».

«Наші люди заслуговують на те, щоб всі соціальні стандарти постійно зростали. І ми над цим питанням працюємо», - сказав Глава держави. За словами Президента, в Україні потрібно постійно створювати нові робочі місця, вирішувати питання подолання безробіття.

Детальніше...

 

Комітет Європейського парламенту з громадянських свобод в четвер 21 лютого підтримав поправки до угоди про спрощення візового режиму між Україною та ЄС. За даними прес-служби Європейського Парламенту, за таке рішення було віддано 39 голосів, проти - 3, утрималися -6.

Детальніше...

 

Львів. 21 лютого. Львівська ОДА – На території міста Львова потрібно збудувати багатофункціональну  баскетбольну  арену, яка після проведення «Євробаскету-2015» буде використовуватися для занять з багатьох видів спорту, також тут проводитимуться різноманітні культурно-освітні заходи та концерти, – про це під час Х сесії Львівської  міської  ради у своєму виступі повідомив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк.

Детальніше...

 

Шановні співвітчизники!

Вітаю вас із Міжнародним днем рідної мови, покликаним привернути увагу людства до важливості збереження мовного розмаїття у сучасному світі.

З-поміж тисяч мов, які існують на планеті, найдорожчою для кожного є його рідна мова. У ній закарбовано історичну долю, духовну міць і національну суть народу.

Упродовж віків мова допомагала людям утверджувати свою самобутність, виступала вагомим чинником взаємозбагачення і порозуміння.

Переконаний, що зміцнення позицій української мови в усіх сферах соціального життя, плекання всього мовного та культурного багатоманіття України і надалі сприятимуть прогресивному розвиткові й піднесенню держави.

 

 

21 лютого під час засідання Колегії Львівської облдержадміністрації, директор Департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації Денис Шмигаль презентував проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2013 рік.

За словами Дениса Шмигаля, програму розроблено з метою реалізації органами виконавчої влади завдань, спрямованих на забезпечення стабільності зростання в реальному секторі економіки і на цій основі поліпшення якості життя та підвищення соціальних стандартів в області.

Детальніше...

 

«За рік в питанні захисту прав дитини було проведено значну роботу і прийнято ряд важливих рішень – зокрема, в сфері підтримки сімейних форм виховання, доступності освіти, збільшення фінансування на утримання дітей-інвалідів у будинках-інтернатах», – заявив Президент В. Янукович .

Детальніше...

 

2Детальніше...1 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів виїзний прийом громадян у Чемеринецькій сільській раді. На прийомі у першого заступника голови РДА побували 14 осіб. Основні питання та проблеми, які турбують мешканців даної сільської ради, це – процедура оформлення субсидій на тверде паливо для опалювання житлових будинків; оформлення права власності на земельні ділянки; ремонт сільського Народного дому, а також ремонт сільських вулиць. Перший заступник вислухав усіх, хто прийшов на прийом, дав поради і відповів на всі поставлені запитання. Разом із першим заступником голови РДА виїжджали на прийом громадян спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації та управління Держкомзему у Перемишлянському районі.

 

На основі завершеного Аграрного паспорта Львівської області розроблена Програма розвитку сільських територій до 2015 року і це є тільки основою для більш детальної стратегії «Галицьке село» до 2025 року.

Про це під час Колегії Львівської облдержадміністрації повідомив голова ОДА Михайло Костюк.

Він розповів, що у 2012 році приділено багато уваги пошуку шляхів розвитку аграрно-промислового комплексу краю і в цьому визначені пріоритетні напрямки.

Детальніше...