21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

Детальніше...22 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінської провів робочу зустріч із начальником відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменком. В ході зустрічі обговорювалось питання організації літнього оздоровлення дітей району.

 

Детальніше...21 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінської провів зустріч із керівником відділу культури та туризму райдержадміністрації О.Гавінською та директором Перемишлянської дитячої музичної школи Н.Париляк. В ході зустрічі обговорювалися перспективи функціонування музичної школи.

 

Відповідно до положень Бюджетного кодексу України, 17 травня цього року розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено заходи із забезпечення формування та затвердження місцевих бюджетів області на 2013 рік, що сприятиме організації бюджетного процесу та здійсненню передбачених законодавством відповідних процедур у визначені терміни.

Детальніше...

 

Детальніше...21 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із заступником начальника управління економіки РДА Р.Танасієнком та головним архітектором району Б.Городечним. Основною темою зустрічі було обговорення зведеної інформації про інвентаризацію та паспортизацію об’єктів благоустрою населених пунктів Перемишлянського району.

 

Детальніше...21 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу нараду із керівником відділу освіти Н.Борщ. Під час наради обговорювалось питання літнього оздоровлення дітей. Керівник відділу освіти інформувала, що 17 навчальних закладів району готуються до прийому дітей та розробляють плани щодо організації їх відпочинку та дозвілля.

 

 

Детальніше...20 травня у Свято-Успенській Унівській Лаврі відбулася Архиєрейська Літургія, яку очолив Екзарх Одесько-Кримський Василь (Івасюк) у співслужінні ієромонахів Студійського уставу та багатьох інших священиків. Служба Божа була відслужена на завершення XIX пішої молодіжної прощі, що розпочала свою ходу 18 травня від храму Св.Михаїла у м.Львові  до чудотворної ікони Богородиці, яка знаходиться в Унівському монастирі Студійського уставу. Серед численних прочан, які прийшли до чудотворного місця, були також і голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, заступники голови РДА Н.Гавінська та В.Денейчук, Перемишлянський міський голова О.Зозуля, також керівники та працівники відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

 

Детальніше...18 травня у м.Перемишляни відбулися заходи, які присвячувалися вшануванню пам’яті жертв політичних репресій. Голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської рДетальніше...айонної ради П.Бучок, перший заступник голови РДА І.Рій, заступники голови райдержадміністрації Н.Гавінська та В.Денейчук, а також працівники відділів РДА та державних установ, громадськість міста та учнівська молодь взяли участь у покладанні вінків до могили закатованих мешканців району у часи політичних репресій, що на цвинтарі в м.Перемишляни, та до пам’ятного знака на будинку, у якому колись була катівня НКВС.

 

Детальніше...18 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський здійснив виїзний  прийом громадян в Іванівській сільській раді. Мешканці с.Іванівка прийшли поспілкуватись із керівником району, вирішити свої особисті проблеми, а також питання, які стосуються об’єктів соцкультпобуту. В основному людей цікавили питання приватизації земельних ділянок, нарахування пенсій, завершення газифікації хутора, звучали скарги стосовно обліку та подання електроенергії. Піднімалось питання ямкового ремонту дороги, встановлення системи водопостачання до лікарської амбулаторії, вирішення окремих господарських проблем школи. На усі питання запитувачі одержали кваліфіковані відповіді. Окремі питання О.Краєвський занотував для вирішення із керівниками установ, до діяльності яких були зауваження. У зустрічі із мешканцями також взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, районного управління Пенсійного фонду, районного управління Держкомзему.

 

Детальніше...18 травня голова Перемишлянської районної ради П.Бучок та заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук за участі начальника філії „Перемишлянирайавтодор” В.Падучака оглянули центральну вулицю с.Унів. В рамках проходження XIX молодіжної прощі „Львів-Унів” на території Короснянської сільської ради ведуться роботи із підготовки до прощі, зокрема ямковий ремонт дороги.

 

Детальніше...18 травня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі начальника управління агропромислового розвитку РДА О.Лоїка зустрівся із Свірзьким сільським головою І.Серняком та приватним підприємцем, який хоче взяти в оренду земельну ділянку у розмірі 30 га для ведення садівництва. В результаті розмови підприємцю рекомендовано взяти погодження у Свірзькій сільській раді і оформляти відповідні документи.