Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

25 вересня керівники району проведуть зустріч із жителями населених пунктів Суходільської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні сільської ради

 

 

16 листопада, під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка відбулась нарада щодо проблем і завдань збереження культурної спадщини Львівщини. 

На нараді були присутні: заступник голови обласної державної адміністрації з питань містобудування та інвестиційної політики Володимир Губицький, перший заступник міського голови Львова Олег Синютка, Герой України, директор Львівської галереї мистецтв Борис Возницький, голова комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради Орест Шейка, а також керівництво галузевих управлінь облдержадміністрації і міської ради та державних історичних заповідників. 

Детальніше...

 

Детальніше...16 листопада делегація із Перемишлянського району на чолі з першим заступником голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Роєм взяли участь у святкуваннях з нагоди Дня працівника сільського господарства, яке відбулося в Національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької у м.Львові. Під час урочистої частини представники Перемишлянського та інших районів мали можливість прийняти слова вітань від губернатора Львівської області М.Костюка, заступника голови ОДА І.Стефанишина та заступника голови обласної ради В.П’ятака. Після вітальних слів відбувся святковий концерт.

 

16 листопада заступник голови Перемшлянської райдержадміністрації В.Денейчук спільно із головним інженером Перемишлянського УЕГГ М.Якимівим здійснили виїзд на територію Липовецької сільської ради для ознайомлення з ходом робіт із підведення ввідного газу до с.Липівці. На сьогоднішній день здійснюється копання траншеї, укладання газової труби та зварювальні роботи. У роботах активну участь бере Липовецький сільський голова В.Дідух та кілька десятків жителів с.Липівці.

Детальніше...   Детальніше...

 

15 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій разом із начальником управління Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюником та директором ТзОВ «Перемишляниагро» Ю.Безкоровайним здійснили виїзд у Великоглібовецьку сільську раду з метою вибору земельної ділянки для будівництва хлібоприймального пункту. Слід відзначити, що дане агроформування активно працює на території району - заключає договори оренди із власниками землі, проводить роботи шодо створення машино-тракторного парку і  пункту для приймання та зберігання зерна..

 

Детальніше... 15 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій  провів засідання комісії по встановленні розміру орендної плати за землю. На засідання комісії був запрошений директор ТОВ «Перемишляниагро» Ю.Безкоровайний.

 

Детальніше...14 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником управління Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюником та начальником управління АПР О.Лоїком. Під час зустрічі йшла мова про хід інвентаризації водних об’єктів державного значення.

 

14 листопада заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук взяв участь у нараді, щодо розробки і затвердження регіональних програм модернізації системи теплопостачання. Нарада проходила у Львівській облдержадміністрації в рамках проведення заходів стосовно реалізації Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

 

14 листопада пеДетальніше...рший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів зустріч із начальником управління АПР О.Лоїком та начальником управління економіки райдержадміністрації І.Горецькою, на якій обговорювалося питання моніторингу цін на основні продукти харчування на ринках та у магазинах району .

 

14 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Детальніше...Рій провів робочу зустріч із начальником фінансового управління РДА Б.Антошківим. Під час зустрічі начальник фінуправління доповідав про завершення бюджетного року по районному бюджету та про рахункові показники на 2012 рік.

 

Детальніше...11 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі начальника управління АПР райдержадміністрації О.Лоїка провів засідання штабу по проведенню осінньо-польових робіт. Начальник управління АПР доповідав про підсумки проведених робіт. Під час зустрічі також обговорювалося питання організації поїздки делегації району на святкування Дня працівників сільського господарства у м.Львів 16 листопада поточного року.