Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

21 лютого мешканців села Любешка о 16.00 год, а мешканців села Серники о 17.30 год запрошують у Народний дім, для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

Детальніше...29 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання розглядалися питання про призначення опікуна над дітьми-сиротами; про надання дозволу на укладання договору дарування частки квартири, співвласником якої є дитина, позбавлена батьківського піклування; про визначення місця проживання малолітньої дитини; про можливість позбавлення батьківських прав; про усунення перешкод у спілкуванні з малолітньою дитиною; про залучення до навчання малолітньої дитини.

 

 

Детальніше...29 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання комісії зі сприяння додержанню законодавства про свободу совісті та релігійні організації. На розгляд комісії виносилося питання щодо повернення костелу релігійній громаді РКЦ у с.Чемеринці. З відповідним листом парох РКЦ с.Чемеринці звертався до голови Львівської облдержадміністрації М.Костюка. На засідання були запрошені Чемеринецький сільський голова К.Івасечко, парох РКЦ громади с.Чемеринці о. Пьотрик Смолька,  парох громади УГКЦ с.Чемеринці о.Василь Проньків, державний нотаріус Перемишлянського району У.Сус.

 

Детальніше...29 травня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації провів нараду із головами міських та сільських рад. Під час наради розглядалися питання про оновлення та коригування генеральних планів населених пунктів; про інвентаризацію водних (водопровідних) мереж; про застосування пільгового кредитування за програмою «Власний дім»; про роз’яснення механізму забезпечення виплат соціальної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку ВРХ; про інвентаризацію земель в межах населених пунктів;  про подання інформації, щодо відзначення ювілейних дат; про виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт доріг.

 

Детальніше...28 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук за участі заступника голови Перемишлянської районної ради В.Винницького провів робочу зустріч із керівником „Перемишлянитеплоенерго” І.Карашкевичем. Під час зустрічі обговорювалися питання передачі КП „Перемишлянитеплоенерго” у комунальну власність територіальних громад міст Перемишляни і Бібрка відповідно до рішення Перемишлянської районної ради від 24.06.2004 року №234 „Про передачу КП „Перемишлянитеплоенерго” у комунальну власність територіальних громад міст Перемишляни і Бібрка”.

 

Детальніше...28 травня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду із начальником районного фінансового управління Б.Антошківим, його заступником Р.Боднар, начальниками відділу освіти Н.Борщ та відділу культури і туризму О.Гавінською, головним лікарем району Б.Лівим та бухгалтерами цих установ стосовно використання бюджетних коштів у березні-квітні поточного року.

 

27 травня у м.Перемишляни відбулися заходи на честь Свята Героїв. Розпочалося святкування із урочистостей у районному Народному домі. Під звуки оркестру до концертної зали, яка була прикрашена портретами героїв національно-визвольних змагань і Державними прапорами, зайшли ветерани ОУН-УПА, керівництво району, учнівська молодь та жителі міста. До виступу були запрошені голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок та Перемишлянський міський голова О.Зозуля. Короткий історичний нарис про події в Україні в період національно-визвольних змагань презентувала викладач Перемишлянського професійного ліцею Р.Дух. Детальніше...Крім урочистої частини, для присутніх у залі відбувся святковий концерт, під час якого звучали українські народні та повстанські пісні. Серед присутніх на урочистостях були також заступники голови райдержадміністрації І.Рій, Н.Гавінська та В.Денейчук, заступник голови районної ради В.Винницький. Після закінчення концерту святкова колона вирушила на міський цвинтар для покладання вінків до могил учасників національно–визвольної боротьби та спільної поминальної молитви за тих, хто віддали своє життя за вільну Україну. Під час урочистої ходи учнівська молодь та керівники району поклали кошик із живими квітами до новоосвяченого пам’ятника  блаж.муч. о.О.Ковчу, а також квіти до пам’ятника Т.Шевченку. На місцевому кладовищі священики храму Св.Миколая УГКЦ м.Перемишляни о.Віктор Мельник і о.Дмитро Тхір та священик храму Різдва Пресвятої Богородиці о.Михайло Щербань відслужили панахиду на могилі, де похоронені борці за волю України. На завершення о.Михайло від імені усіх священиків привітав присутніх із Святом Героїв. Також усі мали можливість послухати авторські патріотичні вірші, які зачитав місцевий поет Г.Чуловський, та виступ члена братства ОУН-УПА О.Білецького.

Детальніше...  Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк взяв під особистий контроль питання літнього оздоровлення дітей. Зокрема, під час проведення апаратної наради з керівниками усіх служб та структур області, голова облдержадміністрації доручив перевірити на предмет відповідності якості продукції усі підприємства, причетні до забезпечення харчуванням місць літнього відпочинку і оздоровлення дітей.

Детальніше...

 

25 травня у Львові на Личаківському цвинтарі поховали Героя України Бориса Григоровича Возницького.
Під час громадської панахиди, участь у якій взяли тисячі львів’ян, слово мали представники влади як з Києва, так і Львова. Зокрема, виступив Міністр культури Михайло Кулиняк, а радник Президента України Ганна Герман зачитала звернення Віктора Януковича.
Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк у своїй промові під час жалобної церемонії, зокрема, наголосив:
“Є різні виміри людського життя. Однак заслужити всенародну любов і повагу вдається обраним. Ця обранність полягає у самовідданій і безкорисній праці для свого народу, чесності перед собою та Богом, силі духу, безкомпромісності... Сьогодні ми прощаємося з Великою Людиною; особистістю, яку знали і шанували далеко за межами України і поряд з цим людиною – надзвичайно скромною і простою, який на рівних спілкувався із керівниками держави і звичайними відвідувачами... Борис Григорович мав унікальну здатність творити добрі справи, власним прикладом спонукати інших бути потрібними і корисними для свого народу.  
Він залишив по собі величний спадок, оцінити який практично неможливо. Вічна Вам пам’ять, Борисе Григоровичу!
Ваше ім’я назавжди вписане в історію нашого краю і серцях справжніх українців

 

 

Шановні краяни!
Вітаю Вас із Святом Героїв

      Свято Героїв назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу та безмежної любові до України. Історія і сучасність України, українського народу – це творіння Героїв України, це діло людей, які віддали всі свої сили і своє життя для добра народу: його свободи і державності, могутності і процвітання. 
У цей день ми згадуємо загиблих борців та вшановуємо живих героїв, особливі слова вдячності складаємо ветеранам національно-визвольних змагань, справжнім творцям сучасної держави, що сьогодні слугують взірцем української нації.
    Відзначення Свята Героїв – це свідчення твердої волі українського народу йти накресленим нашими попередниками шляхом боротьби до найвищої мети – незалежності і розквіту Української держави.
     Сердечно зичу Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, бадьорості, щастя та благополуччя. Нехай мир та злагода завжди живуть у Ваших сім’ях. 
                              Слава Україні!                     Героям Слава!

                                                                                              Орест Краєвський,
                                                                                     голова райдержадміністрації                           

 

 

25 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська за участі заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Н.Жеребецької та спеціаліста районного управління Пенсійного фонду К.Парасюк здійснила виїзний прийом громадян в Осталовицькій сільській раді. Питання, які хвилюють мешканців сіл, стосувались в основному соціальної сфери. Зокрема, порядку нарахування та підвищення пенсій з травня цього року, процедури оформлення субсидій, проведення ремонту у Народному домі с.Осталовичі, одержання свідоцтва про право власності релігійної громади на церковне майно.