Місцева і центральна влада повинні провести належну підготовчу роботу для запобігання наслідкам весняних паводків. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час наради з питань запобігання підтопленню окремих територій внаслідок весняних паводків.

Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук  13 березня привітав із повторним  обранням головою громадської ради  при Львівській ОДА президента асоціації роботодавців торгівлі та громадського харчування Львівської області Зеновія Бермеса.

Детальніше...

 

Перший післясвятковий день виявився доволі насиченим на тендерні процедури. У рамках чергового етапу здійснення закупівель МОЗ України 11 березня здійснило розкриття пропозицій учасників торгів на понад 484,2 млн. грн., що складає близько четвертої частини від загального річного плану закупівель. У той же час очікувана сума торгів до розкриття складала 512,2 млн. грн.

Детальніше...

 

Внутрішні запаси борошна та продовольчої пшениці в Україні є достатніми, аби унеможливити подорожчання хліба. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з журналістами українських телеканалів.
«Цього року Україна експортувала рекордні обсяги зерна – понад 18 мільйонів тонн, і разом з тим ми маємо колосальні запаси на сьогодні. Ми маємо достатні запаси борошна, продовольчої пшениці, що унеможливлюють будь-які різкі коливання ціни на такі важливі продукти харчування, як хліб», - сказав Глава Уряду

 

Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям в сумі 182,4 млн. грн., які повністю передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам для використання за цільовим призначенням.
З початку року  Львівщина отримала кошти субвенції на цю мету в сумі 579,5 млн. грн., що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 112 млн. грн. або 24 відсотка.

 

 

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук 12 березня провів зустріч із головами фракцій Львівської обласної ради.
Під час зустрічі Віктор Шемчук закликав голів фракцій  до тісної  та конструктивної співпраці: «Ми повинні знайти  точки  порозуміння в діяльності виконавчої та законодавчої влади області. Львівська обласна державна адміністрація готова  співпрацювати у тих галузях, які на сьогодні не є дразливими. Це  стосується економіки, реального сектору.  Я готовий постійно спілкуватися зі всіма політичними силами та шукати порозуміння задля плідної співпраці», – відзначив голова облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Детальніше...12 березня перший заступник голови Перемишлянської районної державної адміністрації І.Рій провів засідання організаційного комітету із проведення І-го туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Під час засідання було вирішено організаційні питання підготовки та проведення конкурсу.

 

12 березня  заступник голови Перемишлянської районної державної адміністрації Н.Гавінська, керівник відділу культури РДА О.Гавінська, керівник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Н.Борщ та Стрілківський сільський голова І.Дейнека провели огляд приміщень комунальної власності у с.Стрілки, у яких можна було би розмістити сільську бібліотеку. Питання пошуку нового приміщення виникло у зв’язку із тим, що у існуючому будуть проводитись ремонтні роботи. Під час обговорення даного питання було вирішено вжити заходів, щоб у найкоротші терміни здійснити перенесення бібліотеки.

 

Детальніше...12 березня голова Перемишлянської районної державної адміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником служби цивільного захисту у Перемишлянському районі ГТУ МНС у Львівській області  М.Яворським. Під час зустрічі обговорювалися питання щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, зокрема на дорогах району, у зв’язку із випаданням снігу та вжиття заходів, щоби уникнути підтоплень певних територій та будівель під час проходження талих вод. М.Яворський інформував, що у районі забезпечено проїзд до усіх населених пунктів, а також запевнив, що питання талих вод перебуває на постійному контролі у  служби цивільного захисту району і підтоплень не буде допущено.

 

 Відтепер фермери, власники селянських господарств та члени сільгоспкооперативів зможуть отримувати від держави дотацію за здану на м’ясопереробні підприємства худобу. Такий новий напрямок державної підтримки селян сприятиме збільшенню надходження м’яса на переробку. Окрім того, забезпечить надходження додаткових коштів у господарства селян. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

Детальніше...