Керівництво Перемишлянської районної державної адміністрації заявляє про незгоду з необґрунтованими документально популістськими звинуваченнями, висловленими головою Львівського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» С. Кубівим, щодо вказівки сфальсифікувати результати підрахунку голосів виборців Львівщини на користь Партії регіонів.
     Подібні звинувачення є голослівними, недостовірними та заперечуються самими результатами голосування у Львівській області, де лідирують опозиційні політичні сили.
      Виконавча влада Перемишлянського району спільно з органами місцевого самоврядування у відповідності до ст..51 Закону України «Про вибори народних депутатів України» та на виконання відповідних постанов ЦВК працювала над вирішенням проблем забезпечення належного матеріально-технічного стану дільничних виборчих комісій та створення умов для вільного волевиявлення громадян, запобігання будь-яким порушенням виборчого законодавства.
       Жодних вказівок від голови Львівської ОДА М.Костюка щодо втручання у виборчий процес чи фальсифікації результатів голосування громадян на користь Партії регіонів не було.
        Вибори народних депутатів України пройшли у Перемишлянському районі організовано, демократично, чесно і прозоро, у відповідності до вимог чинного законодавства. Тому  популістські звинувачення, висловлені С.Кубівим, розцінюємо як наклеп, що плямує репутацію державних службовців органів виконавчої влади та залишаємо за собою право звернутися до суду з позовом про спростування поширеної неправдивої інформації.   

 

Детальніше...31 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА В.Денейчука провів нараду з начальником фінансового управління райдержадміністрації  Б.Антошківим стосовно поточного ремонту доріг комунальної власності району, фінансування яких здійснюється із обласного та місцевих бюджетів.

 

Детальніше...31 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником фінансового управління РДА Б.Антошківим та головним бухгалтером відділу культури та туризму райдержадміністрації І.Гоєм. Обговорювалося питання фінансування захищених статей відділу культури та туризму, зокрема оплати наданих послуг з енерготеплопостачання.

 

Детальніше...31 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій  та заступник голови РДА В.Денейчук провели робочу зустріч з головним архітектором району Б.Городечним і провідним спеціалістом юридичного відділу апарату райдержадміністрації О.Андрухів. Під час робочої зустрічі обговорювалися шляхи вирішення проблеми, з якою звернулася жителька с.Романів.

 

Детальніше...30 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду з керівником фінансового управління РДА Б.Антошківим та директором КП «Перемишлянитеплокомуненерго» І.Карашкевичем. Нарада стосувалася питання своєчасного розрахунку бюджетних установ за спожиті теплоенергоносії та заходів щодо економії  енергоносіїв в установах району.

 

Детальніше...30 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання розглядалися питання про надання дозволу на укладання договору дарування частки квартири, співвласником якої є дитина, позбавлена батьківського піклування; про визначення місця проживання малолітньої дитини; про можливість позбавлення батьківських прав; про усунення перешкод у спілкуванні з малолітньою дитиною.

 

Детальніше...28 жовтня мешканці Перемишлянського району голосували, обираючи народних депутатів до Верховної Ради України.  О 8.00 год всі 73 дільниці відкрилися і розпочали роботу. Впродовж дня дільниці працювали у звичному режимі. Проблем соціально-економічного характеру чи надзвичайних ситуацій не було. Фактів порушення громадського порядку не зафіксовано. Грубих порушень виборчого законодавства не виявлено. Проблем із списками виборців або перешкод у діяльності виборчих комісій впродовж виборчого дня не виявлено. За попередніми даними, проголосували 70% населення району.

 

Детальніше...26 жовтня відбулося покладання квітів до могил воїнам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, що на військовому кладовищі у м.Перемишляни. З нагоди 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників вінки поклали голова Перемишлянської районної ради П.Бучок та перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій. У заході взяли участь заступники голови РДА Н.Гавінська та В.Денейчук, керівники і працівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, а також громадськість міста.

 

Учора, 24 жовтня, під час свого перебування на Львівщині, кандидат у народні депутати України Арсеній Яценюк заявив, що Львівській області не вистачає 200 млн. грн. для фінансування бюджетних витрат протягом двох останніх місяців 2012 року та звернувся до депутатів обласної ради із закликом негайно зібрати засідання бюджетної комісії та звернутися до голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка щодо отримання від Міністерства фінансів та Держказначейства пояснень зазначеної проблеми.

Детальніше...

 

Нещодавно в мережі Інтернет розпочала роботу система відеоспостереження за виборами до Верховної Ради України. Портал www.vybory2012.gov.ua дозволить користувачам всесвітньої веб-мережі в реальному часі спостерігати за виборчим процесом у будь-якій із доступних виборчих дільниць, - про це повідомив заступник голови Львівської облдержадміністрації Олег Рудницький.

Детальніше...