Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

23 січня мешканців с.Болотня о 16.00 год запрошують у Народний дім, а с. Подусільна о 17.30 год до сільської ради для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

15 квітня у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулась кущова нарада з обговорення проекту Закону України «Про ринок земель». У нараді взяли участь представники Держкомзему  у Перемишлянському районі, керівник апарату Перемишлянської райдержадміністрації С.Ковальська і спеціалісти управління АПР та архітектури, голови місцевих рад, керівники агропромислових формувань, представники громадськості. Із проектом закону присутніх ознайомив заступник начальника Держкомзему  у Перемишлянському районі В.Лісовський. При обговоренні звучали різні пропозиції. Зокрема, на думку окремих фермерів району - потрібно продовжити мораторій на продаж землі мінімум на 5 років; неоднозначні були думки і щодо встановлення права першочерговості на придбання землі, а також звучали думки, що такий закон необхідний, земля повинна бути товаром.

Детальніше... Детальніше... 

 

14 квітня Перемишлянський район відвідали працівники управління державної служби головного управління державної служби України у Львівській області заступник начальника Управління О.Даньков; завідувач сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Х.Гаталяк; головний спеціаліст сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Л.Циганчук; головний спеціаліст сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування М.Семиліт. Основною метою візиту було надати методично-консультативну допомогу з питань дотримання законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією. Представники  правління державної служби головного управління державної служби України у Львівській області провели зустрічі з держслужбовцями в апараті райдержадміністрації, в управлінні АПР, в управлінні праці та соціального захисту, фінансовому управлінні та СуСД Перемишлянської РДА.

 

 

4 квітня 2011 року в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови – керівника апарату Львівської ОДА Ольги Гузар та начальника Головного управління юстиції у Львівській області Андрія Багряка відбулося засідання Львівської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Детальніше...

 

З метою створення в Україні єдиної структурованої інформаційно-аналітичної системи раннього виявлення та обліку сімей, які опинилися  у складних життєвих   обставинах, наказом Мінсім’ямолодьспорту від 21.12.2007року №4991 було затверджено Порядок формування , ведення та використання Загального банку даних сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Відповідно до цього наказу  Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ведеться Місцевий банк даних сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.  Інформація, яка надходить у РЦСССДМ  від суб’єктів здійснення соціальної роботи про виявлені сім’ї, реєструється в Журналі обліку сімей,  які опинилися у складних життєвих обставинах.   РЦСССДМ спільно із службою у справах дітей та (у разі потреби) із залученням представників суб’єктів, що надали інформацію про сім’ю, здійснює соціальне інспектування сім’ї. В рамках здійснення соціальних інспектувань, вживаються заходи щодо захисту прав дітей, які опинились в особливо скрутних умовах, заходи профілактики щодо батьків, які не приділяють належної уваги вихованню дітей (проведення обстежень матеріально – побутових умов проживання сімей, проведення профілактичних бесід з батьками, розгляд питань на засіданнях виконкомів, Комісії з питань захисту прав дітей).

Детальніше...

 

Детальніше...13.04.2011р.  в приміщенні РНД відбулася нарада директорів НД району. В нараді взяли участь керівник відділу культури і туризму Перемишлянської районної державної адміністрації О.М.Гавінська,  директор РНД В.Б.Теодорович, методисти РНД. В ході наради розглянуто питання проведення районного огляду – конкурсу драматичних колективів (15, 22 травня 2011р.), районного огляду – конкурсу фольклорних колективів (серпень 2011р.), розглянуто питання дотримання трудової дисципліни (за результатами виїздів у сільські ради району), обговорено питання проведення місячника озеленення та благоустрою територій, інші виробничі питання. Для учасників наради було прочитано лекцію про СНІД, організовано виставку великодніх кошиків, рушничків та писанок. Після наради усі присутні відвідали Перемишлянський історико – краєзнавчий музей, де оглянули експозицію „Відлуння Чорнобиля”, присвячену 25 – річчю Чорнобильської трагедії

 

 

«Інвестори ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» – компанія «Nestle» дотримуються традицій, які складались тут більш століття. Це традиції високої якості, світових стандартів. Впевнений,  тут дотримуються найвищих вимог під час виготовлення продукції, а працівники отримують стабільно і на належному рівні зробтну плату», – зазначив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк 14 квітня під час огляду виробництва фабрики.

Детальніше...

 

Михайло Цимбалюк обговорив  з журналістами чимало важливих питань, зокрема, створення нових робочих місць, питання інвестиційного клімату Львівщини, агропромислового комплексу, соціальної сфери. Йшлося також  і про підготовку до «Євро-2012» (стан доріг області, готовність готелів).

Детальніше...

 

13.04.2011р. у  приміщенні Перемишлянської РДА відбулася нарада  за участю голови районної ради П.С.Бучка,  заступника голови районної державної адміністрації Н.М.Гавінської, керівника апарату районної державної адміністрації С.В.Ковальської, старшого помічника прокурора Р.П.Гавришківа , голів органів місцевого самоврядування, представників громадськості щодо підсумків результатів роботи міліції громадської безпеки за перший квартал 2011 року.

Детальніше...

 


13.04.2011р. відбулося засідання комісії з розгляду документів для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», яке провела заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська. Члени комісії розглянули подані матеріали щодо присвоєння цього звання 13 жителькам району. Ряд документів повернуто на доопрацювання в органи місцевого самоврядування.

 

Детальніше...13.04.2011 року на базі церкви св.Володимира та О.Ковча (м.Перемишляни) відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів основ християнської етики. У роботі  взяли участь 32  вчителів  основ християнської етики  навчальних  закладів району.

Розпочалося засідання Божественною Літургією, яку відслужив отець Петро Закаляк, Голова Катехитичної Ради Перемишлянського деканату. Під час Літургії педагоги мали можливість приступити до святої Сповіді  та прийняти святе Причастя.  По  закінченні  Літургії  о.Петро  провів реколекційну науку  на тему: „Головні  гріхи та протилежні  їм  чесноти ”.

У другій частині засідання методист районного методичного кабінету відділу освіти Перемишлянської райдержадміністрації Надія Науменко підвела підсумки роботи методичного об’єднання  у 2010-2011 н.р.