23 червня у районному Народному домі  (м.Перемишляни) виступатимуть художні колективи Пустомитівського району

Поч. о 15.00 год.

Вхід вільний

29 серпня у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулася педагогічна конференція, присвячена початку нового 2012-2013 навчального року. Розпочалися урочисті збори виконанням Державного Гімну України. З вітальними словами звиступили голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська, Перемишлянський міський голова О.Зозуля, а також кандидат у народні депутати від партії «УДАР» Віталія Кличка Л. Федорів та депутат Львівської обласної ради, кандидат у депутати до Верховної Ради України М.Сірків. Перед педагогами району виступила із доповіддю керівник відділу освіти Н.Борщ, 2011-2012 навчальний рік та визначивши завдання освітньої галузі на 2012-2013н.р. Виступили також методисти РМК відду освіти О.Науменко та Г.Пігічин, завідувач Ушковичівської СЗШ Іст. Н.Манюк, голова районної ради профспілки працівників освіти і науки Р.Хімко.

Детальніше...   Детальніше...

 

Детальніше...29 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання постійної комісії Перемишлянської районної ради з питань промисловості, зв’язку, транспорту, енергетики, будівництва, торгівлі, розвитку малого і середнього бізнесу. Комісією розглядалися питання про затвердження нової редакції Статуту КП «Перемишлянитеплоенерго», про прийняття районної програми «Власний дім», про роботу комісії для вибору земельної ділянки під будівництво сміттєсортувального майданчика на території району, створеного рішенням районної ради від 29.03.2012 р.№162.

 

 

Детальніше...

29 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів „гарячу” телефонну лінію. Заступник голови РДА прийняв 5 дзвінків від громадян району, які цікавилися питаннями ремонту дороги, налагодження телефонного зв’язку, доїзду маршрутного транспорту до крайніх вулиць населеного пункту та іншими питаннями.

 

 Пріоритетним завданням Національного агентства України з питань державної служби в поточному році є проведення комплексу заходів для повномасштабного введення в дію з 1 січня 2013 року нової редакції Закону України від 17 листопада 2011 року № 4050 – IV «Про державну службу».

Детальніше...

 

Детальніше...27 та 28 серпня село Унів Перемишлянського району приймало багаточисельних прочан, які прибули до Свято-Успенської Унівської Лаври на храмовий празник Успіння Пресвятої Богородиці. Вже 27 серпня у другій половині дня до Лаври прибули 1400 прочан, які ішли пішою прощею з м.Львова. О 23.00 год. у літній каплиці монастиря розпочалася Архиєрейська Літургія, яку очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) у співслужінні понад 30-ти священиків. 28 серпня, у день празнику, була відслужена ще одна Архиєрейська Літургія, яку очолив епископ-помічник Донецько-Харківського екзархату Василь (Медвіт) у співслужінні з вислуженим єпископом Самбірсько-Дрогобицьким Юліаном (Вороновським) та понад 20 священиками. У нічних і празничних богослужіннях брали участь голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій,  заступники голови РДА Н.Гавінська та В.Денейчук, а також керівники відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації. Під час перебування прочан на території району та в Унівській Лаврі дотримання правопорядку, протипожежну безпеку та медичний нагляд забезпечували відповідні служби району.

Детальніше...   Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів офіційну зустріч з головою Наглядової ради Конгресу українців Канади, президентом канадської енергетичної копанії «Northland Power» Джеймсом Темерті, директором Канадсько-української торгової палати в Україні Романом Савицьким та Почесним консулом Канади у Львові Оксаною Винницькою.

У зустрічі також взяли участь представник МЗС України у Львові Вячеслав Войнаровський, начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій облдержадміністрації Сергій Кисельов, начальник управління міжнародного співробітництва ЛОДА Лев Захарчишин та інші.

Детальніше...

 

Детальніше...27 серпня перший заступник голови РДА І.Рій разом із заступником голови райдержадміністрації В.Денейчуком здійснили виїзд до Свято-Успенської Унівської Лаври, в яку сьогодні прибувають прочани і де відбудуться богослужіння з нагоди празника Успення Пресвятої Богородиці 27 та 28 серпня. Виїзд здійснено з метою перевірки стану готовності відповідних служб до забезпечення правопорядку, пожежної безпеки, безпеки руху транспортних засобів, медичного обслуговування під час святкувань.

 

26 серпня у місті Перемишляни, незважаючи на несприятливу погоду, відбувсяДетальніше... святковий концерт з нагоди Дня міста. На площі 550-річчя м.Перемишляни було встановлено велику сцену, на якій вступали талановиті перемишлянці та гості міста. Багаточисельна громада міста, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА Н.Гавінська, а також мешканці інших населених пунктів району мали можливість подивитися виступи вихованців ЦДЮТ м.Перемишляни, які мелодійно співали і виконували запальні танці. Також на сцені виступили колективи Народного дому м.Перемишляни, запрошені на свято сільські аматорські колективи. З вітальними словами звернувся до присутніх Перемишлянський міський голова О.Зозуля.

 

Детальніше...27 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій, заступники голови райдержадміністрації В.Денейчук та Н.Гавінська, а також керівник відділу освіти Н.Борщ взяли участь у селекторній нараді, яка стосувалася питання стану готовності навчальних закладів району до нового навчального 2012-2013 року.

 

Детальніше...26 серпня у с.Чемеринці відбулася церемонія запалення символічного газового факела.  У Детальніше...заході взяли участь депутат Верховної Ради України П.Писарчук, голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, Перемишлянський міський голова О.Зозуля, в.о. начальника Перемишлянського УЕГГ В.Багрій, Чемеринецький сільський голова К.Івасечко та жителі с.Чемеринці. Під час церемонії виступали П.Писарчук та Чемеринецький сільський голова К.Івасечко. Священик місцевої церкви о.Богдан Тимчишин на завершення поблагословив присутніх на знак подяки та щасливої долі.