24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

 

Президент України Віктор Янукович своїм Указом призначив на посаду Міністра фінансів Валерія Хорошковського.
Іншими Указами Глава держави звільнив з посади керівника Мінфіну Федора Ярошенка, а з посади Голови Служби безпеки України - Валерія Хорошковського.

 

Сьогодні, 19 січня, на свято Водохреща у центрі Львові відбулось Йорданське Водосвяття за участю єпископів та священиків різних конфесій. Воду освятили біля міської шопки.

Детальніше...

 

  Детальніше...                                                        19 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником управління агропромислового комплексу району О.Лоїком. Обговорювались перспективи співпраці райдержадміністрації з агроформуваннями району, зокрема, із ЗАТ «Перемишляни-Агро» та агрофірмою «Дзвони».

 

Детальніше...                19 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із Перемишлянським міським головою О.Зозулею, заступником начальника управління економіки Р.Танасієнком та начальником КП «Теплокомуненерго» І.Карашкевичем. Під час наради обговорювалось питання сплати бюджетними установами та підприємствами за спожитий газ.

 

Детальніше...З Навечір’я Богоявлення, 18 січня, Перемишлянщина розпочала святкування Богоявлення Господнього. Зранку 18 січня у всіх храмах району розпочалися Богослужіння: Великі Царські Часи та Вечірня із Божественною Літургією святого Василія Великого. Після чого було освячено воду, щоб усі вірні мали можливість нею благословити свої домівки, а також спожити її перед Святою вечерею. Надвечір  від оселі до оселі зі щирими віншуваннями ходили колядники, які бажали господарям здоров’я, миру, достатку та многих літ.

Вже 19 січня у церквах нашого краю продовжуються святкові Літургії з нагоди одного із найбільших християнських свят – Богоявлення Господнього, або, як його називають в народі, Йордану.

 

      18 січня голова Перемишлянської  райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у навчально-методичному зборі керівного складу цивільного захисту Львівської області. Збір відбувся під керівництвом першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Богдана Матолича з питань підведення підсумків роботи у 2011 році та визначення основних завдань на 2012 рік.

Детальніше...

 

Дорогі краяни!Детальніше...

Сьогодні  ми відзначаємо  велике християнське свято — Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреща. Це одне з найрадісніших зимових свят українського народу.

Цього дня на спомин про хрещення Ісуса  Христа у водах Йорданських у храмах відбуваються святкові богослужіння, а потім хрестом і молитвою освячують найближчі річки, озера  та криниці. З цього часу вода в  них стає цілющою і цілий рік  дарує людям здоров’я й наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною  енергією. 

З давніх-давен свято Водохреща було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

Упродовж  століть українці, вітаючи один одного, у ці січневі дні урочисто проголошують: «А що перший празник – то Різдво Христове, а що другий празник –  Святого Василя, а що третій празник  – Свята Водохреща…». Ці три великі православні свята зігрівають наші душі і серця животворящим теплом, додають сили і наснаги на рік  новий, на завтрашній день кожної родини.

Прийміть  мої найщиріші вітання з цим  великим святом. Нехай у ваших  родинах буде любов, мир та злагода!

Голова райдержадміністрації  Орест Краєвський

 

У Львівській обласній державній адміністрації працює  «гаряча лінія» для суб’єктів підприємницької діяльності з питань роботи Єдиних дозвільних центрів та відділів державної реєстрації.

 Номер телефону «гарячої лінії» 261-29-40

Працює з 9:00 до 18:00 години, перерва з 13:00 до 14:00 години крім вихідних та святкових днів.

 

З нагоди Дня Соборності та Свободи України, 93-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки у Львові пройде низка  урочистих заходів, організованих Головним управлінням внутрішньої політики, преси та інформації Львівської облдержадміністрації.

Детальніше...

 

      18 січня відбулась нарада за участі голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського, заступника голови РДА Н.Гавінської, керівника відділу культури і туризму О.Гавінської, керівника відділу освіти Н.Борщ, начальника відділу організаційно-кадрової роботи С.Зварича та завідувача сектору зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації З.Дідуха. Під час наради обговорювався план проведення районних заходів з нагоди Дня Соборності та Свободи України. Зокрема, передбачається 23 січня о 14.30 год. покладання квітів до могили Січових стрільців, що на міському цвинтарі, та проведення урочистої академії у районному Народному домі  м.Перемишляни. 22 січня у церквах району відбудуться Богослужіння за Україну. Урочистості та святкові концерти відбудуться і у закладах культури інших населених пунктів району,  в історико-краєзнавчому музеї м.Перемишляни та бібліотеках району будуть діяти експозиції з історії Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки,  а також про  видатних діячів УНР і ЗУНР.  Також тематичні заходи будуть проведені у загальноосвітніх школах району.