Детальніше...20 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови РДА Н.Гавінської провів робочу нараду стосовно проведення заходів до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. У нараді взяли участь заступник керівника апарату РДА О.Гембара, завідувач сектору зв’язків з ГО та ЗМІ з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації З.Дідух та начальник відділу організаційно-кадрової роботи С.Зварич. Згідно плану заходів 22 червня передбачається приспущення державних прапорів із жалобними стрічками на будівлях держустанов, о 9.30 год. у храмі Св.Володимира та блаж.свчмуч. О.Ковча відбудеться Панахида за полеглими у роки війни, після цього - покладання квітів на кладовищі воїнів Великої Вітчизняної війни та міському цвинтарі до могил полеглих мешканців району у воєнні роки.

 

Детальніше...20 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч з начальником управління економіки райдержадміністрації І.Горецькою. Під час зустрічі обговорювалися підсумки соціально-економічного розвитку за січень-травень поточного року. Зокрема, розглядали роботу промислових підприємств де відбулося збільшення обсягів реалізації промислової продуктивності на 65.1 % до відповідного періоду минулого року.

 

Детальніше...19 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спілкувався із мешканцями району телефоном „гарячої” лінії. З 14.00 год. до 16.00 год. керівник району відповідав на запитання та приймав від громадян пропозиції щодо різних аспектів життя району. Зокрема, були звернення стосовно  ремонту доріг у населених пунктах району, питання щодо порядку оформлення права власності на землю та інші.

 

Детальніше...18 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у засіданні президії Перемишлянської районної ради. Під час засідання обговорювались питання порядку денного, які будуть розглядатись 21 червня на засіданні Х сесії VI скликання Перемишлянської районної ради. Зокрема, обговорювались питання про внесення змін до рішення VII сесії VI скликання Перемишлянської районної ради від 29.12.2012 р. № 126 «Про затвердження районної програми (оновлення) містобудівної документації (генеральні плани, схеми планування) для населених пунктів району на період 2012-2015 роки»; про додаткове виділення коштів;

Детальніше...

 

Детальніше...18 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду з начальником служби цивільного захисту у Перемишлянському районі ГТУ МНС України у Львівській області М.Яворським. Під час наради обговорювалися такі важливі питання, як попередження пожежі на торфополях та в лісових масивах, а також попередження загибелі людей на водних об’єктах району.

 

Детальніше...18 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із головним архітектором району Б.Городечним та заступником керівника управління економіки РДА Р.Танасієнком. Під час зустрічі обговорювалось питання необхідності проведення заходів термомодернізації в установах бюджетної сфери.

 

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 13.06.2012 №372/0/5-12, головне управління економіки та промислової політики облдержадміністрації в рамках Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2010-2015 роки з 15 червня 2012 року оголошує конкурс мікропроектів, спрямованих на реконструкцію та технічне переоснащення об’єктів бюджетної інфраструктури з метою підвищення енергоощадності (надалі – Конкурс).

Детальніше...

 

Детальніше...15 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів особистий прийом у Короснянській сільській раді. На прийомі побували  20 осіб. Окрім особистих питань стосовно перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, оформлення допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання субсидій, звучали питання щодо ремонту дороги, заміни вікон у школі, заміни електроопори, продовження маршруту автобуса у межах с.Коросно, виділення земель під забудову. У виїзному прийомі взяли участь заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Н.Жеребецька, головний спеціаліст відділу пенсійного забезпечення районного управління Пенсійного фонду Н.Мацюк, завідувач сектору землеустрою, моніторингу, охорони та ринку земель управління Держкомзему  у Перемишлянському районі.

 

Детальніше...15 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок привітали медичних працівників Перемишлянської центральної районної лікарні, Бібрської РЛ та амбулаторій і ФАПів Детальніше...району з професійним святом – Днем медичного працівника. У сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди свята. 10 працівників медичної сфери нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі району. Не обійшлося і без вітальних слів. Зокрема, голова Перемишлянської РДА О.Краєвський висловив щиДетальніше...рі вітання за чуйні серця, врятовані життя, повернуте здоров’я наших громадян. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа. Усім присутнім у залі медикам було вручено квіти від голови РДА та голови районної ради.

 

Детальніше...15 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання тимчасової комісії Перемишлянської районної ради, створеної рішенням VII сесії VI скликання від 29.12.2011 року №136 щодо виконання ремонтних  робіт на дорогах району. Під час засідання здійснювався аналіз виконання ремонтних робіт на дорогах комунальної власності і дорогах місцевого користування на території Перемишлянського району.