24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

13 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.ГавінсДетальніше...ька провела засідання комісії щодо призначення виплат держвної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми. Комісійно розглянуто 60 справ.

 

Голова Перемишлнської райдержадміністрації О.Краєвський видав розпорядження від 13 жовтня 2011р. № 536 «Про початок опалювального сезону 2011-2012 років». Згідно розпорядження опалювальний сезон для установ охорони здоров’я, соціального захисту, дошкільних навчальних закладів та закладів освіти розпочнеться 13 жовтня, для інших категорій споживачів 17 жовтня 2011року.

 

Детальніше...11 жовтня  перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання оргкомітету із відзначення 69-ї річниці створення УПА. На засіданні обговорювався план районних заходів з нагоди свята та погоджено відповідальних осіб за підготовку та проведення заходів. Зокрема, у м.Перемишляни відбудеться покладання квітів до могил борцям за волю України та панахида на могилі воїнам УПА.  Після цього відбудуться урочистості та святковий концерт у Народному домі м.Перемишляни. Також святкові заходи відбудуться у інших населених пунктах району.

 

Детальніше...       12 жовтня голова Перемишлянської райдержадДетальніше...міністрації О.Краєвський та керівник відділу освіти Н.Борщ відвідали Осталовицьку загальноосвітню школу І-ІІІст.  Голова райдержадміністрації спілкувався із директором школи М.Росою та оглянув навчальні і побутові приміщення освітнього закладу. Керівника району цікавило питання готовності шкільної котельні до нового опалювального сезону.  Директор повідомила, що усі питання, які стосувалися готовності до опалювального сезону, є вирішені і котельня запрацює вчасно. До сьогоднішнього дня  існувала проблема підігріву води  на кухні шкільної їдальні.  Керівник відділу освіти Н.Борщ, ще раніше повідомляла О.Краєвського, що у даному навчальному закладі з ладу вийшов бойлер, який підігрівав воду. Тому під час сьогоднішнього візиту очільник району передав школі новий бойлер.

 

Президент України Віктор Янукович приділяє велику увагу розвитку туризму й постійно наголошує на цьому на усіх нарадах та зустрічах. Львівщина має стати туристичним, лікувальним та спортивним центром нашої держави,  а ЄВРО-2012 стане для цього великим поштовхом. Про це сьогодні під час урочистого відкриття Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності – 2011 сказав Радник Президента України Валерій Пустовойтенко.

Детальніше...

 

11 жовтня, У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулася Урочиста академія з нагоди 350-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка.

В Урочистій академії взяли участь голова Верховної Ради України Володимир Литвин, Маршалок Сейму Республіки Польща Ґжеґож Схетина, перший заступник  Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної ради Олег Панькевич, Львівський міський голова Андрій Садовий та ін.

 

Детальніше...

 

11 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук, разом із начальником управління ЖКГ Львівської облдержадміністрації І.Цейтліном та заступником управління ЖКГ ЛОДА В. Машевським побували у м.Бібрка  та зустрілись із Бірським міським головою Т.Чабаном і мешканцями будинку по вул. Національного Відродження,2. Під час зустрічі було зроблено огляд житлових приміщень, які знаходяться у надзвичайно поганому стані через тріщини у стінах та перекриттях. Жителі даного будинку зверталися до міської, районної та обласної влади. За дорученням голови обласної адміністрації М.Цимбалюка сьогодні було здійснено дане обстеження. Під час обговорення представники влади прийшли до висновку, що будинок може стати небезпечним для проживання його мешканців. Окрім цього, підсилити проблему може зниження температури повітря.

Детальніше... Детальніше...

 

Детальніше...11 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу нараду із начальником управління агропромислового комплексу райдержадміністрації О.Лоїком та заступником начальника М.Цимбалістою. Під час наради обговорювалися питання підготовки до участі у виставці „Агро-2011”, яка проходитиме у м.Львові.

 

11 жовтня керівник РВ ГУМНС у Львівській області М.Яворський за участі першого застДетальніше...упника голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Роя  та заступника голови райдержадміністрації В.Денейчука провів засідання комісії з обстеження аварійних і сухостійних дерев, які знаходяться поблизу доріг державного і місцевого значення та у паркових зонах міст і сіл району. Комісія розглянула акти обстеження аварійних та сухостійних дерев, які надійшли від сільських рад.

 

Детальніше...10 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду стосовно початку опалювального сезону 2011-2012 рр. У нараді брали участь заступник голови РДА В.Денейчук, головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Б.Трач, керівник «Перемишлянитеплокомуненерго» І.Карашкевич, в.о. директора  МКП «Комунальник» П.Репета. Заслухавши інформацію І.Карашкевича та П.Репети щодо готовності даних установ до роботи в осінньо-зимовий період і на підставі інформації про готовність навчальних закладів району та інших державних установ, учасники наради зробили висновок, що район до опалювального сезону готовий.