6 вересня напередодні свята відбулись заходи з нагоди відзначення Дня туризму у Львівській області.

Зокрема, в рамках відзначення професійного свята відбулась зустріч-обговорення «Планування розвитку туристичної галузі» за участю експертів проекту «Місцевий економічний розвиток міст України».

Детальніше...

 

     26 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська здійснила виїзний прийом громадян у Подусільнянській сільській раді. Мешканці села, які прийшли на прийом, хотіли почути роз’яснення щодо пенсійних виплат, оформлення документів для отримання соціальної допомоги з догляду за інвалідом, а також цікавились  перспективою функціонування малокомплектних шкіл, зокрема Подусільнянської.
     Заступник голови РДА зустрілася із активом села та відвідала загальноосвітню школу. Під час зустрічі із представниками педколективу освітнього закладу обговорювались питання завершення ремонтних робіт з обладнання внутрішнього санвузла та готовності навчального закладу до опалювального сезону.

 

Детальніше...26 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спільно із головою районної ради П.Бучком та Перемишлянським міським головою О.Зозулею зустрівся із представниками Благодійного фонду ім. Омеляна Ковча о.Іваном Биковим та о.Петром Закаляком. Під час зустрічі обговорювалося питання щодо можливості проведення у Перемишлянському районі фестивалю духовної пісні, присвяченого 130-річчю від дня народження блаженномученика о.Омеляна Ковча.  Також вівся діалог про місце проведення фестивалю та інші організаційні питання. У зустрічі взяли участь керуюча справами Перемишлянської районної ради Г.Горинецька, провідний спеціаліст відділу культури І.Задорожна, директор Центру дозвілля молоді м.Перемишляни А.Тивонюк та в.о. голови районної федерації футболу Я.Грега.

 

Детальніше...26 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук взяв участь в урочистостях з нагоди освячення дошкільного навчального закладу у с.Дусанів. Чин освячення здійснив священик місцевої церкви о.Ярослав Стасюк (УАПЦ). До сьогоднішнього дня діти дошкільного віку перебували у приміщені школи, та вже від моменту урочистого освячення 13 дітей, виховатДетальніше...ель та помічник вихователя перейшли у відремонтоване приміщення, яке колись і функціонувало саме як дошкільний заклад. Ремонт та укомплектування меблями здійснювалися за рахунок обласного і місцевого бюджетів, а також за кошти спонсорів. Під час святкувань також були присутні сільський голова Б.Панчишин, депутати і працівники сільської ради, депутат районної ради Д.Ляска. Після освячення для присутніх відбувся невеликий концерт, у якому брали участь маленькі вихованці дошкільного закладу.
Відкриття нового приміщення ДНЗ у с.Дусанів, більше пристосованого для перебування дітей у садочку,  є одним із прикладів забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів.

 

26 вересня за участю начальника відділу департаменту з питань освіти, науки, сім”ї та молоді ЛОДА Ірини Сислюк відбулась прес-конференція на тему: «Наскільки доступна для дітей Львівщини дошкільна освіта”.

Під час прес-конференції обговорили основні завдання та шляхи розширення мережі дошкільних закладів в Львівській області.

Детальніше...

 

 26 вересня у Львові  розпочала роботу конференція керівників Nestle країн Європи, в якій беруть участь віце-Президент Nestle S.A., голова Nestle в Європі Лоран Фрекс, керівники компаній Nestle Європи, керівники стратегічних бізнесів Nestle, які представлені на ринках Європи (кава, дитяче харчування, кондитерські вироби, кулінарія тощо), керівництво Nestle в Україні.

Від імені голови Львівської ОДА Віктора Шемчука учасників  конференції привітав перший заступник голови ОДА Богдан Матолич.

Він, зокрема, зазначив, що компанія Nestlé S.А є однією  із провідних іноземних компаній на теренах області, що здійснює інвестиційну діяльність: «Влада Львівщини робитиме все можливе, аби такі інвестори приходили в область і комфортно себе тут почували. Адже завдяки вашій діяльності створюються робочі місця, поповнюється бюджет області», – підкреслив Б. Матолич.

Детальніше...

 

 26 вересня голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук взяв участь у відкритті науково-практичної конференції «Ревалоризація архітектурних ансамблів ХУІІ-ХУІІІ ст. (Броди, Підгірці, Золочів, Олесько, Жовква, Свірж, Поморяни)».

Віктор Шемчук запевнив присутніх, що Львівська влада має політичну волю та бажання щось змінювати, аби зберегти архітектурні пам’ятки та культурну спадщину регіону. Очільник області наголосив, що в наступному році заплановано створити громадську організацію для збору пожертв та коштів, також будуть активно залучатись й державні ресурси.

Детальніше...

 


 Упродовж 24-26 вересня 2013 року на Львівщині триває серія робочих нарад з підготовки Заявкового документу на право проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських Ігор 2002 року в Україні.

Участь у нарадах беруть експерти та топ-менеджери міжнародних компаній, гендиректор Громадської спілка «Олімпійська надія» Сергій Гончаров, керівники та представники Львівської та Закарпатської облдержадміністрацій, Львівської міської ради, Сколівської райдержадміністрації, представники НОК України, галузевого міністерства, національних та обласних федерацій зимових видів спорту та інші зацікавлені сторони.

Детальніше...

 

Детальніше...25 вересня голова  Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Детальніше...Перемишлянської районної ради П.Бучок та Перемишлянський міський голова О.Зозуля відвідали Перемишлянський дошкільний заклад «Сонечко». Саме там відбувалися урочистості з нагоди Дня вихователя і всіх дошкільних працівників, куди були запрошені вихователі ДНЗ району, а також колишні працівники – ветерани дошкільних навчальних закладів. Під час святкувань до присутніх зверталися голова РДА О.Краєвський та міський голова О.Зозуля. У своїх привітаннях посадовці зазначили, що вихователі дошкільних навчальних закладів - це ті, люди, які закладають грунт для набуття маленькими українцями знань, помітно, що діти, які відвідують садочок, є комунікабельними та краще сприймають навчання у школі. Також святкування не обійшлися без самих вихованців садочку, які виступали перед присутніми із різноманітними вокальними і танцювальними номерами і подарували глядачам приємні враження та багато посмішок.
Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» у м.Перемишляни діє вже тривалий час, але керівники району разом із відділом освіти, молоді та спорту у рамках реалізації ініціатив Президента України щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти та розширення мережі дошкільних навчальних закладів працюють над збільшенням груп та створенням відповідних умов для перебування дітей у садках.

 

В дитячий будинок сімейного типу м. Буськ  влаштовано на спільне проживання та виховання двоє дітей, позбавлених батьківського піклування – про це повідомив начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимир Лис.

Влаштовані діти є рідними братом та сестрою. Слід зазначити, що в сім’ї  виховуються чотири прийомних дитини та  одна рідна.

Детальніше...