22 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови райдержадміністрації В.Денейчука провів засідання робочої групи з організації святкування Дня підприємця – 2011року. Під час засідання були присутні підприємці району, представники податкової служби району, центру зайнятості, пенсійного форду, управління фінансового управління Перемишлянської РДА і відділу культури та туризму райдержадміністрації. В ході засідання вирішили розробити заходи з відзначення Дня підприємця та провести святкування 5 вересня 2011року

 

Шановні жителі Перемишлянщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного прапора України.
Кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи та честі. Найбільш шанованим серед таких для українців є Державний прапор України. Ми бережемо та шануємо його як найвищу національну святиню.

Детальніше...

 

22 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. На початку наради О.Краєвський запросив до слова юриста райдержадміністрації для проведення огляду нових нормативно правових актів.  Під час наради також доповідали начальник управління агропромислового комплексу РДА О.Лоїк про хід жнив у районі; начальник фінансового управління Б.Антошків доповідав про стан виплати заробітної плати та захищених статей бюджету. Заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська наголосила про урочисті заходи, які відбуватимуться у м.Перемишляни 23 та 24 серпня до Дня державного Прапора і Дня Незалежності України, та зуважила, що керівники установ та їхні підлеглі повинні організовано взяти участь у даних святкування. Заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук нагадав, що 27 та 28 серпня в Свято-Успенському Унівському монастирі буду відбуватися нічні чування з нагоди празнику Успіння Пресвятої Богородиці, а також до Унева прийде велика кількість прочан. Заступник голови В.Денейчук звернувся до керівників служб, які братимуть участь в організації проходження пішої прощі до Свято-Успенської Унівської Лаври, та наголосив на здійсненні усіх заходів що є необхідним для безпечного перебування прочан у с.Унів.

 

19 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська за участі Перемишлянського міського голови О.Зозулі провела зустріч із представниками обласної організації МГО МС «Козацтво». Представники даної громадської організації цікавилися можливістю співпраці між їхньою організацією та органами місцевого самоврядування району.

 

18 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук разом із головним архітектором району Б.Городечним побували у с.Шпильчино. Метою виїзду було вивчення ситуації щодо забезпечення водопостачанням даного населеного пункту. Мешканці села звернулися із скаргою та просили про вирішення давньої проблеми. Заступник голови РДА В.Денейчук зустрічався та вів розмову з питання водопостачання із скаржниками, а також Бібрським міським головою Т.Чабаном та керівником «Бібрського комунальника» О.Рожковим

 

19 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання організаційного комітету з відзначення у Перемишлянському районі Дня Державного Прапора та 20-ї річниці Незалежності України. На засіданні були присутні керівники всіх служб та відділів райдержадміністрації, які залучені до організації проведення заходів 23 та 24 серпня у районному центрі та населених пунктах району. Зокрема О.Краєвський ознайомився із сценарієм проведення кожного заходу. Заходи до Дня Державного Прапора та 20-ї річниці України у районі розпочнуться 20 серпня спортивними змаганнями «Козацькі забави», які приурочені цій знаменній даті.

 

19 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із начальником відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменком з питання підготовки до проведення спортивно-масових заходів, присвячених 20-й річниці Незалежності нашої держави. Керівник району цікавився підготовкою спортивного поля та спортивного майданчика, де будуть проводитися дані змагання.

 

18 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду спільно із головою Перемишлянської районної ради П.Бучком, заступником голови райдержадміністрації В.Денейчуком, начальником фінансового відділу Б.Антошківим та депутатом Перемишлянської районної ради, членом бюджетної комісії районної ради М.Крупка. Дана нарада стосувалася питання фінансування доріг комунальної власності, оскільки до Перемишлянського району надійшов перший транш у сумі 271 тис.700 грн. на ремонт доріг. Загалом район очікує 775 тис.грн.

 

18 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду спільно із головою Перемишлянської районної ради П.Бучком, заступником голови райдержадміністрації В.Денейчуком, начальником фінансового відділу Б.Антошківим та депутатом Перемишлянської районної ради, членом бюджетної комісії районної ради М.Крупка. Дана нарада стосувалася питання фінансування доріг комунальної власності, оскільки до Перемишлянського району надійшов перший транш у сумі 271 тис.700 грн. на ремонт доріг. Загалом район очікує 775 тис.грн.

 

          18 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський здійснив усний прийом громадян, які проживають на території Станимирської сільської ради. Спільно із головою райдержадміністрації у виїзному прийомі брали участь голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, начальник управління Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюник, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту О.Науменко. На прийом до керівника району прийшло понад 20 осіб. Серед присутніх були місцеві жителі - депутати Перемишлянської районної ради В.Ходико та П.Галайко. Жителі сільської ради цікавилися різноманітними питаннями: про оформлення спадщини на земельні паї; виплати багатодітним матерям, які мають звання «Мати-героїня»; функціонуванням сільської школи в умовах зменшення кількості учнів; відсутністю у школі та селі інтернет-мережі. Багато громадян скаржилися на роботу сільського голови, зокрема наголошували на непоінформованості про діяльність сільської ради. На завершення спілкування із селянами очільник району наголосив, що із питаннями, які вони не можуть вирішити у сільській раді, можуть звертатися до відділів та управлінь райдержадміністрації і отримають вичерпну відповідь чи допомогу. О.Краєвський порадив також жителям сільської ради написати подання до прокуратури Перемишлянського району у якому висловити своє незадоволення роботою сільського голови.