23 серпня у м. Перемишляни,  біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, о 10.00год.  відбудуться заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

9.25 - збір учасників заходу   біля районного Народного дому;

9.30 - святкова хода до пам’ятника Т.Г. Шевченку.

Детальніше...1 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду щодо організації літнього оздоровлення школярів. У нараді взяли участь заступник голови Перемишлянської районної ради – керуюча справами Г.Горинецька, керівник відділу освіти Н.Борщ,  начальник відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменко, головний санітарний лікар району Л.Томчак. Під час наради обговорювалися питання харчування дітей, які перебувають на оздоровленні у пришкільних таборах у навчальних закладах району

 

1 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Детальніше...

 

Детальніше...31 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та заступник голови В.Денейчук провели зустріч у м.Бібрка із Бібрським міським головою Є.Чабаном та керівником філії «Перемишлянський райавтодор» Н.Падучаком.  Під час зустрічі обговорювались питання виконання заходів із підготовки до святкування 800-річчя м.Бібрка, зокрема, проведення ремонту доріг у місті. Вирішено розпочати ремонтні роботи із вулиці Генерала Тарнавського, М.Грушевського та площі Національного Відродження

 

Детальніше...31 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із командувачем Західного оперативного командування генерал-майором Ю.Думанським та комісаром Золочівсько-Перемишлянського об’єднаного районного військкомату майором О.Тіщенком.  Під час зустрічі обговорювались питання підготовки до проведення командно-штабних мобілізаційних навчань з територіальної оборони, які відбудуться 16 червня поточного року на позаміському пункті управління Львівської обласної державної адміністрації. На даний час на позаміському пункті ведуться роботи із благоустрою. Проблему, яка виникла із освітленням території, пообіцяв вирішити О.Краєвський

 

Детальніше...31 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова районної ради П.Бучок провели нараду стосовно формування переліку автомобільних доріг і вулиць комунальної власності та доріг загального користування місцевого значення у населених пунктах району, ремонт яких буде проводитись за рахунок коштів з обласного бюджету. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук, Перемишлянський міський голова О.Зозуля та начальник управління економіки райдержадміністрації І.Горецька. Вирішено кошти залучити для проведення капітального і поточного ремонту вулиць м.Перемишляни та м.Бібрка і поточного ремонту окремих напрямків доріг загального користування місцевого значення

 

Детальніше...20 – 21  травня 2011  року  делегація   з  м.Перемишляни  у  складі  Перемишлянського міського голови  О.  Зозулі, депутатів  Перемишлянської  міської ради  Л.Дух, Б.Петріва та Р.Репети   брала  участь  у  міжнародній  конференції,  присвяченій  розвитку  партнерських   стосунків    між  містом  Скавіна  та  містами - партнерами.   Крім  делегації з м.Перемишляни у  конференції  брали  участь  делегації  з  міст  Хірт (Німеччина),  Тетфорд (Велика Британія),  Ростоки (Чехія),   Терціанські  Тепліце (Словакія).

Детальніше...

 

На Львівщині завершився І етап  щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який проводиться відповідно до Порядку, затвердженого постановою КМУ від 19 вересня 2007 року № 1152. Згідно  Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб  місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 2010 р. № 564 щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» віднесено до видів підвищення кваліфікації.

Детальніше...

 

Враховуючи доручення Президента України, з метою залучення на державну службу талановитих, прогресивно мислячих і цілеспрямованих осіб, однією із складових реформи державної служби України є створення Президентського кадрового резерву (ПКР) шляхом реалізації програми відбору, підготовки та перепідготовки кадрів державного сектора України.

Розпочала роботу веб-сторінка Президентського кадрового резерву (prezidenter.gov.ua).

Зарахування до кандидатів до ПКР залежить від успішного проходження процесу відбору та працевлаштування в державному секторі України. Визначення місця працевлаштування залежатиме від сфери знань, досвіду й особистих уподобань кандидата.

Детальніше...

 

Детальніше...Заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання опікунської ради, на якій розглянуто питання про призначення опікуна над недієздатним жителем села Брюховичі.

 

Детальніше...Детальніше...30 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі голови Перемишлянської районної ради П.Бучка та заступника голови райдержадміністрації  В.Денейчука, провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів РДА. Спеціаліст юридичного відділу апарату РДА доповіла про прийняття нових та внесення змін у законодавчі акти України протягом минулого тижня. Директор районного центру зайнятості В.Баран інформував про  залучення осіб, які перебувають на обліку у центрі зайнятості до громадських робіт. Керівник управління праці та соціального захисту населення М.Сайко інформував про стан заборгованості по виплаті заробітної плати, зазначивши що заборгованість зменшилась. Керівник районної СЕС Л.Томчак доповіла про результати перевірки оздоровчого табору для дітей «Дружба» та стан готовності до прийому дітей. В.Денейчук наголосив керівникам держустанов, щодо розрахунків за  спожиті енергоносії.