Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 147 гостей на сайті

Детальніше...19 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання комісії зі встановлення орендної плати за землю. Під час засідання комісії розглядалося питання про встановлення орендної плати на земельні ділянки, які знаходяться за межами с.Іванівка, с.Липівці, с.Чемеринці та с.Затемне, відповідно до поданих заяв та пакету документів.

 

Детальніше...19 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання координаційної ради з питань молодіжної політики. Під час засідання координаційної ради обговорювались питання про формування бази даних дітей пільгових категорій з метою забезпечення оздоровлення та відпочинку влітку 2012 року та про стан реалізації на місцевому рівні державної молодіжної політики за І-й квартал 2012 року

 

Детальніше...Голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником відділу сім’ї, молоді та спорту О.Науменком стосовно стану реалізації державної політики щодо підтримки багатодітних сімей, зокрема, з питань присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». Йшлося про надання допомоги мешканкам району, претендентам на високе звання, у підготовці пакету документів.

 

18 березня у м. Перемишляни відбулася Хресна дорога, яка проходила вулицями міста. Розпочалася хода у храмі Св.Володимира та блаж.муч. о.Омеляна Ковча із молитви, яку проводили 12 священиків УГКЦ з храмів Перемишлян та навколишніх населених пунктів. У Хресній дорозі взяли участь понад 2 тис. осіб.

Детальніше...   Детальніше...

 

Детальніше...19 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук, заступник начальника управління економіки РДА Р.Танасієнко здійснили огляд територій населених пунктів сільради щодо прибирання їх від сміття та очищення придорожньої смуги від рослинних самосівів. В огляді взяв участь і Короснянський сільський голова Р.Ясінський, який повідомив, що найближчим часом забруднені території будуть прибрані від сміття.

 

 

Регіональна рада гуманітарного розвитку при Львівській ОДА провела засідання, під час якого, серед інших питань розгляду, із тривогою констатувала, що націленість на виборчий результат частини політичних сил на Львівщині призвела до аморальних інформаційних воєн, котрі суттєво погіршили репутацію області як регіону, що несе місію колиски національного духу, етичного і культурного центру всієї України.

Детальніше...

 

Детальніше...   18 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації Детальніше...О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій, керівник районного управління праці і соціального захисту населення М.Сайко спільно з представниками Жидачівської райдержадміністрації і міським головою м.Ходорів привітали із 100-літнім ювілеєм Шевчук Анастасію Константинівну, мешканку Перемишлянського району, яка на даний час проживає у м.Ходорів. О.Краєвський передав ювілярці вітальну грамоту від Президента України та подарунок і квіти від керівництва Перемишлянської райдержадміністрації.

 

Шановні працівники житлово-комунального господарства
та побутового обслуговування населення!

Вітаю Вас із професійним святом

Прийміть слова подяки за Вашу клопітку і вкрай необхідну справу, яку ви повсякденно виконуєте. Адже своєю наполегливою працею Ви забезпечуєте життєдіяльність міста та району зокрема, створюєте комфортні умови для проживання в наших оселях, робите наше місто чистим, охайним, світлим, зеленим та благоустроєним.
Сердечно бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою

Голова Перемишлянської
райдержадміністрації                                                               О.Краєвський                

 

Детальніше...16 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів виїзний прийом громадян у Ланівській сільській раді. Під час спілкуванням із жителями сіл Лани, Серники та Любешка, які належать до даної сільської ради, керівник району давав відповіді на запитання, приймав пропозиції та роз’яснював питання, якими цікавилися громадяни. Зокрема, ряд питань стосувався електропостачання у дані населені пункти. Мешканці сіл скаржаться на неточності у показниках особистих лічильників, систематичне вимикання електроенергії та незадовільний стан окремих опор, в результаті чого в залежності від погодних умов пропадає світло. Крім питань стосовно енергопостачання, громадяни цікавилися ремонтом дороги між м.Бібркою і  с.Любешка та інших доріг на території сільради. Піднімалися також питання приватизації земельних ділянок та отримання державних актів на землю. Люди пенсійного і передпенсійного віку, яких на прийомі була більшість,Детальніше... просили більш детально роз’яснити їм пенсійну реформу. Також окремих мешканців даної сільської ради цікавило питання присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”. Крім голови РДА О.Краєвського, на прийомі побували представники Перемишлянського управління Держкомзему, управління праці та соціального захисту населення, районного управління Пенсійного фонду України та РЕМу. Під час особистого прийому громадян були присутні понад 30 осіб, а також Ланівський сільський голова С.Дяків та працівники сільської ради.

 

Детальніше...16 березня голова Перемишлянської райдержадмДетальніше...іністрації О.Краєвський побував у Ланівській сільській раді. Під час візиту керівник району спільно із Ланівським сільським головою С.Дяків оглянув сільську бібліотеку та приміщення Народного дому. Під час спілкування із завідувачем бібліотекою О.Хмарною та завідувачем сільським НД О.Фостик голова райдержадміністрації вислухав пропозиції щодо покращення функціонування сільських закладів культури. У підсумку огляду О.Краєвський зазначив, що задоволений роботою та станом приміщень даних культурних закладів.