Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2020 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 160 гостей і 1 користувач на сайті

Детальніше...20 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації М.Сайком з питань реалізації в районі соціальних ініціатив Президента України. Зокрема, йшлося про встановлення цифрового телебачення одиноким та перестарілим громадянам району. Також обговорювалося питання виплати до 5 травня 2012 року матеріальної допомоги інвалідам війни, учасникам бойових дій та сім’ям тих, що загинули.

 

Детальніше...20 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду за участі заступника голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінської та заступника голови райдержадміністрації В.Денейчука, керівника відділу освіти Н.Борщ та головного санітарного лікаря району Л.Томчак. Під час наради обговорювалися питання організації харчування дітей у навчальних і оздоровчих закладах, а також питання розрахунку за спожиті енергоносії навчальними закладами району у зв’язку із закінченням опалювального сезону.

 

Детальніше...20 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу нараду з начальником фінансового управління РДА Б.Антошківим та Короснянським сільським головою Р.Ясінським. Пі час наради обговорювалися питання розподілу вільного залишку коштів, який утворився на сьогоднішній день у Короснянській сільській раді.

 

Детальніше...19 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА В.Денейчук провели зустріч із керівником філії «Перемишлянський райавтодор» В.Падучаком, побували на ділянці дороги, де проводиться ямковий ремонт та обговорили питання термінів завершення ремонтних робіт.

 

 Детальніше...       19 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у проведенні І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” у Перемишлянській РДА. У І турі були 9 учасників, серед них 3 особи – керівники відділів та структурних підрозділів РДА та 6 спеціалістів відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

      Детальніше...  19 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із керівником відділу освіти Н.Борщ. Під час наради керівник відділу освіти повідомила про те, що організовується поїздка 100 юних спортсменів із навчальних закладів району на фінал Національного Кубку шкільного футболу Євро-2012 на стадіоні „Арена Львів”. Н.Борщ розповіла про проведений 19 квітня показовий День цивільної оборони на базі Перемишлянської ЗОШ І-ІІІст. №2 ім.О.Ковча для директорів ЗНЗ І-ІІІ та І-ІІст. району.  Також керівник відділу освіти поінформувала голову РДА про перебіг акції „Подаруй дитині книжку”, яка проходить у навчальних закладах району. Збір книг проводиться в рамках акції управління з питань сім’ї та молоді Львівської ОДА спільно із Генеральним консульством України у м.Гданську.

 

Детальніше...        19 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів із начальником міжрайонної державної фінансової інспекції Б.Гуменюком робочу зустріч, на якій обговорювався стан фінансово-бюджетної дисципліни в Перемишлянському районі.

 

27-29 квітня 2012 року у КМЦ «Палац Мистецтв» (м.Львів, вул..Коперніка, 17) відбудеться VІ Львівський міжнародний дитячий фестиваль.
Фестиваль проводиться під патронатом голови Львівської облдержадміністрації Костюка Михайла Дмитровича. Фестиваль передбачає залучення значної кількості дітей з районів та міст Львівської області. Участь у заході безкоштовна.
Львівський міжнародний дитячий фестиваль включає такі складові: фестиваль дитячого читання «Книгоманія», Фестиваль-парад літературних героїв, книжкову премію у галузі дитячої літератури «Левеня», майстер-класи, гру «Збирай слонів», ярмарок дитячих книжок, фестиваль настільних ігор «Ігросфера», виставку ілюстрацій до дитячих книжок, представлену Генеральним консульством Чеської Республіки у Львові, зустрічі з письменниками, 120 годин тематичних майстер-класів, акцію «Книжка від зірки» - загалом близько 300 акцій за 3 дні.

 

В контексті реалізації адміністративної реформи, розпочатої у 2010 році Президентом України, пріоритетного значення набувають питання модернізації державної служби та підбору кадрів для роботи в органах державної влади, від якого залежить рівень професіоналізму інституту державної служби в цілому.

Детальніше...

 

Детальніше...18 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук спілкувався під час проведення «гарячої» телефонної лінії із мешканцями району. Зокрема, громадяни зверталися із питаннями ремонту доріг, газифікації сіл, телефонізації хуторів, з проблем частого вимкнення електроенергії у населених пунктах та ін.