1 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський взяв участь у нараді з питань запобігання і протидії корупції, яка відбулась в Львівській ОДА. Захід відбувся за підтримки програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного Фонду Відродження та громадської організації «Інформаційно-правовий центр «Наше право».

 

29 червня  у спортивному комплексі Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. У. Самчука, 14) відбулися фінальні змагання VII Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців, в яких взяли участь переможці зональних змагань.

Детальніше...

 

За підтримки департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації 29 та 30 червня на Львівщині відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня молоді.

Детальніше...

 

Відповідно до Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» від 21 січня 1994 року громадяни України мають конституційне право виїхати з України (крім окремих випадків, передбачених цим Законом) та в’їхати в Україну.

Детальніше...

 

Відсьогодні набирає чинності Закон України від 16.10.2012 №5461-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Міністерства юстиції, Міністерства культури, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів, а також Державного космічного агентства».

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович підписав доручення «Щодо забезпечення додержання законів з питань свободи слова та недопущення втручання у професійну діяльність журналістів».
Метою доручення є забезпечення додержання законодавства з питань свободи слова та недопущення втручання у професійну діяльність журналістів.

Детальніше...

 

30 червня офіційна делегація від Львівщини взяла участь у щорічному традиційному Святі української національної пам’яті на Українському військовому цвинтарі у Пикуличах (Перемишль, Республіка Польща).

Детальніше...

 

 Як інформують у департаменті фінансів облдержадміністрації, у 2013 році з обласного бюджету на виплату відпускних і матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічним працівникам закладів освіти обласного підпорядкування передбачається виділити понад 68 млн. грн., що на 9,7 % перевищує аналогічні видатки минулого року.

Детальніше...

 

Детальніше...28 червня у м. Перемишляни відбулись районні заходи з нагоди Дня Конституції. Із Детальніше...самого ранку вулиці міста були святково прикрашені Державними прапорами України, біля пам’ятника Т.Шевченку майорів великий прапор України, духовий оркестр, виконуючи твори патріотичної тематики, запрошував усіх на святкування. Цьогоріч святкування були особливими, оскільки відбувались вони за участі польської делегації: до Перемишлянського району навідались Гражина Орчик – голова ради Зомбковіцького повіту, Річард Новак – віце-староста Зомбковіцького повіту, радники ради Зомбковіцького повіту Януш Собола та Ззіслав Флешер.

Детальніше...

 

Детальніше...28 червня на спортивному майданчику НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м. Перемишляни відбувся турнір із футболу у рамках проведення заходів із відзначення 17-ї річниці прийняття Конституції України.
У футбольному турнірі взяли участь 6 команд юнаків віком 10-13 років. Призерами змагань стали команди сіл Станимир, Ушковичі та Білка. Змагання проходили під егідою Федерації футболу Перемишлянського району. А відтак, призи переможцям вручив голова Федерації А.Бадунь. Команда с.Станимир одержала кубок, м’яч та грамоти, ушковицькі та білківські  футболісти нагороджені м’ячами та грамотами.