Детальніше...

Підтримати місцевих підприємців та залучити інвестиції на Львівщину – одні з цілей Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області. Її сьогодні, 18 лютого, затвердили на сесії Львівської обласної ради.

Реалізовуватимуть Програму упродовж 2021 – 2025 років. Так, Програма визначає майже десяток пріоритетних завдань щодо інвестиційного розвитку, підтримки малого та середнього бізнесу, інноваційного розвитку, інституціональної та аналітичної підтримки регіональної політики. Її завданням є забезпечення високого рівня економічного розвитку та конкурентоспроможності Львівської області.

Детальніше...

 

Детальніше...

Учора, 17 лютого, відбулась робоча ZOOM-нарада з ініціативи Державної агенції розвитку туризму з структурними підрозділами галузі туризму обласних державних адміністрацій.

До неї долучилося керівництво управління туризму та курортів Львівської ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 18 лютого, під час сесії Львівської обласної ради затвердили Регіональну програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2021-2023 роки.

Відтак, обласні депутати проголосували за виділення 8 мільйонів гривень на придбання житла вищезазначеним категоріям у 2021 році.

Детальніше...

 

Детальніше...

Львівська обласна рада затвердила фінансовий ресурс у розмірі 62 млн грн на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області. Відповідне рішення ухвалили депутати під час сесії сьогодні, 18 лютого.

Основна увага у програмі зосереджена на соціальній підтримці осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах. Йдеться про ветеранів війни, осіб з інвалідністю, людей похилого віку, малозабезпечені верстви населення, багатодітні сім’ї тощо.

Детальніше...

 

Детальніше...

На базі Львівського вищого професійного училища комп‘ютерних технологій та будівництва планують поглиблювати  класичні курси з вивчення обчислювальної техніки і телекомунікації.

Навчання відбуватимуться в межах мережевої академії Cisco для розвитку стійких професійних навичок  на основі вивчення технологій, устаткування і програмного забезпечення.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні під час сесії депутати обласної ради підтримали Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні. На її реалізацію скерують більше 41 млн грн.

За словами т.в.о. директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Віктора Степанюка, зараз на Львівщині є близько 20 тисяч демобілізованих учасників ООС.

Детальніше...

 

Детальніше...

У Державному вищому навчальному закладі «Національний лісотехнічний університет України» стартували вибори ректора. На посаду керівника університету претендували шестеро осіб, а голосували на двох виборчих дільницях.

«Дільниця №1функціонує в університеті та у відокремленому структурному підрозділі «Технологічний коледж», що у Львові на вулиці Пулюя. Дільниця №2 організована у Хусті, де голосують працівники Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу.

Детальніше...

 

Детальніше...Емфітевзис — це довгострокове, відчужуване і таке, що успадковується, право використання чужої земельної ділянки для сільськогосподарських потреб. Право користування чужою земельною ділянкою встановлюється договором між власником земельної ділянки і особою, яка виявила бажання користуватися цією земельною ділянкою для сільськогосподарського виробництва (користувач).

Емфітевзис за своєю правовою суттю є видом речових прав на чуже майно, а саме – правом володіти та користуватися чужою землею для сільськогосподарських потреб. Він вигідний і зручний тим, що коли власник землі не бажає втрачати право власності на землю, але й сам не має можливості обробляти її, то в такому разі він може передати її в довгострокове користування іншим особам на підставі речового права.

Детальніше...

 

Детальніше...Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель масово утворюються крижані бурульки. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до травмування людини але й до загибелі. Щоб не стати жертвою крижаних бурульок необхідно:

Детальніше...

 

Детальніше...

За попередню добу на Львівщині методом ПЛР-тестування у 300 мешканців області підтвердили СОVID-19.

У розрізі населених пунктів:

Львівський район -219: Суховоля 1, Дубляни 1, Жовква 2, Куликів 1, Мацошин 1, Батятичі 1, Гайок 1, Добротвір 2, Винники 1, Львів 161, Бібрка 2, Любешка 2, Давидів 1, Дмитре 1, Зубра 2, Лапаївка 2, Липники 3, Лисиничі 1, Наварія 2, Оброшине 1, Підсадки 1, Полянка 1, Пустомити 17, Сокільники 3, Солонка 7, Чишки 1.

Детальніше...