Детальніше...З метою залучення більшої кількості осіб до конкурсу «Ровером по Розточчю», на прохання зацікавлених представників навчальних закладів, департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА продовжує час подання робіт конкурсу до 30 вересня.

Детальніше...

 

Детальніше...

У Львові підбили підсумки декларування податку на прибуток за I півріччя 2019 року: нарахування зросли на 106 млн грн відносно аналогічного періоду минулого року.

Станом на початок липня цього року очікувані нарахування податку на прибуток становили 486 млн грн За результатами проведених зустрічей та відпрацюванню наявних резервів в цілому Львівське управління забезпечило приріст нарахувань на 192 млн грн, або на 39 відсотків.

Детальніше...

 

Детальніше...У зв’язку із тривалими сильними та місцями надзвичайними дощами станом на 14:00 год 14 серпня поточного року на території області тимчасово залишаються знеструмленими 107 населених пунктів (76 повністю та 31 частково) у 12 районах області.

За інформацією ПрАТ "Львівобленерго" найбільше відключень зафіксовано у Перемишлянському районі.

Детальніше...

 

Детальніше...Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний уклали додатковий договір про співпрацю щодо співфінансування виділених Урядом 380 млн грн для утеплення ОСББ.

Таким чином, 3 державні банки – Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк – знову видають «теплі кредити» для ОСББ.

Детальніше...

 

Детальніше...Минулого тижня ще 70 ОСББ залучили більше 25 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

Така можливість з’явилася завдяки виділенню Урядом додаткових 380 млн грн на стимулювання утеплення ОСББ. Це у 2 рази перевищує обсяг коштів для підтримки ОСББ у рамках 1-го траншу фінансування у 2019 році (190 млн гривень).

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 14 серпня,  перший заступник голови Перемишлянської РДА Богдан Гуменюк провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

В ході засідання обговорили питання: про стан із пожежами на території району;

Детальніше...

 
Детальніше...

Служба експортера департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації пропонує компаніям Львівщини взяти участь в ділових переговорах з чеськими компаніями в  м. Усті-над-Лабем, Чеська Республіка.

Переговори триватимуть з 1 до 4 жовтня.

Детальніше...

 
Детальніше...

В межах програми підтримки сільгоспвиробників ПАТ «Аграрний фонд» реалізує спеціальну програму допомоги в забезпеченні мінеральними добривами. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Відповідно до програми, мінеральні добрива українського виробництва сільгоспвиробники можуть придбати або обміняти за цінами Аграрного фонду на сільськогосподарську продукцію: продовольчу пшеницю, ячмінь.

Детальніше...

 
Детальніше...

Про способи захисту та забезпечення безпеки ведення бізнесу та права власності, а також унеможливлення фактів рейдерства та належного реагування на них говорили сьогодні, 13 серпня, під час брифінгу у Львівській ОДА.

«Питання захисту бізнесу, недопущення рейдерства є надзвичайно актуальними. Про що свідчить і той факт, що нещодавно вийшов указ Президента України про протидію рейдерству і про ті кроки, які необхідно зробити законодавчо для того, щоб ведення бізнесу на території України було більш безпечним для підприємців та унеможливлення рейдерських захоплень», - зазначила т.в.о. директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Марта Бухтіярова.

Детальніше...

 
Детальніше...

На території Львівщини працюють два пересувні габаритно-вагові комплекси для збереження автомобільних доріг загального користування. В ході здійснення контролю перевірили протягом шести місяців 6265 транспортних засобів, виявивши 169 порушень.

Про це сьогодні, 13 серпня, під час апаратної наради  повідомив в.о. начальника управління Укртрансбезпеки у Львівській області Роман Лобода.

Детальніше...