Детальніше...

Сьогодні, 11 червня, у місті Броди прощаються із загиблими військовими вертолітниками, які загинули під час учбово-тренувального польоту на Рівненщині.

В останню путь сьогодні провели командира екіпажу – командира 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України  полковника Мазепу Ігоря Ярославовича, льотчика-штурмана старшого лейтенанта Попенка Владислава Валерійовича, бортового авіаційного техніка-інструктора капітана Романюка Василя Мироновича, бортового авіаційного техніка старшого лейтенанта Дацюка Павла Юрійовича.

Детальніше...

 

Детальніше...ОХОРОНА ПРАЦІ!

Перелік посад посадових осіб, які проходять навчання і перевірку знань з питань охорони праці

Відповідно статті 13. Управління охороною праці та обов'язки роботодавця:

Роботодавець зобов'язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 11 червня, під головуванням  заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації Івана Шалапського відбулось засідання комісії з питань забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів І та ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній  операції. Під час засідання була розглянута заява жителя району, інваліда війни ІІ групи з числа учасників АТО щодо отримання компенсації на придбання житла.

Детальніше...

 
Детальніше...

Після беззаперечної перемоги національної збірної команди України над Сербією, на стадіоні «Арена Львів» відбувся ще один матч кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи 2020 року.

10 червня у поєдинку зійшлись національні збірні команди України та Люксембургу.

Детальніше...

 
Детальніше...

У вівторок, 11 червня о 15:00 год у парку "На валах" відбудеться відзначення другої річниці безвізового режиму України з Європейським союзом.

Участь у заході візьме перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

Детальніше...

 
Детальніше...

10 червня, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного стартував ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Привітав учасників гри перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 
Детальніше...

10 червня, біля меморіальної дошки Олега Ольжича, що розташована на вулиці Личаківська, 32, що у місті Львові, відбулися заходи з вшанування пам’яті українського поета та політичного діяча.

Участь у заході взяла керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська, культурні та громадські діячі, духівництво та небайдужі львів’яни.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівська ОДА скерувала пропозиції до Ради національної безпеки і оборони України щодо комплексного вирішення проблем вугільної галузі.

Питання стосуються вирішення проблем, як потребують негайного реагування, а також довгострокової перспективи.

Детальніше...

 
Детальніше...

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства», в області триває робота  мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги по населених пунктах.

Щотижня мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги у Львівській області,  до складу яких входять представники ГТУЮ у Львівській області,  Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Львівській області  здійснюють виїзди у райони з метою надання  якісної  правової допомоги.

Детальніше...

 
Детальніше...

У вівторок, 18 червня,відбудуться електронні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту).

Земельні аукціони будуть проводитись на електронному майданчику ДП «СЕТАМ» (https://land.setam.net.ua/auctions).

Детальніше...