Детальніше...

Для мешканців області діє геоінформаційна система – сучасна комп'ютерна технологія, що дозволяє поєднати модельне зображення території (електронне відображення карт, схем, космо-, аерозображень земної поверхні) з інформацією табличного типу (різноманітні статистичні дані, списки, економічні показники тощо)

Як інформують у департаменті архітектури та містобудування Львівської ОДА ГІС базується на основі містобудівного кадастру та ведеться з урахуванням даних земельного кадастру. Запровадження ГІС містобудівного кадастру передбачає створення динамічної бази даних про існуючу забудову з конкретизацією прив'язки об'єктів до певної території чи земельної ділянки. Кадастр базується на картографічній основі у системі координат УСК-2000.

Детальніше...

 
Детальніше...

За повідомленням департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, 19 червня здійснюватиметься перевірка технічних засобів оповіщення населення області з практичним увімкненням електросирен та доведенням сигналів цивільного захисту.

Оповіщення населення області під час централізованого включення електросирен відбуватиметься упродовж п’яти хвилин у період з 14:45 до 14:50 год.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...9 червня у Народному домі м. Перемишляни відбувся концерт мистецьких колективів Радехівського району « На крилах Білозорових пісень». Перемишлянці зустріли шановних гостей за українським звичаєм - з короваєм.

У програмі звучали твори композитора І. Білозіра та пісні присвячені його пам’яті. Люди середнього і старшого покоління добре знають пісні народного артиста України Ігоря Білозіра: «Пшеничне перевесло», «Світлиця», «Від Бога», «Перший сніг», «Весільний марш» — їх часто можна почути у родинному колі, по радіо- чи телебаченню, вони стали народними.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж 8 – 9 червня легенди вітчизняного футболу зіграли два товариські матчі в Підмонастирі та Рудках.

Збірна України серед ветеранів змагалась із ФК «Фенікс-Стефано» (Підмонастир, Перемишлянського району) та ФК «Ураган» (Рудки, Самбірський р-ну).

Детальніше...

 
Детальніше...

Впродовж поточного тижня профінансовано з обласного бюджету 197,1 млн гривень. З них кошти в сумі 161 млн грн виділені на поточні потреби бюджетних установ, у тому числі з виплати заробітної плати, енергоносіїв та інших соціальних виплат.

Окрім того, кошти в сумі 11 млн грн спрямовано на підготовку тренерів-педагогів, супервізорів, проведення супервізії та підвищення кваліфікації педагогічних працівників, закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, комп'ютерного обладнання для початкових класів „Нової української школи”; 6,1 млн грн – обласним установам охорони здоров'я на придбання медичного обладнання та санітарних автомобілів; 4,9 млн грн – капітальне будівництво об'єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення; 4,7 млн грн - співфінансування проектів "Природа без кордонів - збереження спільної природної спадщини у громадах Добромиль та Загуж", "Поліпшення системи транскордонного захисту навколишнього середовища в мерії Ксєнжополь та м.Червоноград через розвиток каналізаційної інфраструктури"; 3,5 млн грн - вивезення твердих побутових відходів з м. Львова; 3,4 млн грн - ремонт та  утримання автомобільних доріг області; 2,1 млн грн – забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа; 0,4 млн грн – фінансову підтримку суб'єктів господарювання агропромислового комплексу.

Детальніше...

 
Детальніше...

У місті Чортків, що на Тернопільщині, відбуваються урочисті заходи з нагоди 100-річчя Чортківської офензиви.

Відтак,  9 червня, здійснили урочисте спецпогашення художнього конверту і поштової марки, присвяченої сотій річниці наступальної військової операції Української Галицької Армії.

Участь у заході взяв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 
Детальніше...

"Тверезі зміни в огляді нетверезих водіїв" – ще один проект, який є переможцем конкурсу для громадських організацій. За підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації громадська організація «Пітбуль Львів» провели воркшоп з координації громадськості Львівської області та патрульної поліції у сфері безпечного дорожнього руху.

Як зазначають організатори, великою проблемою сьогодні є значна кількість водіїв, які керують транспортними засобами з ознаками наркотичного сп’яніння, відсутність реактивів та технічних приладів для огляду водіїв на стан наркотичного сп'яніння. Не всі медичні заклади в області мають технічні прилади для перевірки водіїв на стан наркотичного сп’яніння.

Детальніше...

 

Начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Микола Станіщук нагадує про типові ознаки боулінгу та куди звертатись у випадку цькування.

Отже, типовими ознаками булінгу є:

Детальніше...

 

Зі слів очільника львівської юстиції Миколи Станіщука, ще досі побиття чоловіком дружини чи приниження будь-кого з членів сім`ї вважалось таким, що не варто виносити на загал.

Все змінилось від 11 січня цього року, коли в Україні набули чинності зміни до Кримінального кодексу, що визнають системне насильство в сім'ї злочином.

Детальніше...

 

Сектор з питань запобігання і виявлення корупції (далі – Сектор) є структурним підрозділом Головного територіального управління юстиції у Львівській області (далі – ГТУЮ у Львівській області). В межах своїх повноважень Сектор забезпечує надання методичної та консультаційної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства працівникам  ГТУЮ у Львівській області та його структурних підрозділів.

Детальніше...