Детальніше...

Центральна виборча комісія постановою від 12 лютого 2021 року № 56 внесла зміни до своєї постанови від 25 червня 2020 року № 117 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі” (зі змінами).

Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів. За її словами, документ прийнято у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою України.

Детальніше...

 

Детальніше...

На цьому сьогодні, 17 лютого, наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко у межах онлайн-селектору з головами об’єднаних територіальних громад  і керівниками районів області.

Нагадаємо, що Національна служба здоров’я України не укладатиме договори з лікарнями, що не створять безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю. Доступними мають бути всі місця надання медичних послуг закладів усіх форм власності.

Детальніше...

 
Детальніше...

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький та заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод зустрілись із заступником міністра закордонних справ України Євгенієм Єніним та директором Четвертого територіального департаменту Євгеном Пікаловим.

Під час зустрічі обговорювали напрямки міжнародної співпраці, зокрема з країнами Азіатського регіону.

Детальніше...

 

Детальніше...

Служба експортера Львівської ОДА проводить опитування для врахування потреб експортерів Львівщини в подальшій роботі.

«Завдання опитування – перш за все розширити експортні можливості підприємств регіону»,- розповіла керівник Служби Христина Каліш.

Коротке електронне опитування стосується низки напрямків, серед яких: - здійснення промоції українських товарів та послуг за кордоном, - налагодження співробітництва і партнерства між українським та закордонним бізнесом, зокрема організація торговельних місій та залучення до міжнародних виставок; - подолання бар'єрів, які виникають під час здійснення експортних операцій.

Детальніше...

 

Детальніше...

У межах проєкту «Небесна Сотня. Жива пам’ять», ініціатором та організатором якого є департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації, Музей визвольної боротьби України презентував у Львівському фаховому коледжі декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша виставку «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини».

Ця виставка не має аналогів в Україні, адже до її створення доклалися не родини Героїв, загиблих під час Революції Гідності. Батьки, дружини, діти Героїв Небесної Сотні приносили в музей світлини, ділилися спогадами, розповідали  історії з життя.

Детальніше...

 

Детальніше...

За попередню добу на Львівщині методом ПЛР-тестування у 183 мешканців області підтвердили СОVID-19.

У розрізі населених пунктів:

Львівський район 115: Дубляни 1, Мацошин 3, Добротвір 1, Забужжя 1, Кам'янка-Бузька 4, Брюховичі 2, Винники 4, Львів 86, Рудне 1, Волощина 1, Верхня Білка 1, Липники 1, Лисиничі 1, Миклашів 1, Пустомити 2, Сокільники 1, Солонка 1, Сороки 1, Ставчани 1, Чорнушовичі 1.

Детальніше...

 

Детальніше...

Департамент економічної політики Львівської ОДА розробив інформаційні матеріали щодо створення центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) при органах місцевого самоврядування.

Дорожня карта описує 8 кроків, які необхідні, щоб у громадах запрацював ЦНАП: від створення робочої групи, яка працюватиме над цим питанням до тестування роботи вже готового ЦНАПу. Усі кроки містять необхідні роз’яснення відповідно до чинного законодавства. Також дорожня карта містить перелік нормативно-правових актів, які регулюють процес утворення та забезпечення функціонування ЦНАПів.

Детальніше...

 

Детальніше...

За попередню добу  із діагнозом COVID-19 госпіталізували - 102 особи. Скерували на самоізоляцію – 723 людини.

Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрано у 825 осіб.  Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 183 людей.

В реанімації перебуває 93 людини, з них на апаратах ШВЛ – 17.

Знаходиться хворих в стаціонарах 1140, з них:

Детальніше...

 

Детальніше...

За попередню добу в області провели 972 дослідження на коронавірус, з них - 183 позитивні.

За увесь час COVID-19 підтверджено у 74769 осіб.

Померло -  2207 людей. Одужали від коронавірусної інфекції 66523 особи.

 
Детальніше...

Про це повідомив cьогодні під час сесії директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський.

"На балансі департаменту перебуває 6506 кілометрів доріг місцевого значення, які обслуговує три підрядні організації – ПП “Рома”, ДП “Львівський облавтодор”, та ТЗоВ “Дрогбуд”.  Найбільша проблема з ДП “Львівський облавтодор”, який подається на тендери і до Служби автомобільних доріг Львівщини, і до департаменту. Показує одну і ту  ж техніку, яку скеровує  почергово на дороги державного та місцевого значення. Внаслідок чого до населених пунктів  скеровують  техніки недостатньо. Ми доручили залучати ДП “Львівський облавтодор” залучати  додаткову техніку і наголосили, що проведемо оплату цих робіт. Минулого тижня департамент скерував 15 приписів ДП “Львівоблавтодор” за неналежне виконання робіт  з очищення доріг", – зазначив Орест Шуліковський.

Детальніше...