У неділю, 28 травня, відбудуться урочисті заходи (обласного рівня) з нагоди відзначення Свята Героїв

11:00 - покладання квітів до пам’ятника Романові Шухевичу у с. Білогорща, старт 18-ї щорічної естафети «Вогонь пам’яті героїв».
12:00 - покладання квітів до могил героїв на Личаківському кладовищі та чин панахиди.
13:30  - на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку сформують святкову колону, яка пройде вулицями міста.
14:00 - урочистості та мистецьке дійство на площі біля пам’ятника Степану Бандері.
Окрім того, з 10:00 до 20:00 у сквері «На валах» експонуватиметься виставка «Алея Героїв».

 

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Шановні пані та панове!

Високоповажні представники дипломатичного корпусу!

Дорогі українці!

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...21 травня у м.Перемишляни з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій біля будівлі відділу освіти, де колись була катівня НКВС, відбулась панахида, яку відслужив о-декан Перемишлянський Ігор Барбуляк. До меморіальної дошки,  що на фасаді будівлі, голова райдержадміністрації В.Танчин та голова районної ради Р.Андрусишин разом із представниками громадськості поклали квіти.

Опісля, керівники району та міський голова поклали квіти до могил перезахоронених жертв репресій, що на міському цвинтарі.

 

Детальніше...19 травня відбулось перше засідання Громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації.

Після заслуховування звіту голови Громадської ради попереднього складу, інформації про результати установчих зборів та обговорення проекту Положення про Громадську раду при райдержадміністрації відбулось обрання керівного складу дорадчого органу.

У результаті голосувань головою Громадської ради обрано Наугольника І.І., заступником голови – Моряк І.М. та секретарем – Грегу Я.С.

Також члени ради розпочали обговорення плану роботи на рік. Затвердження відбудеться під час наступного засідання. Останнім у порядку денного було питання визначення дати наступного засідання. Відтак, було вирішено проводити засідання кожного місяця в останню п’ятницю.

 

Детальніше...

На Львівщині під час громадських слухань та сесій місцевих рад обговорюють питання прийому ТПВ з міста Львова.

Як повідомляє директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Наразій Романчук, чотири міста підписали угоди про прийом сміття з міста Львова.

Посадовець також інформує, що вчора, 18 травня, Жидачівська міська рада проголовувала за прийом 40 тонн сміття в тиждень з обласного центру.

 

Детальніше...

У вівторок, 30 травня, на товарній біржі "Товарно-сировинна біржа "Галконтракт" відбудуться загальні аукціонні торги необробленою деревиною заготівлі ІІІ кварталу 2017 року державних лісогосподарських підприємств.

Аукціонні торги відбудуться за адресою: м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 105, у приміщенні конференц-залу Національного Лісотехнічного Університету України (4 поверх).

Взяти участь в аукціонних торгах запрошують усіх учасників ринку – вітчизняні деревообробні підприємства.

Ознайомитися з бюлетенем аукціонних торгів можна – тут.

 

Детальніше...

До Дня Вишиванки у Львові представили карту-оберіг України, яку впродовж року вишивали майстрині з усієї країни. Кожну область на карті представлено унікальним орнаментом, а подекуди й різними техніками виконання.

Карту-оберіг власноруч творили, зокрема, і матері, дружини та доньки наших захисників в Одесі, Запоріжжі, Львові, Херсоні, Вінниці й інших українських містах.

Зазначимо, завершення мандрівки карти-оберегу України областями  заплановано на 28 червня – у День Конституції полотно представлять у Києві.

 

Детальніше...

73-тю річницю депортації кримських татар у четвер, 18 травня, вшанували Траурним мітингом на Проспекті Свободи.

Детальніше...

 

Детальніше...Опорним загальноосвітнім навчальним закладом для фінансування у 2017 році з обласної субвенції «Створення якісного середовища. Освітні округи» визначено Бібрську ЗОШ I-III ст. ім. Уляни Кравченко. Так вирішили депутати Перемишлянської районної ради сьогодні, 18 травня, під час засідання ХVII сесії VІІ скликання . Відповідно, цей заклад одержить понад 850 тис грн. обласних грошей.

Варто відзначити, що кошти виділяються для облаштування опорних закладів сучасною матеріально-технічною базою (засобами навчання, навчальними комп’ютерними комплексами та мультимедійним обладнанням

 

Детальніше...

2-4 червня у Львівському центральному парку культури і відпочинку імені Б. Хмельницького відбудеться Міжнародний фестиваль раритетних автомобілів «Леополіс Гран-прі».

Детальніше...

 

Детальніше...

Інспектори Головного управління Держпраці у Львівській  області  спільно з представниками департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської  ОДА  провели  перевірку приватного підприємства "Транс-Спорт"  щодо дотримання норм законодавства з питань праці. Відтак, підприємтво оштрафували на 672 тисячі гривень штрафу за використання праці неоформлених працівників.

Детальніше...