УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

Детальніше...З 28 жовтня по 29 листопада 2019 року  стартує прийом заявок у рамках проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020р. З програмою проведення даного конкурсу можна ознайомитися на сайті lvivoblrada.gov.ua.

Детальніше...

 

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»:

Багатьом з нас знайома ситуація, коли літні люди, які не спроможні самі забезпечувати власні потреби,  змушені звертатися за допомогою до сторонніх осіб. В більшості випадків, на користь цих осіб, укладаються договори, в результаті чого вони стають власниками нерухомого майна, а літні люди залишаються на вулиці. Юридична необізнаність громадян – є головною причиною таких негативних наслідків. Таким чином виникає питання: як уберегти себе від шахраїв та відчути захищеність?

Детальніше...

 

Детальніше...З нагоди відзначення Дня Захисника України, очільник Львівської юстиції Микола Станіщук роз`яснює, яку правову допомогу може отримати захисник України:

Детальніше...

 
Детальніше...

Започаткована торік зустріч побратимів знову зібрала у внутрішньому дворику Львівської ОДА фронтових друзів.

З нагоди відзначення дня Захисника України на захід з’їхалися побратими з різних районів Львівщини, яких доля познайомила на війні.

Детальніше...

 
Детальніше...

14 жовтня, у День захисника України, в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла провели молитву за Україну та її захисників.

У Богослужінні взяли участь чисельні парафіяни та представники влади. До спільної молитви з військовими та громадськістю долучився й голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

Детальніше...

 
Детальніше...

14 жовтня, Львівщина відзначає День захисника України та 77-му річницю створення Української повстанської армії. З цієї нагоди у КЗ ЛОР «Будинок воїна» відбувся День відкритих дверей.

Привітав присутніх заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

Детальніше...

 
Детальніше...

З нагоди Дня захисника України, на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбулась урочиста посвята в ліцеїсти першокурсників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

Цього дня на вірність Україні присягнули понад 220 юнаків. Серед них – діти учасників АТО, син Героя Небесної Сотні.

Детальніше...

 
Детальніше...

З нагоди Дня захисника України та 77-ї річниці створення Української повстанської армії, 14 жовтня, керівництво області разом із громадськістю, військовими, близькими й рідними захисників Української держави вшанували Героїв, похованих на полях почесних поховань Личаківського цвинтаря. Участь  у заході взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

Спершу квіти поклали до Меморіалу невідомому вояку Української повстанської армії, де відбулось перепоховання воїнів УПА. Опісля – вшанували борців за незалежність України, котрі спочивають на полі почесних поховань № 67 та загиблих під час проведення ООС на сході України на полі почесних поховань № 76. Усі присутні виконали Державний Гімн України.

Детальніше...

 
Детальніше...

14 жовтня, у День захисника України та День створення Української Повстанської Армії на Личаківському цвинтарі перепоховали воїнів УПА. Місце поховання вояків знайшли у селі Щирець Пустомитівського району.

«Сьогодні ми, перш за все, згадуємо тих, хто ціною власного життя боронив наш спокій. Наші Герої і сьогодні стоять на сторожі наших кордонів. Кожен з нас повинен усвідомити героїзм наших захисників. Вони ризикують і щодня можуть втратити все. Дякую їм, адже вони дарують нам майбутнє. Пам’ятаймо щодня про тих людей, які захищають нашу державу», - зазначив голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

Детальніше...

 

Детальніше...Дорогі захисники України! Шановні жителі Перемишлянщини!

Щиро  вітаю вас зі святом захисника України, який ми відзначаємо у світлий день Покрови Пречистої Богородиці, із Днем Українського козацтва та  77-ю річницею Української Повстанської Армії!

Це  свято увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Це також день пам'яті та пошани тих, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності.

Напевне немає в Україні та, зокрема на Перемишлянщині, такої родини, яка б в той чи інший спосіб не долучалась до боротьби за незалежність нашої держави та захисту її цілісності.

А тому, усім Вам, шановні воїни, жителі нашого краю у цей день бажаю міцного здоров’я, менше смутку, а більше радості від життя, мирного неба, душевного спокою.

Особливим сьогоднішнє свято є для наших воїнів УПА та учасників  АТО. Тож нехай Божа Мати завжди охороняє і береже вас від бід, ворогів та неприємних несподіванок.

Вічна слава героям, що за Україну віддали своє життя! Слава Україні!


З повагою

Перший заступник голови райдержадміністрації                     Богдан Гуменюк