28 березня голова Перемишлянської райдержадміністарції В.Танчин проведе зустріч із жителями населених пунктів Брюховицької сільської ради

спілкування відбудеться у Народному домі с.Брюховичі о 15.00 год.

 

 

 

Описание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpgьнонллллллмвлиалцаицдтптуиОписание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpg

Шановні жителі Перемишлянщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, проголошений 22 січня 1919 року, увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Ця історична подія стала символом об’єднання України, символом нерозривного зв’язку між усіма поколіннями борців за волю і незалежність.

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв є і наші земляки.

Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                    В.Танчин

Детальніше...

У неділю, 2 квітня, відбудуться перші вибори десяти старост сіл Мостиської міської громади. На ці посади Мостиська міська виборча комісія зареєструвала 17 кандидатів

Детальніше...

 

Детальніше...Про  патронажні сім’ї, про посилення протипожежного режиму та запобіганню виникнення пожеж  в весняно-літній період, про виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів Другої світової війни, проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля - це перелік питань, які обговорювались у райдержадміністрації сьогодні, 22 березня, із міськими та сільськими головами.

Окрім іншого, голова райдержадміністрації В.Танчин наголосив на важливості проведення благоустрою та озеленення. А також зауважив, що міські та сільські голови особисто відповідають за проведення заходів з прибирання на підвідомчих територіях. При цьому рекомендував активізувати роботу адмінкомісій місцевих рад для впливу на порушників екологічного законодавства.

Детальніше...

 

Детальніше...

Із початку року центри зайнятості Львівщини забезпечили роботою 130 учасників АТО, 120 з яких мали статус безробітного.
За словами в. о. директора Львівського обласного центру зайнятості Оксани Іванчук, упродовж січня – лютого соціальними послугами для пошуку роботи скористалися 1973 демобілізовані військовослужбовці, у тому числі 1777 безробітних.
«Із них 1428 охоплено профорієнтаційними послугами, 141 – професійним навчанням, 41 – тимчасовою зайнятістю», – зазначила керівник центру зайнятості.
Допомогу з безробіття отримували 1289 учасників АТО. Середній розмір виплаченого їм матеріального забезпечення у лютому становив 3527 грн.

 

Детальніше...

Днями у м. Піза (Італія) завершився Кубок світу з фехтування на візках. Спортсмени зі Львівщини на змаганнях вибороли 6 призових місць.
Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Детальніше...

21 березня, під час  Міжнародного форуму «Агропорт 2017»  відбувся круглий стіл «Змінюється клімат - змінюється сільське господарство: орієнтація на Цілі Сталого Розвитку ООН», учасниками якого стали представники Міністерства аграрної політики та продовольства України,  Міністерства екології України, Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, FAO (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН), підприємства та організації  аграрної галузі.

Детальніше...

 

Детальніше...

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби :

  • головного   спеціаліста   відділу  промоції   управління   міжнародного

співробітництва та євроінтеграції департаменту (на умовах строкового договору на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку).

Вимоги до кандидатів на посади державної служби:

  • наявність вищої освіти не нижче ступеня  молодший бакалавр, бакалавр;
  • вільне володіння державною мовою;
  • професійні знання;
  • якісне виконання поставлених завдань;
  • командна робота та взаємодія;
  • технічні вміння та особистісні компетенції.

Детальніше...

 

Детальніше...

Облдержадміністрація звернеться до прем’єр-міністра України щодо невиконання доручень комісії ТЕБ і НС з боку Львівської міської ради. Із семи доручень, що стосувались рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, влада Львова не виконала жодного.

Детальніше...

 

Детальніше...21 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин разом із  головою районної ради Р.Андрусишин  та представниками структурних підрозділів РД і держустанов району спілкувались із мешканцями Корелицької сільської ради.

Детальніше...

 

Детальніше...21 березня 2017 року під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Танчина відбулось засідання Колегії райдержадміністрації. На засіданні розглянуто проекти:

-     «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Перемишлянського району на 2017 рік»;
-     «Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Перемишлянського району на 2017 – 2020 роки»;
-     районної програми «Забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезінтоксикаційною терапією на 2017 – 2020 роки»;
-     «Програми підтримки хореографії та розвитку танцювального руху серед школярів Перемишлянського району на 2017 рік».

Детальніше...

 

Правоохоронними органами Львівської області продовжуються фіксуватись випадки використання вогнепальної зброї та засобів ураження, що перебувають у нелегальному обігу. Їх можливе використання у протиправних цілях несе в собі загрозу безпеці громадян та стабільності в суспільстві, а також містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 263 КК України («Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами»), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

Детальніше...