Детальніше...

Понад тридцять тисяч декларацій з сімейними лікарями підписали жителі Перемишлянського району. Зазначимо, що  на 12 квітня  кількість підписаних декларацій   становила  80,6%  до загальної кількості населення. Серед районів області – це другий показник.

Детальніше...

 
Детальніше...

На території Турківського району Львівської області створено національний природний парк «Бойківщина». Відповідний Указ Президент України підписав 11 квітня 2019 року.

До території національного природного парку «Бойківщина» погоджено в установленому порядку включення 12 240 гектарів земель ДП «Боринське лісове господарство», ДП «Турківське лісове господарство» Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та Турківського ДЛГП «Галсільліс». 10 623 гектарів земель державної та комунальної власності надаються національному природному парку в постійне користування, у тому числі з вилученням у землекористувачів, та 1617 гектарів земель державної власності державного підприємства «Боринське лісове господарство», які включаються до території парку без вилучення.

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині відбудеться ІІ Форум професійної освіти, участь в якому візьмуть 50 закладів профтехосвіти.

Департамент економічної політики разом з департаментом освіти та науки Львівської ОДА уже напрацювали регіональне замовлення на 2019 рік.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 15 квітня, департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації за участі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Проекту технічної допомоги ЄС «Підтримка впровадження Стратегії реформування публічних закупівель/Дорожньої карти для гармонізації в Україні» організували регіональний тренінг стосовно нового законодавства про публічні закупівлі. Учасникам тренінгу розповіли про вдосконалення законодавства у сфері закупівель та узгодження його з європейськими нормами.

Нову редакцію проекту Закону України «Про публічні закупівлі» розробили фахівці Мінекономрозвитку України спільно з експертами Проекту ЄС.

Детальніше...

 
Детальніше...

Станом на сьогодні 75, 3 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями.

Про це повідомила  директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак.

Детальніше...

 

Детальніше...У районі кожний, хто постраждав від наслідків аварії на ЧАЕС отримає по 1000 грн.

Для цього у бюджеті Перемишлянського району закладено 83 тис грн.

Про це повідомила керівник Управління соціального захисту населення району Надія Жеребецька. Окрім цього зауважила, що серед районів Львівської області більше (на 20 грн) отримають лише постраждалі Радехівщини.

Нагадаємо, що цьогоріч 26 квітня минає 33 роки від трагедії, яка сталась на Чорнобильській атомній електростанції.

 
Детальніше...

Сьогодні, 15 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

В ході зустрічі сторони обмінялися думками щодо виборчого процесу в Україні, розвитку молочного бізнесу на Львівщині та зростання рівня експорту товарів Львівської області в межах угоди про зону вільної торгівлі.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні на площі біля пам’ятника Іванові Франкові відбулись урочистості з нагоди Дня Першої Пластової Присяги 2019, 107- ї річниці заснування Пласту та 30-ліття відновлення в Україні.

Участь у заході взяли близько 1500 представників Львівської округи НСОУ-Пласт та станиці Львів.

Детальніше...

 
Детальніше...

Регіональна комісія з питань надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (СОК) розпочинає прийом заявок та документів для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Фінансова підтримка сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам надається у розмірі 70 % вартості придбаного обладнання без урахування сум податку на додану вартість, але не більше ніж 3 млн грн на один обслуговуючий кооператив (Постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» (зі змінами)).

Детальніше...

 
Детальніше...

16 квітня о 16.00 в Національному  музеї у Львові ім. А. Шептицького (пр. Свободи, 20) відбудеться відкриття виставкового проекту Thesaurus Sacrarum Historiraru / “Скарбниця Священних Історія”, або Біблія в ілюстраціях фламандських майстрів XVI ст.” у межах якого буде представлено одну з найцінніших книжкових пам’яток з музейної збірки рукописів і стародруків.

“Thesaurus Sacrarum Historiarum…” (“Скарбниця Священних Історій…») (1585) – одна з перших у Європі ілюстрованих Біблій, видана у формі альбому гравюр із найважливішими сюжетами Старого та Нового Завітів. Книга репрезентує найпотужніший у Європі XVI ст. антверпенський друкарський осередок і є наймасштабнішим видавничим проектом гравера і видавця Ґерарда де Йоде (1516/17 – 1591). 

Детальніше...