Детальніше...18 квітня голова райдержадміністрації В.З.Танчин  спільно з головою районної ради Р.Б.Андрусишиним зустрілись з мешканцями Болотнянської сільської ради. На зустрічі були присутні представники органів поліції, ДСНС, управління соціального захисту райдержадміністрації, відділу Держгеокадастру у Перемишлянському районі Львівської області.

Присутні на зустрічі піднімали питання щодо об’єднання місцевих рад, ремонту доріг,  участь у мікропроектах, профілактики виникнення пожеж, заборони спалення сухої трави,  благоустрою територій, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та організованого вивезення твердих побутових відходів, утримання закладів освіти, медицини та культури.

 

Детальніше...

Інтерв’ю голови Львівської обласної державної адміністрації інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна»

Питання: Рік тому ЛОДА оприлюднила стратегію стати фабрикою Європи. Якою мірою вдається реалізувати ці задуми?

Детальніше...

 

Детальніше...

Міністерство освіти і науки України підбило підсумки фінального етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможцями від Львівської області стали 13 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та 7 студентів і курсантів вищих навчальних закладів.

Детальніше...

 

Детальніше...

У 2016 році підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства (ОУЛМГ) інвестували у придбання деревообробного обладнання 30 млн грн власних коштів.

Так, виробничі потужності оновили «Бродівське ЛГ», ДП «Радехівське ЛМГ», ДП «Сколівське ЛГ», ДП «Славське ЛГ», ДП «Турківське ЛГ»,  ДП «Рава-Руське ЛГ». Цьогоріч встановлення нового лісопереробного обладнання планується в ДП «Буське ЛГ» та ДП «Радехівське ЛМГ».

За словами начальника Львівського ОУЛМГ Анатолія Дейнеки, завдяки докорінній модернізації виробництва минулоріч підприємства переробили 164,2 тис кбм деревини, що на 10 тис кбм більше, ніж за попередній рік.

 

Детальніше...29 березня учні НВК «ЗНЗ І-ІІІст.-ДНЗ» ім.Андрія Костирки с.Костенів долучилися до проведення міжнародної акції – флешмобу «Тризуб – це Україна/ Trident is Ukraine», що був проведений з метою поширення поінформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів.
Школярі НВК разом із вчителями виклали на блакитному полотнищі символічний тризуб із колосся, що уособлювало Україну як одну з найбільших житниць Європи. Флешмоб став цікавим та пізнавальним для всіх учнів НВК с.Костенів. Він дав можливість школярам проявити креативність, висловити свою патріотичну суспільну позицію та відчути себе невід’ємною частиною світової спільноти українців.

 

Головне управління Держпраці у Львівській області наголошує на тому, що роботодавець повинен при кожній виплаті заробітної плати ознайомлювати працівника з усіма нарахуваннями та відрахуваннями, які йому проводяться.

На адресу ГУ Держпраці у Львівській області надходять звернення від мешканців Львівщини з проханням перевірити правильність нарахування заробітної плати та з'ясувати з яких складових формується їх зарплатня та скільки відсотків йде на податки. Також громадяни намагаються вияснити чи роботодавець дотримується усіх мінімальних державних гарантій в оплаті праці та чи проводить усі передбачені законодавством доплати.

Детальніше...

 

Детальніше...

Найкращі спортсмени Львівщини отримають обласні стипендії імені В’ячеслава Чорновола на загальну суму 1 мільйон 500 тисяч гривень.

Щороку, починаючи з 2005, за досягнення у галузі спорту її найкращі представники отримують стипендію. Стипендія іменна, відтак кожного року назва стипендії змінюється, в залежності від того, рік вшанування якого видатного діяча проголосили в області. Цьогоріч це В’ячеслав Чорновіл.

Гроші усім 165-м стипендіатам надійдуть уже до кінця квітня.

 

Детальніше...

Сьогодні, 18 квітня, під час апаратної наради, очільник Львівської ОДА Олег Синютка офіційно представив двох нових керівників : департаментів соціального захисту та охорони здоров'я.

Відтак, департамент охорони здоров'я очолила Ірина Микичак. Департаментом соціального захисту керуватиме Наталія Кузяк. Голова Львівської ОДА Олег Синютка уже підписав відповідні розпорядження.

 

Детальніше...

У четвер, 20 квітня, на площі навпроти головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться традиційне свято професійно-технічної освіти Львівщини «Великодні дзвони – 2017».

Детальніше...

 

Детальніше...

У Головному управлінні ДФС у Львівській області визначили ТОП – 30 найбільших платників податків до місцевих бюджетів Львівщини в І кварталі 2017 року. Варто зазначити, що в І кварталі цього року надходження до місцевих бюджетів у порівнянні з минулим роком зросли на 43% і склали 2,22 млрд грн.

Детальніше...