УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

Інформація про залишки лікарських засобів у медзакладах Перемишлянського району станом на 11.10.2019 року

 

Детальніше...

Щорічно 11 жовтня академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка відзначає День Університету. Сьогодні традиційно відбулося урочисте засідання Вченої Ради та концерт творчих колективів Університету. Урочистості традиційно розпочали виконанням «Gaudeamus».

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 11 жовтня, голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Алексом Ленартсом.

У межах зустрічі очільник Львівщини ознайомив присутніх з інвестиційним потенціалом області.

Детальніше...

 

Детальніше...

На сьогодні повністю сформований керівний склад Львівської ОДА.

У команді голови Маркіяна Мальського працює перший заступник Василь Лозинський та троє заступників – Юрій Холод, Тарас Грень та Іван Собко.

Відтак, передбачений розподіл обов'язків та функціональних повноважень між заступниками голови – хто за яку сферу відповідає і несе персональну відповідальність за стан справ на дорученій ділянці роботи.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 11 жовтня, у Перемишлянах відзначали День захисника України  та День створення УПА.

Розпочались заходи вшануванням воїнів, які загинули у роки національно-визвольних змагань та у зоні АТО.

Перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гуменюк та голова районної ради Роман Андрусишин разом із депутатом Львівської обласної ради Василем Бараном поклали квіти до могили учасників АТО А.Костирки у с.Брюховичі та В.Кінаша у с.Коросно, до могили перепохованих жертв сталінських репресій (на міському цвинтарі), до могили сотенного УПА В.Прончака, що у с.Брюховичі.

Також з нагоди свята у районному Народному домі відбулись урочистості та святковий концерт.

 

Міністерство культури, молоді та спорту (МКМС) України планує завершити реорганізацію і почати функціонувати  за новою моделлю   до 1 січня 2020 року.

Для цього Кабінет Міністрів України має встановити, що Міністерство має мінімально необхідні для функціонування ресурси і службовців.

МКМС відповідатиме за наступні сфери суспільного життя:

Детальніше...

 
Детальніше...

Уже 10 років у Львові функціонує Почесне консульство Королівства Бельгія.

Із цієї нагоди у Палаці Потоцьких відбувся урочистий прийом та святковий концерт за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Бельгії в Україні Алекса Ленартса та Почесного Консула Його Величності Короля Бельгії у м. Львові Ярослава Гарцули.

Детальніше...

 
Детальніше...

Міністерство юстиції України інформує про порядок стягнення аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон.

Як звернутися до іноземного органу для стягнення аліментів на дитину?

Детальніше...

 
Детальніше...

У понеділок, 14 жовтня, відбудеться складання Урочистої Клятви ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

Про це сьогодні, 10 жовтня, під час брифінгу повідомив Тарас Гривул, заступник начальника Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

Детальніше...

 
Детальніше...

Міжнародний економічний форум - потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних із конкурентоздатністю регіонів, їхнім стратегічним розвитком та економічним зростанням. Цьогорічний XІX Міжнародний економічний форум «Invest In Lviv Region» відбудеться 31 жовтня - 1 листопада у Львові.

Зокрема, заходи другого дня Форуму (1 листопада) пройдуть під гаслом «Експортний потенціал Львівщини в системі євроінтеграційних процесів». Відтак, учасники обговорюватимуть питання підтримки експорту на національному та регіональному рівнях, розвитку нових можливостей українського бізнесу на ринках ЄС, питання сертифікації та стандартизації, вдосконалення регуляторних механізмів в Україні та інші.

Детальніше...