07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...Сьогодні, 14 вересня,  в істотко-краєзнавчому музеї м.Перемишляни відбулась зустріч учнів дев’ятого класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім Омеляна Ковча із героями АТО Василем Кроншталем та Андрієм Боднарчуком.

Обидва воїни розповідали про воєнні будні, зокрема відзначали, що відразу після мобілізації було важко і з побутом, і з харчуванням, і в бою. Але згодом відчули допомогу волонтерів та штабу - одержували продукти, одяг, зброю.

Як відзначив Василь Кроншталь, війна об’єднала українців, адже волонтери прибували із усієї України і допомагали всім, незалежно звідкіля ми були.

На завершення заходу гості закликали дітей бути чесними, любити свій рідний край, робити все, аби об’єднувати, а не роз’єднувати народ.

Після хвилини мовчання, учні подякували воїнам за розповіді та вручили квіти.

 
Детальніше...

Унаслідок несприятливих погодних умов, зокрема поривів вітру від 18 до 22 м/с, станом на 15:00 год 14 вересня без електропостачання залишилось 42 населені пункти.

Відтак, 33 повністю та 9 частково у семи районах області, а також окремі вулиці в м. Львові.

За даними ПрАТ “Львівобленерго” знеструмлено 11 ПЛ 6-10 кВ та 147 ТП 6-10/0.4 кВ.

До відновлення енергопостачання залучили 12 бригад ПрАТ “Львівобленерго” у складі 58 осіб та 15 одиниць техніки.

 
Детальніше...

Сьогодні, 14 вересня, на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти за реалізацію вугільної продукції у сумі 3 млн гривень.

Цей фінансовий ресурс у повному обсязі скерували на виплату заробітної плати гірникам.

Як повідомили у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, завдяки цим коштам шахтарям виплатили 35 % зарплати за серпень.

 
Детальніше...

У серпні 2017 року від підприємств, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ДФС, надійшло 256 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 29 мільйонів гривень більше ніж було заплановано.

Всього з початку 2017 року великий бізнес Західного регіону перерахував на спеціальний рахунок Держказначейства 1 млрд. 920 мільйонів гривень єдиного внеску. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на  590 млн. гривень.

 
Детальніше...

Сьогодні, 14 вересня, у межах 24-го Форуму видавців презентували першу посмертну книгу Івана Низового «Ніхто наді мною не пан» видавництва «Український пріоритет».

Збірку Івана Низового можна придбати на Форумі видавців на стенді № 319.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 14 вересня, відбудеться церемонія нагородження «Найкраща книжка Форуму видавців– 2017».

Урочиста церемонія відбудеться у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Детальніше...

 
Детальніше...

Україна має намір і далі поглиблювати співробітництво з Європейським Союзом задля розвитку держави та в подальшому – набуття членства в ЄС. Про це Президент Петро Порошенко заявив під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу у Києві.

Детальніше...

 
Детальніше...

У п’ятницю, 15 вересня, стартує II Форум національно-культурних товариств Львівщини «Разом у Незалежній Україні. Цьогоріч вперше учасниками заходу стануть гості із Литви та Польщі. Складовою частиною Форуму буде перший транскордонний фольклорний фестиваль «ORNAMENTY FEST».

У межах форуму відбудеться низка різноманітних заходів. Зокрема, круглий стіл за участі представників дипломатичних установ, науковців, керівників всеукраїнських організацій та національно-культурних товариств Львівщини, святкова хода та концертна програма.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні на Львівщині підписали декларацію намірів співпраці між Міністерством молоді та спорту України, Львівською облдержадміністрацією та Львівською облрадою задля створення передумов для підвищення якості та формування здорового способу життя серед сільської молоді Львівщини.

Відтак, підписи під документом поставили міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Детальніше...

 
Детальніше...

З  метою розвитку місцевих товаровиробників та збільшення обсягів реалізації їх продукції, у Львівській області триває акція "Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині". За сім місяців 2017 року приріст роздрібного товарообігу по всіх торгівельних мережах Львівської області склав 9,5 %.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Детальніше...