Інформація про залишки лікарських засобів станом на 09.08.2019 року

 
Детальніше...

23 серпня у монастирі св. Онуфрія в с. Лаврів Старосамбірського району розпочнеться Літня школа іконопису. Школа триватиме до 30 серпня.

До участі у мистецько-іконописному таборі запрошуються підлітки 12-15 років.

Детальніше...

 
Детальніше...

У Львівській ОДА відбулась робоча нарада щодо незаконних врізок в нафтопровід «Дружба» Акціонерного товариства «Укртранснафта», в межах якої представники правоохоронних структур та виконавчої влади напрацювали механізми протидії злочинним діям.

Нарада відбулась під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Романа Филипіва.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 9 серпня, голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський зустрівся з бронзовими призерами чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное Сергієм Нагорним та Юрієм Зубом, а також із Заслуженим тренером України - тренером Львівського училища фізичної культури Наталією Поцюрко.

Очільник області подякував спортсменам за їх внесок у розвиток веслувального спорту, а також побажав нових перемог.

Детальніше...

 
Детальніше...

За ініціативи голови Львівської облдержадміністрації Маркіяна Мальського, 8 серпня, відбулась зустріч зацікавлених сторін щодо перспектив будівництва механіко-біологічного комплексу з перезавантаження та переробки твердих побутових відходів у місті Львові на вулиці Пластовій.

Відповідно до порядку денного розглянуто питання перспектив реалізації проекту будівництва механіко-біологічного комплексу, його законності, а також обговорено екологічну та санітарну ситуацію на території планового будівництва.

Детальніше...

 

Детальніше...Головними розпорядниками коштів Перемишлянського району через електронну систему «Prozorro» були здійснені ряд державних закупівель:

Відділ освіти Перемишлянської РДА – 20 закупівель, сума економії становить – 107,064 тис.грн.

КП Перемишлянська ЦРЛ – 104 закупівлі, сума економії становить – 860,639 тис.грн.

Детальніше...

 
Детальніше...

Служба експортера департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації про торгову місію до Німеччини виробників органічної та конвенційної продукції.

З 9 по 13 вересня уже вчетверте відбудеться конференція «Sourcing Trends», присвячена органічній та конвенційній продукції.

Детальніше...

 
Детальніше...

Головне управління Держпраці у Львівській області закликає суб’єктів господарювання деревообробної галузі неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства про працю та охорону праці.

З метою збереження життя та здоров’я працівників, попередження нещасних випадків та забезпечення успішного функціонування підприємства необхідно пам'ятати:

Детальніше...

 
Детальніше...

Вже традиційно районами та містами області «мандрують» ярмарки «Добрі традиції Галичини». Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Учасниками ярмарку є сільськогосподарські підприємства, підприємства харчової промисловості, фермерські господарства.

Детальніше...

 
Детальніше...

23-25 жовтня відбудеться ІІІ Міжнародну конференцію "Водопостачання  і водовідведення: проектування, будівництво, експлуатація, моніторинг ".

Детальніша інформація на сайті конференції.

Детальніше...