21 лютого 2017 р.

 

Голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин спілкуватиметься із мешканцями населених пунктів Липовецької сільскої ради.

Зустріч відбудеться о 15.00 год у приміщенні сільської ради

 

Описание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpgьнонллллллмвлиалцаицдтптуиОписание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpg

Шановні жителі Перемишлянщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, проголошений 22 січня 1919 року, увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Ця історична подія стала символом об’єднання України, символом нерозривного зв’язку між усіма поколіннями борців за волю і незалежність.

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв є і наші земляки.

Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                    В.Танчин

В Україні придумали, як без грошей допомагати дітям з інтернатів.

"Дружба важливіша за цукерки" - наставництво для дітей з інтернатів починає рух по всій Україні 104 000 українських дітей знаходиться в закладах інституційного догляду. Вони забезпечені основним – держава виділяє на їх утримання відповідний бюджет, також матеріально їх підтримують спонсори та благодійні фонди. Ключова проблема дітей з інтернатів – соціалізація.

Детальніше...

 
Детальніше...

У середу, 9 лютого, на базі Червоноградського вищого професійного училища № 11 урочисто відкрили навчально-практичний центр сучасних швейних технологій і дизайну. У новоствореному центрі зможуть навчатися учні професійно-технічних навчальних закладів швейного профілю.

Про це повідомили у департаменті освіти і науки ЛОДА.

Детальніше...

 
Детальніше...

На території Львівської області минулого року виникло 1524 пожежі в екосистемах. На їх гасіння понад 2000 разів залучали пожежно-рятувальну техніку. Про це під час звіту про виконану роботу розповів в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА Олександр Харчук.

За його словами, 29  пожеж виникли на сміттєзвалищах, загальною площею 4,2 га (Жидачівський район – 3, 5 га, Жовківський район – 0,32 га, м.Стрий – 0,18 га). Також зафіксовано 326 випадків горіння торфу на загальній площі 91,9 га (Пустомитівський та Яворівський райони – по 20,8 га, Золочівський район - 19,1 га) та 1160 випадків пожеж на відкритих ділянках місцевості на загальній площі 268,5 га (Пустомитівський район – 189 випадків на площі 56 га, Золочівський район – 83 випадки на площі 25,3 га, Кам'янка-Бузький район – 83 випадки на площі 17,6 га, Яворівський район – 77 випадків на площі 28,8).

Детальніше...

 
Детальніше...

У середу, 22 лютого, у Львові (у готелі “Жорж”) відбудеться конференція "Розвиток Німецько-української економічної співпраці на Західній Україні", під час якої презентують новостворену Німецько-Українську промислово-торговельну палату.

Про це повідомляють в управлінні інвестиційної політики департаменту економічної політики облдержадміністрації.

Детальніше...

 
Детальніше...

У січні  великий бізнес Західного регіону, що перебуває на обліку в Львівському управлінні Офісу великих платників податків ДФС, перерахував до загального фонду державного бюджету 479 млн грн. Ця сума на 23,5 млн грн перевищує доведений індикативний показник.

У розрізі основних податків до скарбнички країни надійшло, зокрема: ПДВ – 346 млн грн, акцизного податку – 105 млн грн, військового збору – 15 млн грн.

 
Детальніше...

Сьогодні, 10 лютого, виповнюється 7 років від дня заснування національного природного парку (НПП) "Північне Поділля". Він створений у 2010 році для збереження особливої цінності загальноєвропейського масштабу – букових лісів, північно-східна межа ареалу яких проходить у межах Львівщини.

Про це повідомляють у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Детальніше...

 
Детальніше...

На території Львівської області інвестори мають намір збудувати індустріальний парк. Проект планують реалізувати на землях промисловості площею близько 20 гектарів.

Про це йшлось 10 лютого на зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки із директором ТзОВ "НІСА Девелопмент" Тарасом Ястремським.

Детальніше...

 

Детальніше...З метою поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху, популяризації здорового способу життя 9 лютого 2017 року відбувся районний спортивно-масовий захід для дітей та підлітків «Олімпійське лелечення» в НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни, Детальніше...яка є школою олімпійської освіти. Даний захід є комплексним і включає презентацію команди, спортивну та культурно-освітню частини. Перемогу у  змаганнях здобули НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни – І місце, Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Омеляна Ковча – ІІ місце, Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко– ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами, а команда, яка здобула перше місце одержала в подарунок м’яч та буде представляти Перемишлянський район в обласному етапі змагань.

 
Детальніше...

Понад 500 вихованців львівських ДЮСШ долучилися до світового флешмобу "22 PushupChallange": юні спортсмени одночасно 22 рази відтиснулися від підлоги. Взяли участь у флешмобі й працівники управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, зокрема, відтиснувся від підлоги й начальник управління, майстер спорту з веслування Юрій Майборода.

Захід відбувся в манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у місті Львові.

Детальніше...

 
Детальніше...

Днями спеціалісти департаменту освіти і науки ЛОДА обговорили із керівниками двадцяти двох ОТГ процес створення та функціонування належних органів управління освітою. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Під час круглого столу його учасники зокрема, окреслили основні підходи та функції управління освітою в ОТГ. Важливими елементом реалізації Дорожньої карти стали пропозиції придбання і ефективного використання необхідної матеріальної бази закладами. Керівники ОТГ отримали рекомендації проаналізувати свою систему освіти, організаційні структури, методичні об’єднання або центри, атестаційні питання, проблеми придбання автобусів та питань ефективного використання субвенцій.

Детальніше...