Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

Детальніше...

У 2017 році на «гарячу лінію» області 112 надійшли звернення мешканців міста Львова, які міська влада Львова досі не розглянула.

Детальніше...

 

Детальніше...

За підсумками аудиту земель сільськогосподарського призначення органи місцевого самоврядування вже подали до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області 1178 клопотань на включення вільних земельних ділянок державної форми власності для виставлення на аукціон. З них 488 ділянок Держгеокадастр вже включив до переліку. Права на 79 ділянок продали на земельних торгах, в переліку ще 409 ділянок, які готові до продажу прав оренди на них на земельних торгах.

Детальніше...

 

Детальніше...

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про Вищий антикорупційний суд».

Глава держави зауважив, що 11 червня є історичним днем для України – минулого року у цей день було запроваджено безвіз ЄС для українців, а сьогодні підписує цей Закон у присутності майбутніх та діючих лідерів, студентів Української академії лідерства.

Детальніше...

 

Детальніше...

У середу, 13 червня, о 17.00 год  Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Р.Іваничука запрошує на творчу зустріч із гумористом Тарасом Стадницьким (більше відомим  як Володька з команди «V.I.P. Тернопіль»).

Детальніше...

 

Детальніше...

Цьогоріч на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО (ООС), членів їхніх сімей, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні, із передбачених 27,1 млн грн з обласного бюджету спрямували вже 5,5 млн гривень.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 11 червня, відбулось відкриття центру з надання послуг у сфері ДРАЦС м. Львова європейського зразка.

Участь у відкритті взяли голова Львівської ОДА Олег Синютка, Міністр юстиції Павло Петренко та Народний депутат, Представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко.

Детальніше...

 

Головними розпорядниками коштів Перемишлянського району через електронну систему «Prozorro» станом на 01 червня 2018 року були здійснені ряд державних закупівель:

-         Відділ освіти Перемишлянської РДА – 24 закупівлі, сума економії становить – 145,709 тис. грн.

-         КП Перемишлянська ЦРЛ - 27 закупівель, сума економії становить – 256,654 тис. грн.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 11 червня, на вулиці Костомарова 1-3 запрацював інноваційний правовий клуб «PRAVOKATOR» - онлайн-платформа правового консультування громадян .

Новий клуб покликаний стати майданчиком для правників та громадянського суспільства з рівним доступом для правової спільноти та місцевих громад.

Детальніше...

 

Детальніше...

До Адміністрації Президента України надійшов Закон України «Про Вищий антикорупційний суд», який був ініційований Главою держави та підтриманий 315 депутатами Верховної Ради 7 червня.

Документ готується до підписання Президентом.

 

Детальніше...За інформацією Перемишлянської ЦРЛ станом на сьогодні 6170 осіб уклали декларації із медиками району.

По кількості декларацій лідером є Перемишлянська районна лікарня - 2326. З медиками Бірської районної лікарні укладено 1476 угод.

995 жителів району знайшли свого лікаря в Романівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

У Свірзькій амбулаторії зареєстровано 910 угод. Повільно справи просуваються в Іванівській (300 декларацій) та Дунаївській (163) амбулаторіях загальної практики сімейної медицини.