Детальніше...

23 серпня у монастирі св. Онуфрія в с. Лаврів Старосамбірського району розпочнеться Літня школа іконопису. Школа триватиме до 30 серпня.

До участі у мистецько-іконописному таборі запрошуються підлітки 12-15 років.

Детальніше...

 
Детальніше...

У Львівській ОДА відбулась робоча нарада щодо незаконних врізок в нафтопровід «Дружба» Акціонерного товариства «Укртранснафта», в межах якої представники правоохоронних структур та виконавчої влади напрацювали механізми протидії злочинним діям.

Нарада відбулась під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Романа Филипіва.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 9 серпня, голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський зустрівся з бронзовими призерами чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное Сергієм Нагорним та Юрієм Зубом, а також із Заслуженим тренером України - тренером Львівського училища фізичної культури Наталією Поцюрко.

Очільник області подякував спортсменам за їх внесок у розвиток веслувального спорту, а також побажав нових перемог.

Детальніше...

 
Детальніше...

За ініціативи голови Львівської облдержадміністрації Маркіяна Мальського, 8 серпня, відбулась зустріч зацікавлених сторін щодо перспектив будівництва механіко-біологічного комплексу з перезавантаження та переробки твердих побутових відходів у місті Львові на вулиці Пластовій.

Відповідно до порядку денного розглянуто питання перспектив реалізації проекту будівництва механіко-біологічного комплексу, його законності, а також обговорено екологічну та санітарну ситуацію на території планового будівництва.

Детальніше...

 

Детальніше...Головними розпорядниками коштів Перемишлянського району через електронну систему «Prozorro» були здійснені ряд державних закупівель:

Відділ освіти Перемишлянської РДА – 20 закупівель, сума економії становить – 107,064 тис.грн.

КП Перемишлянська ЦРЛ – 104 закупівлі, сума економії становить – 860,639 тис.грн.

Детальніше...

 
Детальніше...

Служба експортера департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації про торгову місію до Німеччини виробників органічної та конвенційної продукції.

З 9 по 13 вересня уже вчетверте відбудеться конференція «Sourcing Trends», присвячена органічній та конвенційній продукції.

Детальніше...

 
Детальніше...

Головне управління Держпраці у Львівській області закликає суб’єктів господарювання деревообробної галузі неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства про працю та охорону праці.

З метою збереження життя та здоров’я працівників, попередження нещасних випадків та забезпечення успішного функціонування підприємства необхідно пам'ятати:

Детальніше...

 
Детальніше...

Вже традиційно районами та містами області «мандрують» ярмарки «Добрі традиції Галичини». Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Учасниками ярмарку є сільськогосподарські підприємства, підприємства харчової промисловості, фермерські господарства.

Детальніше...

 
Детальніше...

23-25 жовтня відбудеться ІІІ Міжнародну конференцію "Водопостачання  і водовідведення: проектування, будівництво, експлуатація, моніторинг ".

Детальніша інформація на сайті конференції.

Детальніше...

 

Детальніше...Упродовж декількох днів проводиться комісійне обстеження закладів освіти району щодо готовності їх до нового навчального року.

Відзначимо, що дана комісія, яку очолює заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І. Шалапський, утворена та діє згідно розпорядження голови РДА № 216 від 30 липня поточного року.

Детальніше...