УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

Детальніше...Головними розпорядниками коштів Перемишлянського району упродовж дев'яти місяців поточного року через електронну систему «Prozorro» були здійснені ряд державних закупівель:

-         Відділ освіти Перемишлянської РДА – 21 закупівля, сума економії становить 109,036 тис.грн.

-         КП Перемишлянська ЦРЛ – 104 закупівлі, сума економії становить 860,639 тис.грн.

-         Перемишлянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 3 закупівлі, сума економії становить 19,0 тис. грн.

-         Перемишлянська районна рада – 2 закупівлі, сума економії становить 278,688 тис.грн.

-         Відділ культури Перемишлянської РДА – 2 закупівлі, сума економії становить 355,126 тис.грн.

Разом проведено 132 закупівлі, сума економії становить 1622,489 тис.грн.

 

Детальніше...Сьогодні, 10 жовтня, відбулась XXXIV позачергова сесія VII скликання Перемишлянської районної ради.

Окрім фінансових, господарських питань (порядок денний див. нижче) та інформації керівників прокуратури і районного відділу поліції, обговорювались заяви Львівської обласної ради. Депутати висловили свою позицію та підтримали заяви щодо «формули Штайнмайєра», продовження мораторію на продаж землі та щодо невідведення військ у зоні ООС.

Детальніше...

 
Детальніше...

В адміністративній будівлі Сколівського лісгоспу відбулося засідання круглого столу із охорони лісу від незаконних рубань та порушень природоохоронного законодавства.

Проведено аналіз роботи державної лісової охорони Сколівського лісгоспу за останні три роки, спільні дії органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів. Результатом роботи є незначна кількість скоєння незаконних рубок, так у 2019 році виявлено 12 випадків кубомасою 10 м.кубічних незаконних рубок скоєних населенням сіл району з метою забезпечення себе паливними дровами.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 10 жовтня, у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львова стартував Всеукраїнський семінар-практикум із позашкілля.

Захід відбувся з нагоди відзначення 80-ої річниці заснування перших закладів позашкільної освіти у Галичині.

Детальніше...

 

Детальніше...

У понеділок, 14 жовтня, у День захисника України та День створення Української повстанської армії на Личаківському цвинтарі перепоховають воїнів УПА.

Місце поховання вояків знайшли у селі Щирець Пустомитівського району.

Детальніше...

 
Детальніше...

В обласній державній адміністрації відбулося засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у Львівській області на 2018-2020 роки.

Засідання Комісії відкрив заступник голови облдержадміністрації Юрій Холод, який зазначив, що на квартирних обліках у Львівській області перебуває 308 дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. З них 94 дитини  віком до 18 років, 214 осіб віком до 23 років.

Детальніше...

 
Детальніше...

Про це сьогодні, 10 жовтня, під час брифінгу, проінформував директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Андрій Ковальський.

Так, о 9.00, у суботу, 14 жовтня, до меморіалу невідомому вояку УПА, поруч із Личаківським кладовищем, представники влади та громадськості покладуть квіти. Відбудеться проведення чину перепоховання воїнів УПА.

Детальніше...

 
Детальніше...

11-13 жовтня, у с. Зашків, Жовківського району, відбудеться вишкільний табір «Зашків». Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

У межах проєкту учасників навчатимуть як таборитися, жити в польових умовах та піклуватись про себе. Також молодь вчитиме та співатиме патріотичні  пісні біля ватри.

Детальніше...

 
Детальніше...

14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці,  Львівщина урочисто святкуватиме День Захисника України та відзначить 77-річчя створення УПА.

Про це сьогодні, 10 жовтня, у межах брифінгу повідомив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Андрій Ковальський.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівський обласний молодіжний центр за підтримки Львівської обласної державної адміністрації організовують форум можливостей #Не_формат, який відбудеться 26 жовтня у м. Львів на території Львівського палацу мистецтв (вул. Коперника, 17).

Форум покликаний відкрити можливості для молоді Львівщини та сприяти позитивним змінам у суспільстві. Основною метою є мотивація та активізація молоді Львівської області до створення власних ініціатив, які у майбутньому позитивно вплинуть на громади. Орієнтовна кількість учасників – 300.

Детальніше...