Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

23 жовтня керівники району проведуть зустріч із мешканцями населених пунктів Станимирської сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщенні Станимирського Народного дому

 

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 12 жовтня, у храмі св..Володимира та блжмч Омеляна Ковча отець-декан Ігор Барбуляк відслужив молитву за Україну та її захисників.

У спільній молитві взяли участь керівники району, працівники райдержадміністрації районної ради, держустанов представники депутатського корпусу, громадськість міста.

Опісля, голова райдержадміністрації В.Танчин разом із головою районної ради Р.Андрусишиним поклали квіти до могил учасників національно-визвольної боротьби, що м.Перемишлянт, та могили учасника АТО А.Костирки у с.Брюховичі і В.Кінаша у с.Коросно

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 12 жовтня, в історико-країзнавчому музеї м.Перемишляни відбулась виставка студентських робіт Бродівського педагогічного коледжу ім.Маркіяна Шашкевича «Тарас Шевченко – художник. Погляд з ХХІ століття»

Захід відвідав голова Перемишлянсьої райдержадміністрації В.Танчин, голова районної ради Р.Андрусишщин та заступник голови райради Т.Мартиняк.

Окрім цього, викладач-методист коледжу І.Ошурко разом із вчителями трудового навчання шкіл району провів семінар практикум щодо занять із трудового навчання та технологій у контексті Нової української школи.

Опісля, відбувся майстер-клас із художньої різьби.

 

Детальніше...Сьогодні, 11 жовтня депутати Перемишлянської районної ради прийняли рішення про виділення субвенції у сумі 520600,00 грн обласному бюджету  на співфінансування будівництва амбулаторії групової практики у с.Брюховичі Перемишлянського району.

Загальна вартість приміщення з медичним обладнанням та санітарним транспортом становить 5 млн грн..

Зауважимо, що земельну ділянку під амбулаторію Брюховицька сільська рада вже виділила

 

Детальніше...Голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин взяв участь у засіданні ХХVII сесії VIІ скликання Перемишлянської районної ради, яка відбулась 11 жовтня.

Окрім порядку денного, у якому було майже 30 питань, депутати за участі перевізника М.Гаца обговорили питання пільгового перевезення пасажирів, заслухали представників громади с.Під’ярків щодо відкриття дитячого садочка у приміщенні місцевої школи, та вирішували питання фінансування КП «Радехів – радіо», яке має намір вести радіомовлення на території району.

 

Детальніше...Депутати Перемишлянської районної ради сьогодні, 11 жовтня, під час чергового засідання сесії затвердили список кандидатур до складу Госпітальної ради Львівського госпітального округу від КП Перемишлянська центральна районна  лікарня.

Відтак, у складі Госпітальної ради Львівського госпітального округу працюватимуть: Талаш Лідія Іванівна - заступник головного лікаря із лікувальної роботи Перемишлянської центральної лікарні та Донцова Ірина Євгенівна - завідувач поліклінікою Бібрської районної лікарні.

Нагадаємо, що на Львівщині діятиме оди госпітальний округ - Львівський.

 
Детальніше...

У п`ятницю, 12 жовтня, у селі Давидові відбудеться «Форум громад», участь в якому візьмуть представники об’єднаних територіальних громад Львівщини та інших областей України, представники влади, політики, експерти, науковці.

Запланований захід стане платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем, а також перспектив у громадах Львівської області у зв’язку з процесом децентралізації. Основною метою форуму є посилення ролі місцевого самоврядування у розвитку держави, формування позитивного іміджу громад, створення передумов культурного співробітництва та зміцнення контактів між мешканцями.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 11 жовтня, відзначають День Львівського національного університету імені Івана Франка. З цієї нагоди у навчальному закладі відбулось урочисте засідання Вченої ради.

Привітав викладачів та студентів голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 
Детальніше...

Освячення Будинку Воїна, зустріч побратимів, марш центральними вулицями Львова та реконструкція бою між УПА та НКВС – усе це організують до свята Покрови, Дня захисника України та Свята українського козацтва, які відзначатимуть 14 жовтня.

Окрім цього, в усіх храмах області відбудеться Молебень за Україну, а на Личаківському кладовищі перепоховають воїнів Української Повстанської Армії та вшанують Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

Детальніше...

 
Детальніше...

Напередодні Дня Захисника України у Буському районі на Львівщині освятили вишиванки-обереги. Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Кожна сорочка вишита індивідуальними та особливими орнаментами.

Детальніше...

 
Детальніше...

У День захисника України, 14 жовтня, у районах області школярі даруватимуть воїнам листівки, виготовлені власноруч.

“Українські воїни є прикладом мужності, відваги і незламного духу, і ми вдячні їм за це. Сьогодні в школах проводять патріотичні уроки, бо важливо, щоб молодь знала свою історію та героїв. Учні 14 жовтня привітають українських захисників і подарують їм листівки, створені самостійно”, - зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Детальніше...