УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

Детальніше...

Фірма ТЗОВ «Дорожні знаки» розпочала встановлення ознакувальних таблиць з виправленим перекладом.

Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...09 жовтня Громадська рада при Перемишлянській райдержадміністрації провела чергове засідання. Члени ради заслухали Танасієнка Р.В. - начальника відділу освіти, Гавінську О.М. – начальника відділу культури, Лівого Б.В. – головного лікаря ЦРЛ про стан готовності закладів освіти, культури, медицини до опалювального сезону.

Детальніше...

 

Детальніше...До загального фонду районного бюджету за січень-вересень 2019 року надійшло 45317,0 тис.грн податків, зборів і неподаткових платежів, що становить 105,6% до плану. Річне виконання склало 71,8 відсотка.

Найбільша питома вага в надходженнях до загального фонду районного бюджету належить податку на  доходи фізичних осіб (97,8%). За 9-ть місяців 2019 року зазначеного податку надійшло в сумі 44307.8тис.грн, що становить 104.9 % до плану.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 9 жовтня, на Львівщині стартував традиційний щорічний Осінній Будівельний форум.

Участь в урочистому відкритті взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині зареєстровано 16 суб’єктів насінництва та розсадництва, у яких можна придбати сертифіковане насіння сільськогосподарських рослин та саджанці вітчизняної та зарубіжної селекції вітчизняного виробництва.

Водночас для фермерських господарств, які закупляють насіння у сертифікованих суб’єктів насінництва та розсадництва у 2019 році, передбачена фінансова підтримка з державного бюджету, а саме відшкодування за закуплене у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин українського виробництва в розмірі 80 відсотків вартості насіння (без ПДВ), але не більше 80 000 гривень на одне господарство.

Детальніше...

 
Детальніше...

У Кам’янка-Бузькому районі, в селі Товмач, на території спортивно-стрілецького комплексу «Карабін», 10 жовтня відбудеться чемпіонат Львівської області зі швидкісної тактичної стрільби серед резервістів та сил територіальної оборони.

Захід присвячений Дню захисника України та святу Покрови Пресвятої Богородиці. Метою заходу є популяризація стрілецьких видів спорту та динамічних видів стрільби, систематичний обмін практичний досвідом в галузі вогневої підготовки серед військовослужбовців та резервістів, військово-патріотичне виховання громадян.

Детальніше...

 
Детальніше...

1 жовтня 2019 року Міністерством аграрної політики та продовольства України затверджено розподіл коштів, передбачених для надання фізичним особам спеціальної бюджетної дотації за вирощування  молодняка великої рогатої худоби в період з 1 травня 2019 до 1 вересня 2019 року.

Фінансову підтримку за поданими документами на 1 вересня  поточного року отримають 7,2 тис. фізичних осіб, які в своїх господарствах утримують 10,2 тис. гол. молодняка ВРХ. Загальна сума дотації складає – 9,9 млн. гривень.

Детальніше...

 

Детальніше...В інтерв’ю для видання «Обозреватель», саме перед початком опалювального сезону, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив дієві інструменти з енергоефективності для кожної громади, зокрема:

Детальніше...

 
Детальніше...

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський зустрівся із делегацією проекту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики», аби напрацювати шляхи подальшої співпраці.

У межах зустрічі перший заступник ознайомив гостей із потенціалом регіону в агропромисловій галузі, із результатом уже реалізованих проектів та про відсоток фінансування сектору в обласному бюджеті, а також із успіхами реформи децентралізації та її наслідками для розвитку громад.

Детальніше...

 
Детальніше...

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко зустрівся із керівниками органів управління освітою області.

У межах зустрічі порушили  питання використання освітньої субвенції та виплати зарплати освітянам області.

Детальніше...