Детальніше...

З Львівщини лави Збройних Сил України поповнили близько сорока офіцерів запасу.

Призвані військовослужбовці впродовж трьох місяців проходитимуть підготовку при вищих військових навчальних закладах Києва, Львова,Одеси та Харкова. Після завершення курсів підвищення кваліфікації вони будуть розподілені у військові частини Збройних Сил України.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сектор з просування експорту Львівської обласної державної адміністрації запрошує компанії Львівщини взяти участь у торговій місії до Королівства Бельгія, яка відбудеться з 24 по 27 червня 2019 року.

Програмою передбачено:

зустрічі в форматі B2B/B2G;

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 4 червня, на стадіоні Перемишлянської загальноосвітньої школи-гімназії відбулися районні  велозмагання  до Дня захисту дітей. Захід проходив під гаслом «Ми діти козацького роду. Організатори - Перемишлянська райдержадміністрація та РЦСССДМ. Основною метою таких змагань є сприяння національно-патріотичному розвитку дітей та молоді, організація змістовного дозвілля, популяризація здорового способу життя, профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 4 червня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулось обговорення результатів дослідження «Молодіжна політика та аналіз стану інтеграційних процесів.Налагодження механізмів активної співпраці студентської молоді з числа внутрішньо переміщених осіб, студентів з тимчасово окупованих територій і місцевого молодіжного середовища у Львові та Львівській області».

Зокрема, участь у дослідженні взяли 23 стейкхолдера (державні службовці, сутденти, представники молодіжних громадських організацій, вищих навчальних закладів, бізнесу тощо).

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 4 червня, в Києві розпочала роботу ХХХІ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2019».

Урочисте відкриття виставки відбулось за участі  першого віце-прем'єр міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої та заступника міністра аграрної політики та продовольства України Володимира Топчія.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 4 червня, у Львівській ОДА під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського відбулась організаційна нарада щодо проведення фестивалю «Зашків – джерело Духу».

«На першому місці під час проведення фестивалю повинна бути безпека. Це, зокрема, пожежна, харчова, дорожня, медична сфери. Також важливо залучити максимальну кількість людей до участі у фестивалі, щоб продемонструвати, що наша молодь може цікаво і корисно відпочивати без алкоголю та інших речей згубних для здоров’я», - зазначив Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 4 червня, за адресою вул. Чупринки, 71 у місті Львові, відкрили Центр оформлення документів № 1 Львівського міського управління Державної міграційної служби.

Однією з перших ознайомилась із послугами Центру керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

Детальніше...

 

За існуючих помірних температур та надмірної вологості повітря у червні місяці складуться сприятливі умови для розвитку та поширення шкідників і хвороб різної етіології у посівах сільськогосподарських культур. При настанні нестійких погодних умов, поряд з порушенням системи сівозмін, агротехніки та заходів вирощування й захисту сільськогосподарських культур, існуватиме загроза фітосанітарному стану посівів внаслідок виникнення спалахів підвищеної шкідливості фітофагів та збудників хвороб рослин. Моніторинг фітосанітарного стану сільськогосподарських рослин матиме важливе значення у регулюванні чисельності шкідливих організмів та своєчасному застосуванні засобів захисту рослин.

Детальніше...

 

Детальніше...У сучасних умовах основними формами трудової дiяльностi неповнолiтнiх є:

– праця учнiв загальноосвiтнiх шкiл iз виробничим навчанням, а також у вiльний вiд навчання час (у перiод канiкул тощо);

– праця учнiв професiйно-технiчних i середнiх спецiальних навчальних закла-дiв у процесi навчання;

– праця неповнолiтнiх на пiдприємствах та органiзацiях.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні у Львівському історичному музеї. відбудеться відкриття виставки  «Львів: подорож у середні віки»

Початок о 14.00 год.

Виставка побудована на матеріалах археологічних розкопок, які проводили на теренах Львова у 1999-2013 роках працівники Науково-дослідного центру «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України. До уваги відвідувачів - понад 500 артефактів.

Детальніше...