Детальніше...

Управління енергозбереження департаменту ПЕК та енергозбереження Львівської  облдержадміністрації  інформує, що станом на 1 серпня у Львівській області  встановлено 572  генеруючі установки приватних домогосподарств, які виробляють електричну енергію з енергії сонячного випромінювання. Загальна  встановлена потужність  генеруючих установок становить 11,3 МВт.

Лише у липні цього року 51 приватне  домогосподарство області  оформило документи на «зелений»  тариф для електроенергії, яка вироблятиметься  генеруючими установками загальною потужністю 1,25 МВт. Середня потужність встановленої сонячної електростанції становить 24,5 кВт.

Детальніше...

 
Детальніше...

Створення та реалізацію проекту електронного врядування у області обговорювали під час наради під головуванням очільника Львівщини Маркіяна Мальського сьогодні, 7 серпня.

У Львівській області планують впровадити низку е-послуг у сфері медицини, освіти, соціальній сфері, аналітиці діяльності керівництва, тощо.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 7 серпня, відбулась робоча зустріч голови райдержадміністрації Володимира Танчина з організатором фестивалю «Медова Забава»  Степаном Микитівим.

Детальніше...

 
Детальніше...

6 серпня Президент України Володимир Зеленський підписав Закон про внесення змін до статті 9-1 Закону України  "Про альтернативні джерела енергії" щодо врегулювання питання генерації електричної енергії приватними домогосподарствами.

Зміни дозволяють застосовувати "зелений" тариф для електроенергії, яку виробляють приватні сонячні електростанції потужністю до 30 кВт, а також скасовують обов’язкову  умову щодо розміщення таких установок виключно на дахах або фасадах будівель чи інших капітальних спорудах.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 7 серпня, Львівська ОДА, Львівська обласна рада та Акціонерне товариство «Укртранснафта» підписали угоду про співробітництво щодо розвитку соціальної інфраструктури населених пунктів Львівської області.

Меморандум передбачає фінансування соціальних проектів на 2019 рік. Зокрема, це проекти з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання об’єктів соціальної та дорожньої інфраструктури населених пунктів Львівської області, які сприятимуть розвитку нафтогазової галузі на території області та підвищення енергетичної безпеки України в цілому.

Детальніше...

 
Детальніше...

З 11 по 16 серпня 2019 року на Львівщині відбуватиметься духовно-патріотичний табір "Гуркало - 2019". Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Цьогорічний табір буде присвячений Героям ОУН. Відтак, на учасників чекають цікаві тренінги та лекції, змагання з пейнтболу та нові знання, підйом на гору Параску, перегляд фільмів, ватра та, звичайно, катехизація та участь у щоденній молитві.

Детальніше...

 
Детальніше...

З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки», який визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі.

Мета проекту — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у 30 країнах.

Детальніше...

 
Детальніше...

Професійне свято - День пасічника в Україні відзначається в другій декаді серпня. Святкування передбачає організацію медових ярмарків і культурних заходів, вшанування праці пасічників і бджолярів.

Про це інформують у департаменті  агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

 
Детальніше...

Про підготовку до нового навчального року сьогодні, 6 серпня, під час апаратної наради повідомив заступник директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ігор Гайдук.

«У процесі підготовки до навчального року є 2 тисячі 128 закладів освіти, які перебувають у системі управління департаменту освіти та науки Львівської ОДА. З них дошкільної освіти – 865 закладів, де з 1 вересня навчатимуться 77, 8 тисяч дітей дошкільного віку», - додав він.

Детальніше...

 
Детальніше...

Як повідомив у межах апаратної наради директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації  Назарій Романчук, у межах підготовки до опалювального сезону 2019/20 років, у Львівській області виконали запланованих заходів на 60%.

Відтак, у сфері теплопостачання підготували 780 котелень, замінили 6,38 км теплових мереж.

Детальніше...