Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 13 вересня, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Б. Гуменюк разом із депутатом Львівської обласної ради В. Бараном та головою районної ради Р. Андрусишиним привітали працівників ДП «Бібрський держлісгосп» із професійним святом - Днем працівника лісу.  Урочистості з нагоди свята відбулись на подвір’ї  установи.

Керівники району відзначили важливість лісових насаджень для екологічної безпеки району та держави в цілому та подякували лісівникам за збереження, примноження та раціональне використання цього безцінного національного скарбу.

Детальніше...

 

Детальніше...Роботи зі створення унікального в Україні сучасного розсадницького комплексу із вирощування сіянців із закритою кореневою системою у державному підприємстві «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр завершуються.

Навесні цього року в лісових розсадниках посіяно насіння на площі майже 17 га, з них хвойних – 4,0 га та 13,0 га листяних і чагарникових порід.

Детальніше...

 

Детальніше...У п’ятницю, 13 вересня, на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка розпочав роботу І Міжнародний експертний форум: «Україна-Європа: між політичними деклараціями та експертними оцінками». Форум організований та проводиться Координаційним центром міжнародного діалогу Україна-ЄС спільно із Центром міжнародної безпеки та партнерства під патронатом Міністерства закордонних справ України.

Форум покликаний визначити ефективність співпраці експертних центрів та політичного керівництва держав у світлі імплементації експертного знання у політичні декларації та рішення.

Детальніше...

 

Детальніше...Індекс споживчих цін (інфляції) у Львівській області, як і в Україні, у серпні 2019 року становив 99,7%.

Про це повідомили у Головнмоу управлінні статистики у Львівській області.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 13 вересня, напередодні Дня фізичної культури та спорту перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський вручив подяки провідним фахівцям галузі фізичної культури та спорту.

“Тішить, що ви є сильні духом, тілом та показуєте приклад іншим, як потрібно працювати над собою та розвиватись.

Детальніше...

 

Інформація про залишки лікарських засобів у медзакладах Перемишлянського району станом на 13.09.2019 року

 

Детальніше...12 вересня у м.Золочів відбулося засідання третьої субрегіональної робочої групи з розробки Стратегії розвитку Львівщини до 2027 року за участю представників бізнесу, громадськості, органів місцевого самоврядування, агенцій регіонального розвитку Золочівського, Перемишлянського, Буського та Бродівського районів.

В ході засідання обговорено результати соціально-економічного аналізу розвитку відповідних територій.

Детальніше...

 

Детальніше...З нагоди відзначення Дня працівників лісу у Львівському обласному управління мисливського та лісового господарства відбулись урочисті заходи.

Участь у святкуванні взяв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Детальніше...

 

Детальніше...У Львові розпочався V LVIV ECO FORUM 2019. Захід триватиме два дні. Під час форуму українські та закордонні експерти обговорюватимуть питання збереження водних ресурсів, поводження з відходами й перетворення їх на енергію, кліматичні зміни.

LVIV ECO FORUM 2019 (#LEF2019) на «Арені Львів» об’єднав понад 1000 учасників та 50 фахових спікерів-експертів з 20 країн світу.

Детальніше...

 

Детальніше...З 2 по 17 травня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії.

Детальніше...