Детальніше...

На Львівщині триває призов громадян на строкову військову службу. Призов на строкову військову службу триватиме до 30 червня.

Загалом, 870 юнаків з Львівщини поповнять лави Збройних Сил України та інших військових формувань під час призовної кампанії «Весна-2019».

Детальніше...

 
Детальніше...

Про це, 3 червня, повідомив заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Максим Василишин.

За його словами, в області і надалі проводитимуть ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ.

Детальніше...

 

Детальніше...

3 червня 2019 року Головним управлінням Пенсійного фонду України у Львівській  області розпочато фінансування пенсійних виплат та житлових субсидій.

На пенсійні виплати спрямовано  66,2 млн. грн., на  житлові субсидії 0,2 млн. гривень.

Детальніше...

 
Детальніше...

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства», в області триває робота  мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги по населених пунктах.

Щотижня мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги у Львівській області,  до складу яких входять представники ГТУЮ у Львівській області,  Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Львівській області,  здійснюють виїзди у райони з метою надання  якісної  правової допомоги.

Детальніше...

 
Детальніше...

Цьогоріч протягом літнього періоду планують оздоровити більше 28 тисяч дітей з Львівщини. Відтак, у 2019 році  послуги з оздоровлення та відпочинку дітей плануються надавати 12 закладів, з яких 3 - санаторного типу, і 9 - оздоровлення та відпочинку.

Про це сьогодні, 3 червня, йшлося під час апаратної наради у Львівській облдержадміністрації.

Детальніше...

 
Детальніше...

У понеділок, 10 червня,відбудуться електронні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту).

Земельні аукціони будуть проводитись на електронному майданчику ДП «СЕТАМ».

Детальніше...

 

Детальніше...Перемишлянська дільниця Пустомитівського відділення АТ Львівгаз повідомляє абонентів (с.Коросно, с.Унів, с.Свірж, с.Ушковичі, с.Кимир, с.Стрілки, с.Стоки, с.Глібовичі, с.Вілявче, с.Чуперносів, м.Перемишляни, с.Боршів, с.Осталовичі, с.Неділиська, с.Сивороги, с.Виписки, с.Вовків, с.Липівці, с.Мерещів, с.Лани, с.Малі Ланки, с.Шпильчина, х.Гончарів, с.В.Глібовичі, с.Серники, с.Підмонастир, с.Волощина, м.Бібрка, с.Вільховець, с.Лопушна, с.Суходіл) про те, що з 8год. до 17год 11.06.2019 року, згідно плану графіку зупинок ГРС Бібрського ЛВУМГ, буде повністю припинено подачу газу з ГРС м. Бібрка. Прохання абонентів закрити крани перед газовими приладами.

Адміністрація  Перемишлянської д-ці

 

Інформуємо, що 14 червня 2019 року у м. Київ відбудеться Форум бізнес- і ІТ-лідерів.

На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів.Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 3 червня, на площі перед Перемишлянським районним Народним домом відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. В програмі заходу взяли участь дитячі  вокальні та хореографічні колективи м. Перемишляни.

Напередодні, працівники   Перемишлянського районного центру  соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації та Перемишлянське  відділення поліції   у школах міста організували заходи з нагоди свята. Учнів привітали з Міжнародним  днем захисту дітей, провели конкурси  розваги та  роздали солодкі подарунки. Відповідні заходи проводились і в інших навчальних закладах району.

Детальніше...

 

Продовжуємо ділитись позитивним досвідом зі сплати боргів по аліментах.

Зі слів очільника Львівської юстиції Миколи Станіщука, на виконанні у державного виконавця  перебуває  виконавче провадження про  стягнення аліментів  з боржника  на користь  стягувача  на утримання двох дочок в розмірі  по  1/3 заробітку (доходу), але не менше 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.

Детальніше...