Детальніше...

Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся із воєводою Підкарпатського воєводства Евою Леніарт та маршалком Підкарпатського воєводства Владиславом Ортилем, аби узгодити напрями подальшої співпраці та обговорити стан реалізації спільних проектів.

У зустрічі також взяв участь голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Детальніше...

 
Детальніше...

До 1 жовтня 2019 року триває прийом заявок щодо подання кандидатур на здобуття обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури.

На здобуття обласної премії подають нові оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.  Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найбільш престижною творчою відзнакою у Львівській області.

Детальніше...

 

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентноспроможності Львівської області розпочинає з 1 серпня 2019 року:

- конкурс інвестиційних проектів для представників малого бізнесу;

- конкурс інвестиційних проектів для учасників АТО (ООС).

 

 

Детальніше...Міністерство оборони України затвердило наказ щодо проведення закупівель енергосервісу для підвищення енергоефективності 6 об’єктів військових містечок.

До переліку об’єктів входять будівлі:

-       військового містечка №113 у Києві;

-       військового містечка № 6 у смт Городок на Житомирщині.

Детальніше...

 
Детальніше...

Лісгоспи виконують усі першочергові лісогосподарські заходи.

Про це інформує Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Детальніше...

 
Детальніше...

17 та 18 серпня гості VI Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» матимуть можливість ознайомитися з циклом із шести сонат для скрипки та клавесина Йоганна Себастьяна Баха.

Цикл із шести сонат звучатиме в інтерпретації скрипаля Євгена Кострицького та клавесиністки Олени Жукової. Подію поділять на дві частини (17 і 18 серпня), кожна з яких міститиме по три сонати Й.С. Баха.

Детальніше...

 
Детальніше...

Уже вчетверте на стадіоні «Арена Львів» відбудеться Національний проект «Українська Пісня/Ukrainian Song Project». Поціновувачів української музики запрошують на концерт 17 серпня.

10 фіналістів - молодих артистів, що пройшли конкурсний відбір виступлять на одній сцені з хедлайнерами: Тіною Кароль, Без Обмежень, Melovin, ENEJ (Польща), Alyosha, Арсен Мірзоян, Tarabarova, DILEMMA, Jerry Hail, Ivan Navi&М‘ята та ін.

Детальніше...

 
Детальніше...

Після завершення збирання зернових культур, спостерігаються непоодинокі випадки спалювання стерні, сухої природної рослинності, соломи. Це призводить до забруднення атмосферного повітря, знищення біорізноманіття, тваринного світу.

Про це повідомляють у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...Доброго дня, пан Павло! Мій неповнолітній племінник, вчинив крадіжку, він жалкує про скоєне, але злочин є злочин і кримінальна справа вже відкрита. Підкажіть, будь ласка, яка кримінальна відповідальність передбачена для неповнолітніх?

Людмила Бевз

З якого віку особи підлягають кримінальній відповідальності?

Детальніше...

 

Детальніше...Продовжуємо ділитись позитивним досвідом зі сплати боргів по аліментах.

Зі слів очільника Львівської юстиції Миколи Станіщука, на виконанні у державного виконавця Бориславського міського відділу Державної виконавчої служби перебуває  виконавче провадження про  стягнення аліментів  з боржника  на користь  одної дитини в розмірі 700 грн. щомісячно починаючи з 07.07.2014 і до досягнення ними повноліття.

Детальніше...