Детальніше...

Століття тому Борислав виробляв 5% світової нафти та займав перше місце у світі по видобутку озокериту. Бориславським «земним воском» ізольований телефонний кабель з Європи до Америки, прокладений дном Атлантичного океану сто років тому.

Слоган «Борислав. Все почалося з нафти» з’явився нещодавно і найкраще описує туристичний потенціал міста, адже всі культові, історичні, промислові, житлові та інфраструктурні об’єкти міста так чи інакше пов’язані з нафтою чи нафтовидобуванням.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівське вище професійне училище харчових технологій наприкінці минулого року стало переможцем всеукраїнської програми Healthy Challenge 2020.

Перемога училища у програмі Healthy Challenge 2020, зокрема, фінансова винагорода в сумі 35 тисяч гривень, стала стартом ініціативи облаштування освітньо-культурно-спортивного «Простору здоров’я» з вуличними тренажерами для учнів училища та громади міста на вул. Лесі Українки, 39.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу на Львівщині методом ПЛР-тестування у 373 мешканців області підтвердили СОVID-19.

У розрізі населених пунктів.

Детальніше...

 
Детальніше...

За минулу добу на автодорогах Львова та області сталася 91 дорожньо-транспортна пригода, одна з них - з потерпілою. Про це інформують у відділі комунікації поліції Львівської області.

30 автопригод на дорогах області, ще 61 - у Львові. Внаслідок ДТП одна особа була травмована. Загиблих немає.

Детальніше...

 
Детальніше...

У зв’язку з погіршенням погодних умов тимчасово призупинили проїзд для великогабаритного транспорту такими дорогами:

- М-09 Тернопіль-Львів-Рава Руська

Детальніше...

 
Детальніше...

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов, а саме зниженням температури та снігопадами, на Львівщині розгорнуть 112 пунктів обігріву або пристосованих під такі пункти приміщень.

«Це приміщення, які можна використати для обігріву населення та відстою техніки на території області», - пояснюють у департаменті з питань цивільного захисту.

Детальніше...

 

Детальніше...

Освітній серіал «Фінансова грамотність для підприємців» допоможе потенційним та діючим підприємцям покращити свої навички з управління фінансами у власному бізнесі.

Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), членом Групи Світового банку (World Bank Group), представили освітній серіал «Фінансова грамотність для підприємців».

Детальніше...

 

Детальніше...

За попередню добу  із діагнозом COVID-19 госпіталізували - 94 особи. Скерували на самоізоляцію – 668 людей.

Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрано у 762 осіб. Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 373 людей.

В реанімації перебувають 103 людей, з них на апаратах ШВЛ – 20.

Знаходиться хворих в стаціонарах 1153, з них:

Детальніше...

 

Детальніше...

За попередню добу в області провели 868 досліджень на коронавірус, з них - 373 позитивні.

За увесь час COVID-19 підтверджено у 73855 осіб.

Померло -  2174 людини. Одужали від коронавірусної інфекції 65742 особи.

 

Детальніше...

11 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, в межах якої розглянули низку комплексних обласних цільових програм.

Серед них - програми спрямовані та відновлення та збереження національної пам’яті, розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства, розвитку культури, охорону, збереження та популяризацію історико-культурної спадщини, розвиток туризму, покращення якості надання публічних послуг органами виконавчої влади, підтримку розвитку Пласту у Львівській області.

Детальніше...