07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Майже мільйон гривень витрат, більше двох сотень енергетиків в середньому 50 одиниць техніки щодня — такі резерви використали для подолання стихії на Львівщині, що тривала з 29 червня до 1 липня.

Детальніше...

 

Детальніше...

На автомобільних дорогах загального користування Львівської області здійснюють контроль 4 пункти габаритно-вагового контролю.

Як зазначили у департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА, габаритно-ваговий контроль здійснюють підрозділи Укртрансбезпеки, Національної поліції та Служби автомобільних доріг. Це контроль за проїздом великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування, який включає перевірку відповідності габаритно-вагових параметрів таких транспортних засобів установленим законодавством параметрам і нормам, наявності дозволу на рух за визначеними маршрутами, а також дотримання визначених у дозволі умов та режиму руху транспортних засобів.

Детальніше...

 

Детальніше...

До 1 вересня триває прийом заявок на Всеукраїнський конкурс «Історія, яка нас об’єднує». Тематика цьогорічного конкурсу – «Україна в боротьбі за державність та незалежність. До 100-річчя Української революції 1917–1921, 75-річчя створення УПА, 25-річчя проголошення Незалежності України».

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 10 липня, у місті Яворів Львівської області, духовенство, громада, представники влади віддали останню шану станичному Яворівського району Братства ОУН-УПА Петру Вушці.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 10 липня, у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулися громадські слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу на території міського сміттєзвалища.

Окрім загальних питань щодо проблеми із утилізацією сміття в Україні, зокрема у Львівській області, про які розповів начальник відділу поводження з ТПВ департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Н.Сорока, присутні мали можливість ознайомитись із ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ про технологічні та фінансові характеристики підприємства з утилізації ТПВ, та можливостями, які дає будівництво сміттєпереробного заводу.

 

Детальніше...

Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА просить мешканців Львова повідомляти про переповнені сміттєві майданчики.

Зробити це можна за телефоном департаменту: ‎(032) 2761794 або надіслати на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Станом на сьогодні, перенакопиченими залишаються ще 56 сміттєвих майданчиків компанії «АВЕ-Львів». З метою оперативного усунення перенакопичення відходів до прибирання долучилися й інші перевізники ТПВ.

Перелік цих майданчиків та їхні адреси можна переглянути тут.

Нагадаємо, що за минулу добу прибрали ще 22 перенакопичених контейнерних майданчики, загалом очистили - 530.

 

Детальніше...

Упродовж трьох днів міждисциплінарна група спеціалістів всеукраїнського проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» оглянула 182 особи в трьох районах Львівщини. Завершили проект фахівці у Турківській центральній районній лікарні.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 10 липня, до Самбора Львівської області прибув восьмий змагальний потяг єднання України «Труханівська Січ». Молодь з усієї України пройде вишкіл та візьме участь у всеукраїнських військово-спортивних іграх «Ігри нескорених».

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...08 липня в Унівській Лаврі відбувся "Форум можливостей". Метою заходу було об’єднання спільних зусиль органів влади, бізнесу, науковців, успішних вихідців з району, громадських організацій для опрацювання стратегії розвитку Перемишлянського району.

Кожен із учасників Форуму мав можливість поділитися досвідом у своїй роботі, висловити пропозиції щодо напрацювання стратегії району. Про здобутки району та своє бачення його розвитку розповів голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин.

Варто відзначити, що організаторами заходу були ГО: «Розвиток краю», "Фундація Галичани" та "Молодь Бібрки". Райдержадміністрація була серед співорганізаторів Форуму.

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...В неділю, 09 липня, голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин, голова районної ради Р.Андрусишин разом із представниками районного Братства ОУН-УПА, громадськості,  депутатського корпусу районної ради побували на фестивалі «Чорна вишиванка».

Щорічно у неділю перед святом Петра і Павла мешканці Перемишлянського району, Рогатинського Івано-Франківської та Бережанського Тернопільської областей збираються  на хуторі Кулєби, який територіально належить до села Нараїв Тернопільської області, але знаходиться на межі Львівської та Івано-Франківської областей.

Фестиваль партизанської пісні проводиться щоб вшанувати сімох героїв-підпільників, членів ОУН, які героїчно загинули на цьому місці від рук енкаведистів 24 лютого 1941 року.