УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

Детальніше...

На Львівщині відбулась зустріч у межах програми «Діалоги про Україну», ініційованої Офісом Президента України Володимира Зеленського.

Відтак, урядовці держави, Народні депутати України та громадськість області області дискутували щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Детальніше...

 
Детальніше...

12 жовтня, напередодні свята Покрови Божої Матері, Дня захисника України та Дня українського козацтва, у місті Добромиль, що на Старосамбірщині, відбудеться військово-патріотичний фестиваль «Мідні барви Прикарпаття».

Мета фестивалю - вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні у НУ «Львівська політехніка» відбулись урочистості з нагоди Дня юриста, який в Україні відзначають 8 жовтня.

Із вітальним словом до почесних гостей звернувся заступник голови Львівської облдержадміністрації Тарас Грень.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 8 жовтня, на Львівщині відбувається  дискусія між урядовцями держави, Народними депутатами України та громадськістю області щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі у межах програми «Діалоги про Україну», ініційованої Офісом Президента України Володимира Зеленського.

Детальніше...

 

Детальніше...11 жовтня у Народному домі м. Перемишляни відбудуться урочистості та святковий концерт до Дня захисника України та 77-ї річниці створення Української повстанської армії.

Початок о 14.00 год.

Також, 14 жовтня урочистості відбуватимуться у м. Львові.

Детальніше...

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Статус-Україна» продовжує роботу над IX випуском книги інформаційно-видавничого проекту «Успішна жінка».

Проект засновано з метою відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок в житті країни, адже сучасна жінка – гордість нашого сьогодення та яскравий взірець для наслідування прийдешнім поколінням. Державні зобов’язання у досягненні гендерної рівності є однією з передумов забезпечення стабільного розвитку українського суспільства на засадах демократії та, посилаючись на Конституцію України і закони України «Про інформацію», проект реалізується за підтримки ВРУ, міністерств, МАН України, Інституту демографії та соціальних досліджень ім. В. Птухи.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 8 жовтня, з нагоди Дня юриста у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась урочиста академія.

Зі святом студентів-правників, професорсько-викладацький склад та випускників університету – практикуючих юристів, привітав голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський.

Детальніше...

 

Детальніше...

З ініціативи голови Львівської облдержадміністрації Маркіяна Мальського на Львівщині створять Офіс радників Львівської обласної державної адміністрації.

Про це сьогодні, 8 жовтня, у межах апаратної наради повідомив очільник Львівщини.

Детальніше...

 

Детальніше...Новим керівником департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації стала Юлія Шопська.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський підписав відповідне розпорядження № 271 /0/8-19 від 27 вересня 2019 року про призначення Шопської Юлії Костянтинівни на посаду.

Детальніше...

 
Детальніше...

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем юриста.

Детальніше...