30 травня відбудеться зустріч керівництва райдержадміністрації із громадою Вишнівчицької сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год. у Народному домі с.Вишнівчик

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...16 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації В.З.Танчин  спільно з головою районної ради Р.Б.Андрусишиним зустрілись з мешканцями села Бачів. У зустрічі взяли також представники органів поліції, ДСНС, управління соціального захисту райдержадміністрації, відділу Держгеокадастру, районного архіву, відділу Перемишлянського бюро правової допомоги Першого ЛМЦ з НБВПД.

Серед питань, які цікавили присутніх: ремонт дороги Куровичі – Рогатин - Бачів, перевезення пільгових категорій населення, перегляд умов договору оренди землі, наданої за межами населеного пункту під садівництво, децентралізації та об’єднання громад, реформ в галузі освіти та медицини, участь у мікропроектах. На більшість питань присутні отримали відповідь на місці.

Представники районних служб коротко інформували населення про роботу служб та шляхи співпраці. Озвучили питання призову у збройні сили України, відбору кандидатів на військову службу за контрактом, заборону спалення сухої трави, профілактики правопорушень, розвитку сільської кооперації, надання безоплатної первинної допомоги громадянам та ряд інших питань.

 

У п'ятницю, 19 травня 2017 року відбудеться безкоштовний тренінг для громадськості на тему: «Тайм-менеджмент».
На тренінгу дізнайтесь як встигнути і відпочивати і працювати.
Секретами правильно планувати свого часу поділиться заступник керівника відділу рекрутингу та студентської кар'єри Українського католицького університету, голова Львівської обласної організації Спілки Української молоді в Україні Андрій Фендик.

Детальніше...

 

Детальніше...

У січні – березні 2017 року Львівська область збільшила обсяги продажу товарів за кордон на 29,3% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.  Як повідомляють у Головному управлінні статистики у Львівській області, за перші три місяці року експорт товарів підприємствами Львівської області становив 366,8 мільйона доларів США.

Детальніше...

 

Детальніше...

У вівторок, 16 травня, відбулася зустріч керівників кафедр всіх вищих назвчальних закладів Львівщини, очільника управління інвестиційної політики Львівської ОДА Романа Матиса та представників компанії Veon з метою презентувати можливості працевлаштування в компанії студентів та  випускників таких напрямків, як міжнародні відносини, фінанси, логістика.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 16 травня, на проспекті Свободи перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької стартував 28-й ярмарок кар’єри «Тебе шукає робота».

Детальніше...

 

Детальніше...

Упродовж 11 – 15 травня у м. Стадсканал (Нідерланди) тривав Кубок світу з фехтування на візках. У змаганнях взяли участь троє представників Львівщини – Антон Дацко, Андрій Демчук, Наталя Морквич.

У категорії А – Андрій Демчук посів 2 місце у шаблі, а Наталя Морквич – 3 місце у  шаблі та 3 місце у рапірі.

У категорії В –  Антон Дацко посів 3 місце у шаблі та 3 місце у рапірі.

Тренери спортсменів: Андрій Колесніков, Світлана Колеснікова, Володимир Христик та  Віктор Нікулін.

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 16 травня, в сесійній залі районної ради відбулась зустріч голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчина, голови районної ради Р.Андрусишина, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та міських і сільських голів із учасникам АТО і членами їх сімей. У спілкуванні також взяв участь перший заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, керівник центру АТО в області В.Мартиняк.

Як відзначив В.Танчин, такі зустрічі є результативними, оскільки ряд питань вдається вирішувати або знайти шлях до вирішення безпосередньо у залі.

Спочатку представники соціальних служб та держустанов інформували про соціальні гарантії та пільги для учасників АТО. Опісля, воїни мали можливість звернутись із своїми питаннями та проблемами.

Варто відзначити, що воїнам було рекомендовано не відкладати із вирішенням особистих проблем, зокрема із лікуванням, зубопротезуванням чи одержанням інших гарантованих державою послуг.

 

Детальніше...

Днями у м. Лашко (Словенія) відбувся міжнародний турнір з настільного тенісу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату. Збірна команда України посіла 1 місце у загальнокомандному заліку, здобувши 7,5 золотих, 2 срібних та 3 бронзових нагороди.

Львівщину на цих змаганнях представляв спортсмен з Буська, МСУМК Віктор Дідух, який виборов 2 золоті нагороди: в особистій і командній першостях.

Зазначимо, всього у змаганнях взяли участь спортсмени з 41 країни світу.

 

Детальніше...

Для запобігання випадків отруєння бджіл під час обробітку сільськогосподарських культур необхідно дотримуватися правил, що встановлені законодавством України. На цьому наголошують у департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Детальніше...

Днями завершився особисто-командний чемпіонат ФСТ «Динамо» України «Юний динамівець» із кульової стрільби із пневматичної зброї серед юнаків та дівчат 1999 р. н. і молодших, організований спільно з Національним олімпійським комітетом України.

Детальніше...