07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...16 вересня в Палаці мистецтв на Форумі видавців відбулася презентація книги Наталії Влащенко «Крадіжка або Біле сонце Криму».

Детальніше...

 

Детальніше...

У суботу 16 вересня, у блакитній залі Палацу Потоцьких, у межах Форуму видавців відбулась презентація книги «Читанка для діточок» Маркіяна Шашкевича.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 16 вересня, підписали тристоронню декларацію намірів співпраці в освітній галузі задля формування в учнівської молоді східної та західної України цінностей на засадах загальноукраїнської ідентичності та патріотизму.

Детальніше...

 

Детальніше...

У суботу, 16 вересня, у межах 24 Форуму видавців Володимир Горбулін презентував свою збірку новел «Хроніки передбачень. 2006-2017».

«Фактор несподіванки – це інструмент, яким завжди користуються агресори, і його дія залежить від реакції жертви. У нашому випадку, у гібридній війні із Росією, реакція українського народу була сповільненою, але абсолютно правильною, - зазначив під час презентації книги Володимир Горбулін. - Ми не повинні недооцінювати запас внутрішньої міцності українців».

Детальніше...

 

Детальніше...

У суботу, 16 вересня, на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Січових Стрільців, 19) розпочався міжнародний круглий стіл "Сучасні тенденції та виклики Євроатлантичної інтеграції України".

Детальніше...

 

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем лісівника

Охорона лісу, цього безцінного дару природи, - високе покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи.

Продовжуючи добрі традиції лісівників минулих поколінь,
Ви щоденно піклуєтеся про збереження та примноження лісових багатств

Спрямовуючи зусилля на зміцнення лісового фонду України, Ви робите вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечуєте потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.

Бажаю Вам щастя, добра, достатку, міцного здоров'я, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень.


З повагою

Голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин

 

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем рятівника!

На Ваших плечах не тільки забезпечення техногенного і природного благополуччя, а й життя, здоров'я і долі багатьох людей. В умовах сьогодення Ви з гідністю виконуєте доручену справу, щодня відстоюючи у різноманітних екстремальних ситуаціях людські життя та народне добро.
То ж нехай Ваша відданість справі, готовність захищати національні багатства, і насамперед здоров'я і життя людей, ніколи не вичерпуються і надихають Вас на нові досягнення у Вашій благородній і гуманній справі.

У цей святковий день бажю Вам і Вашим рідним міцного здоров'я, родинного благополуччя, щастя, здійснення мрій та бажань і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

З повагою

Голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин

 

Детальніше...

Напередодні Дня рятівника України Президент Петро Порошенко відвідав навчання  Державної служби з надзвичайних ситуацій «Київське море – 2017», привітав рятівників із професійним святом та вручив державні нагороди.

Детальніше...

 

Детальніше...

Шановні Президенти,

Високоповажності,

Дорогі гості,

Пані та панове,

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 15 вересня, у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких у межах Форуму видавців відбулась презентація інтелектуального видання серії “Україна Incognita” книги “Корона або Спадщина Королівства Руського”.

Детальніше...