21 листопада біля фотостенду «Небесна Сотня» у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи. Початок о 15.30 год.

 

22 листопада о 10.00 год. у с.Брюховичі відбудеться відкриття та освячення амбулаторії ЗПСМ

23 листопада о 16.00 год біля пам’ятника о.О.Ковчу відбудеться запалення лампадок та поминальна молитва за жертвами Голодомору 1932-1933 років

 

УВАГА!
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

Детальніше...

6 листопада, у Львівській облдержадміністрації відбувся круглий стіл з питань інституалізації послуг для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Участь у заході взяли представники суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству у Львові та області.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 7 листопада, у залі засідань Перемишлянської райдержадміністрації відбулись збори інвалідів по зору І та ІІ групи, що проживають на території Перемишлянського району. Захід відбувся з ініціативи правління Львівської територіально-виробничої організації Українського товариства сліпих.

У зібранні взяв участь заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І. Шалапський, голова районної ради Р. Андрусишин та керівник управління соціального захисту населення Н. Жеребецька.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 07 листопада, у Перемишлянській райдержадміністрації перший заступник голови РДА Богдан Гуменюк, голова районної ради Роман Андрусишин та заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський привітали багатодітну матір із с.Коросно Ольгу Герулю із присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» та вручили державну нагороду - нагрудний знак "Мати-героїня", посвідчення до нього та квіти.

Високої нагороди О.Геруля удостоїлась за народження та виховання п’ятьох дітей.

Минулого тижня таку нагороду було вручено мешканці с.Костенів Людмилі Кубів, яка також народила та виховала п’ятеро дітей.

Нагадаємо, що з 2001 року почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених.

 

Детальніше...При обриві і падінні проводу на землю електричний струм продовжує розтікатися у землі (за умови, якщо ЛЕП (лінія електропередач),  не була відключена).

Відомо, що земля є провідником електричного струму і тому стає ніби продовженням проводу лінії електропередачі.

Тоді струм розтікається у вигляді півсфери від обірваного краю електропроводу утворюючи невидиму «електричну калюжу». При цьому вся поверхня землі, що знаходиться в точці розтікання, отримує певний потенціал, який зменшується в міру віддалення від точки дотику проводу із землею.

Детальніше...

 

Детальніше...28 листопада 2019 р. у м. Києві в КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує широкомасштабний ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики.

«Чиста» енергетика – серед пріоритетів для розвитку енергонезалежної та економічно міцної України. За останні 5 років впроваджено численні «зелені» проекти, в які інвестовано близько 4 млрд євро.

Детальніше...

 
Детальніше...

Напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю, 13 листопада, в приміщенні офісу ГО ЛОО УТОС та спеціалізованої бібліотеки для незрячих за адресою: м.Львів, вул. Січових Стрільців,5, відбудеться захід «Ми серед вас». Захід присвячений ювілею, а саме 80-річчю «Львівської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих» (ГО ЛОО УТОС).

Захід розпочнеться об 11:00 год і відбуватиметься на декількох локаціях.

На кожному з майданчиків присутні зможуть ознайомитися з тими напрямками роботи, які проводить організація для осіб з порушенням зору. Зокрема це проведення соціально-психологічних тренінгів, заняття в кімнаті фізичної реабілітації та комп’ютерному класі, майстер-клас з виготовлення виробів з бісеру, ознайомлення з системою брайлівського письма та виставкою творчих робіт незрячих, екскурсія музеєм тифлотехніки. Гості зможуть поласувати смаколиками галицьких незрячих господинь та взяти участь у квесті.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 6 листопада, у сесійній залі Перемишлянської районної ради перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський зустрівся з громадськістю району з метою обговорення Перспективного плану об'єднання територіальних громад Львівщини. Захід відбувся  за участі т.в.о. директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Степана Куйбіди, першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдана Гуменюка, голови районної ради Романа Андрусишина.

В. Лозинський закцентував увагу на методиці формування громад. Зокрема, серед формуючих чинників він виокремив територіальну доступність (відстань, яку людина має долати до свого адмінцентру), площу територіальної громади, людський потенціал, доступність служб екстренного реагування, економічну спроможність.

Детальніше...

 

Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський в інтерв’ю RISU (Релігійно-інформаційна служба
України) про політику в сфері забезпечення прав людини на свободу віросповідання, про вдосконалення законодавства щодо свободи совісті та як вирішуватимуться наявні конфлікти в церковній сфері.

https://risu.org.ua/ua/index/expert_thought/interview/77706/

 

Детальніше...6 листопада 2019 року в м.Бібрка та в м.Перемишляни на базі ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія» та ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІст. ім. У.Кравченко»  для шкільної молоді   проводився  тренінг «Ідея змінює країну» в рамках проєкту, що реалізовується на Львівщині. Мета заходу активізувати молодих людей, сформувати і розвинути суспільно-активне молоде покоління. Лекторами виступали лідери обласних громадських організацій та обласного молодіжного центру, керівники підрозділів галузі молодіжної політики ОДА. За підсумками проведених виїздів будуть відібрані найкращі ідеї, а їхні автори зможуть взяти участь у Форумі ідей, який відбудеться у грудні  2019 року у м.Львові.

 

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області повідомляє про те, що Міністерство юстиції України оголосило конкурс на зайняття вакантних посад начальників новостворених міжрегіональних управлінь та затвердило умови його проведення, зокрема – загальні та кваліфікаційні вимоги, вимоги до компетентності та професійних знань, а також утворило Конкурсну комісію щодо проведення конкурсу на зайняття посад заступників начальників міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції – начальників Управлінь забезпечення примусового виконання рішень та їх заступників.

Детальніше...