28 березня голова Перемишлянської райдержадміністарції В.Танчин проведе зустріч із жителями населених пунктів Брюховицької сільської ради

спілкування відбудеться у Народному домі с.Брюховичі о 15.00 год.

 

 

 

Описание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpgьнонллллллмвлиалцаицдтптуиОписание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpg

Шановні жителі Перемишлянщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, проголошений 22 січня 1919 року, увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Ця історична подія стала символом об’єднання України, символом нерозривного зв’язку між усіма поколіннями борців за волю і незалежність.

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв є і наші земляки.

Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                    В.Танчин

Детальніше...21 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду за участі депутата Львівської обласної ради В.Барана, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій Перемишлянської райдержадміністрації А. Зозулі, начальника управління економіки райдержадміністрації І.Горецької, начальника філії «Перемишлянський Райавтодор» В.Падучака, в.о. начальника МКП «Комунальник» Р.Репети стосовно готовності господарств району до зимового періоду 2011-2012 років. Під час наради обговорювалось питання розробки для кожної адміністративної території району Схем зимового утримання доріг та вулиць.

 

18 листопада у Львівській облдержадміністрації відбулося засідання обласної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв воєн та політичних репресій. Його провели співголови комісії – перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Петрушак та перший заступник голови Львівської облради Петро Колодій.

Детальніше...

 

Детальніше...18 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду з керівниками відділів та структурних підрозділів Перемишлянської райдержадміністрації щодо організації проведення рейтингової оцінки діяльності виконкомів місцевих рад району. Також на нараді завідувач сектору зв’язків з ГО та ЗМІ з питань внутрішньої політики З.Дідух інформував про участь в семінарі з питань виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та основні вимоги, які ставляться до виконання даного закону.

 

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій Львівської облдержадміністрації звернулось до мешканців області щодо недопущення самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЛЬВІВЩИНИ!

Не зважаючи на наближення зими, на території Львівської області останнім часом виникають пожежі на торфовищах внаслідок зловмисних дій невідомих осіб, а саме - самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків.

Так, з початку листопада поточного року зареєстровані пожежі на торфовищах у Бродівському, Буському, Кам’янка-Бузькому, Радехівському, Пустомитівському, Сокальському, Яворівському районах області та поблизу мікрорайону Білогорща м.Львова.

Детальніше...

 

17 листопада, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Ольга Гузар провела робочу нараду з підготовки проекту нової редакції Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян на території Львівської області на 2012-2014 роки.

Детальніше...

 

Детальніше...18 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій зустрівся із головним лікарем району Б.Лівим. Під час зустрічі обговорювалося питання вакцинації проти грипу населення району і особливо осіб, які в межах своїх обов’язків контактують з іншими людьми.

 

Детальніше...17 листопада заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів зустріч із головним архітектором Перемишлянського району Б.Городечним, головним спеціалістом загального відділу райдержадміністрації О.Боднар та головним інженером Перемишлянського РЕМ ВАТ «Львівобленерго» М.Кушнірем. Дану зустріч заступник голови РДА провів за підсумками виїзних прийомів у Станимирську та Романіську сільські ради. Серед питань з якими зверталися мешканці даних сільських рад були про освітлення населених пунктів, заміну електроопор, заміну автоматичних перемикачів та багато інших. Під час розмови із головним інженером РЕМу заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук  озвучив всі питання та пропозиції, які стосувалися роботи цієї установу на території Станимирської та Романівської сільських рад. На завершення зустрічі В.Денейчук рекомендував М.Кушніру звертати особливу увагу та своєчасно реагувати на звернення електроспоживачів району у зв’язку із наближенням зимового періоду.

 

16 листопада, під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка відбулась нарада щодо проблем і завдань збереження культурної спадщини Львівщини. 

На нараді були присутні: заступник голови обласної державної адміністрації з питань містобудування та інвестиційної політики Володимир Губицький, перший заступник міського голови Львова Олег Синютка, Герой України, директор Львівської галереї мистецтв Борис Возницький, голова комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради Орест Шейка, а також керівництво галузевих управлінь облдержадміністрації і міської ради та державних історичних заповідників. 

Детальніше...

 

Детальніше...16 листопада делегація із Перемишлянського району на чолі з першим заступником голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Роєм взяли участь у святкуваннях з нагоди Дня працівника сільського господарства, яке відбулося в Національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької у м.Львові. Під час урочистої частини представники Перемишлянського та інших районів мали можливість прийняти слова вітань від губернатора Львівської області М.Костюка, заступника голови ОДА І.Стефанишина та заступника голови обласної ради В.П’ятака. Після вітальних слів відбувся святковий концерт.

 

16 листопада заступник голови Перемшлянської райдержадміністрації В.Денейчук спільно із головним інженером Перемишлянського УЕГГ М.Якимівим здійснили виїзд на територію Липовецької сільської ради для ознайомлення з ходом робіт із підведення ввідного газу до с.Липівці. На сьогоднішній день здійснюється копання траншеї, укладання газової труби та зварювальні роботи. У роботах активну участь бере Липовецький сільський голова В.Дідух та кілька десятків жителів с.Липівці.

Детальніше...   Детальніше...