7 лютого перший заступник голови Львівської облдержадміністрації  Богдан  Матолич провів засідання робочої групи з питань сталого економічного розвитку, бізнес-клімату та інвестицій Регіонального комітету з економічних реформ у Львівській області.

Детальніше...

 

Детальніше...8 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спільно із керівником відділу освіти РДА Н.Борщ здійснили візит у Боршівську ЗОШ І-ІІст.  Керівник району спілкувався із директором школи М.Нечай на тему функціонування даного освітнього закладу в умовах понижених температур та щодо стану опалювальної системи. Директор школи також ознайомила голову РДА О.Краєвського із результатами роботи із облаштування внутрішнього санвузла. Оглянувши дане приміщення, очільник району дав ряд рекомендацій, які стосуються ведення робіт, а також наголосив, щоб при виникненні проблем із проведенням ремонтних робіт зверталися  до нього особисто.

 

Координаційний центр при Львівській обласній державній адміністрації  по збору коштів для лікування постраждалих  у пожежі у Сколівському районі інформує.
Станом на 10.15  8 лютого  2012 року Координаційний центр припиняє збір коштів на рахунки, які були відкриті для спасіння життя дітей та висловлює  велику подяку усім людям доброї волі, хто відгукнувся на цю біду.
Залишок коштів  на рахунку «Лікування дітей» в розмірі 1 061 298,81 грн буде переведений у стабілізаційний фонд Червоного Хреста, та в майбутньому буде скерований на лікування важкохворих дітей Львівщини.

 

Якщо Ви стали  жертвою  хабарництва чи корупції, звертайтеся за номерами
«гарячої лінії» у Львівську обласну державну адміністрацію:

Гаряча лінія Львівської ОДА (032) 299-92-22

Гаряча лінія з питань запобігання та виявлення корупції (032) 299-94-03

Працює щодня з 9.00 до 18.00, крім вихідних та святкових днів.

 

Детальніше...7  лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок побували на місці аварії, яка сталася на теплотрасі, що на території Перемишлянської ЦРЛ. На місці аварії працює відповідна техніка та спеціалісти «Перемишлянитеплокомуненерго», яких зобов’язано до кінця дня ліквідувати проблему з теплопостачанням.

 

Детальніше...7 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови Перемишлянської РДА В.Денейчука провів оперативну нараду із начальником РВ ГУ МНС України у Львівській області М.Яворським та начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій А.Зозулею стосовно аварії на теплотрасі Перемишлянської центральної районної лікарні. За інформацією керівника «Перемишлянитеплокомуненерго» І.Карашкевича та головного лікаря району Б.Лівого, у відділенні, яке обслуговується  теплотрасою, вдається підтримувати тепловий режим за рахунок вжитих «Перемишлянитеплокомуненерго» заходів. Голова РДА дав доручення першому заступнику І.Рою та заступнику голови райдержадміністрації В.Денейчуку обстежити за участі фахівців місце аварії, а також розпорядився залучити необхідну техніку та спеціалістів для негайного усунення даної проблеми.

 

7 лютого станом на 12.30 год. за даними Координаційного центру при Львівській обласній державній адміністрації з надання допомоги потерпілим внаслідок пожежі у с. Долинівка Сколівського району Львівської області на розрахунковий рахунок Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста надійшов один мільйон гривень. Вже проведенна проплата транспортування потерпілих спеціально призначеним медичним літаком. Упродовж дня очікується надходження коштів та збільшення суми благодійних внесків. 

Детальніше...

 

Шановні народні депутати!

Шановні присутні!

Я переконаний, що кожен з присутніх у цій залі добре усвідомлює свою частку спільної відповідальності за долю країни, за успішність та ефективність подальших змін, за самопочуття і добробут кожної української родини.

Детальніше...

 

Детальніше...7 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання комісії із встановлення розміру орендної плати за землю. На комісії розглядалося питання встановлення річного розміру орендної плати за використання ТОВ «Перемишляниагро», ТОВ «В.Глібовицьке» та ПАФ «КАП» земельних ділянок із земель невитребуваних часток паїв, що розташовані за межами населених пунктів Перемишлянського району Львівської області.

 

Детальніше...7 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу нараду з керівником управління праці та соціального захисту населення М.Сайком стосовно патронажної роботи з одинокими перестарілими громадянами на період пониження температурного режиму. Керівник установи доповів голові райдержадміністрації, що одиноким людям, які проживають у населених пунктах району, надається відповідна допомога з боку соціальних працівників. Особливу увагу приділяється умовам проживання одиноких перестарілих осіб у період пониження температур, зокрема при потребі вони забезпечуються продуктами харчування, теплим одягом та твердим паливом.