07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

13 лютого, голова облдержадміністрації Михайло Костюк провів нараду з представниками музейної справи Львівщини та обговорив важливі проблеми та стан справ даної галузі.

Керівник області розповів, що цьогоріч з бюджету розвитку на збереження історичних пам’яток, котрі  перебувають в аварійному стані, буде виділено близько 2 млн. грн. Окрім того, для тих пам’яток архітектури, що потребують термінового порятунку планують також отримати кошти субвенції з державного бюджету.

Детальніше...

 

Прем’єр-міністр Микола Азаров зобов’язав членів Уряду працювати максимально ефективно для забезпечення євроінтеграції. На цьому він наголосив під час засідання Кабінету Міністрів України 13 лютого.

«Відповідальність за те, як ми просуваємося на європейському інтеграційному шляху, лежить на кожному членові Уряду, і тому кожен з нас просто зобов’язаний працювати максимально ефективно», - сказав Глава Уряду.

Детальніше...

 

Детальніше...12 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі інспектора сільськогосподарської інспекції у Львівської області А.Мацюка та начальника управління АПР РДА О.Лоїка провів нараду щодо розширення та затвердження проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь і передбачають заходи з охорони земель. У нараді брали участь керівники та представники сільськогосподарських установ, які мають у використанні більше 100 га сільськогосподарських угідь. Під час наради основна увага акцентувалася на виконанні постанови Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2011р. №1134 «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь».

 

Служба автомобільних доріг у Львівській області спільно з обласною державною адміністрацією сформувала та направила звернення на адреси віце-прем’єр-міністра України, Міністерства інфраструктури України та Державного агентства автомобільних доріг України (УКРАВТОДОР) з пропозиціями щодо виділення коштів з державного бюджету на суму 752,7 млн грн для невідкладного виконання ремонтних робіт на автодорогах.

Детальніше...

 

За результатами роботи обласної регіональної комісії, до складу якої входять керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації, сформовано перелік пріоритетних об’єктів капітального будівництва та реконструкції у соціальній сфері.

Детальніше...

 

12 лютого відбулося розширене засідання Колегії управління  архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів  облдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Матолича.

Детальніше...

 

Одним із основних завдань влади є реанімація системи сільськогосподарських кооперацій. Ми розуміємо багато проблем, пов’язаних з даною ініціативою, але я вважаю, що у нас є шанс над цим попрацювати. Тому запрошую голів сільських рад стати ініціаторами організації кооперативного руху, адже ваша обізнаність, особистий приклад та комунікація із органами влади дає можливість цим ефективно займатись. З такою пропозицією звернувся голова Львівської ОДА Михайло Костюк 12 лютого під час семінар-наради з керівниками органів місцевого самоврядування Городоцького району.

Детальніше...

 

Детальніше...12 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із депутатом Львівської обласної ради, директором районного Центру зайнятості В.Бараном. Під час зустрічі обговорювалися питання ремонту доріг комунальної власності, зокрема виділення для його проведення субвенцій із обласного бюджету районному бюджету, а також організація заходів з нагоди Дня соціальної справедливості, який відзначатиметься 20 лютого.

 

Якщо громада будь-якого населеного пункту нашої області готова на умовах співфінансування представити цікавий проект будівництва Народного дому – ми завжди будемо партнерами такої ініціативи. На цьому 12 лютого наголосив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк під час огляду стану будівництва Народного дому «Просвіта» с.Бучали в рамках робочої поїздки до Городоцького району.

Детальніше...

 

Детальніше...12 лютого під керівництвом голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського за участі заступника голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінської відбулася нарада  з питань відзначення у Перемишлянському районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Під час наради обговорювалися районні заходи та організаційні моменти щодо їх проведення, зокрема, було вирішено районні заходи провести 16 лютого.  Розпочнуться вони о 8.00 год. в церкві Св. Миколая УГКЦ м.Перемишляни із спільної заупокійної молитви воїнів-афганців, батьків, чиї сини загинули в Афганістані, родичів, членів оргкомітету. О 10.00 год.  у селах Боршів, М.Полюхів та Селиська відбудеться покладання вінків на могили воїнів-афганців.