Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

  Фонд майбутнього України  оголосив  початок національного  грантового  конкурсу «Інтелектуальний капітал України”. За словами організаторів, мета проведення конкурсу – підтримка проектів, орієнтованих на підвищення  і створення інтелектуального капіталу  України, підключення держави до світових інтелектуальним процесів.

Детальніше...

 

Детальніше...28 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником районного управління Пенсійного фонду в Перемишлянському районі С.Ковальською та начальником відділу пенсійного забезпечення районного управління ПФУ О.Підкорчевною. Під час робочої зустрічі обговорювалося питання пенсійного забезпечення ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Детальніше...

 

Детальніше...28 жовтня відбулося покладання квітів до могил воїнам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, що на військовому кладовищі у м.Перемишляни. З нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників вінки поклали голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та  Перемишлянський міський голова О.Зозуля. У заході взяли участь перший заступник голови РДА І.Рій, заступники голови РДА Н.Гавінська та В.Денейчук, керівники і працівники відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації, а також громадськість міста.

 

Детальніше...Столітній ювілей від дня народження Івана Керницького відзначили у Суходолі у неділю, 27 жовтня. В урочистостях, присвячених вшануванню пам’яті відомого земляка, письменника-емігранта, взяли участь голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський, заступник голови РДА з гуманітарних питань Наталія Гавінська, керівник відділу освіти, молоді і спорту Наталія Борщ, Суходільський сільський голова Володимир Сірко, депутати районної ради, освітяни, працівники закладів культури району та мешканці села.

Детальніше...

 

 Міністерство освіти і науки України оголошує проведення з 1 листопада 2013 року по 1 квітня 2014 року Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва за участю вихованців дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності.

Детальніше...

 

Соціальний захист ветеранів війни є невід’ємною частиною соціальної політики нашої держави. Зустрічаючись із ветеранами Великої Вітчизняної війни напередодні 68-ї річниці Перемоги, Президент України Віктор Янукович закликав нащадків переможців фашизму бути гідними старшого покоління.

Детальніше...

 

 Сьогодні, 28 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук спільно з першим заступником голови ОДА Богданом Матоличем, заступником голови – керівником апарату ОДА Вадимом Гуралем та заступником голови ОДА Іриною Романів взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників.

Детальніше...

 

 У 2013 році  на тверде паливо переведено 15 котелень області, а в 6 районних центрах – Буському, Перемишлянському, Городоцькому, Жидачівському та Золочівському використовується автономне опалення, що в значній мірі забезпечує економію споживання природного газу – про це повідомив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич на всеукраїнській селекторній нараді з питань проходження опалювального сезону та контролю за використанням газу під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

Детальніше...

 

25 жовтня в облдержадміністрації відбулась зустріч голови Львівської ОДА Віктора Шемчука з делегацією виконкому Європейського союзу велосипедного туризму (UECT).

Зазначимо, метою візиту делегації стало проведення 25 – 26 жовтня у місті Жовква Львівської області засідання виконкому Європейського союзу велосипедного туризму (UECT), де основним питанням було обговорення стану підготовки до проведення у 2015 році на Жовківщині Євровелотижня (EWCT-2015).

Нагадаємо, у 2012 році Федерація спортивного туризму України отримала право на проведення 11-го Євровелотижня в Україні. Захід заплановано провести 12-19 липня 2015 року у м. Жовква Львівської області.

Детальніше...

 

За даними районів і міст обласного значення та структурних підрозділів обласної державної адміністрації, упродовж 2013 року в області проведено 2204 процедур закупівель на загальну  суму  2 656,9 млн. грн., з них:

- 1269 відкритих  торгів  на суму 1 096,2млн. грн.;
- 189 процедур запиту цінових пропозицій на суму 25,2 млн. грн.;
- 746 процедур закупівель в одного учасника на суму 1 535,5 млн. грн.

Детальніше...