Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ

Водію, пам'ятай! Тебе чекають вдома!

відеоролик

 

 


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

30 червня офіційна делегація від Львівщини взяла участь у щорічному традиційному Святі української національної пам’яті на Українському військовому цвинтарі у Пикуличах (Перемишль, Республіка Польща).

Детальніше...

 

 Як інформують у департаменті фінансів облдержадміністрації, у 2013 році з обласного бюджету на виплату відпускних і матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічним працівникам закладів освіти обласного підпорядкування передбачається виділити понад 68 млн. грн., що на 9,7 % перевищує аналогічні видатки минулого року.

Детальніше...

 

Детальніше...28 червня у м. Перемишляни відбулись районні заходи з нагоди Дня Конституції. Із Детальніше...самого ранку вулиці міста були святково прикрашені Державними прапорами України, біля пам’ятника Т.Шевченку майорів великий прапор України, духовий оркестр, виконуючи твори патріотичної тематики, запрошував усіх на святкування. Цьогоріч святкування були особливими, оскільки відбувались вони за участі польської делегації: до Перемишлянського району навідались Гражина Орчик – голова ради Зомбковіцького повіту, Річард Новак – віце-староста Зомбковіцького повіту, радники ради Зомбковіцького повіту Януш Собола та Ззіслав Флешер.

Детальніше...

 

Детальніше...28 червня на спортивному майданчику НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м. Перемишляни відбувся турнір із футболу у рамках проведення заходів із відзначення 17-ї річниці прийняття Конституції України.
У футбольному турнірі взяли участь 6 команд юнаків віком 10-13 років. Призерами змагань стали команди сіл Станимир, Ушковичі та Білка. Змагання проходили під егідою Федерації футболу Перемишлянського району. А відтак, призи переможцям вручив голова Федерації А.Бадунь. Команда с.Станимир одержала кубок, м’яч та грамоти, ушковицькі та білківські  футболісти нагороджені м’ячами та грамотами.                      

 

 30 червня у  Міжнародному  аеропорту «Львів» ім. Д. Галицького приземлилилися  29 літаків Клубу любителів старовинної авіації «Air Squadron», на одному з яких,  Pilatus PC XІІ, прибув  Принц Майкл Кентський.
Біля трапу літака  Принца Майкла Кентського зустріли голова Львівської ОДА Віктор Шемчук, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, заступник Львівського міського голови Василь Косів.

Детальніше...

 

28 червня  голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук взяв участь в урочистих  заходах  з нагоди 17-ї річниці Конституції України.
Очільник області спільно з першим заступником голови Львівської обласної ради  Василем Пісним, заступником Львівського міського голови Василем Косівим, а також керівництвом області та представниками громадськості поклали квіти до пам’ятників В’ячеславу Чорноволу, Михайлові Грушевському та Тарасу Шевченку.
«Держава, в якій громадяни  не знають своїх прав і не читають Конституцію, не має права нею називатися. Ви бачите, які великі політичні процеси відбуваються в Україні, як розвивається демократичне суспільство. Це суспільство не може розвиватися, не знаючи своїх прав. Тому Конституція  – це  не лише найголовніший закон в нашій державі, це ще й філософія нашого життя, філософія розвитку суспільства, дороговказ, по якому ми йдемо і та мета, до якої ми прагнемо», – зазначив під час урочистостей Віктор Шемчук.

 

«За підтримки Уряду в регіонах впроваджуються проекти ефективного використання енергії в ЖКГ. Наразі в Україні реалізується вже більше 230 проектів з енергоефективності, в тому числі, і за підтримки міжнародних фінансових організацій», – сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул на засіданні колегії Мінрегіону у Львові.

Детальніше...

 

«Економіка України має потенціал для розвитку за рахунок модернізації житлово-комунального господарства. Перша складова – це суттєве зменшення витрат енергоносіїв при їх виробництві та транспортуванні до споживача. Адже наразі втрати під час передачі тепла складають до 45%, втрати води під час транспортування становлять понад 40%. Зекономлені кошти держава має направляти на подальшу модернізацію галузі та розвиток економіки в цілому», – сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул на засіданні колегії Мінрегіону у Львові.

Детальніше...

 

З 26 до 27 червня в Інституті лідерства та управління Українського Католицького Університету відбувся перший тренінг для громадськості на тему: «Застосування інструментів маркетингу для підвищення ефективності роботи інститутів громадянського суспільства».

Детальніше...

 

Шановні мешканці району!

 

Детальніше...

Щиро вітаю з державним святом України - Днем Конституції!

28 червня 1996 року українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави.

Конституція України стала реальною та дієвою основою розбудови нашої незалежної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Прийняття основоположного документу держави поклало могутній фундамент для забезпечення національної злагоди, соціально-економічного та гуманітарного розвитку суспільства та політичної стабільності в Україні.

Конституція гарантувала всім громадянам України рівні права та можливості у їхньому розвитку, самореалізації, доступі до матеріальних та духовних благ! Але не слід забувати, що Конституція це не тільки право, це ще й обов’язок. Обов’язок кожного з нас працювати на благо нашої держави.

Бажаю Вам  впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція.

Хай мир, єдність і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності!

З повагою, голова Перемишлянської райдержадміністрації          Орест Краєвський