Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

22 квітня у с.Подусільна відбудуться заходи з нагоди 110-річчя від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва:

11.30 год. - Служба Божа. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів, громадське віче та концертна програма

 За повідомленням начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федора Алєйнікова, 25 травня 2014 року, окрім позачергових виборів Президента України, на Львівщині відбулося ще 13 місцевих виборів.

Детальніше...

 

«Сьогодні можна стверджувати, що на Львівщині відбулися чесні й демократичні вибори Президента України – без порушень, адмінресурсу, тиску і зловживань». Про це заявила голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех 26 травня.

Детальніше...

 

Детальніше...26 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Дидик за участі голови районної ради М.Музички провів нараду щодо підготовки та відзначення Свята Героїв. Під час обговорення даного питання було уточнено дату та час проведення районних заходів. У зв’язку із проведенням 25 травня позачергових виборів Президента України, було вирішено святкові заходи провести першого червня. Святкування розпочнуться о 16,00 год. біля Народного дому м.Перемишляни, де відбудеться урочиста частина та святковий концерт. Опісля, учасники святкувань урочистою ходою  у супроводі духового оркестру пройдуть на міський цвинтар, де до могил борцям за волю України будуть покладені квіти та відслужена панахида.
Відповідні заходи відбудуться і в інших населених пунктах району.
У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які будуть забезпечувати підготовку та проведення заходів.

 

Детальніше...26 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації В. Дидик, голова районної ради М. Музичка таДетальніше... помічник-консультант народного депутата України Лідії Котеляк Л. Заставна здійснили робочий візит у Великоглібовецьку сільську раду. Одним із основних питань, яке порушувалося у межах візиту, було збалансування бюджету сільської ради на 2014 рік. Спілкуючись із Великоглібовецьким сільським головою А.Іванським, керівник району акцентував увагу на необхідності дотримання всіма фізичними та юридичними особами, суб’єктами підприємницької діяльності чинного законодавства щодо використання землі і її надр та в обов’язковому порядку сплати податків до місцевого бюджету.

Детальніше...

 

Як повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олексій Титаренко, зараз ситуація вивчається. На місці працює рибінспекція, виїхала лабораторія Державної екологічної інспекції у Львівській області, а також будуть задіяні представники санстанції і ветеринарної служби.
Загиблу рибу виловлять та утилізують. Причини її загибелі будуть встановлені згодом.

 

Упродовж червня-липня 2014 року на Львівщині відбудеться ІІ етап VIII Спартакіади серед команд державних службовців. Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех доручила провести Спартакіаду на високому організаційному рівні. Також необхідно створити організаційний комітет з підготовки та проведення змагань, забезпечити координацію та фінансування заходу.

Детальніше...

 

26 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Дидик провів апаратну нараду, під час якої відбулося офіційне представлення керівника апарату РДА Олександра Науменка. Голова РДА побажав новопризначеному керівнику апарату успіхів у роботі та плідної співпраці з колективом райдержадміністрації.

 

на головну 24 травня ц.р. в ігровому залі спортивної бази «Карпати-Арена» в передмісті Ужгорода в надпринциповому матчі між командами «Карпати»-Ужгород та «Галичанка»-Львів визначалися володарі золотих нагород чемпіонату України в жіночій Суперлізі ігрового сезону 2013-2014 років.

Детальніше...

 

 23 трДетальніше...авня голова Перемишлянської райдержадміністрації В. Дидик за участі голови районної ради М. Музички та заступника голови районної ради Б. Андрусишина провів робочу зустріч із громадським діячем В. Ботушом. Під час зустрічі обговорювалося питання створення організаційного комітету з проведення етнофестивалю «Свірж». Захід заплановано провести у селі Свірж у липні цього року.

 

 

У Львівській області  тимчасово розміщено понад дві тисячі  громадян з АР Крим та південно-східних областей України, з яких 624 – неповнолітні діти. Всі вони поселені як у м. Львові, так і в районах області. Майже 300 громадян  покинули територію області (повернулись назад, виїхали за кордон, переселились в інші області).

Детальніше...