Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

Питання реформування міжбюджетних стосунків між рівнями влади, недоліки чинної бюджетної системи та пропозиції щодо внесення змін до окремих положень законопроекту про бюджетну децентралізацію були обговорені сьогодні, 24 листопада, під час зустрічі т.в.о. голови Львівської ОДА Юрія Турянського із представниками технічної місії Міжнародного Валютного Фонду на чолі з головою технічної місії МВФ, заступником директора підрозділу з питань видатків податково-бюджетного департаменту МВФ Річардом Х'юзом.

Детальніше...

 

Презентація інтернет-порталу "Галерея послуг Львівської області" (http://e-services.loda.gov.ua/) та  проекту Регіональної програми інформатизації Львівської області на 2015 – 2017 роки відбулася  під час всеукраїнської конференції "Державна політика з електронного урядування в Україні: проблеми та виклики", яка пройшла  20- 21 листопада у Львові.

Детальніше...

 

24 листопада на Львівщині стартувала загальнообласна інформаційно-просвітницька профілактична кампанія щодо активного виявлення хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД, в рамках якої мешканці області можуть пройти безкоштовне анонімне тестування на ВІЛ-інфекцію.
Акція проходить під гаслом «Дізнайся більше про ВІЛ. Зроби тест в кабінеті «Довіра» та триває до 22 грудня.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...22 листопада Перемишлянщина вшанувала пам'ять жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні. У жалобних заходах, що відбулися біля пам’ятника блмч. о. О. Ковчу у м. Перемишляни, взяли участь т. в. о. голови Перемишлянської райдержадміністрації Роман Андрусишин, голова районної ради Микола Музичка, перший заступник голови райдержадміністрації  Володимир Танчин, керівник апарату РДА Олександр Науменко, Перемишлянський міський голова Олександр Зозуля, духовенство та представники громадськості.
Вже традиційно пам'ять тих, хто помер від штучного голоду у часи тоталітарного режиму, вшанували хвилиною мовчання. Опісля присутні під супровід церковних дзвонів запалили, викладені у формі хреста, лампадки. Далі перемишлянці поєдналися у спільній молитві за упокій душ жертв голодоморів, а також героїв Небесної сотні, яку провели священики усіх конфесій.
Поминальні заходи за невинно убієнними цього дня також відбулися у населених пунктах району.

 

Детальніше... Шановні мешканці Перемишлянського району!
Щиро вітаю Вас із Днем Гідності та Свободи!

Україна – це територія гідності й свободи. Яскравим цьому підтвердженням є Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року - Революція Гідності. Це доленосні події в історії нашої держави, під час яких українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи та справедливості.
Жителі Перемишлянщини з гідністю можуть сказати що були частинкою цих двох величних історичних подій. Ми усі пам’ятаємо події 2004 року та події листопада 2013 року - лютого 2014 року, оскільки кожен з нас певним чином долучився до них. Хтось особисто виїжджав у Київ і відстоював Свободу, ризикуючи  життям, хтось духовно підтримував учасників цих подій, хтось допомагав фінансово чи іншими речами. І тепер ми можемо з впевненістю сказати, що Український народ, хоча і надто великою ціною, але  виборов своє право жити у європейській демократичній державі.
На превеликий жаль, сьогодні боротьба за незалежність і соборність українських земель продовжується на теренах Донецької і Луганської областей України. Але ми щиро віримо, що українці здобудуть перемогу над жорстоким ворогом і захистять своє право жити на рідній землі у мирі та спокої.
Отож, бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги у всіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України!

Т. в. о. голови районної державної адміністрації Роман Андрусишин

 

20 листопада керівництво Львівської обласної державної адміністрації та Львівської облради  презентувало  для представників засобів масової інформації результати проектів  «Партнерство для прозорості влади» та впровадження системи електронної взаємодії між органами влади “Галерея послуг Львівської області”.

Детальніше...

 

Детальніше...20 листопада т. в. о. голови Перемишлянської райдержадміністрації Роман Андрусишин провів особистий прийом громадян. З проблемними питаннями до керівника району на цей раз звернулися четверо мешканців району. Зокрема, вони порушували питання врегулювання земельних відносин, виплати одноразової матеріальної допомоги, стану автомобільних доріг та ін. Т. в. о. голови РДА вислухав та надав рекомендації щодо вирішення цих проблем. Деякі з них було скеровано на детальне вивчення структурним підрозділам райдержадміністрації.

 

 

Питання cоціального та пенсійного забезпечення чорнобильців розглянули 19 листопада під час обговорення проекту Комплексної програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2015-1017.

Детальніше...

 

Про реалізацію проекту «Німецько-української академії доброго врядування та підвищення компетентності в Європі» говорили сьогодні, 20 листопада, під час зустрічі т.в.о. голови облдержадміністрації Юрія Турянського із директором Європейської Академії Берліну (ФРН) Екартом Штратеншультом.

Детальніше...

 

Президент України підписав Закон «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», який був ухвалений Верховною Радою 20 жовтня. Підпис під документом Глава держави поставив на зустрічі з громадянами, які змушені були покинути свої домівки через ситуацію на Донбасі.

Детальніше...