21 лютого 2017 р.

 

Голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин спілкуватиметься із мешканцями населених пунктів Липовецької сільскої ради.

Зустріч відбудеться о 15.00 год у приміщенні сільської ради

 

Описание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpgьнонллллллмвлиалцаицдтптуиОписание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpg

Шановні жителі Перемишлянщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, проголошений 22 січня 1919 року, увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Ця історична подія стала символом об’єднання України, символом нерозривного зв’язку між усіма поколіннями борців за волю і незалежність.

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв є і наші земляки.

Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                    В.Танчин

Районна профспілкова організація працівників відділу освіти організувала трьохденну поїздку (27-29 червня 2011 року) працівників освітньої галузі у Карпати. Відвідано музеї у с.Крилос м.Коломия, с.Криворівня, м.Верховина. Учасники поїздки мали змогу милуватися водоспадом, що у Шешорах, побували у с.Вижниця, де народився народний артист України Назарій Яремчук. А далі маршрут проклався на Ворохту-підніжжя гори Говерли, Яремче-водоспад на річці Прут.Поїздка відбулась у рамках проведення заходів з відзначення 15-ї річниці Конституції України.

 

29 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання комісії із розгляду скарги Детальніше...мешканки с.Чемеринці п.О.Роси. Заявниця звернулася до райдержадміністрації із заявою стосовно самозахвату частини її земельної ділянки, сусідом, мешканцем с.Чемеринці.  Виїхавши на місце та вислухавши пояснення обох сторін, комісія надала роз’яснення заявникові, щодо процедури вирішення земельних спорів.  Роз’яснено, якщо заявник не згідний із рішенням комісії, спір вирішується судом. Окрім цього, відповідь заявниці буде надана письмово у терміни, визначені законодавством.

 

29 червня до голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського звернулась М.Федак, мешканка с.Чемеринці, щодо вирішення питання успадкування земельного паю та мешканка м.Бібрка Н.Кравчук стосовно проблем із оформленням документів на земельну ділянку біля будинку. О.Краєвський дав роз’яснення щодо шляхів вирішення даних питань.  

 

Детальніше...

24 червня заступник голови Перемишлянської районної державної адміністрації В’ячеслав Денейчук спільно з головою Перемишлянської районної ради Петром Бучоком, Бібрським міський головою Тарасом Чабаном та Суходільським сільським головою Володимиром Сірком взяли участь в  обласних змаганнях вальників лісу. У змаганнях були представлені шістнадцять команд держлісгоспів Львівщини. Перемогу здобув семиразовий чемпіон обласних змагань вальників лісу, представник Нивицького лісництва ДП “Радехівське ЛГ” В.Р. Кухта, а серед юніорів перше місце посів представник Бібрського лісгоспу Р.П. Ястремський.

Детальніше...

 

 

     29 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із Перемишлянським міським головою О.Зозулею стосовно ліквідації наслідків зливних дощів 27-27 червня у м.Перемишляни. Як повідомив О.Зозуля, внаслідок сильних дощів було підтоплено підвальні приміщення окремих житлових будинків та окремі ділянки доріг комунального значення. Для ліквідації наслідків будуть залучені всі комунальні служби району.

 

   2Детальніше...9 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч з представниками колективу ПП «Поліграф Україна», яке на сьогодні є проблемним для району, оскільки є боржником із заробітної плати та платежів у Пенсійний фонд.   Працівники, які прийшли до голови райдержадміністрації. розповіли, що директор вручив повідомлення про те, що через два місяці вони будуть переведені на пів ставки (а це у їхньому випадку - половина мінімальної зарплати), а якщо вони не погодяться, то будуть звільнені.  Відтак, люди прийшли повідомити про неправомірні, на їх думку, дії директора ПП «Поліграф Україна» та просити захисту.

 

29 червня заступник голови Перемишлянської райдержадмДетальніше...іністрації Н.Гавінська провела засідання районної координаційної ради з питань протидії  ВІЛ – інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам. На засіданні заслуховувались питання про результативність роботи у загальноосвітніх навчальних закладах району мобільних консультаційних груп з питань формування здорового способу життя в учнівському та молодіжному середовищі за І півріччя 2011р. (доповідав директор РЦСССДМ райдержадміністрації І.Шалапський) та про результати моніторингу у поширенні ВІЛ-інфекції/СНІДу у Перемишлянському районі за І півріччя 2011р. (інформувала лікар-інфекціоніст Г.Габраль).

 

Детальніше...25 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, заступник голови В.Денейчук, керівники та спеціалісти структурних підрозділів Перемишлянської райдержадміністрації взяли участь в Урочистій академії у Львіському національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької з нагоди відзначення 15-ї річниці Конституції України.

 

25 червня Перемишлянський район відвідала делегація освіти Рівненщини на чолі з начальником управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації І.Вєтровим. Гості у супроводі керівника відділу освіти Перемишлянської райдержадміністрації Н.Борщ відвідали Свято-Успенську Унівську Лавру.

 

24 червня відбувся виїзний прийом громадян у Вишнівчицькій сільській раді заступником головиДетальніше... райдержадміністрації Н.Гавінською. У зустрічі з мешканцями с.Вишнівчик також взяли участь заступник начальника районного управління праці і соціального захисту населення Н.Жеребецька, заступник начальника управління Пенсійного фонду у Перемишлянському районі Л.Душенко, начальник управління земельних ресурсів району Ю.Тютюник. На прийом до представників виконавчої влади району прийшли 14 громадян. Вони цікавилися термінами присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», соціальними виплатами, зокрема, «дітям війни» та учасникам війни; питаннями обсягів пенсійних виплат; надання земельних паїв в оренду. На зустрічі з Вишнівчицькою громадою піднімалися проблеми завершення ремонту сцени у НД с.Вишнівчик, переведення учнів місцевої школи на однозмінне навчання.