b_200_150_16777215_0___images_stories_16rik_08-16_img_6679.jpgУрочисту церемонію підняття Державного Прапора України буде проведено 23 серпня о 9.00 год. біля пам’ятника Т.Шевченку.
Діти вітатимуть перехожих із святом та вручатимуть прапорці.
Також відбудеться спільна молитва за Україну і український народ, та поминальна молитва за усіма, хто загинув за незалежність нашої держави.
В цей день будуть покладені квіти до могил та пам’ятних знаків героям, які пожертвували своїм життям у роки національно-визвольних змагань, та відстоюючи суверенітет і людську гідність у сьогоденні.
О 15.00 год. у районному Народному домі відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди 25-ї річниці незалежності України.
Такий порядок святкувань було погоджено під час засідання оргкомітету із відзначення 25-ї річниці незалежності України сьогодні, 17 серпня, у райдержадміністрації.
Окрім цього, вулиці та центральні площі населених пунктів району будуть прикрашені національними прапорами, а мешканці району матимуть можливість взяти участь в Акції «Прапор у твоєму вікні». Відповідні заходи будуть проведені і усіх населених пунктах району.
24 серпня мешканці району о 10.00 год. матимуть можливість у прямому ефірі спостерігати за проведенням військового параду в м.Київ та долучитись до загальноукраїнської Хвилини мовчання.
У цей день у Перемишлянах також відбудуться заходи до Дня міста.