Графік виїздів

голови Перемишлянської районної державної адміністрації
в населені пункти району
для зустрічей з мешканцями*

Перемишлянський район

№ з/п

Дата та час поїздки

Назва місцевої ради

Назва населених пунктів

Примітка

1

24.01.2017

15.00 год.

Боршівська сільська

с.Боршів

с.Виписки

с.Ладанці

с.Пнятин

2

31.01.2017

15.00 год.

Ушковицька сільська

с.Ушковичі

с.Кимир

с.Неділиська

с.Чуперносів

3

07.02.2017

15.00 год.

Романівська сільська

с.Романів

с.Підгородище

с.Підярків

с.Селиська

4

14.02.2017

15.00 год.

Станимирська сільська

с.Станимир

с.Ганачівка

5

21.02.2017

15.00 год.

Липовецька сільська

с.Липівці

с.Лоні

6

28.02.2017

15.00 год.

Вовківська сільська

с.Вовків

с.Малий Полюхів

с.Плетеничі

с.Брикун

с.Мерещів

7

07.03.2017

15.00 год.

Осталовицька сільська

с.Осталовичі с.Утіховичі

с.Розсохи

8

14.03.2017

15.00 год.

Добряницька сільська

с.Добряничі

с.Тучне

с.Плоска

9

21.03.2017

15.00 год.

Корелицька сільська

с.Кореличі

с.Прибин

10

28.03.2017

15.00 год.

Брюховицька сільська

с.Брюховичі

с.Костенів

с.Білка

11

04.04.2017

15.00 год.

Подусівська сільська

с.Подусів

12

11.04.2017

15.00 год.

Подусільнянська сільська

с.Подусільна

с.Рівна

с.Рубче

13

18.04.2017

15.00 год.

Болотнянська сільська

с.Болотня

 

14

25.04.2017

15.00 год.

Іванівська сільська

с.Іванівка

с.Заставки - Яблунів

15

16.05.2017

15.00 год.

Бачівська сільська

с.Бачів

16

23.05.2017

15.00 год.

Дусанівська сільська

с.Дусанів

17

30.05.2017

15.00 год.

Вишнівчицька сільська

с.Вишнівчик

с.Плинників

с.Лонівка

с.Камінна

18

06.06.2017

15.00 год.

Дунаївська сільська

с.Дунаїв

с.Смереківка

с.Підсмереківка

с.Курне

с.Тернівка

19

13.06.2017

15.00 год.

Чемеринецька сільська

с.Чемеринці

с.Кузубатиця

с.Гуральня

с.Кучерівка

20

20.06.2017

15.00 год.

Білецька сільська

с.Біле

с.Новосілки

с.Хомина

21

27.06.2017

15.00 год.

Свірзька сільська

с.Свірж

с.Глібовичі

с.Грабник

с.Копань

с.Задубина

с.Мивсева

с.Підвисоке

22

04.07.2017

15.00 год.

Лагодівська сільська

с.Лагодів

23

11.07.2017

15.00 год.

Коросненська сільська

с.Коросне

с.Унів

с.Затемне

с.Сивороги

24

18.07.2017

15.00 год.

Ланівська сільська

с.Лани

с.Благодатівка

с.Гончарів

с.Любешка

с.Серники

25

25.07.2017

15.00 год.

Суходільська сільська

с.Суходіл

с.Вільховець

с.Лопушна

 

26

01.08.2017

15.00 год.

Великоглібовицька сільська

с.Великі Глібовичі

с.Підмонастир

с.Волощина

27

08.08.2017

15.00 год.

Стрілківська сільська

с.Стрілки

с.Вілявче

с.Волове

с.Малі Ланки

с.Мостище

с.Стоки

28

15.08.2017

16.00 год.

Бібрська міська

м.Бібрка

с.Шпильчина

29

22.08.2017

16.00 год.

Перемишлянська міська

м.Перемишляни

*

*У графіку можливі зміни. Прохання до населення стежити за оголошеннями на сайті райдержадміністрації та в населених пунктах.